Skocz do zawartości

Witam


Wizna00

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie,

Z tej strony Adam, mam 29 lat, dość zaprawiony w bojach, nie jedna blizna po kontaktach z kobietami została;) Nie z jednego pieca chleb się jadło;).

"W domu" kobieta jest, myślę że całkiem dobrze sobie radzę w tych kontaktach, pua to nie jestem, ale porządek w domu utrzymać potrafię, wraz z wysokim zaangażowaniem kobiety (we wszystkich istotnych dla mnie sferach. 
Wiedzę na temat obchodzenia się z kobietami zdobyłem dawno temu, kiedy jeszcze Bracisamców nie było.

Bardziej interesują mnie tematy ezoteryczne, choć tych o kobietach również wysłuchuję.

Na forum raczej wielkiej aktywności nie przewiduję, wolę słuchać sobie nagrań z YT. Trafiłem tu niejako z zachęty Marka i sugestii do zadawania pytań na forum.

 

 

Pozdrawiam,

mam nadzieję, że będzie się nam miło współpracowało;)

Edytowane przez Wizna00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, seba33 napisał:

Witaj. Jeśli jest tak jak mówisz to gratuluję, ale człowiek cały czas się uczy :)

Oczywiście to nie znaczy, że w każdej sytuacji sobie poradzę tak jakbym tego sobie życzył. Trochę to zabrzmiało tak jakbym uważał że wiem wszystko, co oczywiście jest nieprawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.