Skocz do zawartości

Auto dla niezdecydowanego 35latka


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.02.2017 o 20:56, Eredin napisał:

@Waflo Niech się spisuje i nawija kilometry na koła. Który rocznik? Sprowadzałeś czy kupiłeś w kraju? 

Dzięki Eredin. Rok 2009, przebiegu 121 tys. Kupiłem od handlarza. Do dziś jestem w stresie, ale znajomy mechanik rzekł: "nic się nie martw, naprawi się wszystko" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Ci rzeknę podobnie: nic się nie martw. Nie zawsze od handlarza musi być zły samochód. Mój też od handlarza (sprowadzony od kobiety z Niemiec :D ale nie wiem czy jeździła do kościoła w rękawiczkach, a może to był lekarz dziadek-transwestyta?), nie ma się do czego przyczepić, uczciwy gość i sprzęt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 4.01.2017 o 23:16, Romek napisał:

Niestety, ale gówniara nie potrafi docenić tego co dobre, a on wpatrzony w córeczke jak w jakieś cudo...a to zwykłe karyńsko


Nie to, ze gowniara nie potrafi docenic, tylko gosc jest po prostu idiota. Przeciez to oczywiste, ze kobieta (zwlaszcza mloda) nie bedzie jezdzic takim autem bo to auto wybitnie nie dla kobiety tylko dla 50-60 letniego mezczyzny tudziez mlodszych amatorow mercedesow z sentymentem i zacieciem majsterkowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mimo ze autor wątku już wybrał to i ja wtrące swoje 3 grosze.

Polecal MPV a dookładniej jednego z bliźniaków o nazwie EuroWan czyli

Citroen C8, Peugeot 807, Fiata Ullyse lub Lancie Therda.

Silniki 2.0 po 2006r swietnie znoszą LPG, a samo auto wielkoscią wnętrza iloscią schowków i możliwosciami konfiguracji foteli zachwyciło kazdego z moich znajomych. Nawet przednie siedzenia obracają się do tylu i po zlozeniu oparć siedzeń z 2go rzędu mozna w srodku zrobić piknik. Boczne drzwi suwane, zdarzały się takze sterowane elektrycznie z pilota co wywoływał efekt "białego oka" pod Biedronką. Za 17-20tys mozna wyłapać full opcje z DVD w suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.