Skocz do zawartości

Wywiady z więźniami - demony - (Czerwony Alarm )


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie było  tych filmów na forum, mocne aż niektóre za bardzo albo ja zbyt wrażliwy jestem np. Morderca z HIV  - oczy gości jak demon  , albo wywiad z Izraelczykiem .....

 

 

1) Z Grubej rury - człowiek demon 

https://www.youtube.com/watch?v=cIVKzQM9qnM

 

2) https://www.youtube.com/watch?v=54nf2Ayj3Pc

 

3) https://www.youtube.com/watch?v=rlHBDvi3KOA

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsłuchując się w treść tego co Oni opowiadają zastanawiam się dlaczego tacy ludzie żyją w więzieniach na koszt podatników, przecież moim zdaniem powinni być humanitarnie zlikwidowani...

Resocjalizacja takich osobników, również na koszt obywatela mija się z celem tym bardziej...

 

P.s co do pierwszej postaci, spoglądając mu w oczy naprawdę można zauważyć demona...

 

Idealny mąż, ojciec dzieci dla naszych Karyn które pragną spokoju, szczęścia w ramionach męskiego samca, wspólne spacery, wspólne zmywanie naczyń obrzucanie się pianą podczas ich mycia przy akompaniamencie sprośnych żarcików typu ''Urwę Ci głowę'' ;p 

Sugeruję że każda się szanująca wolna kobieta po 30-stce powinna zapoznać się z tym materiałem jak najszybciej, On jej wybije głupoty z głowy dosłownie:)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2017 o 00:00, Voqlsky napisał:

Morderca z HIV  - oczy gości jak demon

 

Oglądałem wczoraj materiał z pierwszego linku, ciężki temat.

 

Co do jego wyglądu - niski, wygięty łuk brwiowy, głęboko osadzone oczy i patrzenie spode łba + kąt z jakiego łapała go kamera

wytwarza taki niepokojący klimat. Do tego utrata podskórnej tkanki tłuszczowej, zjebana cera z wiadomych względów i hipertrofia niektórych

mięśni twarzy pogłębia ten efekt. Na pierwszy rzut oka było widać, że to niebezpieczny typ bez kręgosłupa moralnego.

 

Swoją drogą to zastanawiające, że u ludzi skrajnie zdemoralizowanych twarz przez większość czasu zastyga w nienaturalnym wyrazie, np. Ted Bundy - kpiący uśmieszek,

postawa wyższościowa, Jeffrey Dahmer - odrealnienie, bycie nie tu i nie teraz. Zwłaszcza rejon oczu ("zwierciadło duszy") jest nie halo, ale inne dysharmonie też są

widoczne, jest chyba ziarno prawdy w fizjonomice.:o

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nawiążę do Leszka Pękalskiego. Trochę na wyrost media zrobiły z niego "wampira". Użycie takiego słowa w tytule jakiegoś artykułu w prasie to pewna wysoka poczytność. A Leszek jest człowiekiem upośledzonym, a u takich osób często występuje bardzo wysoki popęd seksualny. To i brak możliwości zaspokojenia popędu oraz brak hamulców moralnych zrobiło z człowieka zabójcę na tle seksualnym. Jest bliższy zwierzęciu niż człowiekowi. Zastanawia mnie dlaczego został skazany za jedno zabójstwo. Takie osoby raczej nie konfabulują i można im raczej dać wiarę w to co mówią. Ponadto pisał pamiętnik gdzie wskazywał miasta i czas w których dokonywał zabójstw. A Leszek miał zwyczaj "wsiąść do pociągu byle jakiego", pojechać do jakiejś miejscowości podejść tam do losowo wybranej kobiety zadać pytanie "ruchasz się, czy trzeba z tobą chodzić?", w wypadku odpowiedzi odmownej walił jakimś narzędziem w dyńkę, robił swoje, nieraz tam wracał a później jechał sobie spokojnie pociągiem do swojej rodzinnej miejscowości. Facet nie miał wyraźnie szczęścia do kobiet. :) 

W wolnej chwili obejrzę pozostały materiał. Naprawdę ciekawy, pamiętam ten cykl programów z TV z końca lat 90'.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.