Skocz do zawartości

Spedalenie mężczyzn - Film Gadowskiego


Rekomendowane odpowiedzi

   Pan Gadowski mądrze prawi. Ale nie znam pochodzenia etnicznego tego człowieka. W knesecie na wiejskiej jest 75% talmudystów. Teraz są tworzeni nowi, ukryci, dla których jest kreowana przyszłość. Nauczyłem się nie ufać nikomu, a przynajmniej mieć dystans do nowych 'proroków'.

Dobrze się go słucha, dobrze prawi, ale nie wiem do której bramki gra. Zbyt dużo chazarów teraz wyskakuje. Wolę mieć dystans i ostrożność w co do potencjalnych autorytetów.

Pożyjemy zobaczymy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adolf napisał:

   Pan Gadowski mądrze prawi. Ale nie znam pochodzenia etnicznego tego człowieka. W knesecie na wiejskiej jest 75% talmudystów. Teraz są tworzeni nowi, ukryci, dla których jest kreowana przyszłość. Nauczyłem się nie ufać nikomu, a przynajmniej mieć dystans do nowych 'proroków'.

Dobrze się go słucha, dobrze prawi, ale nie wiem do której bramki gra. Zbyt dużo chazarów teraz wyskakuje. Wolę mieć dystans i ostrożność w co do potencjalnych autorytetów.

Pożyjemy zobaczymy.

 

 

Politycy też gadają. Jakieś profesorki i insze takie też. A jak się przyjrzeć to i z nich i z gadania gówno wychodzi.

W autorytety nie wierzę a Prorokiem jestem sam,

No i jestem Aryjczykiem, to podstawa.

 

Swoją drogą łatwo zostać autorytetem mówiąc o tym co oczywiste. A różne takie się na to łapią i akceptują "autorytet" a "autorytet" przemyca w swoich wypowiedziach różne gówienka i niby wszystko cacy.

A potem już tylko sra a ludziska to łykają bo przeca swój chłop.

 

Manipulacja na poziomie szkoły dla zapóźnionych w rozumie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Adolf said:

   Pan Gadowski mądrze prawi. Ale nie znam pochodzenia etnicznego tego człowieka. W knesecie na wiejskiej jest 75% talmudystów. Teraz są tworzeni nowi, ukryci, dla których jest kreowana przyszłość. Nauczyłem się nie ufać nikomu, a przynajmniej mieć dystans do nowych 'proroków'.

Dobrze się go słucha, dobrze prawi, ale nie wiem do której bramki gra. Zbyt dużo chazarów teraz wyskakuje. Wolę mieć dystans i ostrożność w co do potencjalnych autorytetów.

Pożyjemy zobaczymy.

 

 

On chyba z Podhala jest. Związany z krakowską prawicą. Napisał nawet jakąś książkę sensacyjną, której tytułu nie pamiętam mimo, że ją czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.