Skocz do zawartości

Analiza Okładki The Economist - zapowiedź roku 2017


Mistrzunio

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zastanwiałem się nad tą nową okładką Econmist z zapowiedzią roku 2017, a tu nagle na ntv pojawiła się bardzo ciekawa analiza tej okładki okiem tarocistki bo i na tejże okładce są pokazane karty Tarota, myślę, że temat może zainteresować naszego Wodza :D 

Co o tym sądzicie?  Szczerze mówiąc jak to zobaczyłem to sobie pomyślałem, że to nie może być przypadek... poważne pismo zajmujące się ekonomią wypuszcza okładkę od której bije na kilometr okultyzmem, jedyne co mnie zastanawia to ukryte znaczenie tych. Myślę, że całkiem ciekawa ta analiza:

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie się tego słuchało. Co do karty śmierci, były tam trawy i sucha ziemia co nam się może skojarzyć z pustynią. Dodatkowo te muchy lub komary, popękana ziemia,  ja bym to zinterpretował jako kolejne tragedie w Afryce lub krajach arabskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

To w sumie nie tyle wróżenie co próba interpretacji komunikatu. Nie powiem - ciekawa.

Jedna kwestia na szybko - flaga Francji nie ma zielonego. Jeśli już, to jest to flaga Italii.

tam nie ma zielonego, to błąd video przez tego "greenboxa" tu widać dokładnie

 TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024x1

Edytowane przez Mistrzunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na górze jest niebieski, a na Twoim screenie zielony.

A spójrz na słoneczko z  twarzą na dole, u Ciebie jest jakby dziwne przeklamanie obrazu, a w orginale tego nie ma.

Obok z lewej masz karte z pudełkiem 3d - u Ciebie są budyneczki, a w orginale nie ma.

Edytowane przez Niose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.