Skocz do zawartości

Pan Michał Jaglak doprowadził hejtera przed szale temidy.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ku przestrodze, tak kończą hejterzy. Pan Michał znalazł małolata który trollował i hejtował na fejsbukowym fapagu przez 10 miesięcy jego i jego rodzinę w niewybredny sposób.

Z tego powodu gimb musi m.in. przepracować 400 godzin w hospicjum, co być może nauczy go trochę pokory (chociaż hospicjum jest chyba zbyt ciężkim miejscem

dla nastolatka, przykładowo zamiatanie ulic/odśnieżanie chodników byłoby bardziej na miejscu).

Pokrzywdzony zachował się z dużą klasą, nie chciał go poniżyć w żaden sposób, nie domagał się odszkodowania, dał tylko trochę do myślenia. :)

 

A tutaj przykład trollingu pozytywnego:

 

 

Zapraszam do dyskusji. :P

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają więcej szczęścia niż rozumu, spróbujcie sobie wyobrazić, co byłoby, gdyby ''ofiarą'' stał się Marcin Różalski. Zresztą, nie trzeba sobie wyobrażać, bo w kilku wywiadach trochę rozjaśnił - odwiedził parę razy swoich ''fanów''. ;) 

 

A tak poza tym popatrzcie na tego chłopaczynę. Zza klawiatury mocny, w konfrontacji na żywo (i tak mimo wszystko delikatnej) jego mowa ciała i spojrzenie wskazują na to, że... (od momentu 0:42 poniżej)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eredin napisał:

Niektórzy mają więcej szczęścia niż rozumu, spróbujcie sobie wyobrazić, co byłoby, gdyby ''ofiarą'' stał się Marcin Różalski. Zresztą, nie trzeba sobie wyobrażać, bo w kilku wywiadach trochę rozjaśnił - odwiedził parę razy swoich ''fanów''. ;) 

 

A tak poza tym popatrzcie na tego chłopaczynę. Zza klawiatury mocny, w konfrontacji na żywo (i tak mimo wszystko delikatnej) jego mowa ciała i spojrzenie wskazują na to, że... (od momentu 0:42 poniżej)

 

 

 

 

 

 

 

Zrobił to bez nerwów i spokojnie wyjaśnił sytuacje Karmowski. Trochę teraz wiochę ma w swoim otoczeniu, bo widziałem niektóre memy i to nie było śmieszne.

 

Tak jakoś mi się przypomniało :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eredin napisał:

Niektórzy mają więcej szczęścia niż rozumu, spróbujcie sobie wyobrazić, co byłoby, gdyby ''ofiarą'' stał się Marcin Różalski.

 

Nie mam nic do p.Różalskiego, nie interesuję się sportami walki i nie interesuje mnie jego postać

[pasuje tu słynna sentencja pewnego współczesnego myśliciela "nie interesuje mnie pan wcale"].

1-szy raz usłyszałem jego nazwisko kiedy został wyzwany na pojedynek przez Bonusa BGC. :)

We fragmencie wywiadu, mówiąc o tym temacie wydał się gościem z dystansem i zrównoważonym.

 

Ale jego egzaltowana reakcja "obyś zdechł cwelu pierdolony" w odpowiedzi na komentarz internetowy w stylu "walka z pudzianem była ustawiona" 

sprawiła, że, delikatnie mówiąc nie wzbudza pozytywnych uczuć ta postać, w realu staram się unikać ludzi zachowujących się w ten sposób.

Poza tym kilka innych sytuacji gdzie odniósł się w ordynarny sposób do swoich fanów, ale to moje prywatne zdanie tylko.

 

Podejrzewam, że Różal dojebałby do pieca mocno.

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.