Skocz do zawartości

Kobiety powinny płacić za seks.


Drizzt

Rekomendowane odpowiedzi

@bumblebee z obozami to przykład jak negatywnie można coś postrzegać, np polak - brzydal, złodziej, pijak, podczas wojny mordował żydów. Dla mnie to wywyższanie kobiet i poniżanie mężczyzn przez podział płeć piękna płeć brzydka. 

 

Boli mnie to że obrazić homo to źle, obrazić kobietę źle, obrazić ciapatych źle, obrazić białego mężczyznę już dobrze, tyle w skrócie.

Pozdrawiam również Bracie:lol:

 

@Mayki może mnie poniosło fakt, ale stary mamy tu tyle fajnych rzeczy, temat Afirmacja Polski, czy np Glux Red i inni się produkują to stąd ta reakcja za takie głupie powiedzenia. Dla jednego błachostka dla innego płachta na byka. I nie ma znaczenia ile kto i jak bardzo jest ładny, taki zwrot dla mnie jest nieadekwatny krzywdzący i obelżywy. Stąd ten przykład: facet - brzydki. Facet - świna, poczułem się pewnie podobnie jak i Ty na moją zaczepkę. Załatwione Bracie?

 

@Waginator o tym wspomniałem, loszkom bije. Miałem kumpla w szkole i zaraz na początki średniej w nowym mieście żyć mu nie dawały. Mówił np "idę się wylać cho potrzymać" itd a one się hichrały mimo że z ust innego zaraz by było "spierdalaj z tym patykiem".

 

Ale jest też jedna ciekawostka: w czasach GG i funskan (zabawa przez telefon pisało się z ludźmi z okolicy) jeżeli wchodziłem w interakcję z loszkami na poziomie wyższym niż co tam jak tam skąd jesteś itd to obiektywnie mówiąc 80% dało się bez problemu zbajerować, słyszałem także wyznania miłości z osobami których nigdy nie widziałem. Po prostu byłem zabawny zadziorny droczyłem się z nimi itd choć byłem wtedy bardzo spokojnym nieśmiałym i niepewnym siebie chłopakiem. 

Kiedyś dla zabawy spróbowałem sił i porażka - 99 procent brzydkie albo nudne (co tam aha spoko nio no ok super no co tam powiesz no powiedz coś jeszcze nudzę się itd).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.