Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia.

 

    Trwa orkan 'Barbara', już się wycisza, piździło nie źle,(ciekawe skąd ten synonim?):D.

Otóż od czasu gwałtownego spadku ciśnienia atm. Nosi mnie, jestem pod denerwowany bez powodu. Bolą mnie stawy, mięśnie, głowa i co tylko.

 

Też tak macie? Co zmiana pogody, to zmiana nastroju?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek samopoczucia u mnie, powrót nerwic i lęków w ostatnim czasie, większa niż zawsze pobudliwość seksualna i agresja, senność od ok godziny 17-18, dziwne samoczynne obrazy w głowie przed snem...Coś w tym jest o czym @Adolf piszesz.

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się do trendu.

 

Wczoraj śniło mi się, że zdawałem jakąś zmutowaną maturę. Kiedy miałem oddawać pracę (pisałem za pomocą ... rozstawiania pionków od warcab) to okazało się, że tego jeszcze nie zauważyłem i nie zrobiłem, i tego, i tego ... Tak się męczyłem psychicznie w tym śnie, że obudziłem się, paradoks jakiś, zmęczony jak cholera !

Swoją drogą jak zdarzają mi się koszmary - to od lat jest to tematyka związana z egzaminami. Albo przychodzę nauczony - ale okazje się że po terminie i kicha - albo zdaję nie w temacie, czegoś nie zauważam, a orientuje się w ostatniej chwili tuż przed końcem, tak że nie ma już czasu na uzupełnienie itd.

Widać te zdane setki egzaminów w życiu gdzieś wyryło się w podświadomości ...

 

Co do samopoczucia fizycznego - dętka. Nie mam na nic siły. Obowiązki wykonuję najmniejszym kosztem energii, wszystko ponad 'poziom minimum' jest aktualnie awykonalne. O 19.00 najchętniej zamknął bym oczy i poszedł spać. I jeść mi się chce ponad miarę - tak reaguje mój organizm na brak energii - żąda większej ilości paliwa. Tylko że to paliwo zamiast w energię - idzie w zapasy w pasie.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adolf napisał:

Bracia.

 

    Trwa orkan 'Barbara', już się wycisza, piździło nie źle,(ciekawe skąd ten synonim?):D.

 

 

 

Orkany jak kobiety zabierają domy i samochody, powalają ciśnieniowców i nie tylko ;) Nie można też przez nie spać.  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.