Skocz do zawartości

Korci mnie, żeby skomentować udział w demonstracjach...


Rekomendowane odpowiedzi

Żona przyjaciela wrzuciła na Pejsbooka fotki z udziału z ostatnich demonstracji KODu.

Mało tego że tam była, to jeszcze zamieściła na FB pełno fotek,  jak się obściskuje z Kijowskim, Nitrasem i innymi znanymi aferzystami i mendami z PO...

 

Moim zdaniem to jest obciach i wstyd gorszy od wszystkiego... Nie mieści mi się to w pale, jak można być taką idiotką...

Wolałbym kurwa z Rydzykiem fotkę, niż z kimś z tej bandy.

 

Ja rozumiem, że komuś może się nie podobać PiS, obecny rząd itp. Spoko...

 

Ale kurwa łazić na demonstracje KODu , tej Targowicy naszych czasów...?

I jeszcze wrzucać to do sieci ?

 

No i kusi mnie, żeby to skomentować na jej profilu...tylko, czy mi to coś da, oprócz zrobienia sobie śmiertelnego wroga ? :lol:

Niby trzeba uświadamiać ludzi, że są zmanipulowani (u nich TNV24 od rana do nocy leci, non-stop! ) , ale czy cokolwiek trafi do takiej osoby ?

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafi. Skomentuj, chyba że przyjaciel też ma takie zjebane poglądy i się obrazi, wtedy nie warto.

Do mnie na chatę wczoraj wbił wujaszek peeselowiec-partyjniak. Robił moim starym wykład w stylu kodu, obrony demokracji, konstytucji, że PIS niszczy państwo i dąży do wojny domowej. Gdybym przy tym był to chyba od partyjniackich kodowskich kurew bym go zwyzywał i wskazał drzwi. Moi starzy odpierali spokojnie jego propagandę, a ten kurwa swoje jak TVN. Agresywna propaganda dostarczona wprost do domu :D 

Już jest zapowiedziane, że na święta nie ma mowy żeby do nas peeselowska część rodzinki przyjechała w gości (wszyscy  mają jakieś z dupy wzięte, nikomu niepotrzebne roboty w budżetówce, załatwione po znajomości):lol: co mnie osobiście cieszy bo dają swoją obecnością wyjątkowo złośliwego raka i zawsze po kontakcie z nimi czuję niesmak:P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jedno.

Kto by nie był opozycją, PO.Nowotwór PIS.

Oni mają z dnia na dzień lepiej, nawet krzycząc na siebie nawzajem.

 

Kowalski traci przez to pieniądze, wolność, i bycie suwerenem w swoim kraju.

A elyty, wytworzone po to by zarządzać Polakami mają się coraz lepiej.

Tak jakby to była zaplanowana akcja.

 

Nocna zmiana, zamach smoleński, odsuwanie Pis od władzy, obiecanki PO.Nowoczsnej.

W kółko podobne zdarzenia.

Takie gotowanie żaby.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś jeszcze, bo mnie wkur... taki stan rzeczy, jak te szopki, gdzie szmaciarze "walczą" z opozycją, albo będąc opozycją.
A potem razem, opozycja i rządzący, idą do knajp za zupę 1500 peelenów płacąc.

Jedyne rozwiązanie pokazać im fakofa, biorąc przykład z mniejszych regionów, które swoim rządom się odgrażają.

- Myślę, że w Wawie, jest niespotykane, gdzie indziej w Polsce nagromadzenie sprzedajnych qrf.

Szkocja, powiedziała, że faka UK, Islandia, zrobiła porządek, Hiszpania lada moment też się rozpadnie.

Ludzie spoza stolic, chcą po prostu robić kasę, nie przewroty.

 

Może to jest droga dla Polaków, niech się skrzykują po kilku, i wybierają lepszą przyszłość.

Tu jest przykład:

Cytuj

W rozmowie z INN:Poland tłumaczy, jak przebiegał ten proces, jakie były jego motywacje i dlaczego uważa, że prawo w naszym kraju jest pełne absurdów i kruczków prawnych, które chce obnażać. 
Założenie własnego państwa – to brzmi dumnie. Ale też jak skomplikowany proces. 
Jedną z podstaw prawnych jest traktat z Montevideo [dot. kryteriów państwowości – przyp. red.]. Ale on dotyczy tylko zajęcia ziemi niczyjej – w przypadku zajęcia terytorium na terenie Polski jest trudniej. Musiałem przejść przez szereg procedur – proklamację, akcesję, plebiscyt terytorialny, odłączenie państwa, pismo do prezydenta, który w odpowiedzi odesłał mnie po potwierdzenie do MSW, że nie naruszono integralności terytorialnej. To nie było tak proste jak w przypadku Liberlandu, gdzie wystarczyło wbić flagę w ziemię i powiedzieć „moje”. Ale się udało. 

Ile czasu to zajęło? 

Około pół roku. Gdybym to jednak robił teraz, myślę, że wystarczyły by dwa miesiące. Powiedzmy sobie szczerze: trudno znaleźć w Google poradnik, jak założyć państwo. Opierałem się na aktach prawnych, niektórych jeszcze sprzed drugiej wojny światowej. Co ciekawe, dalej obowiązują na terenie naszego kraju. 

 

http://innpoland.pl/131631,polak-zalozyl-wlasne-panstwo-bez-zus-u-podatkow-i-urzednikow-andrzej-duda-mu-nie-odmowil

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie że w kraju gdzie praktycznie wszystko jest w rękach obcych, możemy mieć wolny, suwerenny rząd? No jakim cudem? 

Teatr trwa dalej, naród skłócony coraz bardziej...

Byłem w Warszawie i widziałem te demonstracje, powiewające flagi "łuunni" moheros beretos na czele z innymi oszołomami, wstyd tego słuchać i oglądac, bo aż oczy i uszy krwawią...To wszystko przy akompaniamencie kościoła katolickiego :)

Nienawidze polityków, tych skurwysynów, wierze że ich sprawiedliwość  kiedys dotknie, za krzywdy wyrządzone mojej ojczyźnie...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Assasyn napisał:

Byłem w Warszawie i widziałem te demonstracje, powiewające flagi

    Dobrze że są te flagi.  Źle że  używają ich źli ludzie. Pokolenie starszych, TVN-owców, wymiera. Nowe pokolenie to internet, bez TV. Młodym ciężko zamieszać w głowach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kootas napisał:

Napiszę coś jeszcze, bo mnie wkur... taki stan rzeczy, jak te szopki, gdzie szmaciarze "walczą" z opozycją, albo będąc opozycją.
A potem razem, opozycja i rządzący, idą do knajp za zupę 1500 peelenów płacąc.

 

Rząd i opozycja, to najlepsza koalicja...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest opium dla ludu i te manifestacje i inne obietnice rządzących. Prawdziwa poprawa bytu polaków to uproszczenie systemu podatkowego, administracji, prawa i przede wszystkim obniżenie podatków. Nie jest to łatwe, zwłaszcza kiedy jest tyle stronnictw i agentur (rosyjskich, niemieckich, amerykańskich, żydowskich i Bóg wie jeszcze jakich). Niech się głupi naród po mordach bije, a my szekle sobie policzymy. Polska wstaje z kolan, żołnierze wyklęci, trzeba bronić demokracji i najlepiej jeszcze skakać z Giertychem na manifestacji KODu. To jest obrzydliwe jak podzielono ten naród i go skłócono, a my ciemne owce daliśmy się na żer wilkom... Albo sobie wszyscy uświadomią, że nie ważne czy PIS czy PO tylko interes Polski i nasze bogacenie się...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Korci mnie, żeby skomentować udział w demonstracjach...

Może nie komentuj, tylko wyślij linka z Marianem od @BigDaddy'ego, a pod linkiem coś takiego:

 

https://www.youtube.com/embed/0d4c0bp3ASw?feature=oembed 

 

 

MV5BMWNkMDVkZjctNDA3OC00MDJmLTgzYjUtYmZl

 

                                    

Domyślą się, chyba:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego typu ludziom nic nie pomoże. Żadne argumenty na nich nie działają. Oni wiedzą swoje.

Mają wpojoną przez media nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego. Nie jako polityka, ale personalnie, jako człowieka. Nienawidzą go, choć go nie znają. Według mnie to jest jakieś urojenie.


Długo próbowałem tłumaczyć lemingom, że są głupi. Byli to głównie członkowie rodziny ex:

- PO podniosła podatki.
- To dobrze! Trzeba dbać o budżet!

 

- Dzięki wspaniałym rządom PO dostałeś niższą podwyżkę emerytury niż jeszcze rok temu.
- No i bardzo dobrze! Byle by ten Kaczyński nie rządził.

- Dobra, przekonaj mnie, że PO to dobrze rządzi i powinienem ich popierać.
- Bo Kaczyński....
- Nie mówi o Kaczyńskim!
- Bo PiS....
- Nie mów o PiS ani Kaczyńskim. Powiedz, co PO robi dobrze.
- Yyyy...


Tak wygląda rozmowa z lemingami. Żadnych argumentów. Nawet nie wiedzą, co się dzieje na świecie i w Polsce, ale nienawidzą Kaczyńskiego i tyle. 
Teraz każdy kto może ciągnie kasę z programu 500+, a jak urodzi mu się dziecko, to leci po becikowe. Nie przeszkadza im, że wprowadził to PiS :) 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają na emocjach. Przez okres działania PO obrzydzono Kaczyńskiego i PIS.

Co ciekawe podczas tej awantury opozycji, PIS zatwierdził ustawę zwiększającą możliwości wycinki drzew na swojej działce.

Awantura ta dziwnym zbiegiem okoliczności jest zaraz po ogłoszeniu planu rozmieszczenia wojsk amerykańskich na terenie Polski i zamiaru przerzucenia części naszych wojsk z flanki zachodniej na wschodnią. Ruska i niemiecka agentura działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszyscy ze sceny politycznej robią dokładnie to samo, strategia "dziel i rządź" jak widać ciągle się sprawdza.

 

I z całym szacunkiem ale Marian Kowalski robi dokładnie to samo.

Przykład w materiale @BigDaddy około 5.30 co to wogóle za pytania czy ktoś był na "pierwszym Jarocinie", co to ma do rzeczy?

Wprowadzanie kolejnych podziałów, szufladkowanie ludzi ze względu na uczestnictwo w różnych wydarzeniach, zamiast tego jakim jest człowiekiem i co robił.

 

Prawda jest taka że nie ma różnicy czy PIS czy PO, czy SLD, czy nowoczesna.

PIS wprowadził 500+ czyli kupił obywateli za ich własne pieniądze.

PO podniosło podatki.

PIS też je podniesie tylko w formie której nie będzie widać na pierwszy rzut oka, nowa akcyza na samochody, abonament przy rachunku za prąd, zamrożenie pieniędzy stacji paliwowych - odbiją to sobie na klientach. A co będzie dalej? Poucinają wydatki na edukację, służbę zdrowia, służby mundurowe, cokolwiek, podniosą opłaty skarbowe, cokolwiek - ludzie łykną wszystko byle pensja im nie zmalała.

 

Nie ma więc sensu zmieniać świń, tylko zabrać im koryto. Nie chcę wyjść na KUKIZ-owca ale moim zdaniem to była jedyna szansa na jakieś zmiany w tym chorym systemie, bo ich głównym postulatem była zmiana konstytucji i wprowadzenie JOW-ów. Dodatkowo wyniki referendów powinny być obligatoryjne dla rządzących, a obywatele powinni mieć możliwość odwołania posła z danego okręgu właśnie w drodze lokalnego referendum rozpisanego po zebraniu podpisów np. 20% wszystkich uprawnionych do głosowania w danym JOW-ie.

 

Teraz obywatele nie mogą zrobić nic, mogą iść na manifestację przejętą zawsze przez jakąś opcję polityczną i podrzeć ryja. Może rzucić cegłą.

A to powinno być proste: [dowolny polityk]- skłamałeś, nie głosujesz tak jak chcemy, robisz jakieś wałki, więc pokazujemy Ci faka i wylatujesz z sejmu i żaden Kaczyński Ci nie pomoże.

 

Dodatkowo konstytucyjny zakaz zadłużania przyszłych pokoleń.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dobi napisał:

Tak wygląda rozmowa z lemingami. Żadnych argumentów. Nawet nie wiedzą, co się dzieje na świecie i w Polsce, ale nienawidzą Kaczyńskiego i tyle. 
Teraz każdy kto może ciągnie kasę z programu 500+, a jak urodzi mu się dziecko, to leci po becikowe. Nie przeszkadza im, że wprowadził to PiS

 

Dlatego jestem z likwidacja demokracji raz na zawsze i wprowadzeniem oświeconej dyktatury z twardym prawem oraz charyzmatycznym dyktatorem. Wszystko po to aby wziąć tą hołotę o nazwie Polacy i przykręcić śrubę tak aby poszło w pizdę. Jak widać nie potrafimy sobą zarządzać w czasach pokoju. Nie potrafimy być zjednoczeni i solidarni dążąc do wspólnej przyszłości. Ciągłe podziały, kłótnie i niesnaski. Wstyd kurwa na cały świat. I jak mają nas traktować poważnie jak my sami siebie nie szanujemy. Ten kraj to jakiś kurwa czwarty świat bantustan. Spory jak w jakimś plemieniu Masajów.

 

Coraz bardziej po głowie chodzi mi emigracja ale na inny kontynent. Mam dość już tego zlewaczenia, tej lewackiej głupoty i prawackiego machania szabelką czy życia przeszłością. Mam dość tej polityczno poprawnej homopropagandy oraz tego feminizmu. Jak myślicie bracia - Argentyna czy Nowa Zelandia ?

 

W związku z tym jestem za rozwiązaniem nie tylko parlamentu ale także i państwa Polskiego. Jeśli my tego nie zrobimy to zrobi to za nas pewna kobieta. Chyba wiecie o kogo chodzi ? Kiedyś też pewna kobieta musiał interweniować aby nas pogodzić. I też była Niemką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.