Skocz do zawartości

Kto naprawdę jest zamachowcem, Berlin.


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Stała się tragedia zginęło 12 osób , /na razie/ w tym nasz rodak.

Przeszukuję neta i czytam różne ino na ten temat,  pamiętam też pierwsze newsy i zbliżenia na PL rejestrację TIR-a.

Po kilku dniach to wszystko mi się nie klej ,nie że jakaś teoria od razu ale jakiś myśl gdzieś się pląta że trochę to wszystko dziwne.

 

A wczoraj trafiłem na taki filmik;  

 

 

I znów doznałem pewnego uczucia które towarzyszyło mi przy czytaniu "Walka o pieniądz"..... przecież ja to wszystko/większość/część wiedziałem już słyszałem,  ale nigdy wcześniej w JEDNEJ CAŁOŚCI.

Jeśli zestawimy pewne fakty cała sprawa nabiera innego "formatu"

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Kto naprawdę jest zamachowcem, Berlin.

Też w końcu miałem rozpieprz w głowie, ten film trochę to uporządkował, choć nie jestem pewien w 100%  wszystkich faktów w nim zawartych.

Np. co do Izraelskiego speca od służb na kiermaszu tuż przed wydarzeniem, jeszcze kilku.

 

Pamiętam jak kilka lat temu Norwegia chciała wprowadzić embargo na Izraelskie ziemniaki, kilka dni po ogłoszeniu tego Pejsy ogłosiły że ich wywiad odkrył że grupa terrorystów wybiera się do Norwegii robić BUUUM....

 

Edytowane przez kryss
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Polecam felietony Grzegorza Braun. Już dawno to przewidział. Macie pojęcie jaka reakcja lewicowej Europy by była gdyby ten zamach, typowa 'fałszywa flaga',

powiódł by się? Nie przypadkowo to była Polska ciężarówka z polskim kierowcą. Nie przypadkowo odmówiono mu rozładunku. Nie przypadkowo miał na pace 20t złomu.

Nie przypadkowo tam był izraelski człowiek, w chwili zamachu. To się wszystko zatrybia, tylko mało ogarnięty, czerpiący źródło wiedzy z jednego miejsca tego nie ogarnia.

    Wnioskuję Bracia że trzeba się zbroić i budować mocną granicę na Odrze, bo niedługo niemiaszki będą spierdalać do Polski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą rezerwą podchodzę do różnych wiadomości na ten temat, teorii spiskowych pojawia się co raz więcej.

Ostatnio śledzę kanał "plociucha". Gościu jest trochę odjechany ale ma sporo racji w ocenie sytuacji.

Od dawna już powtarzam, że nasze czołgi i inne uzbrojenie powinno być rozlokowane wzdłuż granicy z niemcownią.

 

Edytowane przez Tadzik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy mieli silna i nowoczesną armię wyposażoną w dobry sprzęt rozstawioną na granicach i to w połączeniu z odwagą i moralami z jakich słyną Polacy, to Niemcy i Rosjanie by srali w gacie...W naszym położeniu geo-politycznym, powinniśmy mieć lepiej wyszkoloną, nowocześniejszą armię jak Izrael...
 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Taka myśl mnie naszła, wcześniej też o tym myślałem.

Pamiętacie rozwałki Polaków, Palmiry, Piaśnica, Profesorów z Krakowa, Lwowa i wiele innych aktów eliminacji aktywistów z Polski, Polaków.

   Przenieśmy to na doczesność, z wiadomymi ośrodkami środkami inwigilacji elektronicznej. Nie łudźmy  się, wiedzą o nas wszystko.

Myślę że zbierana baza danych, na temat aktywnych Polaków, będzie wykorzystana. Chcąc spacyfikować Państwo polskie, trzeba spacyfikować świadomych, aktywnych.

Nie koniecznie tych z Sejmu. 

   Taka moja teoria. Ale w razie co to mam plecak i wypierdalam zanim mnie złapią, zabiją i zakopią w zbiorówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby niemiaszki miały ochotę wjechać tutaj czołgami, wiedzą ile to kosztuje i jakie problemy potrafimy sprawiać okupantom.

Raczej użyją każdej innej możliwej metody, natomiast obrzydzanie Polaków trwa od lat co daje do myślenia bo nie dzieje się bez powodu.

 

Cóż czekajmy następnej "radiostacji gliwickiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo i tak będą mieli tam kalifat, to kwestia czasu...Za wszystkim stoją Żydki...widocznie Polska się delikatnie wyłamuję, więc trzeba im śrubę dokręcić, ale jak wiemy z historii im bardziej dokręcali nam śrubę, tym bardziej byliśmy niepokorni :)

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss czy my czasem nie zmiękliśmy od 45, jak teraz patrzę na 20 latkow to tragedia jest... W Niemczech to samo tez zmiękli... Nawet więcej jak my.

 

Dwa, oni maja kompleks przez II wojnę i jak się u nich mowi (lewa strona) ich wojska już się namaszerowaly!

 

Oni ekonomicznie i za marki i za euro nas wykupią/wykupują...

 

Jak byłem w armi to nasz chorąży opowiadał nam ze dostalismy od Niemców czołgi - chyba Leopardy - kurwa były tylko na zachodzie bo nie było mostu w PL aby dało rade je przetransportowac ma tereny całej Polski. Fakt to było z 12 lat temu

...

 

Co do obrzydzenia Polakow to obecnie w Niemcach jest i tak lepiej, doceniaja juz nas, a pamiętam czasy ze ochrona w Berlińskich sklepach chodziła za nami...

 

Polacy okradali wszytko na wydrę, apteki i te drogie mazidla dla loch... Bardzo intratny biznes, pare mieszkań chłopaki pokupowali.

 

Markety, samochody, tez ciężko na to pracowalismy aby mówili Polak - złodziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuckerfrei- z pewnością zostaliśmy zmiękczeni, przez wymordowanie  Elit,  przez helmutów i iwanów, i po wojnie przez lata prl.

Urwano nam głowę tak kolokwialnie, co tu dużo gadać ktoś wiedzę musi przekazać, a że właściwych wymordowano, a zastąpiono lojalnymi, to mamy co mamy.

To trzeba porównać społeczeństwa  polskie i niemieckie w 39, niemcy "pokrzywdzeni" po I WŚ i tresowani do wojny od 33, gospodarka ,nauka, wszystko podporządkowane pod przyszłe podboje/pomijam kulisy tego wzystkiego/

Polska od ledwie 20 lat na mapie Europy, po rozbiorach, podzielona , z piątą kolumną na zapiecku /ok 30% ludności nie było pochodzenia polskiego/, ale silny nurt patriotyczny wśród Polaków/

Tak z grubsza.

A dziś kto przyjedzie na niemieckich czołgach?, turki?, najnowsza imigracja? czy bundeswera w śmiesznej liczbie, z pedałami, lesbami, kolorową tęcza, transami itd...

 

Z wojska wyszedłem w 92, i co mogę powiedzieć to że po amunicji najważniejsze  jest morale, bo kamień wrzucony do lufy czołgu czyni go kupą złomu

 

Jeśli chodzi o nasze złodziejskie wybryki/ których nie popieram i za które mi wstyd/ w helmutowie to zripostuje

 

"Jedz na wczasy do polski na wczasy, twój mercedes /kupiony za złoto dziadka z wermachtu/ już tam jest"

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem początek całego spierdolenia zaczął się od Katynia, wymordowano najlepszych a tych co zostali skomunizowano, najpierw poprzez Stalinizm a potem jej delikatnie łagodniejszą odmianę...Swoją cegiełkę dorzucili też Niemcy...

Podczas komunizmu zrobili z ludzi trybiki, pozbawili ich indywidualności  aby pasowali do całej marksistowskiej maszyny, odebrano ich człowieczeństwo, zrobiono z tych ludzi dzikusów, chętnych krwi, skłócono i ogłupioną, to się nadal ciągnie za tym krajem...

 

Wszyscy jesteśmy równi i mamy tyle samo, czyli nie mamy nic...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Silny napisał:

Zgłupieć można - Michalkiewicz mówił że ktoś zahamował w tej ciężarówce (https://www.youtube.com/watch?v=ptXQ9oMCaFA) ktoś inny że scania ma hamulec automatyczny, a ja nic z tego nie rozumiem.

 

@Silny, słucham red. Michalkiewicza od kilku lat i powiem, że na pewno inny hamulec miał na myśli. Michalkiewicz wyraża się bardzo kwieciście i stosuje wiele metafor i czasami trzeba treść z tych felietonów i przemówień "wyłuskać". Jak ja rozumiem jego teorię i dorzucam trochę swoich przemyśleń:

- Niemcy widząc, co się dzieje w Polsce pod rządami PIS-u i że USA nie mają jeszcze ustalonej polityki wobec tego regionu decydują skorzystać z okazji powiększenia wpływów w Polsce (16 grudnia szopka w Sejmie, 21 grudnia Timmermans zwołuje posiedzenie KE w Sprawie Polski),

- Niemieckie służby biorą ciapatego, mają ich kilka milionów, więc jest tam trochę agentów. Każą mu przeprowadzić zamach tak, żeby potem oskarżyć polaka. Polak żył w trakcie zamachu, zostałby postrzelony przez uciekającego ciapatego a potem zostałby podziurawiony od policyjnych kul jak tamten w Nicei. Czas zgonu by się zgadzał a kuli by nie znaleźli albo ciapaty miały ten sam kaliber.

- Pierwsze doniesienia mówią, że sprawcą jest Polak, wg Michalkiewicza była to prowokacja aby zyskać poparcie niemieckiej opinii publicznej dla sankcji w Polsce

- Ktoś kto ma agenturę w służbach niemieckich "zahamował" sprawę (służby USA, może Izreala, nie wiem, domyślam się, że Niemcy jako najsilniejsze państwo w Europie muszą być infiltrowani przez USA) i wyszło kto jest faktycznym zamachowcem

- Ciapak zobaczył w tv, że policja go szuka, więc zaczął uciekać do domu skąd pochodził (przez Włochy)

- Musiał zostać zabity bo zacząłby sypać.

Koniec. Po obejrzeniu filmiku wrzuconego przez @kryss zdaję się, że to raczej służby Izrealskie a nie USA. Dlaczego to zrobili? Nie wiem. Pod koniec listopada w Izraelu była premier Szydło. Żydzi bardzo dobrze oceniali wizytę. Może przeszliśmy pod ich "protektorat" i Szydło coś im obiecała w zamian za "ochronę".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2017 o 12:12, Silny napisał:

Zgłupieć można - Michalkiewicz mówił że ktoś zahamował w tej ciężarówce (https://www.youtube.com/watch?v=ptXQ9oMCaFA) ktoś inny że scania ma hamulec automatyczny, a ja nic z tego nie rozumiem.

 

 

Generalnie w samochodach osobowych jak i ciężarówkach montowane są systemy wyhamowania przed pieszym. Ale ta Scania, z wypadku, na pewno nie miała tego zamontowanego.

 

Są trzy możliwości wyhamowania takiego auta:

1. Hamulec zasadniczy- czyli nasz klasyczny pedał,

2. Hamulec postojowy- min. 30% sprawności hamulca zasadniczego

3. Retarder- ma za zadanie na długim zjeździe nie dopuścić do rozpędzenia ciężarówki bez użycia hamulca zasadniczego.

 

 W największym skrócie jest pompa, która pompuje olej na łopatki, które są zamontowane w tylnej osi ciężarówki. Im większą siłę skuteczność chcemy mieć wyhamowania, tym większe ciśnienie oleju, który napiera na te łopatki.

 

Retarder uruchamia się ręcznie. W takiej Scanii (jeździłem dokładnie taką samą) retarder i sterowanie skrzynią biegów (automatyczną) znajduje się w prawej manetce pod kierownicą. Jakbyś włączał wycieraczki. Jest to bardzo mocny retarder i można go przez włączyć przez nieuwagę machając ręką. To daje wrażenie, jakby auto zaczęło gwałtownie hamować.

 

Napisane zrozumiale? A Scania to model R 450 Ecosolution.

 

P.S. Dla nie wtajemniczonych w konstrukcje- w 99% autobusów i ciężarówek wycieraczki uruchamia się poprzez przekręcenie lewej manetki, jak w wielu samochodach włącza się światła.

Edytowane przez Arox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem do Michalkiewicza, ale jesli @Salsero jesli to jest to co Michalkiewicz mowi a nie tylko twoja interpretacja, to jest to pierdolenie i farmazony. On juz sie grubo zamotal w tych swoich zydowsko-masonsko-islamistycznych teoriach. Smiem twierdzic, ze ten zamach to byl przypadek. Ot na Polaka trafilo i tyle. Zadne jakies tam teorie o zwiekszaniu wplywow, sankcjach i innych gownach. Takie zamachy to woda na mlyn dla przepychania restrykcji w dostepie do broni oraz inwigilacji totalnej obywateli, o czym bylo juz pisane w innym serwisie. Po tym zamachu od razu KE klepnela nowe przepisy zaostrzajace posiadanie i kupno broni. Dlaczego tak uwazam? KE ma wladze prawie absolutna nad Polska i jakby chcieli, to by wszystko zrobili za zamknietymi drzwiami, tak ze nasi godni pozalowania "politycy" nie wiedzieli by nawet co sie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

Smiem twierdzic, ze ten zamach to byl przypadek. Ot na Polaka trafilo i tyle. Zadne jakies tam teorie o zwiekszaniu wplywow, sankcjach i innych gownach. Takie zamachy to woda na mlyn dla przepychania restrykcji w dostepie do broni oraz inwigilacji totalnej obywateli, o czym bylo juz pisane w innym serwisie.

To co napisałeś jak dla mnie nie trzyma się kupy:

1. Zamachy jako narzędzie restrykcji - to się zazębia.

2. Jak dla mnie to ten przypadek ewidentnie pokazuje, że gdyby obywatel miał broń mogłoby się nie udać uprowadzenie pojazdu.

 

Skoro wszystkie dowody prowadzą do obywateli jednej religii to restrykcje wobec ogółu są nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem i ty to wiesz. Ale w mediach uslyszysz: "zamachowiec w bardzo latwy sposob zdobyl bron. Komisja Europejska chcac zwiekszyc bezpieczenstwo obywateli zakaze calkowicie posiadania broni". Ludzie przed telewizorami sa oglupieni do tego stopnia, ze wierza, ze panstwo jest w stanie ich obronic. Czesc ludzi jest trzezwo myslaca i wie, ze ahmed sobie nie poszedl do sklepu z bronia i kupil pistolet. Gdyby kierowca mial bron, najpewniej przynajmniej ciezko ranilbym napastnika i pewnie udalo by mu sie uciec.

Mialem bardzo ciekawa dyskusje o broni na sylwestrze. Kolezanka moja i kilku znajomych stwierdzilo, ze bron to zlo i w USA jest legalna i co chwile sa jakies strzelaniny i masakry. Spytalem kiedy i z jaka czestotliwoscia. Byla masakra w kinie, klubie dla gejow w Orlando, w jakiejs szkole i jakies pojedyncze przypadki. Na to pytam ile ludzi w stanach zyje - 300mln. W skali kraju to sa sporadyczne i jednostkowe przypadki, ale dzieki mediom wszyscy kojarza USA jako kraj gdzie sa masakry z bronia. I to wlasnie jest dyskusja z przeciwnikami broni. Za chwile padlo pytanie, czy zastrzelilbym kogos kto sie wlamie do mojego domu? Oczywiscie - odruch, obrona konieczna. Nie wiem czy ktos nie chce mnie zajebac podczas snu. I znow gownoburza, sumienie, dlaczego smierc dla wlamywacza.... Powiedzialem, ze to natura - albo ja albo on. Smutne wnioski - mi znajomi by chcieli byc wyruchani w dupe i zatluczeni bejsbolem zeby tylko za spust nie pociagnac. Byly jeszcze jakies z dupy argumenty, ze dzieci gina od broni rodzicow. No kurwa nie moglem uwierzyc...

Co do obywateli jednej religii. Nie mozesz nalozyc restrykcji i inwigilowac tylko muzulmanow bo za chwile mialbys na ulicach plonace opony i wszystkie swiatowe "organizacje" broniace uczuc religijnych, godnosci bla bla bla. Jak ograniczysz wszystkim - nikt nie podnosi larum. Ot, jakies tam male organizacje broniace swobod obywatelskich, ktore i tak kazdy w rzadzie ma w dupie.

Zamachy sluza dwom celom: wywolaniu strachu i agresji wsrod ludzi oraz bezbolesnemu wprowadzeniu restrykcji i narzedzi inwigilacji. Mamy potepienia rzadow, ckliwe zdjecia czarnych workow z misiem obok, marsze, pochody. Co rusz sie okazuje, ze zamachowiec byl inwigilowany wczesniej, dziwnym trafem zawsze znajduje sie jego dowod osobisty. Ludzie sie boja  i sa wkurwieni, rosnie agresja wewnatrz narodu, wszystko sie destabilizuje. Kazda akcje militarna jestes w stanie usprawiedliwic, trwa "walka z panstwem islamskim" (czyt. zbombarduja jakas szope w srodku pola), pieniadze na zbrojenie ida strumieniem. Mozna bez sprzeciwu "dla dobra obywateli" inwigilowac wszystko, telefony, komputery osobiste.

Najbardziej smieszy mnie to, ze ludzie sie zgadzaja na takie rzeczy jako konieczne a rownolegle granice sa otwarte calkowicie i kazdy moze przez nie przejsc. Taka kurwa z logiki. Stado baranow mysli, ze sluzby pracuja pelna para dbajac o bezpieczenstwo, ale nie dostrzegaja tego, ze granic nie ma praktycznie. Idac dalej, mozna dojsc do tego, ze fale imigracyjne sa finansowane i organizowane. Nikogo nie zastanawia skad ci ludzie maja pieniadze na taka podroz, telefony, ubrania, znaja jezyk...

Bardzo rozlegly temat.

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty w sprawie USA i prawa posiadania broni są kutasowe z prostego powodu: tam każdy stan reguluje tę kwestię osobno. I tak się składa że najniższa przestępczość w całych Stanach jest w New Hampshire, stanie o najbardziej liberalnych przepisach co do posiadania i noszenia broni. W dodatku posiadania broni palnej jest tam bardzo popularne ze względu na wielu mieszkających i osiedlających się tam libertarian, którzy próbują wydzielić New Hampshire jako osobny, wolny stan w ramach projektu Free State Project. Podobnie nikła przestępczość jest w innych stanach o liberalnych przepisach co do broni: Vermont, Maine Minnesocie i Utah. Za to najbardziej niebezpiecznie to jest akurat tam gdzie przepisy regulujące posiadanie broni są mocno restrykcyjne, czyli Nowym Jorku i Kalifornii. Słynne strzelaniny to akurat występują niemal wyłącznie w Gun Free Zones, bo zamachowcy właśnie takie miejsca wybierają, gdzie ludzie są możliwie najbardziej rozbrojeni. 

 

Tak samo niska przestępczość cechuje europejskie kraje, gdzie posiadanie broni jest powszechne jak Szwajcaria, Islandia, Dania. W Islandii gdzie na 300 tys. mieszkańców przypada 90 tys. sztuk broni, do niedawna prawie że nie było więzień, nie były do niczego potrzebne, ze względu na prawie brak przestępczości, zwłaszcza praktyczny brak zabójstw. Taka sytuacja, jak jedna Polka narobiła zamieszania :lol::

http://natemat.pl/148571,polka-skazana-za-morderstwo-czyli-islandzkie-wiezienia-pekaja-w-szwach-a-nawet-sa-do-nich-kolejki

 

Dodam że nietrudno o pozwolenie o broń palną, także w pobliskich Czechach.

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis czytalem, ze Czesi juz szukaja jak obejsc regulacje unijne gdyz maja plan wprowadzic zmiany do konstytucji majace ulatwic dostep do broni. Zazdrosc polaczona ze smutkiem mnie ogarnia. Ale u nas bydlo ma wieksze problemy jak np kebab w Elku, KOD, trybunal, wakacje petru z kochanka itp. Takie po prostu historie dla tepych mas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Łowca smoków - Berlin  (film dokumentalny)
10.01.2017

 

"Tak wysokiego zagrożenie terrorystycznego w Niemczech dotąd nie było. Berlin boryka się z falą migracji z północnej Afryki. Przestępczość zdominowały arabskie gangi, których członkowie oficjalnie utrzymują się z pobieranych od państwa zasiłków socjalnych. Kontrolują handel narkotykami, prostytucję. Policja wydaje się być bezradna. Tymczasem Niemcy przejmują się z konserwatywnymi zmianami w Polsce i Europie oraz wyśmiewają z katastrofy smoleńskiej."

 

https://vod.tvp.pl/28546348/10012017

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.