Skocz do zawartości

Zapłoną kebaby


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, AdrianoPeruggio napisał:

Z całym szacunkiem dla zabitego ale po jakiego szukał guza wiedząc, że obcokrajowcy potrafią reagować bardzo przesadnie? Tym bardziej że mogli się poczuć zagrożeni, będąc w mniejszości w tamtym mieście. Nie wiemy, ile osób tam było i czy jeden Polak rzucił petardą.

Fakt - nie znam okoliczności.

 

Zobacz jednak co wyziera między Twoimi wierszami: lepiej ich nie ruszać bo oni są poje*ani - i teraz weź to powiedz komórkom rakowym.

 

Wydaje mi się, że wiem o co Ci chodzi - tylko, że to nie zadziała - nie wygrasz tej wojny honorowo. To jest to co mówi Korwin, że lepiej przyjąć, że sąd może się pomylić i skazać niewinnego na śmierć niż z tego powodu znosić karę śmierci - tylko strach jest w stanie trzymać ludzi w ryzach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Assasyn napisał:

@AdrianoPeruggio odniosę się do Twojej ''gryząc ją'' od tyłu, po co kogoś namierzać, jak można go po prostu nie wpuszczać?? :)

Zasady Cywilizacji Łacinskiej do której się odwołujesz mówią także o uczciwości, w związku z tym ja się pytam, skąd Oni mają kasę? interesuje mnie to, nie wolno uogólniać?

Należy to badać-organy państwa powinny.

 

nie wszyscy są tacy sami? W tym momencie nabrałeś się na medialny frazes ciągle powtarzany poprzez lewicowe media i ich orków od medialnej propagandy, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułamanie :)Zgodnie z logiką ten frazes jest prawdziwy-bo nie wszyscy muzułmanie to terroryści. Jeśli jest inaczej -udowodnij. Udowodnij że każdy muzułmanin to terrorysta-mistrzu logiki. A co do  drugiej części frazesu-jest błędna bo istnieli już niemuzułmańscy terroryści. Możesz się oburzać ale to jest fakt-nie każdy muzułmanin to terrorysta-albowiem jeśli choć jeden nie jest, nie masz racji więc z logiką jest u Ciebie słabo.

 

 

6 minut temu, icman napisał:

Wydaje mi się, że wiem o co Ci chodzi - tylko, że to nie zadziała - nie wygrasz tej wojny honorowo. To jest to co mówi Korwin, że lepiej przyjąć, że sąd może się pomylić i skazać niewinnego na śmierć niż z tego powodu znosić karę śmierci - tylko strach jest w stanie trzymać ludzi w ryzach.

Chodzi mi tylko o precyzyjną walkę z przestępcami-nie na ślepo.

 

Scalone

AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio proszę cię, a nawet błagam.

Dla własnego zdrowia psychicznego oraz zdrowia wszystkich użytkowników forum, szczególnie tym, którzy udzielają się w tym wątku, PROSZĘ:

 

"abyś się wylogował dzisiaj i już nic nie pisał" *

Zrób sobie przerwę do jutra

 

*mogę nawet błagać na kolanach Allach AKHBAR:lol:, zaraz eksploduję:blink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio ale po co badać? jak można po prostu obiektu domyślnie badanego nie wpuszczać, oszczędzasz czas i pieniądze i ludzkie życie :)

Druga częsc Twojego tekstu przypomina mi słowa pani Szczuki, liderki wśród feministek

 

''Jak okaże się że są terrorystami, wtedy będziemy się martwić''

 

@AdrianoPeruggioScaliłem Twoje posty, przyjrzyj się następnym razem dobrze zanim komus coś wytkniesz.

Edytowane przez Assasyn
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Assasyn napisał:

 

 

 

 

 

@AdrianoPeruggioScaliłem Twoje posty, przyjrzyj się następnym razem dobrze zanim komus coś wytkniesz.

Chłopcze, nie po raz pierwszy manipulujesz, ale teraz to już większe nadużycie bo skorzystałeś z uprawnień i usunąłeś mój post. W związku z tym jeszcze raz napiszę, co usunięto:

 

to Ty wytknąłeś mi, że nie zgłosiłem dwóch postów i już miałeś urojenia że będzie można to ukarać-po czym ja napisałem, że zgłosiłem od razu i żebyś zluzował, a do Hammera, by nie histeryzował, bo chodzi mi o kwestię domniemania niewinności i praw jednostki, a nie ochronę bandytów.

 

Tak więc najpierw oskarżasz mnie o brak zgłoszenia, a potem o to, że niby to ja coś wytykam. Napisz tylko, co.

 

Klasyczna babska logika i manipulacja. Ten post też usuniesz na potrzeby dyskusji?

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moja praca jako moderatora wiąże się z tym że muszę reagować szybko, w tym przypadku byłem szybszy od Twojego zgłoszenia, mimo to poszedłem Tobie na rękę i anulowałem ostrzeżenie po otrzymaniu zgłoszenia które dostałem w czasie dawania Tobie banana :) to raz, dwa, usunąłem Twój post który zgłosiłeś juz po tym jak anulowałem bana, usunąłem aby nie robić bałaganu, porządek na forum to jeden z moich obowiązków...:)

Zarzucasz mi brak kompetencji pisząc kompletnie bez logiki i powtarzając się, nie reagujesz na logiczne argumenty tylko odwracasz kota ogonem...:)

 

Jeszcze jakieś pytania? to na priv, bo jak będziesz bałaganił to odpoczniesz sobie od forum, zrozumiano?

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś być szybszy od zgłoszenia, bo zgłosiłem od razu, a po drugie-zarzuciłeś mi że coś wytykam-pytam-co? To Ty wytknąłeś mi że nie zgłosiłem-a zrobiłem to od razu, po czym usunąłeś swój post z zarzutami. Zgłosiłem 2 posty zanim Ty napisałeś, że nie zgłosiłem.

 

Wracając do tematu i logiki-udowodnij że to frazes, jak pisałeś, że ''nie wszyscy muzułmanie to terroryści''. Jeśli logicznie wykażesz, że to tylko frazes, a nie prawda-to będzie wyczyn. Rozbiór logiczny Twojej tezy.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano- są trzy możliwości:

-albo naprawdę jesteś tak głupi że żadne argumenty ,fakty, doświadczenia innych krajów do Ciebie nie przemawiają /nie po raz pierwszy/

- albo nie wytrzewiałeś jeszcze

-albo jesteś na pensji KOD, sorosa, czy czegoś innego.

 

Może obrazowo coś dotrze, grałeś w sapera

Znalezione obrazy dla zapytania muslimy blokują ulice

I zalecam

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie jest jedna możliwość-uogólniasz. Łączysz wszystko w jedną całość, nie rozróżniasz sprawcy, świadka, okoliczności. Co ma kwestia sprawiedliwości niszczenia mienia danej osoby do tego, co robi ktoś gdzie indziej i kiedy indziej? I histeryzujesz bo nie możesz przyjąć innych poglądów.

 

Opamiętajcie się-tyle na Forum jest krytyki babskich zachowań, a tu widzę od pewnych osób te same objawy-manipulacje, histeryzowanie, uogólnianie, brak myślenia szczegółowego. No i głupie filmiki-samice też gdy nie mają argumentów odwracają uwagę.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdrianoPeruggio napisał:

To tak jak z tymi arabskimi studentami-co oni komu przeszkadzają? To są zwykli studenci, poza tym nie każdy kraj uznawany za arabski jest pełen zwolenników terroryzmu-np. w Syrii pod rządami Asada ponoć chrześcijanie i alawici żyją spokojnie.

 

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja mam niestety (a raczej do niedawna miałem, bo ostatnio rzadko wychodzę do miasta) częsty kontakt z tymi ,,studentami'' w klubach. I to co obserwuję to, że zachowują się w większości tak jakby przebywali w tych miejscach na szczególnych prawach. Zresztą w wielu lokalach rzeczywiście te dodatkowe prawa posiadają - bramkarze reagują kiedy odpierdoli coś Polak, ale jak to samo zrobi jakiś ,,sokrates'' czy ,,erazmus'' to jest OK - obcy mogą np. bezkarnie tłuc szkło i prowokować bójki. Coś co jeszcze 10-15 lat temu było nie do pomyślenia, ale w końcu lata pracy różnych onetów i TVN-ów zrobiły swoje - żaden właściciel lokalu nie życzy sobie wizyty ekipy telewizyjnej, która nakręci materiał o ,,rasistowskiej'' selekcji w jego klubie. 

Swoje dokładają też loszki, z których ok. 50% to grupa pozwalająca śniadym na zachowania za jakie Polak z miejsca oberwałby z liścia. Nieważne jest przy tym, że wspomniane niewiasty razem ze swoimi śniadymi adoratorami generują sumarycznie góra 10-15% weekendowego obrotu. One przychodzą ze względu na egzotykę, a nasze białorycerstwo wydaje kasę ze względu na to, że one w ogóle przychodzą (nie dla nich) i tak się to kręci. 

 

Co do ostatnich wydarzeń to wyobraźmy sobie jakie podniosłoby się larum gdyby sytuacja była odwrotna, tzn. jakiś Zdzisiek ze Stefanem prowadzący bar pt. ..Obiady Domowe'' zasztyletowaliby Araba za to, że wrzucił do środka ich lokalu petardę. Już widzę te nagłówki na onecie: ,,Świętujący Nowy Rok student z Tunezji zabity w Ełku''. I dalszy opis: ,,Grupa studentów z Tunezji postanowiła spędzić Sylwestra zgodnie z polską tradycją. Niestety, nie wszystkim uczestnikom sylwestrowej zabawy w Ełku się to spodobało''.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem( jeśli potrafisz) :)

 

Haha, qrwa wygrałeś :) cały mój cytat wyglądał tak '' ze nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułamanie'' celowo pominąłeś drugą cześć :)

Zapytam w druga stroną udowodnij że nie każdy muzułmanin to terrorysta??

 

A teraz moja kolej, skupie się na ostatnim czasie :)

 

 

           
           
      Niemcy Würzburg 17-letni Afgańczyk zaatakował nożem i siekierą pasażerów w pociągu regionalnym w Bawarii[33].  
      Francja Garde-Colombe 37-letni Marokańczyk zaatakował nożem matkę oraz jej trzy córki (w wieku 8, 12 i 14 lat) z ranami kłutymi trafiły do szpitala. Według lokalnych mediów, powodem ataku była złość mężczyzny na zbyt skąpy strój matki dziewczynek.  
      Niemcy Monachium 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zaczął strzelać w centrum handlowym w Monachium w piątek, czyli w dzień w którym muzułmanie raczej nie chodzą do sklepów[34].  
      Afganistan Kabul ISIS dokonało zamachu bombowego na szyicką mniejszość Hazarów[35].  
      Niemcy Ansbach 27-letni uchodźca z Syrii dokonał samobójczego zamachu, wysadzając się w pobliżu restauracji Eugens Weinstube[36].  
      Stany Zjednoczone Fort Myers Mężczyzna ostrzelał klub, który był tego dnia wynajęty na zabawę dla nastolatków. Zginęły dwie osoby, a kilkanaście zostało rannych[37][38].  
      Somalia Mogadiszu Atak na hotel w Mogadiszu. Zamachu dokonali somalijscy talibowie z ugrupowania Al-Szabab.
      Francja Saint-Étienne-du-Rouvray Dwóch mężczyzn wtargnęło do kościoła i wzięło zakładników. Zginęli ksiądz i terroryści. 4 osoby zostały ranne, 1 ciężko ranna. Tzw. Państwo Islamskie przyznało się do ataku[39].  
           
      Somalia Mogadiszu Wybuch dwóch bomb, jednej przed punktem kontrolnym na drodze do lotniska, drugiej w pobliżu siedziby sił pokojowych Unii Afrykańskiej i ONZ. Odpowiedzialność za atak wzięli na siebie talibowie z islamistycznego ugrupowania Al-Szabab.
      Syria Al-Kamiszli Samochód pułapka eksplodował w zachodniej części Al-Kamiszli. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie.

 

Do tego dodajmy zamachy we Francji, Belgii( Salah Abdeslam) tylko z tego roku :) No i ostatni w Berlinie :)każdy ze sprawców wyznawał Islam.

 

Teraz Ty pokaż mi jednego muzułmanina który nie jest terrorystą, i udowodnij mi że nim nie jest, suche, konkretne fakty :)

       

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Herbu Mizogin napisał:

 

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja mam niestety (a raczej do niedawna miałem, bo ostatnio rzadko wychodzę do miasta) częsty kontakt z tymi ,,studentami'' w klubach. I to co obserwuję to, że zachowują się w większości tak jakby przebywali w tych miejscach na szczególnych prawach. Zresztą w wielu lokalach rzeczywiście te dodatkowe prawa posiadają

ja nie pochwalam zróżnicowania praw

 

- bramkarze reagują kiedy odpierdoli coś Polak, ale jak to samo zrobi jakiś ,,sokrates'' czy ,,erazmus'' to jest OK - obcy mogą np. bezkarnie tłuc szkło i prowokować bójki. Coś co jeszcze 10-15 lat temu było nie do pomyślenia, ale w końcu lata pracy różnych onetów i TVN-ów zrobiły swoje - żaden właściciel lokalu nie życzy sobie wizyty ekipy telewizyjnej, która nakręci materiał o ,,rasistowskiej'' selekcji w jego klubie. Jestem przeciw poprawności politycznej i przymykaniu oczy na wyczyny obcokrajowców, ale chodzi o to, by wiedzieć, kto co zrobił i w jakich okolicznościach, a nie wyżywać się na sprzęcie czy postronnych osobach, to że ktoś był w danym miejscu o danej godzinie nie gwarantuje, że coś zrobił.

Swoje dokładają też loszki, z których ok. 50% to grupa pozwalająca śniadym na zachowania za jakie Polak z miejsca oberwałby z liścia.

To jest prywatna sprawa samic, można się na to oburzać ale każdy ma prawo do wyboru swojej drogi, z kim się bawi.

 

Nieważne jest przy tym, że wspomniane niewiasty razem ze swoimi śniadymi adoratorami generują sumarycznie góra 10-15% weekendowego obrotu. One przychodzą ze względu na egzotykę, a nasze białorycerstwo wydaje kasę ze względu na to, że one w ogóle przychodzą (nie dla nich) i tak się to kręci. 

 

Co do ostatnich wydarzeń to wyobraźmy sobie jakie podniosłoby się larum gdyby sytuacja była odwrotna, tzn. jakiś Zdzisiek ze Stefanem prowadzący bar pt. ..Obiady Domowe'' zasztyletowaliby Araba za to, że wrzucił do środka ich lokalu petardę. Już widzę te nagłówki na onecie: ,,Świętujący Nowy Rok student z Tunezji zabity w Ełku''. I dalszy opis: ,,Grupa studentów z Tunezji postanowiła spędzić Sylwestra zgodnie z polską tradycją. Niestety, nie wszystkim uczestnikom sylwestrowej zabawy w Ełku się to spodobało''. To prawda, ale ja nie o tym pisałem.

Do kolegi wyżej-co do udowadniania, że ktoś jest kimś, albo nie jest-przykro mi ale to Ty twierdzisz, że każdy jest-więc ciężar dowodu spoczywa na dowodzącym. Twoja teza jest już na pierwszy rzut oka nielogiczna-bo jeśli jest określona liczba muzułmanów w świecie-i twierdzisz, że każdy to terrorysta-to musisz to udowodnić. Jeśli nie ma dowodu na każdego z nich, że jest-to zachowaj swoje uogólnienia dla siebie, bo powołujesz się na coś, czego nie rozumiesz-na logikę. Poza tym może słyszałeś o udowadnianiu, że nie jest się wielbłądem? Skąd się wzięło takie sformułowanie? Nie kompromituj się.

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terroryści mogą zabijać tylko i wyłącznie dlatego, że istnieją duże społeczności muzułmańskie w których mogą się ukryć, zniknąć przed "oczyma" władz, oraz mogą tam werbować potencjalnych samobójców. Masa ciapatych może być uczciwa, chcieć pracować - ale ta masa umożliwia terror i rozlew krwi. Adriano, czy Ty naprawdę tego nie kumasz?

 

Jeśli będzie wiadome że w PL się z nimi nie pierdolą, nie będą tu się osiedlać. Bez zamkniętych muzułmańskich gett, nikt się tu nie będzie wysadzał, bo będzie to praktycznie niemożliwe. Oni muszą wiedzieć że mają tu przejebane - wszędzie gdzie się pojawiają uczciwi muzułmanie, idzie fala nieszczęść. 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest kwestia, czy z powodu zagrożenia radykalnym islamem zabraniać osiedlać się przedsiębiorczym jednostkom. Najlepiej byłoby, gdyby właściwe służby odpowiednio kontrolowały ale to rzeczywiście chyba nikomu się nie udało, stąd rozumiem podejrzliwość ale czy nie dałoby rady jakoś pozwolić chętnym pracowitym na jakieś ograniczone osiedlanie? Sam nie wiem, jak od strony technicznej by to zrobić, czy to w ogóle realne, owszem najlepiej zaprowadzić pokój w ich krajach i wysłać ich z powrotem, ale jeśli ktoś już mieszka i widać, że pracuje, a chyba można to sprawdzić, to czemu mu zabraniać? Jeśli jego wymarzonym krajem jest Polska, weźmy taką Miriam Shaded. Oczywiście jest problem kontroli populacji, żeby za bardzo nie urośli w siłę, może jakieś limity? Może cenzus wykształcenia/majątku? Z drugiej strony USA zbudowali sami imigranci, od zera, niekoniecznie każdy był od razu bogaty-pytanie, jak wyławiać tych właściwych i czy to w ogóle możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Z drugiej strony USA zbudowali sami imigranci, od zera, niekoniecznie każdy był od razu bogaty-pytanie, jak wyławiać tych właściwych i czy to w ogóle możliwe.

Z europy, a nie arabii, ale to na inny wątek.

 

Jakie masz osobiste doświadczenia z muslimami?

Zapytaj kogokolwiek pracującego na zachodzie kogo można spotkać na ulicach przed 15., jaka kurwa praca, kebab otwierają żęby praw do zasiłków nabrać jeśli to wymagane, ziomów zatrudniają , a jak już praw nabiorą to zasiłek i następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano na dobrą sprawę można by przyjmować wysoko kwalifikowaną grupę ludzi. Jednakże tacy ludzie mają bardzo często solidne zachodnie wykształcenie i zostaną przyjęci w Kanadzie, USA, UK więc do RP nie przyjdą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Adriano na dobrą sprawę można by przyjmować wysoko kwalifikowaną grupę ludzi. Jednakże tacy ludzie mają bardzo często solidne zachodnie wykształcenie i zostaną przyjęci w Kanadzie, USA, UK więc do RP nie przyjdą. 

 

 

Jak uczy doświadczenie /np zamachowcy z Londynu/ to też niczego nie gwarantuje,jeśli nie oni sami to nie wiadomo czy ich potomkom nie zachce się dziewic w raju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio, w takich sytuacjach ludzie reagują emocjonalnie. Ktoś zaburzył im spokój. Tym kimś byli obcy!

 

Piszesz, że "przybysze powinni się przystosować do zwyczajów kraju, w którym żyją", ale jest jedno "ale", które rozwiewa wątpliwości... To są Semici! Oni nigdy się nie przystosują. Nigdy!

 

Turcy z kolei zostali na wieki przesiąknięci ideologią islamu. Jedni i drudzy na razie trzymają gębę na kłódkę, bo jest ich mało. A teraz, panowie, kilka zdań z przedwojennej literatury. Radzę to sobie wbić do głowy!

 

"Semita jest przebiegły, chciwy, podstępny; Aryjczyk - zapalny, bezinteresowny, i ufny nieraz do śmieszności."

"Semita rodzi się handlarzem, przekupniem [...] Aryjczyk ma wrodzony wstręt do handlu, a zamiłowanie rolnictwa i żołnierki."

 

Powyższe zdania dotyczą głównie Żydów. Więcej nie będę wymieniał, bo czasami krew zalewa...

 

27 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

I tutaj jest kwestia, czy z powodu zagrożenia radykalnym islamem zabraniać osiedlać się przedsiębiorczym jednostkom.

 

Tak! Islam to islam!

 

27 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

Z drugiej strony USA zbudowali sami imigranci, od zera, niekoniecznie każdy był od razu bogaty-pytanie, jak wyławiać tych właściwych i czy to w ogóle możliwe.

 

To byli Aryjczycy! Ci, którzy pracowali fizycznie, rzecz jasna.

 

 

PS

Polecam też przeczytać "Międzynarodowego Żyda" Henry'ego Forda.

 

 

Edytowane przez Oświecony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

Jestem przeciw poprawności politycznej i przymykaniu oczy na wyczyny obcokrajowców, ale chodzi o to, by wiedzieć, kto co zrobił i w jakich okolicznościach, a nie wyżywać się na sprzęcie czy postronnych osobach, to że ktoś był w danym miejscu o danej godzinie nie gwarantuje, że coś zrobił.

 

Przecież już to zdanie jest wyrazem nie czego innego jak...poprawności politycznej. Widzisz, wielka polityka to co innego - w niej nie chodzi o to żeby ..wiedzieć'' post factum, ale żeby przewidywać i zapobiegać. Demokratyczne obłaskawianie rzeczywistości zostawmy wszelkiej maści neomarksistom, których system myślenia politycznego, jak przypuszczam zupełnie nieświadomie, podzielasz. Tylko nie zdziw się jeśli kiedyś będziesz zmuszony, podobnie jak to czynią co 10-20 lat geniusze lewicowej myśli politycznej, do kolejnej teoretycznej rewolty i mowy o ,,wypaczeniach'' kiedy już Saraceni się u nas na dobre zadomowią. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasynzadał jedno ale to zajebiscie ważne pytanie.

 

Skąd oni maja tą pęgę na te lokale w dobrych lokalizacjach, to samo jest i u mnie w moim Polskim mieście - zachód kraju ok 200km do Berlina. 

 

Minimum są dwa "lokale" z Turecką flagą - jeden w bdobrej lokalizacji, rozbudowany za podobno dotacje z UE i mocno po kosztach i lewe faktury - wiem od zaufanego źródła.

 

Kiedyś bardzo podobała mi się locha tam pracująca, malutka blondi, zatrudniaja laski aby obsługiwały, i latały po stolikach.... Akurat kasowala i tak się zastanawiałem czy podsunąć kartkę z telefonem i tak patrzę laska na kasie, a turki robią placki i bułki.... I dotarło do mnie i rozum mi wrócił. BLEeee

 

W razie jakiegokolwiek konfliktu na terytorium polskim z muzułmanami każdy musilm z pplskim lub nie obywatelstwem, będzie walczył przeciwko Polsce, analogicznie będzie w każdym innym kraju. Mieszkam juz prawie 10 lat w UK i wiem co piszę i za ryzykuje stwierdzenie: dam SE rękę za to uciąć. Każda mniejszość narodowa, etniczna itd osłabia Kraj - rizpierdala go od środka!

 

Zawsze jadłem bez mięsa, od ok 7 lat moja stopa i złotówka tam się nie pojawia i nie pojawi! 

 

Wypierdalac!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdrianoPeruggio napisał:

Jestem za tym, by zwalczać ekstremistów, a co do ludzi przedsiębiorczych to wolny rynek zweryfikuje, o ile wiem Polacy często wcinają kebaby więc jest rynek zbytu.

Zadźganie chłopaka nożem, pokazuje mentalność tych przedsiębiorczych ludzi. 

Zakładając możliwość odsiania ekstremistów i przyjęcia samych przedsiębiorczych (co jest niemożliwe) i tak stanowią oni zagrożenie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce Czcigodni,

chciałbym tylko przypomnieć, że nie jestem żadnym zwolennikiem fanatycznego islamu. Pisałem już, że choćby w takiej Kolonii gdy miałby miejsce te wydarzenia wypuściłbym na tą dzicz jakieś zomo.

Ale tu była jasna sytuacja, widać kto jest bandytą, gdzie jest, co robi-pałować bez litości.

Natomiast tutaj widzimy niszczenie dobytku być może niewinnej osoby-w odwecie za krzywdy doznane od innych osób-o ile właściciel nie był zamieszany. Jestem przeciw uderzaniu na oślep, gdy nie ma konkretnego winnego, jeśli natomiast jest-wtedy lać dla przykładu, ale od tego są służby państwa.

 

Mam z natury dobrą opinię o drobnych przedsiębiorcach, tym bardziej jeśli ktoś wyemigrował daleko od kraju i działa na własny rachunek, może nawet zatrudnia innych.

Dlatego razi mnie i oburza wandalizm, ślepa agresja.

 

Oczywiście chciałoby się odsiać tych ''dobrych'' muslimów, jak pisałem jest to bardzo trudne. Korwin proponuje obciąć zasiłki i wtedy mają się osiedlać ci, co chcą pracować. To też niestety założenie, bo jest kwestia przyrostu mniejszości etnicznej nawet zrodzonej w rodzinach odpowiedzialnych-zawsze mniejszość to potencjalny kłopot, ja to wiem.

 

Nie przeszkadzają mi studenci, biznesmeni muslimscy. Nie chcę, by z powodu wyczynów ich współbraci niszczono ich dobytek, na który mogli długo pracować, nie znamy całej sytuacji oraz czy szef knajpy jest taki, czy inny. Zakładam, że skoro prowadzi działalność, reprezentuje jakiś poziom i należy z szacunkiem odnosić się do jego dobytku.

 

Kto wie, jak to się odbyło, czy szef chciał mieć taką drakę w swojej firmie-wątpię. Pozwólmy działać przedsiębiorcom i patrzmy na ręce wszystkim imigrantom.

 

Sytuacja jest niedobra, ale nie wzięła się znikąd jak donoszą media, zostali sprowokowani, może zaatakowani, nie wiemy, a może było zupełnie inaczej, polecam pomodlić się za duszę zmarłego Polaka i za to, aby śledztwo ustaliło prawdę. Nie zawsze ktoś, kogo uznajemy za winnego, bo był w danym miejscu i czasie, był winny. Ja domniemuję niewinność szefa knajpy.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio nie fetyszyzujmy tak na oślep przedsiębiorczości. Świetnie prosperująca IGFarben dostarczała Cyklon-B a Hugo Boss projektował i szył szykowne mundury dla oprawców naszych babć i dziadków. Biznes niejedno ma imię a to że ktoś go prowadzi jeszcze go nie uświęca. 

 

Przytoczone przez Ciebie pojęcie "dobrego muslima" to oczywisty oksymoron. Muzułmanin może być "dobry" wyłącznie wbrew własnej "religii", tylko że nie jest wówczas dobrym muzułmaninem. Jeśli jednak ma być wierny Koranowi, musi być religijnym fundamentalistą i nie wolno mu odrzucić choćby koncepcji chwalebnego mordowania "niewiernych". Są wiec skazani albo na życie w fałszu albo w zbrodni. Ani z jednymi ani z drugimi nie ma sensu mieć nic wspólnego i takich ludzi nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprasza do swojego otoczenia. Ich "religia pokoju" to wojna.

 

Nadużyciem jest również myślenie o islamie jako o religii (równie religijny jest "kościół latającego potwora spaghetti"), podczas gdy jest to zaledwie tylko system kontroli "wiernych" pod jej pozorami. Zyski płyną do kontrolujących, podczas gdy kontrolowani radują się szczęściem zidiociałego niewolnika. Idiotów też w swoim otoczeniu też nikt nie potrzebuje, bo to typ ludzi, którzy znajdując minę przeciwpiechotną, będą w nią stukać z głupoty młotkiem.

 

W ramach "oświeceniowych" i "nowoczesnych poglądów", mimochodem bronisz ludzi, którzy skrajnie gardzą niewiernymi, takimi jak również Ty. Gdybyś wiedział co o Tobie myślą (choć powiedzą Ci cokolwiek chcesz usłyszeć), spłonąłbyś ze wstydu i zażenowania. W kwestii zaś ich weryfikacji przez "służby", skoro już tak ekonomicznie myślisz - szkoda naszych podatków na syzyfową pracę jakichś ludzi. Bardziej racjonalne jest ich nie wpuszczanie do własnego domu, niż mozolne podsłuchy, inwigilacje, plany operacyjne itd. Szkoda prądu.

 

Na koniec mała uwaga techniczna - do zażaleń na pracę modów służy PW lub skrzynka moderatorska a nie wątek forumowy.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.