Skocz do zawartości

Korci mnie, żeby skomentować udział w demonstracjach...


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że to nie jest takie proste. Wczoraj wywaliłem sporo znajomych z FB, którzy mnie zalewali informacjami politycznymi ( z obu stron). Dziś w pracy męczą mnie także... Nie jest łatwo utrzymać ten dystans, pracując i żyjąc między tymi "baranami". 

Póki co, założyłem słuchawki, oświadczyłem, że nie chcę w ogóle tego słuchać. Niestety ten kraj naprawdę podzielił się na dwa obozy. Niczym w tej piosence Lady Pank. Iście, prorocza piosenka!

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraj się nie podzielił, lecz został podzielony przez stado komuchów. Kwiczą, bo rząd odbiera im przywileje. Oderwanie ryja od koryta boli. Za dobrze im było i nie pozwolą sobie tego odebrać.

 

Trochę żal mi zwykłych ludzi, którzy myślą, że robią coś dobrego, a tak naprawdę są tylko narzędziem. Mają robić sztuczny tłum :)

Dobre jest to, że idioci marzną na tych swoich manifestacjach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adolf napisał:

Nowe pokolenie to internet, bez TV. Młodym ciężko zamieszać w głowach.

 

Tu też jest źle. Przynajmniej w stolicy, gdzie mieszkam. Niestety, ale tutaj rządzą korporacje i wychowanie pod nie (uniwerytety ekonomiczne), a tam swoje mądrości wszczepiają autorytety (szefowie, wykladowcy, politycy). Baaardzo duża większość korpoświata to rasowi KODziarze... Także młodzi. Ludzie po prostu przestają mysleć samodzielnie, a łykają jak pelikany to co dostają. Kwestia tylko w jakie środowisko trafią.

 

Szczególnie narażeni są przyjezdni, którzy dostali pracę w korpo. To jakby samego Jezuska za bosą stópkę złapali. I naglę stają się nowocześni, proeuropejscy i lewacieją.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie poglądów politycznych i kobiet...

 

Nigdy nie umowie się z kobietą, która popiera PO, partie z kropką, PSL czy SLD.

Nie godzi nawet o poglądy polityczne, ale o prawdziwą głupotę takich ludzi.

 

Ze zwolennikami PiS, Kukiza, Korwina czy Narodowców można porozmawiać. Oni potrafią uzasadnić, dlaczego popierają tę, a nie inną partię. Oczywiście nie wszyscy, ale myślący ludzie są w większości.

W przypadku zwolenników pozostałych partii najczęściej powtarza się argument: "... bo Kaczyński". Nie mają żadnego argumentu na poparcie swoich wyborów. Wszystko opiera się na nienawiści do tego "średniego Kaczyńskiego".

 

Zwolennicy SLD twierdzą, że ta partia dba o robotników i komuna była dobra.

Ci, którzy popierają PSL najczęściej myślą, że ta partia działa w interesie rolników.

 

Jak ktoś jeszcze chodzi na marsze KOD, feministek i innych oszołomów, to nawet nie chce mi się z nim rozmawiać, bo nie ma o czym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Drizzt napisał:

Szczególnie narażeni są przyjezdni, którzy dostali pracę w korpo. To jakby samego Jezuska za bosą stópkę złapali. I naglę stają się nowocześni, proeuropejscy i lewacieją.

Jestem przyjezdny i p racuję w korpo-łagrze. Od 6 lat jestem w stolicy I moje poglądy skręciły jeszcze bardziej na prawo niż onr. Więc nie każdego psuje to miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że polityką staram się nie interesowac, bo nie mam na to kompletnie wpływu, a więc strata czasu i nerwów, to jednak w tym temacie się wypowiem. Nie możemy ludziom odbierac prawa do protestów i do wyrażania opinii. To jest święte prawo zapisane w Konstytucji. Nie podzielam poglądów KOD, ale uważam, że mają sporo racji. PiS tak bardzo zarzucał w kampanii wyborczej PO arogancję i tego, że Platforma nie słucha głosu społeczeństwa, a teraz sami nie są lepsi. PiS tak bardzo zarzucał Platformie, że telewizja jest nieobiektywna. Zadam więc retoryczne pytanie- czy teraz TV jest obiektywna? 500+ dobre? Zależy dla kogo. Są ludzie, którzy te pieniądze w mądry sposób wydadzą. Są też tacy, co przepiją. Jedni powiedzą, że władza w jakiś sposób dba o obywateli, ja powiem, że w perfidny sposób kupuje głosy wyborców. I powiem uczciwie- nawet gdybym w 100 procentach nie popierał PiSu, a załapałbym się na program 500+ to bym na nich zagłosował. Szkoda, że młodzi ludzi nie mają swojego 500+, chociaż ja nie jestem za rozdawnictwem pieniędzy. Więc możemy się kulturalnie spierac, dlaczego Ci dostaną 500 złotych, a ja nie( dla mnie to kwota naprawdę duża, która bardzo by mi pomogła). Na koniec dodam, że nie jestem wielkim fanem PiSu ani KODU. Staram się racjonalnie ocenic sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chrumkacz napisał:

@kryss toż to podręcznikowy przykład jak ma wyglądać wolność mediów w wydaniu "nowoczesnych" :P

 

Racja- tyle że mnie bardziej martwi to o czym sie nie mowi , a działo sie równolegle...,jak zwykle dowiemy sie po czasie

Edytowane przez kryss
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja mam wrażenie, że zarówno po, Nowoczesna i pis są manipulowane przez tą samą ukrytą siłę gdzieś z zewnątrz. W sumie jak spojrzeć na historię to nie jest nic nowego. Mocarstwa zawsze nas rozgrywały od środka...a ludzkie stada baranów dały się wodzić melodią czarodziejskiego fleta. Za PO były tyle przekrętów i złodziejstwa, łamania praw, prowokacji i było super dla lemingów... teraz codziennie słyszę, że ponoć nie jesteśmy już wolni bo Kaczyński rządzi :D i PO krzyczy precz z komuną z komunistami na czele....haha to wszystko jest tak absurdalne...i nie jestem fanem pisu... nie podoba mi się, że służa koncernom farmaceutycznym, nie chca marihuany medycznej, przymykająoko na gmo... i podlizują się USraeulowi jak mogą itd itp...ale serio ludzie protestują bo co? Że jakiegoś gnojka wykluczono z obrad :D o wolnosc mediów walczą serio? tak poza tym media dawno już nie są wolne. Żadne. Wszystkie nadają to co im każe ich właściciel.  Rozumiem, jakby obywatele domagali się nowego sprawiedliwego systemu podatkowego, zdrowej żywności, zakończenia lichwy,  ...ale oni krzyczą bo nie lubią Kaczyńskiego, a tak na prawde nikt go nie zna, myślę, że On sam też wszystkiego aż tak nie ogarnia co robi jego partia...to już jest stary schorowany człowiek... ehh i za chwile Rysiu z nowczesnej będzie błagać Niemców żeby nam pomogli bo tu tyrania jest, naród nieludzko torturowany 500+  :D i Niemcy wkroczą dzięki ustawie 1066 i zrobią porządek. W ogóle nie wiem czy śledziliście sondaże przed wyborami... jakoś pół roku przed nagle pojawiła się jakaś partia Nowoczesna. WTF? Jeszcze nie powstała ale juz była w sondażach i miała kilkanaście procent poparcia.  Nie wierzę, że to przypadek. Uczeń  Balcerowicza - podległego Sorosowi nie znalazł się tam przypadkiem...oj nie. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/74042-soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mistrzunio napisał:

..a ja mam wrażenie, że zarówno po, Nowoczesna i pis są manipulowane przez tą samą ukrytą siłę gdzieś z zewnątrz

 

Ta siła to WSI długie ramię GRU/BND. Właśnie trwa skoordynowany atak na Polskę. Manifestacje kod, propaganda w zachodnich mediach oraz wyłączanie przez emitela połowy nadajników TVP i awaria systemu PAP. A na dodatek zamach w Berlinie ciężarówki z polską rejestracją.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2016 o 17:30, RedBull1973 napisał:

Ale kurwa łazić na demonstracje KODu , tej Targowicy naszych czasów...?

 

I jeszcze wrzucać to do sieci ?

 

No i kusi mnie, żeby to skomentować na jej profilu...tylko, czy mi to coś da, oprócz zrobienia sobie śmiertelnego wroga ? :lol:

Niby trzeba uświadamiać ludzi, że są zmanipulowani (u nich TNV24 od rana do nocy leci, non-stop! ) , ale czy cokolwiek trafi do takiej osoby ?

Zawsze możesz wykorzystać kobiecą metodę - "domyśl się". Zaryzykowałbym wystukanie kilku słów na ten temat ale tak by nie uderzać bezpośrednio w jej osobę lecz ogólnie zrobić sobie bekę z tej szopki oraz osób z którymi się sfotografowała. Inną metodą może być zamieszczenie wpisu na własnym profilu, który już w znacznie mocniejszym/bardziej szyderczym (może jakaś karykatura, mem?) tonie określi Twój stosunek do zjawiska oraz do osób, które biorą udział opisywanym spędzie, mając Ciebie w znajomych z pewnością ów wpis zauważy. Moim zdaniem najlepszą metodą jednak jest trzecia - totalna ignorancja i nie wdawanie się w dyskusję. Potraktuj to jako jej chęć pokazania znajomym swej zajebistości co nie wyklucza jednak umysłowego spierdolenia. Wiadomo, szKODniki wymienieni przez Ciebie są teraz na czasie i dobrze się z nimi pokazać, za parę miesięcy będzie kto inny. Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden snajper trzy strzały,trzy trupy /nie pozowane/w tej kodoinowej kupie i mamy "majdan" za psie pieniądze, ubeki się cieszą,platfusy nowoczesne podskakują,psl i millery zacierają ręce,komor z kwachem i wąsem otwierają szampany,świat śle oburzenia i zaniepokojenia...

No i soros uff siada z ulgą,choć chuj wie kto tak naprade tym BURDLEM kręci.

 

Koszt... trzy kule i opłata dla strzelca kilka koła zielonych, i kraj rozjebany..., a póżniej wsadzimy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manygguh napisał:

Jestem przyjezdny i p racuję w korpo-łagrze. Od 6 lat jestem w stolicy I moje poglądy skręciły jeszcze bardziej na prawo niż onr. Więc nie każdego psuje to miasto :)

Dlatego piszę, że większość, a nie wszyscy. Też stąd nie podchodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2016 o 16:30, RedBull1973 napisał:

No i kusi mnie, żeby to skomentować na jej profilu...tylko, czy mi to coś da, oprócz zrobienia sobie śmiertelnego wroga ? :lol:

 

Polecam obserwować w milczeniu kto po której stronie, a potem nie zapominać, bo takim ludziom jak wiatr zawieje tak się ustawią...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2016 o 16:01, Dobi napisał:

Tak odnośnie poglądów politycznych i kobiet...

 

Nigdy nie umowie się z kobietą, która popiera PO, partie z kropką, PSL czy SLD.

Nie godzi nawet o poglądy polityczne, ale o prawdziwą głupotę takich ludzi.

 

Ze zwolennikami PiS, Kukiza, Korwina czy Narodowców można porozmawiać. Oni potrafią uzasadnić, dlaczego popierają tę, a nie inną partię. Oczywiście nie wszyscy, ale myślący ludzie są w większości.

W przypadku zwolenników pozostałych partii najczęściej powtarza się argument: "... bo Kaczyński". Nie mają żadnego argumentu na poparcie swoich wyborów. Wszystko opiera się na nienawiści do tego "średniego Kaczyńskiego".

 

Zwolennicy SLD twierdzą, że ta partia dba o robotników i komuna była dobra.

Ci, którzy popierają PSL najczęściej myślą, że ta partia działa w interesie rolników.

 

Jak ktoś jeszcze chodzi na marsze KOD, feministek i innych oszołomów, to nawet nie chce mi się z nim rozmawiać, bo nie ma o czym.

Oglądając ostatnią debatę o wyborach prezydenckich mało kogo można było wybrać. Wg mnie może Palikot, może Kukiz cholera wie. Ale powiem Ci że dla mnie PIS czy PO to jedno gówno. I guzik mnie obchodzi co jest gorsze, zafajdane PO czy nawiedzony PIS vel sekta smoleńska.

 

Co do wymiany podlądów gadałem z kilkoma PISowcami - ludzie mur beton. Bo Kaczyński, bo zamach, bo "dobrze chco dla krajó". Miliony na jakąś tam świątynię czy dotacje dla rydzyka? "Kurwa peło to dopiero nakradło!!!!! Więc nie mów że PIS to oszuści!!!!!!!!!!"

Tak wygląda gadka z fanatykami, nieważne po której stronie się opowiadają. 

Poza tym @Dobi sam nazwałeś mnie z innym użytkownikiem per komuch, więc dialog w Polsce leży i kwiczy jeden sra na drugiego i każdy uważa iż 90% społeczeństwa poza nim to idioci. Wiecie jak to wygląda, dokładnie jak w tym kawale który pozwolę sobie wkleić:

 

Idzie lisica łąką i widzi a to wrona leci dupą do przodu... 
Zdziwiona woła, ty wrona a co tobie? 
Wrona mówi, wy tam na dole to zacofani, nie wiecie PIS jest u władzy idą zmiany, zmiany teraz robimy wszystko na odwrót. 
Lisica cwana pomyślała i nie chcąc być zacofaną podniosła kitę do góry i tyłkiem do przodu maszeruje do lasu. Zobaczył ją niedzwiedź, kita w górze otwór na wierzchu no to sru ją wydupczył. 
Lisica znalazła wronę i mówi - ty wrona ja też chciałam zmiany robić to mnie niedzwiedź wyruchał. 
Wrona popatrzyła się na lisicę i mówi bo u nas na górze to zmiany a was tam na dole jak jebali tak dalej będą jebać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DOHC napisał:

Ale powiem Ci że dla mnie PIS czy PO to jedno gówno. I guzik mnie obchodzi co jest gorsze, zafajdane PO czy nawiedzony PIS vel sekta smoleńska.

 

Niestety dużo w tym prawdy. Z tego co widzę, jest tutaj całkiem sporo umiarkowanych zwolenników PiSu i w sumie mnie to nie dziwi, bo sam czasem ulegam temu, że faktycznie niby coś w końcu idzie ku lepszemu. A wygląda to tak, że po prostu obie te partie są niemal jednakowo szkodliwe, tylko w nieco innych aspektach. Trzeba przyznać jednak, że z wybierając między kiłą a cholerą, to ten Pis jednak jest lepszy.

 

Tak się składa, że mam informacje z pierwszej ręki od osób na szczeblu lokalnym, które nigdy z żadną partią nie były związane i przekaz jest jasny - gorzej niż za Pisu to nie było.

 

32 minuty temu, DOHC napisał:

Co do wymiany podlądów gadałem z kilkoma PISowcami - ludzie mur beton.

 

Beton jest z każdej strony. Ludzi myślących trzeźwo i krytycznie jest garstka. Nawet ludzie z tytułami naukowymi w poważnych dziedzinach dają się rozgrywać, więc co dopiero mówić o Januszach. Dlatego właśnie nawet dobry kandydat gówno zdziała, bo służby i media już zadbają, żeby się nie przebił, a ludzie łykną wszystko jak pelikany. Najlepiej dbać o siebie i być maksymalnie elastycznym by przetrwać niezależnie od władzy, a tą całą politykę jebać, bo wpływ mamy na to marginalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.