Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Assasyn

Waśnie między braćmi i mój apel.

89 postów w tym temacie

Ja tylko na krótko, napiszę coś co mam nadzieję posłuży za refleksję dla innych...Ostatnimi czasy zauważyłem pewien fakt obecny na forum, mianowicie chodzi mi o to że jest coraz więcej waśni i niepotrzebnych kłótni, przeważnie o tematy z dupy.

O ile każdy inteligentny mężczyzna który dostąpił zaszczytu wymiany poglądów w tym pięknym i wyjątkowym miejscu ma prawo do głoszenia swoich poglądów, to szczerze przyznam że wkurwia mnie coraz więcej konfliktów na forum między użytkownikami, chamskie wycieczki personalne, brak zrozumienia i popularne w naszym kraju ''Ja kurwa wiem lepiej'' :)

Jeśli mamy być zgrana grupą świadomych i silnych facetów to musimy trzymać się razem, znaczy nie musimy, wolna wola, natomiast chciałbym zwrócić uwagę że istnieje takie mądre powiedzenie że zgoda buduję, niezgoda rujnuję...

Oczywiście moim zdaniem jak najbardziej jest wskazane solidne męskie prowadzenie dyskusji, bo to ma być w pewien sposób ''fabryka'' silnych mężczyzn których prowadzi wspólna idea z której czerpią  siłę do dalszej walki, bo nie oszukujmy się, życie to ciągłe zmagania, a nie wyposzczonych pizdeuszy w rozciągniętych tureckich swetrach, dlatego solidne męskie argumenty podparte często gęsto ''kurwami'' jest jak najbardziej wskazane, ale taka postawa ma być jednak zalążkiem pozytywnych zmian w życiu osób które tu się udzielają, a nie dziecięcych wycieczek okraszonych fochem i zamykania się w swoim świecie, ograniczając się tylko do swojego światopoglądu. Mamy być grupą indywidualistów których łączy wspólna idea...

Także reasumując, trochę więcej szacunku wśród braci do braci, bo mamy szanse zbudować coś wspaniałego, mamy tu grupę naprawdę fajnych ludzi, często bardzo inteligentnych osób z masą talentów i wiedzy, nie marnujmy tego ale konstruktywnie wykorzystajmy :)

Z pozdrowieniami

Assasyn.

29 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi to szkoda Pikacza :(

chada2-35683568.jpg

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem sen, iż pewnego dnia to forum powstanie, aby żyć według prawdziwego znaczenia swego credo...wróć, to nie moja kwestia. :o

Też widzę trochę fermentu przewijającego się w niektórych wątkach w mniej lub bardziej subtelnej formie, czasem mam wrażenie, że forumkowa piąta kolumna nie śpi.

Ale myślę, że mimo wszystko będzie dobrze, a nawet normalnie.

:blink:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co z pikaczem ?
naszym mały forumowym chomikiem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też bym prosił o prowadzenie dyskusji w temacie i bez wycieczek osobistych, jak macie jakiś problem ze sobą to na privie lub pojedynek na czarnoprochowce, by szanse były wyrównane ;)
Szanujmy się nawzajem, mamy wystarczająco wrogów, po co nam kolejni wśród nas ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się wydaje, że forum ma się całkiem dobrze, ale są pewne osoby którym to bardzo się nie podoba - i inwestują olbrzymie ilości swojego czasu, energii i niekiedy pieniędzy by to zmienić, wprowadzić chaos, wojnę, szczuć (kocham to słowo :>), podjudzać, tworzyć wrażenie nienawiści której jest tu tak naprawdę śladowa ilość.

Póki co guano osiągnęli, i mam nadzieję że taki stan rzeczy się utrzyma dalej.

Warto zrozumieć, że forum i ogólnie wizja którą promuję, w rękach bezwzględnego człowieka nastawionego na zysk to kopalnia pieniędzy. Tu gra idzie o naprawdę konkretne pieniądze, i myślę że obrotny biznesmen który by tu się zakręcił, wyciągał by spokojnie 40 tysięcy miesięcznie, a może i więcej jeśli wprowadzi się pewne poważne pomysły (fundacja, partia itd.) - stąd taka zaciekłość w atakach. Po co wypracować sobie pozycję latami (ja to robiłem dziesięć lat), jak można zniszczyć i ukraść - no ale dobry Pan Bóg jak widać krzywdy mi nie pozwala zrobić :> Inni znowu nienawidzą z powodów ideologicznych, bo mamy inne zdanie niż oni - kolejna grupa to ludzie pokroju Sławka i Leona, którzy po prostu nienawidzą i chcą zniszczyć z powodów być może osobistych, bo mi się udało, bo nie chciałem szczekać jak mi kazali. Ja bym może i zaszczekał, ale nie dla takich maluczkich. Zazdrość, zawiść, małość, podłość - typowe cebulactwo.

No i wszyscy ci pieniacze, jak już wspomniałem powyżej, gó... mogą. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Co do Pikacza, w ramach tego że był na forum od początku, że bywał na zlotach, że mamy do niego jakiś sentyment - z tego względu nie dostał ostatecznego bana za swoje zachowanie, tylko drugi raz miesiąc przerwy i odpoczynku, by sobie przemyśleć pewne sprawy. Ale trzeci raz nie będzie żadnego nawet ostrzeżenia, bo niestety jeśli będziemy tolerowali bluzgi na modów, pisanie w jakimś starożytnym (?) języku, walenie specjalnie byków co każde słowo, przekleństwa i groźby, to dla Piki będziemy po prostu frajerami, a ja się frajerem nie czuję. Pikacz dobrze wie, że w realu jakby nabluzgał np. Redowi jak to zrobił tutaj, to zawodowy karateka by go rozsmarował na ziemi i upodlił, a tutaj jakby czuje się bardzo bezpiecznie. Ja jako ojciec chrzestny tego przedsięwzięcia, nie mogę na takie coś pozwolić. Pikacz złamał wielokrotnie regulamin i nasze zasady, musiał ponieść (bardzo łagodne) konsekwencje. 

No bo sami powiedzcie - wy trzymacie się zasad, jak je łamiecie dostajecie warny (ja też mam jeden), a przychodzi gość który je łamie i skarży się że ponosi konsekwencje? No chyba czujecie niezręczność tej sytuacji? On może a wy nie? A kim on jest że mu wolno? Co takiego dokonał? Tak więc los Pikacza zależy od jego zachowania. Ja go lubię, ale zasady to zasady, mógłbym je złamać w super ważnej sprawie, ale nie dla kogoś kto ma bekę z frajerów którym gra na nosie. No to frajerzy zagrali na nosie jemu. Tak czasem bywa :>

10 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forum jest takie jak każde inne. Są ludki "za", "umiarkowani" i "przeciw". Tych ostatnich pomarańcze szybko wychwytują i w zasadzie ich nie ma.

Specyficzne forum, specyficzne zasady.

15 minut temu, Silny napisał:

A mi się wydaje, że forum ma się całkiem dobrze, ale są pewne osoby którym to bardzo się nie podoba - i inwestują olbrzymie ilości swojego czasu, energii i niekiedy pieniędzy by to zmienić, wprowadzić chaos, wojnę, szczuć (kocham to słowo :>), podjudzać, tworzyć wrażenie nienawiści której jest tu tak naprawdę śladowa ilość.

Z całym szacunkiem ale jedno zdanie a tyle sprzeczności :)

17 minut temu, Silny napisał:

wyciągał by spokojnie 40 tysięcy miesięcznie

Miałeś takie propozycje? Podałeś konkretną kwotę więc sam o tym myślałeś albo ktoś Ci to skalkulował.

22 minuty temu, Silny napisał:

No bo sami powiedzcie - wy trzymacie się zasad, jak je łamiecie dostajecie warny (ja też mam jeden), a przychodzi gość który je łamie i skarży się że ponosi konsekwencje? No chyba czujecie niezręczność tej sytuacji?

Ja czuję. Warnów czy innych banów dotychczas nie miałem ale ile to razy zwracałem uwagę na miłościwie nam pokemonującego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem słabsze propozycje, ale sumy robiły na mnie wrażenie. 40 tysięcy to z mojej strony delikatna suma, żeby nie wyszło że przeceniam, ale moim zdaniem można i więcej - jednym z warunków jest jeżdżenie z wykładami, i to miałbym też załatwione bo w sumie co to za problem. Zapłaciłbym trzem sprytnym chłopakom, i by mi wszystko organizowali. Póki mogłem jeszcze jakoś się przemieszczać, pomagałem koleżance w organizacji takich spotkań ezoterycznych w Wawie - kiedy widziałem jakie tam są pieniądze (co najmniej dycha za jedno wystąpienie dla "guru"), po prostu nie mogłem w to uwierzyć. A ja od tego Pana uważam że mam większą wiedzę ogólną ezoteryczną, a także mam ją w w "zwykłych" tematach, co drastycznie zwiększa ilość odbiorców.

Problemy są trzy:

1. Umiem mówić ale nie wiem czy bym wytrzymał sytuacje stresowe. Mówić do mikrofonu w domu a przed ludźmi, to kolosalna różnica. Mógłbym się wystraszyć, uciec, nie znam swoich reakcji w takich sytuacjach.

2. Obecnie nie ma mowy o podróżowaniu i umawianiu się, bo jednego dnia jest ok a drugiego mogę wyć z bólu w kiblu przez kilka godzin.

3. Pogubiłbym się w takich pieniądzach, bo nigdy takimi sumami nie obracałem, możliwe że by mnie przerobili na szaro bo nie mam żadnego w tym doświadczenia.

A dochodzą do tego fundacje, partia i kilka innych możliwości, żeby trzepać kasiorę. Ja jestem na to póki co za cienki w uszach, ale są tacy co by to spokojnie ogarnęli. Ale potrzebują ludzi i ich zaufania - i to można zdobyć jak zna się zasady psychologii tłumu itd. Czyli ja byłem dobry na pierwszym etapie (zdobywanie ludzi), ale później z racji zerowej wiedzy o realiach biznesowych nie mogę rozwinąć skrzydeł, a często też nie chcę z różnych względów. A są tacy co nie chcą 10 lat harować za darmo z ludźmi, tylko chcą to wszystko mieć od razu - i jest to możliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sobie myślę tak. Mniejsza o trolli, ale Pika zawsze był taki a nie inny. Mogło dziwić, ale jakoś nie przeszkadzało.

Od jakiegoś momentu zaczęło i stąd ta aferka. Komu, w jakim celu itd., guzik mnie to obchodzi.

Co do ciebie Marku, eh. Nieźle ci się podbiło ego. Nic dobrego na dłuższą metę z tego nie wyniknie.

Jak sam wspomniałeś "za cieńki w uszach jesteś". Nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale nie moja rzecz.

Lubię to forum a rozbijać na części twojej osobowości i zachowań nie zamierzam bo po co i na co.

No i tyle chyba.

ps. Aha, red jest zawodowym karateką teraz jeszcze. Ciekawe :lol:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, wroński napisał:

Trenuję od 12 roku życia i nigdy z tego nie robiłem żadnej tajemnicy.

Z tym "zawodowym" to bym nie przesadzał, czasy gdy interesował mnie aspekt sportowy i jeździłem na zawody minęły kilka lat temu, jestem już stary :> 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz Mareczku. Podstarzały karateka, który dziecięciem będąc startował w zawodach. Raczej amatorskich niż zawodowych. I raczej ich nie wygrywał.

Skutki odniesionych obrażeń (m.in. powłóczenie nóżką) doskwierają mu do dzisiaj, ale to insza historia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już inwalida jestem i dinozaur normalnie :> 

Ale jeszcze ostatkiem sił w 2015 przywiozłem 2 puchary, ale czuję że to ostatnie podrygi były :( 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy ponad 2 lata temu trafiłem tutaj, było trochę inaczej, znaczy lepiej,  może to ja się zmieniłem/ z pewnością też/ i  inaczej to widzę, a może forum, pewnie jedno i drugie.

Jak by nie patrzeć Forum to ludzie, a ludzie są różni, różne charaktery, opinie, aktualne sytuacje życiowe itd.

Ilość historii życiowych, doświadczeń, wiedzy tu zebranej jest ogromna, korzystajmy z tego nie koniecznie oceniając autorów, i bez osobistych wycieczek.

A Pikacz zawsze taki był...

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osób pyta a co z Pikaczem, ban którego dostał jest jakby wypadkową tego że nie dostosował się do zasad panujących na forum, mimo że jest tu prawie od początku...

Natomiast nie ujmuję mu absolutnie wiedzy i tego że z jego postów dużo się nauczyłem, szczególnie jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Ja już inwalida jestem i dinozaur normalnie :> 

Ale jeszcze ostatkiem sił w 2015 przywiozłem 2 puchary, ale czuję że to ostatnie podrygi były :( 

No wiesz, najlepszy seks jest podbno z typem, który ma atak padaczki. Z tobą pewnie było podobnie.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, wroński napisał:

No wiesz, najlepszy seks jest podbno z typem, który ma atak padaczki. Z tobą pewnie było podobnie.

No nie wiem,  nie pokusił bym się o seks z typem, ale jestem tolerancyjny więc nie potępiam ciebie za takie fantazje :>  

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, jak chcecie pozałatwiać sprawy między sobą to proponuje PW, nie róbmy tu off-topu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, wroński napisał:

Ja sobie myślę tak. Mniejsza o trolli, ale Pika zawsze był taki a nie inny. Mogło dziwić, ale jakoś nie przeszkadzało.

Od jakiegoś momentu zaczęło i stąd ta aferka. Komu, w jakim celu itd., guzik mnie to obchodzi.

Co do ciebie Marku, eh. Nieźle ci się podbiło ego. Nic dobrego na dłuższą metę z tego nie wyniknie.

Jak sam wspomniałeś "za cieńki w uszach jesteś". Nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale nie moja rzecz.

Lubię to forum a rozbijać na części twojej osobowości i zachowań nie zamierzam bo po co i na co.

No i tyle chyba.

1. Tak, Pikacz zawsze był "postrzelony", ale POZYTYWNIE. Bawił, śmieszył, irytował, miał swój styl. Dopóki był POZYTYWNY, powiedzmy że wszystko grało (nie wszystko, wielu ludzi prosiło żeby go stąd wyprosić już wtedy). Przestało grać, jak Pikacz przestał być fajnym śmieszkiem a zaczął być wulgarny i złośliwy. Bo wiesz Wroński, jak ktoś niezrozumiale pisze ale jest beka, to jest wesoło, ale jak ktoś niezrozumiale pisze i Cię obraża, to już tak fajnie nie jest, i robi się nieprzyjemnie.

Pikacz najpierw chciał zniszczyć (nieświadomie) pracę Długowłosego, który napisał tekst tak, by podniósł on w rankingu nasze forum co jest bardzo ważne. Pikacz wszedł w to i mówiąc wprost - nasrał tam. A Dł. pisał to długi czas. Dostał miesiąc odpoczynku i pierwsze co zrobił - to nabluzgał na modów, wyzywał itd., sam widziałeś przecież. 

Czyli nie jest tak że teraz zaczął nam Pikacz przeszkadzać, tylko teraz zrobił się nieprzyjemny. A ja nie rozumiem jak do cholery dorosły facet może nie rozumieć prostych zasad tego miejsca? Na co liczy bluzgając na modów?

Jak ja na forum ezoterycznym zafikałem do ichniego guru, wyjebali mnie z miejsca i żalu nie mam. Takie są zasady, złamałem je i poniosłem konsekwencje. Jak wsadzę mokry palec do gniazdka i popieści mnie prąd, mam się o to obrażać? Pikacz niech potraktuje to na chłodno - wróci, zacznie normalnie pisać z nami jak kiedyś, nie wyzywać ludzi, nie kląć, a włos mu z głowy nie spadnie ZAPEWNIAM CIĘ.

2. Podbiło ego? Bo napisałem ile mogę zarabiać? Zabolało Cię to? Wiesz ile razy słyszałem takie "porady" że mi się coś nie uda, albo nic dobrego nie wyjdzie z tego czy tamtego? Nigdy się nie sprawdziły. 

3. Na forum wielu ludzi trenuje sztuki walki, ja trenuję 23 lata okładanie worka, co w tym dziwnego? Ćwiczy godzinę dziennie, pięć dni w tygodniu - ile czasu się znamy, nigdy mnie nie oszukał, więc karate także wątpię by było oszustwem.

Lubisz forum, bo jest miło i czytelnie. Ty korzystasz, inni muszą się użerać z trollami, prowokatorami, hejterami i szaleńcami. Doceń to, jeśli potrafisz.

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Równość wobec prawa musi być :). Ja sam mam bekę z postów Pikacza i jest dla mnie bardzo barwną postacią na forum. No ale regulaminu "trza" przestrzegać. Najpierw jest ostrzeżenie, no to po tym ma się szansę na poprawę. Po tym idą większe kary i sam człowiek musi podjąć decyzję, co z tym zrobi. To jest uczciwe. 

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, że lubię stosować różne porównania, analogie itp., zrobię to również tym razem.

Niektórzy mówią, że Pikacz zawsze taki był. Dobra. Ale on nie dostał urlopu od forum za to, że jest jaki jest - gdyby tak miało być, nie napisałby ponad ośmiu tysięcy postów na tym forum. Za co dostał, już zostało wyjaśnione (zresztą zostało to wyjaśnione OD RAZU). 

Teraz wyobrażamy sobie taką sytuację: idziecie ulicą, z naprzeciwka idzie bandzior uzbrojony w kij baseballowy, kastet, cokolwiek. Łamie wam żebra, zostawia w kałuży krwi na środku chodnika. I tu pytanie: podejmiecie kroki (jakiekolwiek, najlepiej zgodne z prawem), aby człowieka takiego unieszkodliwić i nie dopuścić do powielenia procederu, czy powiecie sobie ,,oj tam, on zawsze był agresywny, on po prostu taki jest'' i olejecie sprawę?

Więc czemu na forum miałoby być inaczej? To, że jest tu swoboda wypowiedzi, dopuszcza się wulgaryzmy z umiarem, nie oznacza, że trzeba robić śmietnik i zachowywać się jak pijane towarzystwo pod trzepakiem.

Powyższą wypowiedź proszę traktować ogólnie, ponieważ jest skierowana dla wszystkich. Regulamin dotyczy każdego. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Assasyn Popieram Twój apel. Kreaujemy się w końcu na grupę świadomych mężczyzn. Męskie cechy to nie tylko siła, agresja, dominacja, itd., ale także odpowiedzialność, lojalność, szacunek, umiejętność przyznania się do błędu. Nie bójmy się tego i dbajmy też o takie cechy :)

11 godzin temu, Damian napisał:

Forum jest takie jak każde inne.

Hmm, zabrzmi to śmiesznie, ale uważam, że to forum jest inne niż wszystkie, wyjątkowe :lol: I aby tak zostało, Marek oraz Moderatorzy muszą poczynać działania, których Użytkownicy nie rozumieją i mogą na pierwszy rzut oka się z nimi nie zgadzać. A to tylko dlatego, że widzą mały fragment całej sytuacji i na tej podstawie nie są w stanie wyciągnąć właściwych wniosków. Z tego powodu nie życzymy sobie publicznych żali oraz kłótni.

Co do Pokemona. Mam wrażenie, że gro osób nie potrafi przyjąć do wiadomości powodu, z jakiego dostał banana. A przecież jest to w kółko wałkowane. Ile razy jeszcze trzeba napisać, że główną przyczyną nie były błędy ortograficzne i jego sposób pisania?! I, że NAGLE nam przestał pasować. To jest banalna sprawa, po odbyciu ZASŁUŻONEJ kary, pierwsze co zrobił to założył temat, w którym w swoim stylu wylał wiadro pomyj na forum i moderację... Przecież dla świeżego użytkownika to jest od razu PERMbanan.

Więc wszystkie żale, że go nie ma, możecie mieć wyłącznie do niego.

Aaaaamen. ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bracia w zasadzie wyczerpali temat. Od siebie dorzucę tylko tyle, że trochę przykra sytuacja miała miejsce w momencie kiedy Pikacz, jak to trafnie @Drizzt określił, wylał wiadro pomyj na forum i moderację, to znaleźli się Bracia, którzy mu wtedy przyklasnęli. Dodam też, że jeżeli zawalamy to nie zachowujmy się jak loszki, które zrzucają winę na cały świat, tylko zastanówmy się czy aby czasem to my nie daliśmy ciała. Powód dla którego Pokemon dostał ponownego bana został jasno i konkretnie podany a sam zbanowany może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Assasyn - świetny temat.

Pikacz najpierw chciał zniszczyć (nieświadomie) pracę Długowłosego, który napisał tekst tak, by podniósł on w rankingu nasze forum co jest bardzo ważne. Pikacz wszedł w to i mówiąc wprost - nasrał tam. A Dł. pisał to długi czas. Dostał miesiąc odpoczynku i pierwsze co zrobił - to nabluzgał na modów, wyzywał itd., sam widziałeś przecież. 

Powtórzę to po raz nty bo widzę, że niektórzy albo udają idiotów albo muszą mieć to napisane kilka razy:

1. Ktoś postanawia się podzielić doświadczeniem zebranym przez kilka lat - i to nie pierdololo teoretyzowanym (którego pełno w  necie) ale realną wiedzą, gotową do użytku "od ręki" - i dzieli się tym za darmo (Bracia się orientują ile kosztują tzw. "szkolenia uwodzenia" - pal sześć co na nich jest przekazywane - chodzi o cenę)

2. Kilka tygodni analizuje co powinno być w tekście aby zaciekawił i nauczył czegoś innych userów

3. Pisze (kilka dni) tekst, koryguje go itp.

4. Wkłada swój know-how zawodowy w to, żeby odwalić robotę dla forum

5. Pod tekstem pisze CZERWONĄ WYBOLDOWANĄ CZCIONKĄ aby osoby się z nim niezgadzające nie postowały tylko założyły oddzielny temat

6. Ta informacja jest związana z faktem, iż ma on przyciągać userów z googla, a jesli taka osoba, zobaczy pod wpisem gównoburzę (na którą się zanosiło) od razu od nas ucieknie

7. Czy do niektórych nie dociera, iż punkt szósty nie mógł być bezpośrednio wprost napisany ze względów marketingowych?

Logiczne jest, iż user, który świadomie trolluje w takim temacie otrzymuje ostrzeżenie (ode mnie bodajże 5 dni). Po tym wraca i wyzywa moderatorów i innych użytkowników.

Wszystkich kolegów powyższego chciałbym zapytać - czy jakby napyskowali modom np. na knives.pl - ile by popostowali?

Dla mnie kwestie związane z tym czy ktoś sę zgadza czy nie zgadza z tym co piszę są drugorzędne - ma do tego prawo - ale na litość boską - nie pozwolę aby jawnie ktoś niszczył moją pracę nastawioną na to, aby forum się rozrastało.

Powtórzę dla mających problem z czytaniem ze zrozumieniem:

1. Praca nad tekstem

2. Zaznaczenie prośby, żeby nie dystkutowac w tym wątku

3. Ban bodajże na 4 czy 5 dni.

4. Pyskowanie, obrażanie itp.

4 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

w momencie kiedy Pikacz, jak to trafnie @Drizzt określił, wylał wiadro pomyj na forum i moderację, to znaleźli się Bracia, którzy mu wtedy przyklasnęli. D

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że część przyklaskujących została na tym forum swego czasu tylko dzięki wstawiennictwu flekowanego w tym wątku....

15 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wroński no właśnie, jak myślisz, ile by Pikacz zagrzał miejsca na knives.pl za swoje zachowanie? A jakbyś Ty (pytam teoretycznie) krytykował na tym forum modów, pisał im że odwaliło im ego i kiepsko skończą - myślisz że nadal byś tam pisał?  Bo tu najmniejszy włosek Ci nie spadł. Jestem bardzo ciekawy Twojej odpowiedzi.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie katz , pecado i inni się tam nie chrzanią :D

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach