Skocz do zawartości

Cześć!


Low

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
Geneza mojego przybycia tutaj wygląda mniej więcej tak:
W relacjach międzyludzkich i szeroko pojętym rozwoju osobistym siedzę już kupę czasu (ponad 7 lat) i wiele zyskałem w życiu właśnie dzięki temu. Przebyłem drogę od spokojnego chłopaka przez typowego badboya, zmieniającego koleżanki, jak rękawiczki, aż do wartościowego faceta z głową na karku i jajami w spodniach. Gdzieś tam przez ten cały czas i próbowanie wszystkiego (na co składa się głównie zbieranie, testowanie i aplikowanie w życie wiedzy o relacjach, pewności siebie, sukcesie, finansach, duchowości, motywacji, kontaktach) znalazłem siebie, z czego jestem mega zadowolony.
Dlatego nie przyszedłem na forum z nastawieniem, żeby się czegoś dowiedzieć, a bardziej dlatego, że lubię rozmawiać o poruszanych tutaj tematach i chciałbym pomóc innym, jeżeli tylko będę miał taką możliwość i będę czuł się kompetentny.
Także pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że mi się to uda, i będę tu mile widziany! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.