Skocz do zawartości

Jak reklamy przedstawiają mężczyzn i kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

To może nie reklama, ale skoro mamy równouprawnienie i nie chcemy żeby panie czuły się tłamszone no to proszę o :P

 

Swoją drogą jakby ten teledysk powstał w tych czasach, to by zaraz feministyczna milicja go obsiadła i ostro by było :D

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, który dziś słyszałem przypadkiem w TV. Aż zamarłem na chwilę.

Pani Dorota Wellman i jakiś babski program w którym chodziło o to, jak faceci sprzątają w domu. Na głos, bez skrępowania powiedziała do szkiełka, że jej mężczyźni sprzątają bardzo dobrze, bo są świetnie wytresowani. Gładko i bez zająknięcia. Czaicie?

 

Zupełnie na marginesie - dla mnie szok że laska o takim (tzn. tak niskim) poziomie atrakcyjności w ogóle ma w otoczeniu jakichś mężczyzn, którymi w dodatku może jawnie i bezkarnie pogardzać, traktując ich w dodatku przedmiotowo. I przechodzi to jeszcze przez usta feministki wojującej o równość płci... No ale niespójność feministek mizoandryczek maskujących się ideologią to żadne zaskoczenie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota Wellman, to jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie, gdy tylko widzę jej okrągłą gębę na ekranie TV, to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.

 

Co do samych reklam to staram się nie oglądać, gdyż ich poziom intelektualny jest tak niski, że momentami zastanawiam się, co autorzy tych "dzieł" mają na myśli. I pomyśleć, że na takich głupotach zbija się na prawdę ciężką kasiorę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Normalny napisał:

Reklamy reklamami. Pójdźmy dalej. Widzieliście cykliczny program "Chłopaki do wzięcia"?

 

To co Ci goście z siebie robią ... to co producent programu z nich robi ... :wacko:

 

A spójrzmy jeszcze na te pseudorealne programy typu "Trudne Sprawy", których już jest na prawdę dużo. Każda stacja ma swoje dwa trzy. Jak to pierze głowy kobietom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BigDaddy napisał:

A spójrzmy jeszcze na te pseudorealne programy typu "Trudne Sprawy", których już jest na prawdę dużo. Każda stacja ma swoje dwa trzy. Jak to pierze głowy kobietom.

 

Trudno te programy nawet nazwać "pseudo realnymi", to są tak prymitywne materiały, że w głowie mi się nie mieści, jak ludzie mogą coś takiego oglądać, i to w dodatku regularnie. Znam w swoim otoczeniu kilka osób, które tego typu programy oglądają codziennie, a później między sobą podniecają się fabułą :wacko:

 

Jeśli chodzi o mnie, to telewizję oglądam na prawdę sporadycznie. Nie ufam mediom, bo przedstawiają mocno zakrzywiony obraz rzeczywistości. W internecie odwiedzam regularnie zaledwie kilka witryn, które realnie dają mi pozytywną wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadac ostatnio autem sluchalem sniadaniowego programu rano w Esce czy RMF, juz nie pamietam. I tu taka dyskusja:
- (jakas kobieta) Wg najnowszych badan pt. "czego najbardziej boja sie mezczyzni", okazalo sie, ze strachu przed zla opinia u innych i wstydu. Panie Marcinie (prokop), a pan jak sadzi?
- (tutaj kilka jakis nedznych zarcikow prokopa) No nie wiem jak inni, ale wg mnie mezczyzni najbardziej boja sie samotnosci i tego, ze nie beda mogli sie zwierzac ze swoich problemow partnerce czy partnerowi (!!!)

Jak to uslyszalem, to stracilem resztki sympatii dla tego szmaciarza.

A tej grubej kretynki wellman nie wiem kto w ogole slucha jeszcze.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 - jak będę edukował syna na temat wiertarek, to myślę, że teledysk Benassiego będzie najlepszy ;-)

Może nie oglądam tv, ale przeglądając mój ulubiony YouTube znalazłem idealny przykład tego, jak feministki marnują czas na antenie dyskutując o tym co jest mężczyznami nie tak: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2017 o 12:26, Przemek1991 napisał:

 

Trudno te programy nawet nazwać "pseudo realnymi", to są tak prymitywne materiały, że w głowie mi się nie mieści, jak ludzie mogą coś takiego oglądać, i to w dodatku regularnie. Znam w swoim otoczeniu kilka osób, które tego typu programy oglądają codziennie, a później między sobą podniecają się fabułą :wacko:

Jeśli chodzi o mnie, to telewizję oglądam na prawdę sporadycznie. Nie ufam mediom, bo przedstawiają mocno zakrzywiony obraz rzeczywistości. W internecie odwiedzam regularnie zaledwie kilka witryn, które realnie dają mi pozytywną wiedzę.

Cały czas nieprzerwanie trwa indoktrynacja i ogłupianie społeczeństwa takimi gównami. A kobiety w swoim bezkrytycyzmie, konformizmie i wrodzonej głupocie stają się nieświadomymi narzędziami systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co prawda to nie reklama ale film, wczoraj z nudów sobie puściłem. W roli głównej "ulubiony" aktor naszego Stulejmana Wspaniałego :) 

od polowy tego filmiku jest finałowa scena jak  Sthur zjawia się jako biały rycerz na białym koniu...i mowi pani, że ją kocha...a ona a ona rzuca mu się w ramiona i żyli długo i szcześliwie.

Chociaż facet wczesniej był bogaczem i celebrytą i ruchał laski co chwila inne...i się biedaczyna zakochał i stał się grzecznym chłopcem żeby posiąść biedną

nauczycielkę muzyki z szkoły podstawowej. haha niezła beka :)  a później biedne dziewczyny będą czekać na bogaczy...i nawet jak się znajdzie ale będzie chujem to one będą wierzyć

że ich miłość ich zmieni hhaha ;D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2017 o 15:10, Rnext napisał:

 

Pani Dorota Wellman i jakiś babski program w którym chodziło o to, jak faceci sprzątają w domu. Na głos, bez skrępowania powiedziała do szkiełka, że jej mężczyźni sprzątają bardzo dobrze, bo są świetnie wytresowani. Gładko i bez zająknięcia. Czaicie?

 

nie wiem jaki ona ma układ, ale nikt takiej baby w tv by nie zatrudniał bez tego; a paplać będzie co jest modne i co jej zapewni oglądalność - czyli to co chcą usłyszeć baby po 40 szukające emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer i to do spółki z jeszcze bardziej postrzeloną Młynarską, która ostatnio napisała jakiś list otwarty do Trumpowej. Łkałem jak czytałem. "Panna nikt" prostuje ścieżki i poucza prezydentową, bo ta wykazała się większym sprytem i to sukces jej strategii kłuje w dupę.

Link dla tych, których "oświecenie" ominęło: http://kobieta.onet.pl/list-do-melanie/8r3l9s4

 

No cóż, feminizm to ideologia cwanych bab, które lekko i łatwo zdobywają środki na utrzymanie, żerując głównie na babach głupszych od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.