Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Assasyn

Waśnie między braćmi i mój apel.

89 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Gdzie?

W główkach się zalęgły zegzułki widzę, ale to przechodzi :lol:

Czasem na kilka lat olewam to forum= zapominam nicka. hasła i emaila, z którego się rejestrowałem po raz enty, ale nigdy mnie nie zbanowano (jeszcze).

Edytowane przez wroński

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A, faktycznie. Zwracam honor. O banowaniu nic nie pisałeś.

Przyznałeś się tylko do tego, że Twoje posty były usuwane, oraz do tego że masz tam multikonta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Może i mam (jak nie usuwają nieużywanych), ale nawet nie pamiętam jakie B)

Co ja jestem zobowiązany do posiadania jednego na całe życie czy co?

Edytowane przez wroński

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamiętam ichniego Regulaminu = ich problem nie mój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Aha, problem. Inaczej to widzę, a właściwie mam gdzieś.

Tak się tylko zastanawiam. Było o Pika a teraz wszedł temat platformy hobbystyczno-sprzedażowej. Może mi to ktoś wyjaśnić?

Edytowane przez wroński

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, ale to nie mnie boli że ktoś trzepie pieniądze na tym co lubi robić. Oraz że funduje darmowe Forum dla ludu.

Elo.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, GluX napisał:

@Długowłosy

Jeśli natomiast idziemy w stronę tego, ze Pika wyraził swój pogląd pod tematem topowym, który ma reklamować forum - to już nie jest to forum, a powoli przekształca się w biznes.
Również Pika nie powinien być wywalony, jeśli przeszkadza X osobom, bo nie ma wolności, a jest dupokracja:

Ty się zgrywasz czy na poważnie to napisałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Silny

Popełniałem wiele błędów w życiu, zapewne będę popełniać ich jeszcze dużo w życiu, ale nie o tym chcę pisać.

Marku, odchodzę w takim razie w cień, podjąłeś oficjalnie decyzję w którą stroną ma iść forum - oboje o tym wiemy.

To jest Twoje forum i Twoje zasady - To Ty nim sterujesz.

Zwyczajnie "dusiłbym" się tutaj, gdybym został dłużej - szkoda byłaby obustronna dla nas - ale robię to dobre dla mnie bo jestem egoistą ;)

Nauczyłem się sporo tutaj, ale już wystarczy - czas iść dalej, w stronę nowych wyzwań.

Żadnego "żegnam", "do zobaczenia".

PS1 Moja prośba o nie usuwanie treści które są na forum. Chciałbym, żeby użytkownicy mieli szansę zapoznać się z nimi - jeśli to możliwe. Zrzekam się wszelkich praw do nich.

PS2 Do wszystkich którzy mnie nie lubili - kij wam w tyłek i kotwica w plecy.

PS3 Do wszystkich którzy mnie lubili - Skody Superb w automacie i piersiastych 19stek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GluX - słabo jak na faceta który głosił kult siły i twierdzącego, iż agresja i silne decyzje są potrzebne. Obrazić się jak panienka i trzasnąć drzwiami :)

10 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że ten skecz robi się coraz głupszy.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeśli robimy z forum biznes - z czym w sumie utrwalił mnie @Mosze Red - gdy odpowiedział, że jako pracodawca nie ma obowiązku mówić, dlaczego wylali mnie z moderatorni - to nie możemy już mówić o pasji i bezinteresowności.

1 Nikt cię nie wywalił tylko zakończyłeś okres próbny z kiepskim wynikiem, jak opierdolisz egzamin podczas sesji też masz pretensję do wykładowcy czy do siebie?

2 W organizacjach non - profit, charytatywnych czy innych pokrewnych, też jest hierarchia i jeśli nie sprawdzasz się to ci podziękują. I mimo iż pracujesz za darmo również występuje zależność pracodawca - pracownik. 

3 Nawet jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki nadal można ci podziękować jeśli znajdzie się ktoś kto w opinii zwierzchników będzie robił to lepiej. 

Rząd forum musi wybrać jedną z dróg i pogodzić się z konsekwencjami - czy jest to miejsce wolności słowa i myśli dla mężczyzn czy działem sprzedaży produktów Marka.

Nic nie musi wybierać, jedno nie wyklucz drugiego.

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

idk shrug unsure colin farrell doubt

Edytowane przez Adolf
9 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił na to uwagę, ale co kilkanaście tygodni musi się na tym forum rozpętać jakieś piekiełko. Koniec jest zawsze taki sam, albo ktoś dostaje banana, albo ktoś inny ostentacyjnie "trzaska drzwiami" :(. Co w sumie jest trochę dziwne, bo miejsce jako takie jest stosunkowo dobre pojemne.

Nie jestem jakoś bardzo biegły w internetowych gierkach, nie posiadam fb, nk, czy tam innych chgw więc wciąż nie potrafię wyrobić sobie na ten temat opinii :(

Ale jest to jedyne znane mi forum, na którym takie szopki są cykliczne :(

@GluX - jakiś czas temu zamieniliśmy kilka zdań na PW. Sięgnij, proszę, do tego "materiału".

Edytowane przez Mnemonic
4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Mnemonic

Te szopki są cykliczne, bo jednak jest tutaj wolność słowa- zauważ, iż za każdym razem, gdy ktoś dostaje ostrzeżenie, jest napisane przez nas modów za co. Na innym forum by wyleciał i tyle. Ban na całego bez podania o powód. A jakby inny użytkownik zaczął wojować w jego obronie, to dostałby przymusowy urlop.

Tak, my moderacja jesteśmy źli- bo podajemy powód, dlaczego. Pikacz drugi raz wyjechał na wakacje- sam możesz przeczytać dlaczego. Na innym forum już by nie wrócił. Mamy za miękkie serca. 

Zresztą, jak było zauważone- forum ma realną wartość obliczoną na konkretne złotówki. I to nie małe. Załóżmy teoretycznie, że Marek pofantazjował mówiąc o 40k. zł co miesiąc. Realna kwota to 20 tysi złotych.

Myślę, iż jest jest to 20 tysięcy małych, złotych powodów, by pewni ludzie chcieli położyć na tym swoje łapki. I to stałego miesięcznego źródełka. A jak dorzucić reklamy luksusowych wyrobów?

Łapiesz teraz czemu?

Są jeszcze inne powody- typu promocja innego stylu życia. Dla niektórych ludzi przyznanie, iż to może mieć rację bytu- specjalnie nie piszę, że jest lepszym stylem- tylko innym, który jednak na więcej pozwala, a nawet jeśli nie pozwala, to ma mniej "kłód pod nogami", to jakby w ich odczuciu przyznali się, iż przegrali życie. Czują się, jakby ktoś im publicznie "napluł w twarz", Wyśmiał przed całym światem.

A to cholernie boli- a jak boli to trzeba zniszczyć. Bezmyślnie i bezrefleksyjnie. Po prostu zniszczyć.

Edytowane przez Arox
12 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie już spokój z tą dziecinadą, takie rozmowy na prv. powinny być prowadzone.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, kryss napisał:

Dajcie już spokój z tą dziecinadą, takie rozmowy na prv. powinny być prowadzone.

Pełna racja - użytkownik, który nawrzucał kurwami moderacji powinien to zrobić na pw, a nie publicznie - swoją drogą najlepiej byłoby gdyby uczinił to w takiej formie aby było wiadomo o co mu chodzi.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GluX. Nie świruj, jesteś cenną jednostką przede wszystkim dla chłopaków z forum. Cenna jest Twoja wiedza z zakresu zdrowia, odżywiania, treningu.

Młody jesteś, to porywczy, z wiekiem się ustabilizujesz. Na chuj ten foch? Jesteś tu dla nas, czy dla poklasku?  Dajesz cenną wiedzę, powinno Ci to wystarczyć,

dajesz porady innym, ja chciał bym umieć coś cennego sprzedać. Jesteś lajkowany, czyli Twój przekaz jest istotny, ważny dla innych użytkowników forum.

To mało dla Ciebie? Chcesz poklasku 'Dyrekcji', nie bądź śmieszny. W życiu nie liczy się to co osiągniesz sięgając coraz wyżej, liczy się męska przyjaźń, wzajemne zaufanie

i szacunek u ludzi. Daj se spokój z doszukiwaniem dlaczego nie zostałeś zaakceptowany wśród Dyrekcji. Po co Ci to, będzie bardziej bolało. Za akceptuj tą decyzję i spoko.

Na chuj się męczyć. Myślę że jesteś perfekcjonistą, to duża wada. Zbyt bardzo patrzysz na swój wizerunek, nawet jak mówisz że Ci na tym nie zależy. Zależy i to jak chuj.

Widzę to, ale to nie moja sprawa. 

Tak że @GluX. Luzik, jakoś to będzie, teraz przyjmij gorzką pigułkę, dla spokojności i widzimy się jak się uspokoisz. Zależy mi na Tobie i Twojej opinii w pewnych sprawach.

Tylko nie podawaj żegnając się prywatnego emaila na priv, i tak nie napiszę. Widzę Cię tutaj.

Spoko Bracia.

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, Arox napisał:

Są jeszcze inne powody- typu promocja innego stylu życia. Dla niektórych ludzi przyznanie, iż to może mieć rację bytu- specjalnie nie piszę, że jest lepszym stylem- tylko innym, który jednak na więcej pozwala, a nawet jeśli nie pozwala, to ma mniej "kłód pod nogami", to jakby w ich odczuciu przyznali się, iż przegrali życie. Czują się, jakby ktoś im publicznie "napluł w twarz", Wyśmiał przed całym światem.

Spotykam się z tym co jakiś czas w codziennym życiu. Niektórzy osobnicy jak tylko dowiadują się, że żyjemy inaczej niż oni to podejmują dwa rodzaje działań. Najpierw mogą próbować sprowadzić nas do swojego poziomu poprzez wywieranie presji i próbowanie wywołania w nas zmiany na siłę. Mam tutaj na myśli teksty chociażby związane z tym, że w tym czy tym wieku oni np byli już żonaci albo nawet spróbują nas obrazić w jakiś sposób. Bo mamy być tacy jak oni. Dlaczego? Bo tak.

Drugie działania, które podejmują to podkopywanie pozycji danej osoby czy to w pracy czy życiu osobistym. Będą rozsiewać różnego rodzaju plotki albo stosować innego rodzaju zagrywki. A czemu to robią? Po prostu nie mogą znieść tego, że ktoś jest inny. Ich nie obchodzi jakimi jesteśmy ludźmi, ile pracy włożyliśmy w coś i ile czasu poświęciliśmy na pracę nad sobą. Według nich jeżeli nie jesteśmy jak oni, to od razu załącza im się pogarda do nas. Wierzcie mi, tego typu ludzie są zdolni do niezłego skurwysyństwa.

Edytowane przez HORACIOU5
5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak byłem małolatem to nienawidziłem kanarów (kurwy jebane robiły nawet naloty na bimby) w MZK, MPK czy co tam jest w danym mieście. Dzis stary koń dalej ich nie lubi, ale zrozumiał ze ten niewdzięczny zawód tez jest potrzebny i ktoś porządku i kasowania biletów musi pilnować. 

Hajc musi sie zgadzać!

Wyobrazmy sobie z 1000 kocurów na 1km2 - zaraz zaczną sie problemy - taka  Natura. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Arox po raz pierwszy zdarzyło mi się zabrać głos w tego typu wątku. Prawdę mówiąc mam nadzieję, że również po raz ostatni. Nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej ze stron (o ile urażone ego można określić jako stronę)

@Assasyn założył topic w dobrej wierze, zaczął z otwartą dłonią - a skończyło się...

Nie wiem kogo masz na myśli pisząc "dla niektórych", bo na forum a w szczególności w tym wątku nie widzę nikogo kto podważałby propagowany tutaj styl życia.  Widzę za to sporo osobistych przepychanek, które jeśli już muszą być, to może niech będą za "zamkniętymi drzwiami". 

Ta cykliczność jest niepokojąca, i tylko na to chciałem zwrócić uwagę moderacji.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mnemonic ja stoję z boku i obserwuję :) nawet nie wiesz ile się przy tym uczę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1 godzinę temu, Mnemonic napisał:

Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił na to uwagę, ale co kilkanaście tygodni musi się na tym forum rozpętać jakieś piekiełko. Koniec jest zawsze taki sam, albo ktoś dostaje banana, albo ktoś inny ostentacyjnie "trzaska drzwiami" :(. Co w sumie jest trochę dziwne, bo miejsce jako takie jest stosunkowo dobre pojemne.

Może dlatego, że forum ma za zadanie gromadzić fachowców i ich wiedzę, a trafiają się tu też niestety fochowcy.

Edytowane przez Endeg
8 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WOLNOŚĆ SŁOWA.

Po pierwsze, czy ktoś został wyjebany tylko za to, że napisał posta niezgodnego z główną ideą tego forum? Czy wolność słowa oznacza, że cokolwiek napiszesz, to reszta ma przyklaskiwać?

To działa w dwie strony. Dlatego jeśli inni użytkownicy mają inne zdanie to też mogą je wyrazić i konfrontować (moderacja również). To, że akurat kilku ma inne niż jeden, nie oznacza braku jakiejkolwiek wolności. Bo wszystkie strony mają równe prawa. Ktoś się czuje pokrzywdzony bo większość ma inne zdanie, ale to przecież nie świadczy o braku wolności słowa...

JEDNA IDEA FORUM.

Są żale, że jak się nie wyznaje jednego kierunku to się wylatuje, na własne życzenie lub nie. A co w tym dziwnego? Tak jak Marek pisał, to jest miejsce, które on stworzył, bazujące na jego wizji. I oczywiście, nie jest dla każdego. Bo czy jest sens zachwalać Toyotę na forum Forda? I bić się tam z moderacją, że przecież ja mam rację? No bez przesady.

Tutaj i tak wydaje mi się, że jest na prawdę duuuuża tolerancja na różne światopoglądy. Pod tym względem nikt nie powinien narzekać.

Poza tym, gdyby nie Założyciel tego zacnego forum, to w ogóle by tego miejsca nie było! Już pomijając WSZYSTKIE inne rzeczy, które zrobił. Pisalibyście na jakiejś kurwa kafeterii, albo forum.onet. Więc, proszę, choć trochę pokory.

Jeszcze raz powtórzę, to jest przedsięwzięcie Marka i moim zdaniem ma on prawo wywalić i przyjąć kogo zechce, bez żadnych tłumaczeń. To nie jest działalność publiczna! Nic się nikomu z góry nie należy. A i tak wydaje mi się, że jest łagodnie.

Pozdro, trzymajmy się ramy... :D

10 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Panowie, nie taki był zamiar tego postu, poprosiłem aby swoje sprawy załatwiać na priv, i apelowałem o zgodę między forumowiczami widzę że nie poskutkowało, ale mamy dobrą gówno burzę, czekam dalej na chętnych :) 

Konsekwencje wyciągnę, co niektórzy się mocno zdziwią...:)

Edytowane przez Assasyn
6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach