Skocz do zawartości

Kobieta dowódcą okrętu


seba33

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam artykuł o pani, która właśnie awansowała na dowódcę okrętu Marynarki Wojennej. Polecam również wejść na fanpejdź czasopisma "Polska Zbrojna", gdzie został umieszczony w/w artykuł. Roi się tam od komentarzy białorycerskich typu: "Chciałbym służyć na takim okręcie. Kobiety to przecież spokój i opanowanie...". Nie wiem czy śmiać się czy płakać...

 

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21450?t=Ster-w-kobiecych-rekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Super, pewnie solarium zamontuje na statku" :lol: - nie przesadzajmy. Nie jest aż tak źle wśród tych komentarzy. Powiedziałbym że przeważają drwiąco-kpiąco-prześmiewcze.
Oczywiście rycerstwo też musiało zaznaczyć grunt. 
Mnie bardziej martwi to, że ta panienka ma o wiele bardziej męskie rysy twarzy jak ja :lol:  jak jej zasłoniłem oczy, to byłem skłonny powiedzieć że na foci całkiem przystojny mężczyzna.

A co do całej sprawy, to widzimy dalsze matrixowe wpychanie kobiet na stanowiska kierownicze, wmawiając dookoła, że to naturalna rola kobieca.
Przewiduję, że ta sprawa będzie jeszcze bardziej nagłośniona przez media, by po raz kolejny przyklepać ogłupionemu społeczeństwu papke o równouprawnieniu kobiet.

ps. Policjant w Dojczach, co nazwał Merkel szaloną, będzie miał proces > tak się walczy
     Popierany komentarz czołowego holenderskiego prawicowca Geerta Wildersa po zamachu, że Merkel ma krew na rękach, został zupełnie zignorowany przez media. Za to inne współczujące wypowiedzi były wielokrotnie publikowane > tak się walczy
     
 

Edytowane przez The Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w czasie kryzysu da radę - tak jak mężczyzna - bo jest teraz spokój to może być panią kapitan - ale jak faktycznie zacznie się rozjebunda to nie włączą się jej loszkowe hormony i nie zacznie robić pod siebie?

Jak to ma często w armii miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.