Skocz do zawartości

Upadek białej rasy...


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...

 

Wpisuję w Google wyraz "YouTube". Na głównej stronie pojawia się jakaś zakładka o nazwie "najważniejsze artykuły", a tam... coś takiego:

 

http://noizz.pl/spoleczenstwo/youtube-jakub-krol-makijaz-na-sylwestra/3l7vrxd

 

Wiem, że @Silny nagrał raz audycję o tym panu. Poczytałem komentarze pod tym filmikiem, o którym mowa powyżej. Zajrzałem na "insta" tego pana i... Żeby było jasne, nie zazdroszczę temu panu itd., ale gdy przejrzałem jego zdjęcia, to chwytałem się za głowę i z obrzydzenia, i z politowania. Po prostu nie wierzę, że takie rzeczy mają miejsce w naszym kraju (podobno na "postępowym" Zachodzie jest lepiej). Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co nasi dziadowie zrobiliby temu panu...

 

Cóż, 1:0 dla lewaków, syjonistów i globalistów.

 

PS

Krzywiłem się pisząc tag "makijaż dla chłopaka"...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypomnijmy sobie Nasz świat 20 lat temu. Widzicie co jest teraz?

 

Dostrzegacie tempo tych (nieprzypadkowych) zmian i jak rośnie?

 

Czy potraficie sobie wyobrazić co będzie za kolejne 20 lat? czy będą jeszcze płcie?

 

W Matrixie zawsze mnie bardzo zadziwiało.... jak ludzie szybko do wszystkiego potrafią się przyzwyczajać.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie czynniki upadku Imperium Romanum widać dzisiaj:

-upadek gospodarczy (odejście od standardu złota), socjalizm

-upadek ducha białego człowieka, skurwienie naszego myślenia, kulturowy marksizm

-najazd barbarii z Afryki i wschodu

-upadek wierzeń, szczególnie to widać w KK, oni już sami chyba nie wierzą w to co głoszą dlatego tak wielkie są zawirowania po Vaticanum II, Franciszek to póki co chyba szczyt tego co się dzieje

 

Co jeszcze byście dodali? Punkt drugi wg mnie jest najgorszy. Dziś sensem życia dla większości jest żyć i żreć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan takimi filmikami zaszczepia złe wzorce w społeczeństwie. Gdybym miał małego syna, to nie chciałbym, żeby trafił na jego kanał. Pomyślmy tylko, ile zła wyrządzi ten człowiek swoją działalnością.

 

Panowie, jest to temat, na który można by debatować do rana. Oto, co powiedział niejaki Willi Münzenberg: "Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział!". Jak myślicie, członkiem jakiej nacji był ten pan?

 

Zgadliście...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BigDaddy napisał:

Dziś sensem życia dla większości jest żyć i żreć.

Pozwolę sobie zauważyć że o wydalaniu zapomniałeś;)

 

Jedni wolą "marznąć" na świeżym powietrzu 

Inni grzać się w ciepłym szambie i udawać że pachnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleofas napisał:

W Szwecji podobno podział na płcie znika. Tam chyba nawet wprowadzono trzecią kategorię płciową: nieokreśloną.

 

W tym kraju wprowadzono dodatkowy genderowy zaimek "hen" czyli ono (han - on, hon - ona).

 

Z kolei w USA lewicowe uczelnie na początku pierwszego roku każą się określić studentom jak się do nich mają zwracać wykładowcy i koledzy, do wyboru są m.in.  "he", "she", "they" (dla jednej osoby), a także "ze" jako zaimek "bezpłciowy".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkiej Brytanii przeprowadzili badania wśród pastorów i księży, okazało się że 30%(nie chcę skłamać) z nich nie wierzy w Boga :)

Nie lubię Korwina ale w jednym miał rację UE to odwrotność Cywilizacji Łacińskiej...:)

Tak samo jak wspomniane przez @BigDaddy Imperium Romanum upadło z powodu swojej rozwiązłości i chujowej polityce dodatkowo nękane przez najazdy germańskich barbarzyńców, tak teraz historia zatacza koło...Tylko zamiast Germanów mamy plemiona muzułmańskie...

Dodam jeszcze do tego matriarchat i stopniowa demoralizacja mężczyzn pod kątem samooceny mówiąc językiem współczesnym, to zaczęło się mniej więcej od Rewolucji Francuskiej..

Potężny wpływ Masonerii na KrK i ustanowienie na czele swojego kumpla jezuitę(To bratnie duszę masonów, prawdziwi twórcy komunizmu który wypróbowali w Paragwaju)  Franciszka który nawołuję do przyjmowania uchodźców, cz w kilka wieków wcześniej Papieże chcieli przyjmować islamskich uchodźców??

 

Czyli ówczesna Europa upada mniej więcej z tych samych powodów z jakich upadł Rzym i inne wielkie imperia, odejście od podstawowego pierwiastka czyli wiary, jak to mawiał Jurij Biezimienow, czyli czegoś duchowego...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oświecony napisał:

Ten pan takimi filmikami zaszczepia złe wzorce w społeczeństwie. Gdybym miał małego syna, to nie chciałbym, żeby trafił na jego kanał. Pomyślmy tylko, ile zła wyrządzi ten człowiek swoją działalnością.

 

A mi się coś wydaje, że "prawdziwy" facet i tak będzie facetem, bez względu na to co mu nakładą do głowy, a że z natury jest ich tylko z 10%, to reszta i tak nie ma żadnego znaczenia, chyba, że ma być silna jako mięso armatnie na wypadek wojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też taką teorię, że jeśli kiedyś przed naszą cywilizacją istniała jakaś inna (np. atlantydzka) to właśnie tam panował matriarchat przy końcu jej istnienia. W kńcu durne baby wzięły się za kudły i doprowadziły do wojny domowej niszcząc cywlizację. Ci którzy przeżyli, pomni tej tragedii zaczęli odbudowywać ludzką cywlizację wprowadzając jako normę patriarchat. Teraz historia zatacza koło, choć na mniejszą bo tylko naszą euro atlantycką skalę, choć może doprowadzić to do podobnej tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, ile widzicie na co dzień facetów z takim oczojebnym makijażem na ulicy? Bo ja sobie nie przypominam, żebym kiedykolwiek widział.

 

Mógłbym powiedzieć, że to ewenement, który się zdarza raz na ileś przypadków. Ale to chyba nawet nie o to chodzi. Ten gość po prostu odkrył sposób na życie. Laski kupczą dupą, piosenkarki świecą cycem, sprzedawcy wciskają tandetę za gruby hajs itd. Każdy po prostu chce wycisnąć jak najwięcej pieniędzy jak najmniejszym kosztem. A ten gość po prostu sprzedał swoją godność* za pieniądze. Spojrzałem na jego profil, już ma 80 tysięcy subskrypcji i 12 milionów wyświetleń, a przez tematy takie jak ten i różne wiadomości na portalach liczby będą rosnąć. To jest po prostu jego sposób na robienie hajsu.

 

*A czy aby na pewno? Myślę, że faceci i tak mieli na niego wyjebane ze względu na to, że jest gejem (o ile rzeczywiście nim jest), a rozgłos i popularność zapewni mu całkiem pokaźne grono adoratorek, które będą chciały nawrócić go z homoseksualizmu (myślę, że te łapki w górę są głównie od kobiet i głównie dlatego, że poza makijażem jest po prostu przystojny). Więc samotność w ostracyzmie raczej też go nie czeka.

 

EDIT: Już widzę filmy w stylu "jak wyleczyłem trądzik", "jak schudłem xx kg". To tylko kwestia czasu aż zgada się z jakąś firmą farmaceutyczną i będzie reklamował na swoim profilu jakieś preparaty. Albo kosmetyki. O ile już tego nie robi. Ten człowiek wyciśnie na tych filmach kupę kasy przy niskim nakładzie pracy.

Edytowane przez Waginator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja znam Jakuba Króla osobiście. To w realu bardzo pozytywny człowiek i w prawdziwym życiu zachowuje się bardzo podobnie jak na filmikach. Jest Biseksualny i mieszka w Niemczech od kilku lat. Tak naprawdę on ma bekę z homofobii i hejterów. Ja się z Nim zgadzam - skoro On chcę wyglądać lepiej dzięki makijażowi niech to robi. Robiąc filmy o makijażu itp nie zagraża nikomu tak jak ludzie którzy podkładają bomby. Poza tym On jest modelem - więc nawet jeśli jakaś kobieta uzna że jest on niemęski to poleci na jego fejm, hajs oraz wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duchowy nie wiem kim jesteś, ale po przeczytaniu Twojego postu j.w zrobiło mi się niedobrze, przytaczasz tu osobnika który swoimi filmidłami jasno i wyraźnie przykłada swoja chudą rękę do i tak zdemoralizowanego i zdegenerowanego społeczeństwa, natomiast Ty jeszcze go komplementujesz mówiąc że to pozytywny człowiek, czyli w sumie robi co robi ale spoko ziomal, prawda?

Tak naprawdę w dupie mam za przeproszeniem jego cały fejm na który jak zauważyłeś pewnie lecą tak samo popierdolone umysłowo jak On  osobniczki, ale reaguję kiedy ktoś mi mówi że tak naprawdę nic złego nie robi, to tak jak z muzułmanami, jak kupują materiały z których produkują bomby to pewnie robią to sobie dla zabawy i fejmu, bo przecież nie składają tych bomb w metrze,czy na ulicy ale w domu, taka sama retoryka...

 

Gościu ma kilka milionów wyświetleń, nawet jeśli jeden pójdzie z jego chorymi upodobaniami i zacznie się malować, to jest porażka, bo kolejny męski osobnik robi coś wbrew swojej naturze, pozbywając się jednocześnie pierwiastka męskiego, zdrowy psychicznie i fizycznie mężczyzna czuje obrzydzenie do takich filmów, ale jak zauważyłeś '' Ja się z Nim zgadzam - skoro On chcę wyglądać lepiej dzięki makijażowi niech to robi'' nie każdy jest zdrowy, propagujesz bardzo niezdrowe podejście, akceptujesz osobnika płci męskiej który się maluję, no kurwa(za przeproszeniem) ręce opadają...

Ja wiem że kiedyś mężczyźni się malowali, ale to był jeden z elementów odstraszania przeciwnika bądź przynależności do swojej grupy przed fizyczną konfrontacją, czyli bójką, solidna męską bójką na śmierć i życie...

Wybacz stary, ale powinieneś dostać bana za swoje wywodu, bo między wierszami propagujesz styl niezgodny z duchem forum, ale zgodny z całym lewackim syfem który zadomowił sie niestety bardzo dobrze...A ja staram się taki zwalczać kiedy tylko mogę!

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahuję od preferencji seksualny, jego kutang, niech go wsadza gdzie chce.

 

Facet ma się zachowywać jak facet.

 

To co on robi godzi w moje osobiste poczucie estetyki, a z racji tego, że jest ono MOJE, jest też dla mnie najważniejsze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Assasyn napisał:

@Duchowy nie wiem kim jesteś, ale po przeczytaniu Twojego postu j.w zrobiło mi się niedobrze, przytaczasz tu osobnika który swoimi filmidłami jasno i wyraźnie przykłada swoja chudą rękę do i tak zdemoralizowanego i zdegenerowanego społeczeństwa, natomiast Ty jeszcze go komplementujesz mówiąc że to pozytywny człowiek, czyli w sumie robi co robi ale spoko ziomal, prawda?

Tak naprawdę w dupie mam za przeproszeniem jego cały fejm na który jak zauważyłeś pewnie lecą tak samo popierdolone umysłowo jak On  osobniczki, ale reaguję kiedy ktoś mi mówi że tak naprawdę nic złego nie robi, to tak jak z muzułmanami, jak kupują materiały z których produkują bomby to pewnie robią to sobie dla zabawy i fejmu, bo przecież nie składają tych bomb w metrze,czy na ulicy ale w domu, taka sama retoryka...

 

Gościu ma kilka milionów wyświetleń, nawet jeśli jeden pójdzie z jego chorymi upodobaniami i zacznie się malować, to jest porażka, bo kolejny męski osobnik robi coś wbrew swojej naturze, pozbywając się jednocześnie pierwiastka męskiego, zdrowy psychicznie i fizycznie mężczyzna czuje obrzydzenie do takich filmów, ale jak widać '' Ja się z Nim zgadzam - skoro On chcę wyglądać lepiej dzięki makijażowi niech to robi'' nie każdy jest zdrowy, propagujesz bardzo niezdrowe podejście, akceptujesz osobnika płci męskiej który się maluję, no kurwa(za przeproszeniem) ręce opadają...

Ja wiem że kiedyś mężczyźni się malowali, ale to był jeden z elementów odstraszania przeciwnika bądź przynależności do swojej grupy przed fizyczną konfrontacją, czyli bójką, solidna męską bójką na śmierć i życie...

Wybacz stary, ale powinieneś dostać bana za swoje wywodu, bo między wierszami propagujesz styl niezgodny z duchem forum, ale zgodny z całym lewackim syfem który zadomowił sie niestety bardzo dobrze...

Wypowiedziałem się na ten temat ze względu że znam Kubę prywatnie. Gdybyś zobaczył że na Tym forum ktoś pisze o Twoim koledze, znajomym itp to możliwe że też byś się wypowiedział. Znam go w Realu i wiem że to jest dobry człowiek. Pokojowy, pomocny, wesoły i inteligenty. Na świecie jest mnóstwo zła, cierpienia i smutku a On na swoich filmikach pokazuje że można jednak czuć radość i pokazać innym że nawet ktoś taki jak On - na kogo spadło, spada i pewnie będzie jeszcze spadało MNÓSTWO hejtu w sieci można sobie z tym wszystkim poradzić, nagrywać dalej filmy  i być w dodatku szczęśliwym.

To idealny dowód że Kuba ma bardzo silną psychikę której mógłby mu pozazdrościć nie jeden "prawdziwy" mężczyzna. On robi to co go pasjonuję to znaczy zajmuję się Make Up-em czyli robi to co mu sprawia przyjemność i daje szczęście. A wiadomo, że lepiej kiedy jest więcej szczęśliwych ludzi na tej planecie Marek już zrobił audycję na Jego temat i moim zdaniem dobrze wytłumaczył skąd bierze się na niego taka fala hejtu. Poza tym Ja nie propaguję żadnego syfu - wypowiedziałem się tylko w kwestii Kuby ponieważ go znam osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby był pokój na świecie...Nie ma sensu prowadzić z Toba dyskusji, bo jakby nie zrozumiałeś mojego postu, który dobitnie sugeruje reakcje na tego typu wynaturzenia, wiesz dlaczego wywołuje to tyle emocji? żeby to było normalne zachowanie , raczej by mu przyklasnęli, prawda? No właśnie, więc trzeba reagować aby nie było to normalne i powszechne, narazie wygrywamy :)

 

@DuchowyBan za niepotrzebny cytat.

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2017 o 04:54, Duchowy napisał:

Ja się z Nim zgadzam - skoro On chcę wyglądać lepiej dzięki makijażowi niech to robi.

Serio lepiej wygląda, gdy się umaluje?

Podobają Ci się tacy "chłopcy"? (nie pytam, żeby "dowalić", tak mnie zaciekawiło)

 

Dnia 20.01.2017 o 04:54, Duchowy napisał:

nawet jeśli jakaś kobieta uzna że jest on niemęski to poleci na jego fejm, hajs oraz wygląd.

Dużo kobiet poderwał?

 

Dnia 20.01.2017 o 11:22, Duchowy napisał:

On robi to co go pasjonuję to znaczy zajmuję się Make Up-em czyli robi to co mu sprawia przyjemność i daje szczęście

Biorąc pod uwagę "psikusa" jaki uczyniła mu "matka natura" względem preferencji sexualnych to ta praca idealnie się w nie wpasowuje.

Dobrze, że czuje się spełniony, ale propagowanie tego filmikami w świat to już jest przesada.

 

 

Dlaczego "on" w środku zdania piszesz z dużej litery, łączy Cię z nim jakaś głębsza więź?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub chodził do tej samej klasy co ja kiedy jeszcze mieszkał w Polsce. Stąd go znam. To chyba oczywiste że makijaż się robi po to aby zakryć np. pryszcze, plamy itp na twarzy więc dzięki temu się lepiej wygląda. 

 

On z zawodu jest Modelem. A jego kanał na Youtube pozwala mu się jeszcze bardziej wypromować. On jest typem kolesia na którego laski same lecą i lgną do niego.

 

"On" napisałem z szacunku do niego oraz aby "mocniej" zaznaczyć to o czym w danej chwili piszę. (Wiem że można pogrubić czcionkę ale w tamtej chwili o tym nie pomyślałem).

Edytowane przez Duchowy
Uzupełnienie postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.