Skocz do zawartości

Zapłoną kebaby


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny obraz dla mej duszy! Powinna pójść w świat informacja o tym, co strasznego się stanie za zabicie Polaka. No ale jak znam życie, nic się nie stanie - wypitych kolesi od szyby się zamknie, nałoży kary finansowe i tyle. Policja pięknie czeka na demolkę, super - niech to zdemolują, a później w imię państwa prawa spokojnie rozgonić młodzież, ale nikomu krzywdy nie robić.

 

EDIT: Aż komcia dodałem z tych emocji :>

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co ma właściciel budki z kebabem odprowadzający zapewne podatki i zarabiający uczciwie na życie z wydarzeniem o którym mowa? To po pierwsze.

Po drugie jak widać tłum jak zwykle jest ''odważny'' gdy ma przewagę kilkadziesiąt do jednego.

Po trzecie skoro są tacy ''odważni'' niech pojadą do Europy zachodniej i tam wykażą się-ale już nie w proporcjach jak tu, ale zupełnie innych.

 

Gdy proporcje liczbowe się zmieniają to nawet marszów kodowych nie potrafią zatrzymać.

 

Promowanie takich postaw jest głupie. Znów zdobywają poklask  amatorzy gazu pieprzowego? Czy to nie takie żałośnie babskie, że w odwecie za krzywdy od mocniejszego dowala się słabszemu? Poziom gimbazy-gdzie aby zaimponować silnym bije się słabych.

 

A tyle było pisane o przepracowaniu własnych emocji, słabości, o powiedzeniu stop złości i agresji. Były też wzmianki o tworzeniu czegoś, a tutaj jest ślepa zawiść i niszczenie.

 

To takie imponujące?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadek naoczny tych wydarzeń mogę powiedzieć kilka słów o tym

 

Po pierwsze, sprawcami zabójstwa są chłopaki wyznania religii pokoju, czyli Islamu...Algieria, Tunezja i Maroko

Po drugie, mając na uwadze fakt że Polak ponoć wrzucił petarde powinni zadzwonić na policje, ewentualnie obezwładnić rzekomego napastnika, za to zajebali go jak psa...

Wróciłem z Ełku godzinę temu, jest coraz więcej osób i na tym się nie skończy, spotkałem wielu krewkich chłopaków którzy ewidentnie szukają dymu, z tego co mi opowiadał kolega drugi lokal tych właścicieli jest również zniszczony :)

 

Riposta być musi :)

Policja? twierdziła że nie wie skąd są napastnicy, ale za to wiadomo że to Polak wrzucił petarde, tak się Panowie wprowadza ludzi w błąd...:)

Szkoda tylko że niektórzy z chłopaków dali się złapać, mogą mieć problemy jak napisał @Silny...

 

@AdrianoPeruggio radzę aby pobawić się zabawkami które dostałeś pod choinkę, bo piszesz chłopie takie bzdury czasami że aż oczy bolą :) 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio Niestety, dopóki się im nie pokaże absolutnej dominacji, to będą zarzynali - i nie pomogą modlitwy, różańce, medytacje, przerabianie emocji. Muszą być bardzo brutalnie traktowani, wtedy będzie wiadomo że w Polsce nie pozwolimy na to, co dzieje się na "postępowym" zachodzie. I właśnie człowiek uduchowiony, powinien bardzo brutalnie zareagować - by ochronić swoich rodaków przed powtórką. Pomyślałeś o rodzicach tego chłopaka, co przeżywają teraz? Chcesz aby inni rodzice płakali po swoim zarżniętym dziecku?

 

Za rzut petardą do lokalu (jeśli to prawda) należał się solidny wpierdol, a nie zadźganie nożami.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że nie wolno pobłażać kryminalistom, o czym już pisałem na Forum-ale chodzi mi o to, że akty ślepego odwetu są z założenia niesprawiedliwe, bo nie wiadomo, czy właściciel ma odpowiadać za każdą osobę, która coś zrobi w jego lokalu. Do lokalu normalni ludzie idą jeść, a nie awanturować się. Niszczyć cudze mienie jest łatwo-a rzeczywiści sprawcy-o ile nie jest nim właściciel czy pracownicy- są już gdzie indziej.

 

Nawet jeśli właściciel zaprosił tych bandytów, to nie wiadomo, czy należy go łączyć ze zdarzeniem.

 

To tak, jakbyś miał lokal z polską żywnością za granicą i przybyli do niego rodacy samowolnie nabroili. Potem okoliczna gawiedź rozwala sklep. Potem choćby w UK niektórzy czepiają się Polaków, bo któryś kiedyś coś zrobił.

 

Odpowiedzialność jest indywidualna, nie zbiorowa. Odpowiedzialnych karać, a zwykłym ludziom pozwolić zarabiać na chleb.

 

To tak jak z tymi arabskimi studentami-co oni komu przeszkadzają? To są zwykli studenci, poza tym nie każdy kraj uznawany za arabski jest pełen zwolenników terroryzmu-np. w Syrii pod rządami Asada ponoć chrześcijanie i alawici żyją spokojnie.

 

Ale znaleźli się ''bohaterowie'' zgrywający nie wiadomo kogo przed zwykłymi ludźmi.

Walenie na ślepo po fakcie to musztarda po obiedzie dla ubogich-wyżywanie się na przedmiotach jest prymitywne.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red słyszałem kilka wersji, jedna że właścicielem jest Turek, drugą że Tunezyjczyk...W każdym bądź razie w takich małych miastach jak Ełk jest bardzo mało wyznawców Allaha,  trzymają się w kupie i regularnie się odwiedzają jak nie w kebabach to w innych miejscach, tak więc logicznie rzecz biorąc Ci muzułmanie się znali...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Assasyn napisał:

W każdym bądź razie w takich małych miastach jak Ełk jest bardzo mało wyznawców

Tym większy heroizm bohaterów z odzysku. Tłum z reguły łatwiej podburzyć, gdy po drugiej stronie jest mała grupa, no a już brak choćby małej grupy i sam budynek to dopiero gratka. Bedzie co wnukom łopowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie Adriano.

 

Co oni robią z innowiercami w swoich krajach tam gdzie mają przewagę liczebną? i/lub w krajach, których są co prawda mniejszością ale ich wybrykom władza pobłaża.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali że sprawcami są właściciele

 

Adriano -zacznij hodować aligatora w domu, tylko nie miej pretensji jak już urośnie i Cię wpierdoli.

Jedz trochę na zachód, a za kilka miesięcy zjarasz się ze wstydu że takie banialuki wypisywałeś

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Assasyn napisał:

@AdrianoPeruggio teraz zadam Ci pytanie posługując się Twoja 'logiką'...

 

Czyli jesteś za tym aby było ich tu więcej, skoro twierdzisz że jest dysproporcja??

Jestem za tym, by zwalczać ekstremistów, a co do ludzi przedsiębiorczych to wolny rynek zweryfikuje, o ile wiem Polacy często wcinają kebaby więc jest rynek zbytu. Podobnie jak zarzekając się że nie cierpią Niemców podniecają się niemieckimi samochodami.

 

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

A ja mam jeszcze inne pytanie Adriano.

 

Co oni robią z innowiercami w swoich krajach tam gdzie mają przewagę liczebną? i/lub w krajach, których są co prawda mniejszością ale ich wybrykom władza pobłaża.

A co to za argument, że skoro gdzieś w świecie traktują Polaków źle to mamy z założenia wszystkich obcych traktować tak samo?

Islamskie ustawodawstwo czy zwyczaje nie są dla mnie żadnym wzorcem. Owszem, przybysze powinni się przystosować do zwyczajów  kraju, w którym żyją-ale nie należy z góry traktować obcokrajowców gorzej, bo ich rodacy robią u siebie to i to. Jeden przyjedzie robić zadymę, drugi otworzy biznes-nie można traktować ich tak samo.

 

Jeśli Twoi podopieczni z firmy coś przeskrobią to jesteś za tym, by rozwalili Ci firmę?

 

Odpowiedzialność zbiorowa oraz niszczenie cudzego mienia to komunistyczne wzorce kulturowe.

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zrozumieć jak można być takim czymś, w kraju gdzie jestem gościem i prowadzę biznes w noc gdzie wszyscy się bawią i pewnie interes dobrze idzie zabijam nożem chłopaka stąd za petardę?

 

Nie wiem jak Wy ale mam wrażenie, że albo to cześć większego planu albo oni faktycznie czują się tak mocni że spuścili ze smyczy swoją prawdziwą naturę - obie wersje są dla nas słabe.

 

Pytanie zasadnicze - czy władza stanie na wysokości zadania - dużo ludzi wybrało "dobrą zmianę" właśnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, icman napisał:

 

 

Nie wiem jak Wy ale mam wrażenie, że albo to cześć większego planu albo oni faktycznie czują się tak mocni że spuścili ze smyczy swoją prawdziwą naturę - obie wersje są dla nas słabe

Z całym szacunkiem dla zabitego ale po jakiego szukał guza wiedząc, że obcokrajowcy potrafią reagować bardzo przesadnie? Tym bardziej że mogli się poczuć zagrożeni, będąc w mniejszości w tamtym mieście. Nie wiemy, ile osób tam było i czy jeden Polak rzucił petardą. Nie można usprawiedliwić takiego czynu ale przecież wiadomo, że muzułmanie traktują kwestie choćby swojej religii niebywale poważnie.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem i się doczekałem odpowiedzi, qrwa, @AdrianoPeruggio się rozpędził :)

No właśnie, a nie zastanawiało Cię skąd ciapaci mają kasę na otwieranie swoich dziupli kebabowych w najlepszych miejscach dużych miast? bo mnie to zastanawiało...Przecież taka buda, miejsce np w centrum Warszawy, czy Krakowa z wyposażeniem kosztuje ciężkie pieniądze?

 

A pozatym, skąd wiesz że nie wpuszczasz ekstremistów pod przykrywką ludzi przedsiębiorczych? Skąd wiesz że Ahmed który chcę otworzyć kebab, nie ma w domu karabinów AK-47, wyrzutni rakiet?

Podam Ci przykład, w moich okolicach była taka sytuacja nie dawno że salafici czeczeńscy zostali nakryci w sprawie zbierania środków na tzw ISiS, w dodatku ich arsenał który mieli w domu był imponujący, to też byli uchodźcy, poszkodowani przez wojnę...

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red-chyba utożsamiasz właściciela budki i  jego firmę ze sprawcami-bezpodstawnie. Jeśli ma być wojna kulturowa to niech walczą z rzeczywistym, a nie domniemanym wrogiem, bo dużo fajerwerków ale cel poza zasięgiem i postronne osoby tracą. To nie bolszewia, że walimy na ślepo ani polowanie na czarownice.

23 minuty temu, Assasyn napisał:

No właśnie, a nie zastanawiało Cię skąd ciapaci mają kasę na otwieranie swoich dziupli kebabowych w najlepszych miejscach dużych miast? bo mnie to zastanawiało...Przecież taka buda, miejsce np w centrum Warszawy, czy Krakowa z wyposażeniem kosztuje ciężkie pieniądze?

Nie wiem, ale nie wolno uogólniać, bo takim działaniem można zrobić komuś krzywdę. Zasady cywilizacji łacińskiej. Wojna kulturowa z dzikim bezprawiem będzie przegrana, gdy będziemy używać metod dzikiego bezprawia.

 

A pozatym, skąd wiesz że nie wpuszczasz ekstremistów pod przykrywką ludzi przedsiębiorczych? Skąd wiesz że Ahmed który chcę otworzyć kebab, nie ma w domu karabinów AK-47, wyrzutni rakiet?

Podam Ci przykład, w moich okolicach była taka sytuacja nie dawno że salafici czeczeńscy zostali nakryci w sprawie zbierania środków na tzw ISiS, w dodatku ich arsenał który mieli w domu był imponujący, to też byli uchodźcy, poszkodowani przez wojnę...

Jeśli już są takie wojownicze nastroje to przypomnę, że nawet żołnierze wiedzą, że żeby pokonać wroga trzeba go wpierw namierzyć, a nie walić na ślepo-od tego jest państwo i jego organy, a nie ślepy odwet ludu, który domaga się rewanżu.

Nie mam nic przeciwko walce z fanatyzmem i terroryzmem-ale musi być pewność, że mamy z tym do czynienia, gdy może się okazać, że niewinni na tym tracą np. dorobek życia.

Nie wiadomo, jak to się zaczęło, ostatecznie wyrok zaoczny wykonano na przedmiotach w trybie uproszczonym. Winnych należy ukarać, sprawę dogłębnie wyjaśnić, ale od tego są odpowiednie organy.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio odniosę się do Twojej ''gryząc ją'' od tyłu, po co kogoś namierzać, jak można go po prostu nie wpuszczać?? :)

Zasady Cywilizacji Łacinskiej do której się odwołujesz mówią także o uczciwości, w związku z tym ja się pytam, skąd Oni mają kasę? może za handel bronią? interesuje mnie to, nie wolno uogólniać? nie wszyscy są tacy sami? W tym momencie nabrałeś się na medialny frazes ciągle powtarzany poprzez lewicowe media i ich orków od medialnej propagandy, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułamanie :)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żreć tego gówna w bułce to nie będzie problemu. Co jak co ale kuchnię mamy wyśmienitą i z tradycjami więc nie potrzebne nam baranie ścierwo na patyku. Jak ludzie przestaną to kupować to kozie syny splajtują i problem się sam rozwiąże.

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.