Skocz do zawartości

Najserdeczniejsze życzenia dla całego forum!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Modzi, Bracia, Panie z rezerwatu, hejterzy;

 

Z okazji świąt chciałbym życzyć:

 

1. Moderacji wyższego i niższego szczebla za ich często ciężką pracę, zaangażowanie, poświęcenie - by inni Bracia i Panie mogli spokojnie oraz z przyjemnością korzystać z naszego forum.

 

2. Braciom z forum za to, że pomagacie swoimi historiami i doświadczeniem zagubionym i poranionym kolegom, oraz sami czerpiecie pomoc od bardziej doświadczonych, przez co piękna idea czynienia dobra i pomagania innym może się ziścić dzięki waszej pracy, energii i wydatkowi czasu, że nie wspomnę o dotacjach za które serdecznie dziękuję, i które dzisiaj przepiję.

 

3. Kochanym Paniom z rezerwatu, że swą obecnością zwiększają poziom testosteronu i adrenaliny Braciom, i po prostu za bycie z nami.

 

4. Hejterom, trollom, wariatom, szaleńcom, socjopatom, osobom psychicznie chorym, Sławkowi - za to że dzięki waszej pracy i zaangażowaniu w sprawy forum i moje prywatne, wzrastamy w wiedzę o tym jak się przed wami bronić, a przez to stajemy silniejsi i bardziej trzymamy się razem każdego dnia.

 

 

Tak więc kochani życzę wam z całego serca:

 

1. Nawiązania kontaktu z tą Boską cząstką w nas, która daje nam spokój, zadowolenie, szczęście i nie żąda nic w zamian,

 

2. Coraz wyższej samooceny każdego dnia, byście sami siebie nauczyli się szanować, kochać, lubić i traktować z życzliwością,

 

3. Zdrowia, pomyślności w zamierzeniach i interesach.

 

4. Dla zaobrączkowanych i dzieciatych, zadowolenia z dzieci i by zdrowo, mądrze rosły, oraz zadowolenia z kobity, niech będzie zawsze szczupła i ciasna!

 

5. Niech wasi wrogowie odstąpią od was, precz odejdą.

  • Like 38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wodzu i Wam Drodzy Bracia za kolejny rok! Wszystkim życzę dużo szczęścia, aby wszystkie sprawy ułożyły się po Waszej myśli. Wesołych Świąt i aby po świętach nie trzeba było zbytnio popuszczać pasa! Strzałeczka Mordeczki :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Silny napisał:

4. Dla zaobrączkowanych i dzieciatych, zadowolenia z dzieci i by zdrowo, mądrze rosły, oraz zadowolenia z kobity, niech będzie zawsze szczupła i ciasna!

Dzięki!

 

Również składam najlepsze życzenia, wszystkiego dobrego, zdrowotności przede wszystkim!!!

Dla naszego Mistrza i wszystkich Braci!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

 

Ze swojej strony życzę spokojnych, zdrowych świąt całej ekipie, autorowi tej zacnej idei, moderatorom i całej forumowej społeczności, abyście mieli wiele powodów do uśmiechu! :) 

 

 

 

 

http://bi.gazeta.pl/im/00/4f/10/z17100800Q,LOVE.jpg

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Guru: niechaj Wielka Stuleja dalej Cię prowadzi, ażebyś osiągał kolejne sukcesy, zdrowie się poprawiało, poczucie humoru i spokój ducha Cię nie opuszczał a Twoim wrogom jeszcze bardziej żal dupkę ściskał, kiedy będzie ich zżerała zawiść z powodu Twoich osiągnięć.

 

Do Braci: aby was zbroja białego rycerza omijała szerokim łukiem, abyście rośli w wewnętrzną siłę która będzie was napędzała do działania i pracy nad sobą dzięki czemu będziecie w stanie realizować swoje marzenia i założone sobie cele. Niech Stuleja ma was w swojej opiece.

 

I na koniec, tak ogólnie, po prostu Wesołych Świąt!

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam bracia życzę zdrowia, zdrowa i jeszcze raz pieniędzy. Zmaterializowania waszych planów, marzeń i pragnień. Oddanych ciasnych młodych cipek  oraz owocnego banowania i koszenia trolli.

Niech forum dalej wzrasta w świadomości.

Wesołych świąt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qR8A4xO.jpg

 

Drogi Marku, Moderatorzy oraz Bracia. 

 

Życzę Wam, abyście byli wyluzowani i zwiedzali prawdziwe zamki oraz moczyli nogi w górskim strumieniu.

 

Dobra, bez żartów, teraz na poważnie. Życzę Wam wszelkiej pomyślności, abyście nigdy nie nawrócili się na ścieżkę śnieżnobiałego rycerstwa. Przede wszystkim zdrowia, bo bez zdrowia cała reszta traci na wartości, dużo papierów w portfelu i na koncie i dostępu do walorów najatrakcyjniejszych spośród naszych Kochanych Pań. ;) 

 

Pielęgnujcie swą niedojrzałość emocjonalną po wsze czasy. 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czytaliście moje wiersze, tworzyliśmy tu wspólnie opowiadania, ostatnio nawet grę komputerowo-planszową wymyśliłem, no to najwyższa pora, żebyście mnie posłuchali.

 

@Silny domyślam się, że się nie znamy osobiście jeszcze ale Cię będę cisnąć, żebyś się odezwał gdy będziesz w Warszawie i miał ochotę na piwo ;) Raczej na wspólne kolędowanie z Wami na Skajpaju jeszcze nie zasłużyłem ale mam dla Was pewien prezencik, do którego śmiało możecie pośpiewać :D

 

Najpierw chciałbym złożyć Wam Najserdeczniejsze Życzenia (ależ ta moja Podświadomość się cieszy gdy to piszę :D ):

@Silny  - dużo cierpliwości i spokoju, I ZDROWIA!!!! no i jakąś fajną loszkę pod choinkę ;D Taką cycuchastą co dobrze gotuje :D

Głównym, Senior i Junior Modom życzę bystrego oka i szybkiego palca do wyłapywania tych trolli paskudnych co to nawet i Święta psujo. Spełnienia marzeń bo wiem, że w tej grupie jest pełno pasjonatów, którzy dążą do ich realizacji ;) Reszcie Braciom życzę Wesołego Jajka, dużo seksu no i co tam tylko pragniecie niechaj się spełni!  A to mój prezencik dla tego Forum :D                                                                                    

 

Edytowane przez Artem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.