Skocz do zawartości

Demaskujemy matrix: lista fałszywych przekonań


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.12.2016 o 23:05, Assasyn napisał:

Off-top, post nie w tym dziale co trzeba, popraw się.

As.

 

 

chłopie, jaki off-top.... takie jest przekonanie matrixa, testosteron jest zły, w szwecji nawet wchodza na silownie i robia testy sterydowe bo chyba za to cos tam grozi...

 

https://www.superiormuscle.com/forums/anabolic-steroids/47724-careful-sweden-illegal-too-muscular

 

słaby z Ciebie moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TestosteroneBoy Nikt mnie nie przekona że sterydy są dobre i zdrowe dla organizmu :)

 

 

A swoje uwagi i zastrzeżenia do pracy moderatora  kieruj na priv, pisałem o tym setki razy, jak będziesz zaśmiecał to sobie odpoczniesz od forum poraz kolejny, zrozumieliśmy się?

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Assasyn napisał:

@TestosteroneBoy Nikt mnie nie przekona że sterydy dobre i zdrowe dla organizmu :)

 

 

A swoje uwagi i zastrzeżenia do pracy moderatora  kieruj na priv, pisałem o tym setki razy, jak będziesz zaśmiecał to sobie odpoczniesz od forum poraz kolejny, zrozumieliśmy się?

 

tutaj jest dyskusja o matrixie, a 90% ludzi uwaza ze testosteron to cos złego.. nie zrozumiales mojej myśli. od wielu lat testosteron spada u mezczyzn i mysle ze wiekszosc mezczyzn po 30+ zrobi sobie duza przysługe biorac terapie zastepcza. mowie o TESTOSTERONIE jako sterydzie, nie o trenbolonie czy innych wynalazkach które są straszną chemią.

 

pisałem juz zastrzezenia ale zostałem olany :) chcesz to dawaj bana, mam zycie oprocz tego forum nie robi mi to. ale pokazujesz tylko to ze nie nadajesz sie do bycia modem, niech inni sami ocenią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TestosteroneBoyNajpierw to sobie weź słownik ortograficzny, bo walisz błędy jak dziecko w gimnazjum,  po drugie nie dostałem od Ciebie żadnego zastrzeżenia więc nie ściemniaj a po trzecie juz pisałem nie przekonasz mnie że steryd jest dobry, steryd to steryd, zresztą większosc sterydów anabolicznych jest robiona na bazie teścia..

Koniec off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyźni brzydka płeć"

"Polska to kraj katolicki i masz wierzyć w boga rozumiesz kurwa!?"

"JP2 największy polak, sam obalił komunę!"

"Polskie obozy zagłady"

"Polki są najpiękniejsze"

"Polak złodziej i pijaczyna"

"Pis ukradł mniej niż PO więc jest lepszy"

"Ruscy zabili w Katyniu mniej jeńców niż niemcy w obozach więc są lepsi dla kraju"

"Popierasz projekt prawicy jesteś prawak prawiczek"

"Popierasz projekt lewicy jesteś lewak"

"Antykoncepcja i seks to grzech śmiertelny"

"Musisz mieć pejsbuka spędzać na nim dużo czasu i wpisywać szczegółowe informacje o sobie jak rodzina szkoły co teraz robisz co jesz gdzie podróżujesz pracujesz tak trzeba"

"Kibole prawdziwi patrioci"

"Sławek K jest przyjacielem Marka K"

"Masz być posłusznym gojem"

"Lekarze chcą Cię wyleczyć"

"Gdyby nie kościół to by muzułmani tu rządzili"

"Tylko ludzie wierzący potrafią odróżnić dobro od zła"

"Każdy daje Xiędzu co łaska on nie ustala minimalnych kwot za pogrzeb itd"

"Dlaczego ja trudne sprawy itp itd samo życie patrz jakie tam tragedyje majo!"

"Ameryka za rok zniesie wizy dla polaków"

"Gdy dziecko szuka miłości, ono lgnie i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"

"Zapal/wciągnij sobie no spróbuj leszcz jesteś to nie uzależnia"

"Jak można piłkarzy nie oglądać"

"Kobiety nie wolno bić kwiatkiem"

"Seks tylko po ślubie"

"Byłeś za dobry"

"Lepszy różaniec na lusterku niż pasy i poduszki powietrzne"

"Zdradziłam ale tylko raz więc nie jestem kurwą a to twoja wina że do tego doprowadziłeś"

"Szefom się nie odmawia"

"Raz w dupę to nie pedał"

"To się nie opłaca trzeba sprywatyzować/zlikwidować/oddać kościołowi"

"Pieniądze na świątynię opatrzności były środkami dobrze wydanymi"

"Antoni M jest normalnym zdrowym na umyśle facetem"

"Pomniki smoleńskie służą społeczeństwu"

"Nie słuchasz disco polo nie znasz się na muzyce i nie potrafisz bawić"

"Zawsze powinieneś bronić kobiety"

"Matka ma zawsze rację"

"Dba o siebie pedał pierdolony"

"Oddam Ci kasę jutro obiecuję co do grosza"

"Państwo i politycy dają ludziom pieniądze"

"Pieniądze należą się każdemu na dziecko"

"Bierzemy ślub dlatego że się kochamy nie dlatego że jest ciąża"

"Nasze dziecko przed ślubem ale oczywiście planowane"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2017 o 04:22, Herbu Mizogin napisał:

Dla mnie osobiście zawsze najbardziej absurdalnym elementem współczesnego świata był samochód jako przedmiot sprowadzony do roli fetyszu i emblematu statusu społecznego zarazem, a to dlatego, że we wszystkich zdrowych, męskich kulturach i epokach powożenie było uznawane przez elity za czynność hańbiącą...

 

Pamiętam jak znajomi z wiejskich miejscowości dowiedzieli się o tym że nie zamierzam kupić auta, mówili że żadna "panna" mnie nie zechce ;P coś w tym jest :) 

 

Motto matrixowe w mojej miejscowości i okolicach " Siedź  w kącie a znajdą cię"  

 

"bo za darmo dajo"  lub "za darmo jest" - zbydlenie ludzi doprowadzenie ich do obłędu przez Państwo albo społeczność lokalną " za darmo" znaczy że albo jest rzeczywiście za darmo albo można zabrać  /bez konsekwencji 

przykłady: dni szkoły albo dni czegoś tam i rozdawanie długopisów z ulotkami ,Janusze albo Halinki potrafią wysyłać rzesze swojej rodziny żeby złowić jak najwięcej długopisów albo innego badziewia "bo za darmo"  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie pamiętam, czy już to było, jeśli tak to później usunę, ale właśnie mi się przypomniało:

 

-jeśli ktoś ma dobry humor, żartuje, opowiada jakieś nieszkodliwe głupoty, śmieje się, to na pewno jest naćpany albo pijany. 

 

Jak trzeba być ograniczonym człowiekiem, żeby pozytywne stany emocjonalne przypisywać jedynie jakiejś chemicznej truciźnie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.