Skocz do zawartości

Koniec okresu próbnego dla nowych moderatorów


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Senior modzi, oraz administracja dokonali oceny dotychczasowej pracy modów oraz junior modów.

 

Podsumowano dotychczasową pracę moderacji i poddano kandydatury głosowaniu.

 

Aby pozostać na stanowisku moderatora lub junior moderatora wymagana była jednomyślność wśród głosujących.

 

Większość składu zakończyła okres próbny pomyślnie. Gratulujemy.

 

Jedyną osobą, która nie przeszła w ramach głosowania jest @GluX, któremu mimo utraty funkcji dziękujemy za dotychczasowy wkład.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat

@Damian

 

Dzięki, już miałem się wieszać :lol:

 

Co do Starszyzny i Administracji ( @Mosze Red @Długowłosy @Silny @dr Mordechaj B'rzyt-wa ) - jeśli to możliwe - chciałbym usłyszeć od was feedback, nie z wyjaśnieniem, a w sumie z waszą motywacją co do decyzji.

Bo w sumie najpierw odebraliście mi uprawnienia, po 3h zostało oficjalne info na forum - ale w sumie mam tylko informację: "dziękujemy za współpracę".

Bardziej mnie interesuje odbiór zarządu forum mojej osoby, chodzi o moją dalszą karierę w świecie rzeczywistym - dzięki takiej informacji mógłbym popracować nad sobą w realu, może coś polepszyć/zmienić w sobie, aby być bardziej skutecznym

 

Jak nie napiszecie, bo w sumie żaden z was nie musi - to ok, nie ma problemu - jesteśmy dorośli.

Ale fajnie by było, gdybym mógł zmądrzeć w czymś albo umocnić się w czymś innym - nie mniej - chciałbym, żebyście wiedzieli, że to ważna informacja dla mnie.

Bo częściej w życiu uczyłem się więcej właśnie jak ktoś mówił mi "nie".

Jakby co to czekam na wiadomość na priv.

 

Co do moich działań na forum - to chciałem mieć tylko ten swój dział sportu - mega się cieszyłem, że mogę tam sprawować pieczę, bo to jest mój konik i będzie długo - władza na forum mnie nie interesuje i nigdy nie interesowała ;)

Nie udało się, trochę się wkurwiłem na początku przyznam, ale zrozumiałem, że jak mogę mieć pretensje do kogokolwiek, jak to nie moja własność - kłóci się to z moją życiową filozofią!

Nie wyszło to się nie rozpamiętuje i leci się dalej - jak z loszkami ;) Puka się dalej :lol:

 

Pomagać użytkownikom nadal zamierzam w tematach z związanych sportem i odżywaniem - jak również pokazywać swoją postawą - dziennikami - że można sporo zmieniać w swoim życiu, bo taki jest mój dług wdzięczności względem forum po tym jak mi pomógł w ciężkim okresie.

 

- GluX

 

 

 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

Patrz pan jaka zgodność w Moderacji. Żeby tak na Wiejskiej było, Ech..

A wiadomo ilu tam przekupili, ilu nastraszyli, ilu opili albo potruli?  No właśnie :lol: 

 

Chciałbym pogratulować nowym Moderatorom, że przetrwali ten okres próbny. To teraz co, umowa o pracę w końcu nie? :)

 

@GluX patrz na plusy. Wreszcie możesz znowu dostawać bany bez ograniczeń! Bo wcześniej jako mod to wiadomo... nie wypadało :D

Powodzenia na starej-nowej drodze życia! :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GluX napisał:

Bo w sumie najpierw odebraliście mi uprawnienia, po 3h zostało oficjalne info na forum - ale w sumie mam tylko informację: "dziękujemy za współpracę".

 

Informowałem przed zebraniem, że będziemy robić podsumowanie okresu próbnego i poinformujemy o wynikach następnego dnia, było to w pw moderatorskim, co przypominam przeczytałeś.

 

I co ma do rzeczy kolejność, czy najpierw odebraliśmy uprawnienia, a później ogłosiliśmy, czy odwrotnie? 

 

 

20 godzin temu, GluX napisał:

Bardziej mnie interesuje odbiór zarządu forum mojej osoby, chodzi o moją dalszą karierę w świecie rzeczywistym - dzięki takiej informacji mógłbym popracować nad sobą w realu, może coś polepszyć/zmienić w sobie, aby być bardziej skutecznym

 

Warunkiem przyjęcia było jednomyślne zatwierdzenie kandydatów, nie byłeś zatwierdzony jednomyślnie. Musiał byś zapytać konkretną osobę o przyczynę.

 

Nie mam zamiaru podawać, kto jak głosował bo to prywatna sprawa głosujących. Więc spełnienie twojej prośby jest mało realne.

 

 

20 godzin temu, GluX napisał:

Jak nie napiszecie, bo w sumie żaden z was nie musi - to ok, nie ma problemu - jesteśmy dorośli.

 

Okres próbny słowo klucz. Okres próbny się skończył, oceniono, zadecydowano, nikt nie ma obowiązku podawać czemu zdecydowano się na taką, a nie inną decyzję. 

 

Witaj w dorosłym życiu, w pracy też szef nie będzie się tłumaczył czemu nie przyjął danego stażysty na etat bo decyzja jest jego kompetencją, z której nie odpowiada przed pracownikiem.

 

 

20 godzin temu, GluX napisał:

 

Co do moich działań na forum - to chciałem mieć tylko ten swój dział sportu - mega się cieszyłem, że mogę tam sprawować pieczę, bo to jest mój konik i będzie długo - władza na forum mnie nie interesuje i nigdy nie interesowała ;)

Nie udało się, trochę się wkurwiłem na początku przyznam, ale zrozumiałem, że jak mogę mieć pretensje do kogokolwiek, jak to nie moja własność - kłóci się to z moją życiową filozofią!

 

Czy utrata funkcji wpływa na wartość merytoryczną twoich wypowiedzi, raczej nie.

 

Czy utrata funkcji nie daje ci możliwości zakładania nowych tematów i dzielenia się wiedzą, też nie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX Ja Ci dziękuję za pracę na rzecz forum, zdrówka życzę, bądź dalej w naszej społeczności. 

 

9 minut temu, Damian napisał:

Pod warunkiem, że napiszesz mi plan treningowy i dietę na otyłość brzuszną :E

 

Dostaniesz desmoxan na otyłość i sarmy na mięśnie :)))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Damian napisał:

Pod warunkiem, że napiszesz mi plan treningowy i dietę na otyłość brzuszną :E

 

0b6676d25dcfa8e43daf9e06a460ce8a.jpg

 

@Silny

Ty dalej będziesz grubasek - może to zwiastował właśnie filmik z kinder niespodzianką - ciążę męską :lol:
A co do cytryzyny to polecam, w niektórych spalaczach również się znajduje, ale ona pozwala tylko na hamowanie głodu na dieta LCLF, sam fat nie leci od tego

A do SARMów miałby być tematem tabu na forum, dlatego usuneliście mój temat z opisem paracyklu regeneracji stawów przecież - bądźmy konsekwentni :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX I owszem, możliwe że będę gruby (trochę za mocne słowo, mam do zrzucenia 15kg a dwa lata temu zrzuciłem 18kg bez desmoxanu, sarmów itd.) ale jeśli Ty nadal będziesz tak bezrefleksyjnie używał niesprawdzonych, bardzo toksycznych środków, to wątpię byś dożył mojego wieku, a jeśli dożyjesz - to chociaż jest to śmiałe stwierdzenie, będziesz mi zazdrościł zdrowia. 

 

Desmoxan jest trującym lekiem wspomagającym rzucanie palenia, a nie środkiem na odchudzanie, mam go nawet w domu - zapytaj lekarza o sensowność tego co zrobiłeś, bo ja pytałem i efektem były oczy wielkie jak talerzyki do serniczka. Sarmy w momencie Twojego o nich rozpisywania się już były pośmiewiskiem u większości chłopaków na scenie "siłowej". Wiesz co to oznacza? Że rzucasz się na byle gówno które zareklamują cwaniaczki, i szkoda Twojego zdrowia, bo Cię lubię. Gorsza sprawa jest z tym, że Ty to reklamowałeś innym.

 

Jeśli chodzi o te sprawy, to znam tylko te dwie Twoje rewelacje - po sprawie z sarmami przestałem czytać cokolwiek co piszesz o treningu. Desmoxan wpadł mi w oko "przypadkiem" i się przeraziłem. Z tego też względu nie skorzystałbym z Twoich usług jako trenera personalnego, delikatnie mówiąc :> I nie wyżywaj się na mnie na zwolnienie, bo nie ja Cię zwolniłem, a demokracja na tym forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać tutaj ale... @GluX - chcesz to posłuchaj mojej rady nie chcesz to nie - nabierz pokory i szacunku, szczególnie do starszych i bardziej od Ciebie doświadczonych ludzi.

Nie tylko na forum.

Zaoszczędzisz sobie masę kłopotów w życiu.

Mówiąc po męsku - czasem warto mieć swoje zadnie ale czasem lepiej trzymać twarz na kłódkę bo przez zbytnią pewność siebie albo nieokrzesanie możesz... przesrać wiele rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, December 31, 2016 o 17:06, Artem napisał:

 

@GluX patrz na plusy. Wreszcie możesz znowu dostawać bany bez ograniczeń!

 

A nie mówiłem? 

 

2 godziny temu, GluX napisał:

 

@Silny
Ty dalej będziesz grubasek - może to zwiastował właśnie filmik z kinder niespodzianką - ciążę męską :lol:

Już prowokuje :lol:

 

 

Oczywiście żarcik :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Silny napisał:

Sarmy w momencie Twojego o nich rozpisywania się już były pośmiewiskiem u większości chłopaków na scenie "siłowej". Wiesz co to oznacza? Że rzucasz się na byle gówno które zareklamują cwaniaczki, i szkoda Twojego zdrowia, bo Cię lubię. Gorsza sprawa jest z tym, że Ty to reklamowałeś innym.

Chciałem przemilczeć, ale nie mogłem tego.

 

Marku - to nie tak trochę jak z naszym forum? że w dupie mamy opinię innych bo opieramy swoją wiedzę na faktach?

Ilu z nas kobiety obrażały gdzieś w innej części internetu, bo wiedziało że to zagraża interesu ich? Wyjściu z matrixa.

 

W moim temacie wstawiałem swoje badania , na co warto uważać, jakie są opinie czołowych osób z zakresu hormonów i dietoterapi w PL:

Koralewski, Mnich, DSM, Piechoś, nawet Donaj zmienił zdanie po ostatnich badaniach, którym się posiłkowałeś w temacie.
Tam wszystko było ok - moje badania były obszerne i wszystko było w normach po - testosteron spadł jedynie o kilka % ale to mógł być błąd statycznych czy nadejście jesieni i mniej słońca.

W czym dla przykładu MK2688 mogłoby być groźne?

 

Co oni tam wyśmiewali na tym forum - ta większość sceny "siłowej", mam rozumieć wszystkie osoby które jadą na grubym towarze? One to wyśmiewały? Że nie klepie jak deca, meta, tren czy omka?

ALT im wywaliło, bo brali puchy z Browna? Tych koksów co reklamują niedziałające suplementy? Patryk się nie bierze za ten suplementy?

 

Obraziłeś moją pracę, w którą wkładam serce i jest moją pasją i to w dodatku bez faktów - gdyby to były fakty to już bym Cię prosił, żebyśmy porozmawiali gdzieś bo mógłbym wymienić swoją wiedzę z kimś - mógłbym się czego nowego nauczyć.

W mojej pracy opieram wszystko na FAKTACH - nie co powie: lekarz rodzinny, czołowa scena siłowa, patryk2703, Mnich, Donaj, Koralewski, DSM, Ajwen itp.

Mnie interesują BADANIA na których oni bazują, do nich staram się zawsze dokopać.

 

Protokół z badania:

http://thearthritisnews.blogspot.co.uk/2011/05/gtx-announces-that-ostarine-achieved.html?m=1

 

Dzięki temu, że nie wierzę i podważam autorytety - zyskuję prawdziwą i skuteczną wiedzą, którą wykorzystuję, niczym dźwignię do osiągania efektów u siebie i podopiecznym.

"Pokora"? Wiem, że "pokora" każe Ci pracować całe życie, szukać miłości u innych, płacić podatki, chodzić do kościoła i iść schematem wszystkich - nie podważać ogólnych zasad.

Prawdziwa pokora jest domeną "społecznego buntownika"  - to rozumienie siebie i tego ile się nie wie, a w dalszej kwestii podważanie otaczającej Cię rzeczywistości - aby potwierdzać każdorazowo co jest prawdziwe, a co jest nieprawdziwym przekonaniem. To jest przejaw pokory! Że wiesz ile nie wiesz i badasz to.

 

Czy według Ciebie @Długowłosy - okazałem brak szacunku i pokory do Marka tym postem?

Chcąc zweryfikować oszczerstwa względem mojej pracy? Bo zapewne znaczna większość forum tak to odbierze - mam nadzieję, że niektórzy zobaczą tu tylko fakty, bez zbędnych emocji.

 

Marku, jak bardzo się znasz nt. gospodarki hormonalnej, dietoterapii, żeby oceniać czy SARMy są zdrowe? Bo ktoś tak powiedział? Tak to działa?

Na 100% są kontrowersyjne i rozumiem decyzję forum - o usunięciu tematu - ale, że są nie zdrowe? Jakieś badania?

Czy bazowanie na przekonaniu "jak coś Ci regeneruje super stawy to musi mieć efekty uboczne ogromne - bo to przecież nienaturalne". Reszta leków też się w to zalicza?

Że mi współczujesz bo nie dożyję w zdrowiu Twojego wieku? Jakieś badania czy wróżymy z fusów?

 

Marku - szanuj moją pracę, mój wkład w pogłębianie wiedzy z tego zakresu - nie obrażaj mnie, to i ja Ciebie nie będę - proste jak dla mnie, a dla Ciebie?

Wojna czy inne takie - nie interesują mnie, bo tylko tracę czas - i Ty i ja - a możemy spożytkować to na kreowanie lepszych rzeczy w rzeczywistości.

Chcę wejść w zgodę po tym co tu się napisało - nie, w bycie lubianym - bo to jest mało interesujące dla mnie, ale zostawmy siebie w spokoju.



 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, GluX napisał:

Koralewski, Mnich, DSM, Piechoś, nawet Donaj zmienił zdanie po ostatnich badaniach, którym się posiłkowałeś w temacie.

 

Właściwie to nie Mnich, a Mich. I jest on takim ekspertem, że jak przepisał facetowi TRT (przyjmowanie teścia z zewnątrz) i on od roku nie ma poprawy, to teraz po prostu się na faceta wysrał i olewa po całości temat. Nie jestem ekspertem w dziedzinie dietetyki, suplementacji etc., ale Ci przez Ciebie wymienieni to akurat reklamowaliby gówno jako zajebisty suplement, jeśli byłby profity i można byłoby się podeprzeć jakimiś badaniami lub "badaniami"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, GluX napisał:

tak jak napisalem a Ty zlapales ułamek - nie interesuja mnie te osoby, ale biore od nich wiedze ktora sprawdzam i tak na końcu bo nie wierze nikomu na słowo - interesuja mnie badania i fakty. Sam Mich w sobie jest tylko osobą.

 

 

Chyba to trochę zbyt osobiście odebrałeś, a ja właśnie tylko i wyłącznie odnosiłem się do tej linijki gdzie napisałeś, że są oni ekspertami. A z nich tacy eksperci jak... Oni się lansują na ekspertów i tą masturbacją wokół badań tworzą taką otoczkę profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy, a życie pokazuje, że przychodzi prawdziwe wyzwanie to się wykładają i nawet po męsku nie potrafią się przyznać. To jest takie towarzystwo wzajemnego lizania odbytów, gdzie co kolejny to winkszy specjalista. A najbardziej mnie śmieszy, że pomimo "profesjonalizmu" i kłucia dupy dalej wyglądają jak gówno, a taki Patryk2703, ze swoją mierną wiedzą zjada ich swoją sylwetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.