Skocz do zawartości

Zapłoną kebaby


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, AdrianoPeruggio napisał:

Przepraszam bardzo, ale co ma właściciel budki z kebabem odprowadzający zapewne podatki i zarabiający uczciwie na życie z wydarzeniem o którym mowa? To po pierwsze.

Po drugie jak widać tłum jak zwykle jest ''odważny'' gdy ma przewagę kilkadziesiąt do jednego.

Taki "właściciel" to przyczółek na nowej ziemi z czasem przybywa ich coraz więcej, nawet gdy "szef" tego biznesu nie jest radykałem to za jakiś czas pojawią się u niego "koledzy" i będzie musiał sponsorować ISIS bo go wysadzą lub zarżną kogoś z jego rodziny.

Za xx lat pół miasteczka będzie islamskie i zaczną się domagać prawa islamskiego na ulicach.

 

A nie przeszkadza Ci że 4 arabskich bandytów mając przewagę liczebną zadźgało chłopaka za wygłup z petardą? Oni też są mocni w grupie.

 

 

I jeszcze jedno @AdrianoPeruggio zauważ, że jest sporo ludzi w PL innych kultur, np Chińczycy już prawie w każdej większej mieścinie jest ich sklep. Ale z jakiegoś powodu nie ma względem nich zwiększonej agresji ani zarzynania Polaków.

Musisz przyjąć, że islamski krąg kulturowy jest jaki jest i  najlepiej żeby był jak najdalej PL (nie dotyczy zamieszkałych w PL Tatarów)

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie różnica kulturowa: od sprowokowanego "miejscowego" dostaniesz wpierdol, od sprowokowanego islamisty - nóż pod żebra.

 

 

8 hours ago, AdrianoPeruggio said:

Wielce Czcigodni,

chciałbym tylko przypomnieć, że nie jestem żadnym zwolennikiem fanatycznego islamu. Pisałem już, że choćby w takiej Kolonii gdy miałby miejsce te wydarzenia wypuściłbym na tą dzicz jakieś zomo.

Ale tu była jasna sytuacja, widać kto jest bandytą, gdzie jest, co robi-pałować bez litości.

Natomiast tutaj widzimy niszczenie dobytku być może niewinnej osoby-w odwecie za krzywdy doznane od innych osób-o ile właściciel nie był zamieszany. Jestem przeciw uderzaniu na oślep, gdy nie ma konkretnego winnego, jeśli natomiast jest-wtedy lać dla przykładu, ale od tego są służby państwa.

 

To nie jest uderzanie na oślep, ludzie poszli w to konkretne miejsce, nie było zamieszek w Olsztynie czy Bydgoszczy. Jestem niemal pewien, że miejscowi mają wiedzę o powiązaniach właściela z oprawcami o których media nie wiedzą/nie napiszą.

 

Ludzie mają powoli już dość, przecież widzą co się dzieje: Francja, Niemcy, to już jest niedaleko. Służby państwowe nie robią nic, aby rozwiązać problem. Stąd też powoli zczynają się samosądy.

 

 

8 hours ago, AdrianoPeruggio said:

Mam z natury dobrą opinię o drobnych przedsiębiorcach, tym bardziej jeśli ktoś wyemigrował daleko od kraju i działa na własny rachunek, może nawet zatrudnia innych.

Dlatego razi mnie i oburza wandalizm, ślepa agresja.

 

Ta agresja nie jest ślepa, jest bardzo dobrze wycelowana. Nikt nie ma problemu z przedsiębiorczymi azjatami (tak w ogólności), którzy też są z dala od swego kraju i prowadzą biznesy. Może dlatego, że w ich systemie wartości nie ma zarzynania niewiernych?

 

 

8 hours ago, AdrianoPeruggio said:

Oczywiście chciałoby się odsiać tych ''dobrych'' muslimów, jak pisałem jest to bardzo trudne. Korwin proponuje obciąć zasiłki i wtedy mają się osiedlać ci, co chcą pracować. To też niestety założenie, bo jest kwestia przyrostu mniejszości etnicznej nawet zrodzonej w rodzinach odpowiedzialnych-zawsze mniejszość to potencjalny kłopot, ja to wiem.

 

Jeżeli nie jesteśmy w stanie odsiać dobrych od złych to nie przyjmujmy żadnych. Kropka.

 

 

8 hours ago, AdrianoPeruggio said:

Kto wie, jak to się odbyło, czy szef chciał mieć taką drakę w swojej firmie-wątpię. Pozwólmy działać przedsiębiorcom i patrzmy na ręce wszystkim imigrantom.

 

Sytuacja jest niedobra, ale nie wzięła się znikąd jak donoszą media, zostali sprowokowani, może zaatakowani, nie wiemy, a może było zupełnie inaczej, polecam pomodlić się za duszę zmarłego Polaka i za to, aby śledztwo ustaliło prawdę. Nie zawsze ktoś, kogo uznajemy za winnego, bo był w danym miejscu i czasie, był winny. Ja domniemuję niewinność szefa knajpy.

 

Winnym tego morderstwa nie są tylko sprawcy, ale ogólnie mentalność islamu, dlatego też ludzie zaczną się mścić na islamistach. Władza nie może tego zrobić, ale ludzie tak.

Nie każdy islamista jest terrorystą - zgoda -  ale jednak wśród tego kręgu kulturowego jest ich zdecydowanie więcej niż we wszystkich innych razem wziętych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "normalnych muzułmanów" odsyłam do Dr Billa Warnera:

 

 

 

 

 

@AdrianoPeruggio 

 

Jeśli chcesz ugryźć temat imigracji od strony wolnościowo-kapitalistycznej to polecam poczytać Hansa Hermana Hoppe'go:

http://mises.pl/blog/2015/09/09/hoppe-o-wolnej-imigracji-i-przymusowej-integracji/

 

W skrócie, w systemie normalnym, czyli opartym na własności prywatnej, każdy obszar ma swojego właściciela (jak było w monarchiach etc.) i taki właściciel-gospodarz decyduje kogo można wpuścić a kogo nie.

 

Taki "hoppizm" w praktyce jest w Liechtensteinie, który jako księstwo jest właściwie prywatną własnością rodziny książęcej Liechtensteinów. Jak masz 70 tys. dolarów możesz sobie nawet tej kraj wynająć na 24h, niczym hotel, jak swego czasu chciał zrobić Snoop Dogg w celu nakręcenia teledysku, ale ostatecznie zrezygnował :D. Poczytaj sobie jak w tym najbardziej wolnorynkowym państwie na świecie wyjątkowo trudno zdobyć obywatelstwo:

http://www.eurodesk.pl/europraca/liechtenstein-tylko-dla-wybranych

 

To jeden z głównych powodów, dlaczego praktycznie nie ma tam przestępczości. 

 

Natomiast w systemie nienormalnym, czyli etastyczno-demokratycznym, gdzie funkcjonują takie dziwaczne twory jak własność publiczna i przestrzeń publiczna, siłą rzeczy za politykę imigracyjną odpowiada rząd. Więc musi robić to rozważnie z maksymalnym uwzględnianiem woli obywateli, inaczej zamiast "wolnej imigracji" mamy przymusową integrację. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Endeg napisał:

Zawsze Adriano kojarzył mi się z postami broniącymi chrześcijan i funkcjonariuszy tej religii, ale wchodzę na ten wątek, czytam, czytam i nabieram podejrzeń, że nasz brat A.P. zmienił jedną religię Księgi na inną.

 

Ja tam nie wiem co on zmienił, ale texty w stylu "odpowiednie organy państwowe bla bla bla" świadczą o pewnym deficycie uwagi.

Zrozum człowieku, to państwo jest wrogiem obywateli (oprócz tzw. wybrańców).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często bywam w Otwocku (największe skupisko w Polsce samochodów marki BMW) i tam też jest taki charakterystyczny "kebab" :) (ulica Karczewska tuż przy rondzie). Ciekawe kiedy pod Warszawą wybuchną kolejne zamieszki a to, że wybuchną to jest chyba tylko kwestią czasu bo z tego co mówi "Otwocka ulica" ciapaci mają na pieńku z miejscowymi. Służby np. Policja doskonale o tym wiedzą ale w tej formacji służą ludzie, którzy trzymają raczej stronę miejscowych nie bawiąc się tęczowe rewolucje :D Naprawdę 2017 rok zapowiada się ciekawie.

PS.

Ciekawe dlaczego w Rosji nie lubią kebabu na ostro ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tadzik napisał:

Ciekawe dlaczego w Rosji nie lubią kebabu na ostro ?

Opiszę to pokrótce.

Bo reszta, o tym, że na świecie MUSI być globalny stan zagrożenia pisze S.Hongbing w mojej ulubione książce.

Z ochroną środowiska, i globciem im nie wyszło, to kolejna pacynka to terroryzm.

Ażeby do tego zjawiska doszło, trzeba przenieść potencjalnych terrorystów do miejsc, gdzie będą mogli się realizować.

W Rosji Putin zrobił porządek z ludźmi w rodzaju Petru, Balcerowicza, itp.czyli na służbie Banksterów.

Poszli pierdzieć, lub wyjechali, z Rosji.

Sponsorem problemów gospodarczych i z emigrantami jest także Soros.

I Putin wystawił za nim nakaz aresztowania, oczywiście dziennikurestwo w Polsce, o tym nie wspomina głośno.

I dlatego, że Soros nie może zamontować swoich ludzi w Rosji, tam jest spokój.

Cytuj

 

Międzynarodowy nakaz aresztowania Sorosa

Rosja ogłosiła, że miliarder George Soros jest poszukiwany w ich kraju. Spekulant finansowy i jego organizacje stanowią „zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Rosji”. Putin zakazał działalności Sorosa w ubiegłym roku w Rosji ze względu na fakt, iż miliarder pomógł niemal zniszczyć rosyjską gospodarkę na początku lat dziewięćdziesiątych.

 

https://wolnemedia.net/miedzynarodowy-nakaz-aresztowania-georgea-sorosa/

Edytowane przez kootas
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2017 o 23:41, AdrianoPeruggio napisał:

I tutaj jest kwestia, czy z powodu zagrożenia radykalnym islamem zabraniać osiedlać się przedsiębiorczym jednostkom. Najlepiej byłoby, gdyby właściwe służby odpowiednio kontrolowały ale to rzeczywiście chyba nikomu się nie udało, stąd rozumiem podejrzliwość ale czy nie dałoby rady jakoś pozwolić chętnym pracowitym na jakieś ograniczone osiedlanie?


Pytanie moje. A po chuj? Ilu jest tych przedsiebiorczych i pracowitych? Kilku? Kilkudziesieciu? Zamiast kebaba, ktory nie powstanie, w takim miejscu powstanie cos innego a i tak bedzie przynosic zyski. Nie ma roznicy czy ciapak czy ukrainiec czy rumun bedzie prowadzil tam cos innego. Ale bedzie o jednego ciapaka wyznajacego "religie pokoju" mniej w Polsce. Ja nigdy tego nie rozumialem, tego ich skamlania. Pomijajac tych, ktorzy latami mieszkaja w PL i maja tu rodziny, otwiera gosc kebab i skarzy sie, ze go biali szykanuja. To tak jakbym kurwa pojechal do murzynskiej dzielnicy w Brooklynie ze swastyka na ramieniu i mial pretensje, ze nie czuje sie bezpiecznie. Czaisz analogie? Jak wiem, ze kraj jest mocno monoteistyczny i nietolerancyjny to tam po prostu nie jade. Selekcja naturalna. Wg mnie nie przyjmowac - gospodarka i tak znajdzie kogos na jego miejsce, a nie potrzeba osob z tendencja do ekstremistycznych pogladow. Po chuj wiecej problemow, jakbysmy swoich nie mieli.

Co do tego morderstwa. Mogl to byc ktokolwiek inny z problemami psychicznymi. Niczym ta zbrodnia sie nie rozni od patoli swiatecznych co sie wydarzyly w tym roku. Ktos kogo pocial nozem, bo mu ukradl uszka z barszczu, jakis inny janusz zatlukl tescia siekiera bo sie poklucili kto robi wigilie. Nie dostrzegacie tego bo wam media piora mozg, ze na tunezyjczyka trafilo. Codziennie bezsensownie polacy sie morduja, ale media walkuja od 2 dni ten jebany kebab. Polacy sie kluca jak zwykle, jedni drugich wyzywaja. Nic tylko popcorn kupic i czytac komentarze. I jak Polacy chca walczyc z terroryzmem, ekstremistami i patologia jak sami o takie gowno sobie do gardel skacza? Jestesmy dumnych a glupim jak but narodem.

A czym to sylwestrowe sie rozni od morderstw maczeta w Krakowie, za to ze sie idzie ulica w zlym miejscu o zlym czasie? Niczym. Mial sebix kozaczek wiejski pecha i to byla najdrozsza Cola w jego zyciu. Tyle w temacie. Jokos nie slysze zeby normalnym obywatelom cos sie dzialo zlego. Ale jak jest jakies morderstwo to zawsze jest albo alkohol, albo patola, albo bojki i inne gowno. Teraz bedzie placz, zaloby, marsze, demolki i inne chujostwa. A jak 4 osobowa, dobra rodzina wracajaca z wigilii ginie na drodze bo pijany kierowca wpierdala sie w nich 100km/h to wzmianka w wiadomosciach i tyle.

Kolo chuja mi lata ten chlopaczek z Elku jak i pracownicy kebaba. Szkoda tylko, ze nie zyje zamiast skonczyc z odrabana lapa. Mialby nauczke. Bo takich kozakow najebanych to widzialem w Krakowie przez lata tylu, ze empatii nie mam zadnej dla nich.

Co do calej tej zbieraniny w kupie. Ktos napisal wyzej, czy by tak kozaczyli za granica. Pojechali by do takiego Luton w Anglii albo do wschodniego Londynu to by spierdalali przez barierki przed ciapakami. Ale to jest licytacja glupiego.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że z założenia zabronilibyście wjazdu do Polski Miriam Shaded, bo pochodzi z arabskiego kraju.

Przedsiębiorcze jednostki wzbogacają kraj-chodzi o to, że albo olewa się każdego obcego z założenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa, albo próbuje choćby jako chrześcijanin pomóc komuś, kto nie przyjechał po socjal, chce pracować. Oczywiście idzie za tym problem bezpieczeństwa, ale czy należy nie pomagać potrzebującym tylko dlatego, że urodzili się i żyli w danym kraju? A może wśród nich jest ktoś, kto pasuje cywilizacyjnie do Europy.

 

Te rozróby to wykorzystanie pretekstu aby otrzymać atencję z powodu tego, że jacy to oni są odważni. Widać po marszach kodziarskich, że chyba jedynie 11 listopada młodzież się aktywizuje, a potem lewactwo sobie chodzi.

 

Niszczenie cudzego mienia to barbarzyństwo-niczym nie usprawiedliwione-nierafione (sprawców nie ma), po czasie.

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miriam Shaded jest chrześcijanką, wyznaje wartości jak my, pomaga chrześcijanom, jest pracowita więc jest mile widziana. Każdy (parafrazując)muzułmanin jest z założenia politycznie i religijnie podejrzaną świnią więc jest nie mile widziany. 

Poza Tatarami od wieków mieszkających z nami. Pomagać im można ale niech siedzą tam, walczą i odbudowują swój kraj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eryk napisał:

 Pomagać im można ale niech siedzą tam, walczą i odbudowują swój kraj. 

Zgadzam się, podstawa to pokój i stabilizacja na tamtych terenach, do czego jakoś mocarstwa zachodnie się nie kwapią.Michalkiewicz wskazał, że ma to być może związek z tym, że USA chce w ten sposób zalewając ''uchodźcami'' pozbawić Europę możliwości stworzenia mocarstwa.

 

Powinno się wesprzeć Assada w walce z terroryzmem.

 

Jestem zdecydowanie przeciw masowej, niesprawdzonej imigracji, uważam że w Niemczech czy Francji należy wyczyścić przestępcze dzielnice, nie cackać się z oszołomami, chodzi mi tylko aby jednostki mogły-jeśli chcą pracować i się zasymilować-żyć w Polsce. Oczywiście pełna kontrola.

 

O ile wiem sporo Polaków pracowało swego czasu w Iranie czy Iraku, więc jakoś się dogadali z miejscowymi.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o mały włos pracowałbym w Katarze - bylem już po szczepieniach - niestety odwołano. Przed wyjazdem dowiadywałem się co i jak - to chyba najbardzej zamożny kraj w regionie - jechałbym bez spiny - jest tam  masa białych sprzedających swój czas i oczywiście masę polonii ale kazdy cos umie - jest ska szejka przydatny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2017 o 23:33, Silny napisał:

(...) wszędzie gdzie się pojawiają uczciwi muzułmanie, idzie fala nieszczęść. 

 

Widzę, że nawet szefowi zdarza się walnąć jakiś oksymoron.

 

 

Krótki filmik o integracji mniejszości w Belgii:

 

 

Dnia 2.01.2017 o 05:01, Rnext napisał:

(...)

Przytoczone przez Ciebie pojęcie "dobrego muslima" to oczywisty oksymoron.

(...)

Dopiero teraz doczytałem, że Яnext też napisał, że nie istniej coś takiego jak dobry muzułmanin.

 

 

Dnia 2.01.2017 o 05:01, Rnext napisał:

(...)

Ich "religia pokoju" to wojna.

(...)

Krótkie podsumowanie powyższego cytatu:

Scaliłem

As.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok.

Cytuj

Mordercy Polaka w Ełku mieli polskie paszporty. Polski rząd pokątnie rozdaje polskie paszporty.

https://www.magnapolonia.org/mordercy-polaka-w-elku-mieli-polskie-paszporty-polski-rzad-pokatnie-rozdaje-polskie-paszporty/

Polonii nie chcą sprowadzać z kresów, a ciapatym dają paszporty.

Może ktoś sprawdzić, na jakiej podstawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.