Skocz do zawartości

Korci mnie, żeby skomentować udział w demonstracjach...


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze lepiej, Petru wraz z Joanną Schmidt okupują Sejm z pokładu samolotu do Lizbony:

http://www.tvp.info/28445575/przerwa-w-okupacji-sejmu-w-portugalii-lot-ryszarda-petru

 

Do tego niesamowita manipulacja w niemieckich mediach:

http://prostozmostu.net/news/material-niemieckiej-telewizji-o-protescie-po-w-sejmie-na-zdjeciach-protest-przeciw-po-z-2014-roku-foto

 

Ja pierdziele, zakłamanie tego świata przechodzi ludzkie pojęcie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten materiał już kilka miesięcy temu i o kodowcach mam jednoznacznie wyrobione zdanie. Ludzie ,którzy przychodzą na manifestacje kodu nawet nie mają pojęcia po co tam są :) Ręce opadają.

Mam w pracy kilku zagorzałych wielbicieli kodu i za każdym razem z kolegami mamy z nich polewkę :)

Wchodzenie w dłuższą dyskusję z kodowcami uważam za stratę czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kootas napisał:

Petru przed wyjściem do sejmu, przepisał cały majątek na  żonę.

A teraz poleciał na sylwka z laską.

 

A może ta laska jest wynajęta przez żonkę?, zarobkiem podzielą się po udanej akcji, może żonka ma w planach biznes i potrzebuję sianka :) kobieca solidarność w przypadku ujebania faceta jest wręcz bezbłędna i bezlitosna...

 

widzisz Petrus? karma wraca :) oby...Wywalić te szumowiny!

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

 

Wielka Brytania odtajniła dokumenty o Polsce z lat 1988-89. Jest informacja o pomocy Sorosa i nieformalnych ustaleniach przy Okrągłym Stole

W piątek opublikowano wewnętrzną korespondencję brytyjskiego rządu z lat 1988-89. Kilka faktów, które wynikają z odtajnionych dokumentów jest niezwykle ciekawych…

Poniższy dokument pokazuje, że Bronisław Geremek był przekonany, iż najlepszym kandydatem na kluczowe stanowisko szefa MSZ jest Tadeusz Olechowski, pełniący tę funkcję w rządzie komunistów.

 

http://niezlomni.com/wielka-brytania-odtajnila-dokumenty-o-polsce-1988-89-informacja-o-pomocy-sorosa-nieformalnych-ustaleniach-przy-okraglym-stole/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do firmy Mateusza Kijowskiego i jego żony Magdaleny Kijowskiej – ustalił Onet. Łącznie chodzi o faktury na kwotę 91 tys. 143,5 zł.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/onet-ujawnia-jak-mateusz-kijowski-wystawial-faktury-kod-owi/wjrnf73

 

Sami sobie kolana przestrzeliwują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jako, że od polityki bieżącej staram się stronić i patrzeć na cały teatr niejako z dystansu, analizując ogólne trendy i czynniki, które mają mniejszy lub większy wpływ na sytuację i nastroje społeczne, co do zasady nie oglądam dzienników telewizyjnych. Widzę wady i zalety poszczególnych opcji i staram się wyciągnąć z tego pozytywny przekaz dla mnie. Bodajże @Mosze Red w swoim poradniku dot. biznesu wspomniał, że należy unikać lub żyć w zgodzie z ludźmi, którzy mogą Cię zniszczyć. Wiem to. Tak czynię, również na lokalnym rynku, i uważam to za bardzo pożyteczne, bo nigdy nie wiesz w kim znajdziesz wroga, którego nie pokonasz.

 

Raz oglądnąłem nową publiczną TV (po długiej przerwie) i skala bratania się z PIS, a w konsekwencji ataku na obóz byłej władzy była tak oczywista i porażająca, że na długi czas widząc włączony tv machinalnie odwracałem głowę w drugą stronę. Jednakże, gdzieś w głębi duszy byłem przekonany, że po drugiej stronie barykady media są nieco bardziej obiektywne, ot choćby atakując obecną władzę w nieco bardziej zaewoluowany sposób. Jakież było moje zdziwienie gdy niedawne wiadomości wieczorne, wyemitowane w stacji z logiem w niebieskim kółku, zobaczyłem telewizję publiczną w wersjo 2.0 atakującej obecny rząd zupełnie bezpardonowo. Odebrało mi mowę w chwili gdy zobaczyłem Panią prowaqdzącą, która w szyderczy sposób uśmiechała się do Nas, dając prosty przekaz: popatrzcie co za idioci .

 

Po tym pouczającym doświadczeniu mam dwa wnioski:

1/ media prywatne, angażując się tak mocno w walkę polityczną, nie doceniają siły obecnie rządzącej partii. Wiem, że minął ledwie rok, ale obecnie szanse na dobry wynik w kolejnych wyborach mają duże. To by oznaczało rządzenie przez łącznie 8 lat. Różnie się w życiu układa i taka otwarta wojna, przy obecnym układzie sił może doprowadzić do upadku stację. Pewnie to nie nastąpi. Jednak silne przywiązanie do poprzedniej kolacji na pewno w długiej perspektywie im nie pomoże.

2/ dwie duże stacje w PL rywalizują o ludzi. Zachowują się jak narzędzia by dzielić Polaków. Trzecia duża stacja (ze słoneczkiem) stara się być nieco pośrodku i mam wrażenie, że w długiej perspektywie wyrośnie na lidera na rynku.

 

Ot, taka dygresja nt. bieżącej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ancalagon napisał:

 

A dopiero co Kijowski twierdził, że nic nie zarabia w KOD-zie i żyje ze wsparcia rodziny :lol::

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.