Skocz do zawartości

Bęben - redukcja


Klaudiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jak się generalnie teraz podchodzi do redukcji bębna? Zawsze byłem wręcz chudy, a tu widzę że niestety bęben się robi. Aktualnie mam mniej więcej połowę tego co ten mistrz poniżej -

 

 

Nie chodzi mi o jakieś tam 6-ciopaki, bo po prostu nie mam takich ambicji. Chodzi więc o redukcję. Jeżdżę na rowerze, często, czasem nawet na jeden raz po 15-20 km, ale to chyba nie tędy droga.

Może zastosować klasyczne brzuszki?

Bieganie?

 

Wiek: 38 l.

Wzrost: 176 cm 

Waga: 78 kg

Bęben: 98 cm

 

Badania raz w roku, bo więcej nigdy nie trzeba było, tzn. zawsze wszystko wychodzi ładnie w normie.

Żarcie: mało, ale często, generalnie z umiarem, bo nie lubię przesadzać, ale owszem, cukry, tłuszcze i smażone się zdarzają, ale podkreślam raz jeszcze - naprawdę małe porcje, raczej jako poszukiwanie nowych smaków

Edytowane przez Klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku maja do października zrzuciłem 12 kg, z czego 7% tłuszczu, także sporo. Pół człowieka normalnie, aż przesadziłem, bo wszystkie nowe ubrania za luźne, więc musiałem wrócić do starych:) Spodnie na dupie wiszą, pistolecik :)

Zapisałem się wówczas na karate i dołożyłem do tego trening siłowy z cyklu 5x5. Zmieniłem również dietę. Każdy dzień zaczynałem od jajecznicy z 4 jajek z papryką, do tego dwa pomidory po posiłku, a następnie kawka :) Wyrzuciłem cukier, pieczywo, alko i generalnie wszystko co ma wysoki indeks glikemiczny. Natomiast więcej gotowanego żarcia, prawie w ogóle smażonego. Tak naprawdę same takie ogólniki, nic specjalnego, ale największą robotę robi jajecznica na śniadanie bez żadnego chlebka czy innych głupot. Samo białko i tłuszcz musi być na początek dnia + warzywa, żeby nie zakwasić organizmu.

Najwięcej w obwodzie spadło mi z nóg i brzucha. Nie wiem ile dokładnie miałem, ale wcześniej idealnie w pasku zapinałem się na 3 dziurkę, a teraz mogę nawet na 6 dziurkę, ale zapinam się na 5, żeby mnie nie cisnęło w razie czego :)

Wcześniej 180 cm, 90 kg 22% tłuszczu
Po przemianie 77,6 kg, 15 % tłuszczu

Wyniki siłowe na plecy, klatę, barki, brzuch bez zmian, albo na plus, natomiast z nóg siła poleciała dosyć mocno :P Mam duże i silne mięśnie brzucha, więc kaloryfer był widoczny naprawdę znacząco :)

Spróbuj z tą jajecznicą na dobry początek. Tylko rób ją na oleju kokosowym rafinowanym, nie jest drogi, a zdrowszy. Szybciutko zobaczysz efekty :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza i najszybsza droga:
Ogranicz albo wyeliminuj całkowicie piwsko, wóde, pieczywo białe,  biały ryż, fajki, słodkie.
Zastąp to owsianką, brązowym ryżem, kaszą itp

Gwarantuje że po miesiącu nawet bez ćwiczeń zleci Ci ze 3 kg może nawet więcej.

Sedno jest w tym żeby nie jeść mniej a lepiej.

Edytowane przez qbacki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia dieta + odpowiedni trening

 

Wyrzucenie na 100%:

-tłuszczy trans (margaryny) 

-tłuszczy roślinnych (poza kokosowym oraz oliwy z oliwek (na oliwie nie smażymy!))

-cukry (wszystkie!) - od słodkości::czekoladki, cukierki

-owoce - na owoce trzeba sobie zasłużyć i nie są one tak zdrowe w naszym klimacie jakby się chciało i jak wszyscy FIT reklamują

-nabiał - mleko, twaróg, serki (ser żółty można jeść ;) )
-pszenica - wszystko co zawiera gluten

-alkohol - wiadomka :>

-kurczak - sceptyczny do niego jestem - najbardziej nafaszerowane mięcho ever

 

Zapoznaj się z PALEO/DIETA KETOGENICZNA + dodaj spacery 2-3x2h/tyg + co tam chcesz za aktywność - nie biegaj za dużo i nie jeźdź rowerem za daleko - bo nadnercza nie lubią tego-_-

 

 

Ale tak sobie piszemy - moje pytanie jest czy chcesz podejść systemowo do tego i faktycznie schudnąć - czy bracia mają Ci tylko doradzić, a Ty po omacku MOŻE osiągniesz to co chcesz.

Bo z praktyki wiem jak to wygląda u większości - mało kto chce się POŚWIĘCIĆ, żeby schudnąć.

Rzucić wszystkie przyzwyczajenia które się ma i poddać się procesowi chudnięcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.