Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum

113 postów w tym temacie

Szanowni Bracia,

Postanowiłem że nie będę komentował tego, co na wykopie napisał ex forumowicz RedBull1973. Sami przeczytajcie, oraz oceńcie zachowanie człowieka który udaje się do największego wroga forum (Sławka), który forumowiczów wyszydza od lat publicznie - i razem z nim opluwa forum, moderację i mnie. 

Myślę że niejedna osoba wreszcie zauważy systematycznie budowany plan zniszczenia propagandowego forum, zrobienia z niego miejsca gdzie panuje terror i nienawiść. Grupka atakująca forum na wykopie stale rośnie - kolejni "męczennicy" dołączają do niej. Schemat działania - i osoby te same. No ale przeczytajcie sami i oceńcie prawdomówność kolejnego męczennika walczącego o "demokrację".

Gdy już przeczytajcie, pomyślcie chwilę o tym że wpadacie tu posiedzieć - do miejsca gdzie jest miło, przyjemnie, sympatycznie, ale żeby było tak fajnie, trzeba radzić sobie ze zmasowanymi atakami, znosić kłótnie, konflikty, oraz oczywiście płacić pieniądze żeby wszystko ładnie działało, coraz więcej pieniędzy.

---------------------------------------------------------

RedBull1973

Witajcie!
Przez ponad rok byłem bywalcem forum braciasamcy.pl, pod takim samym nickiem, jak zarejestrowałem się tutaj, czyli RedBull1973...
Pisałem dość dużo, ponieważ jestem po przejściach - zdrada, rozwód i te sprawy...
Uwierzyłem prawie we wszystko, co wykładał @samiec i jego świta, bo prawdę mówiąc, nadal uważam , że w bardzo wielu kwestiach mają rację. Szczególnie co do natury kobiet i schematów ich zachowań...
Raz pozwoliłem jednak sobie nie zgodzić się z szefem, jakieś parę tygodni temu, w wątku o dresiarzach w autokarze...
Odczułem od razu, że takim zachowaniem strasznie go zdenerwowałem.... Od razu coś tam zaczął mi wypominać, ogólnie widać było, że chorobliwie nie znosi osób, które ośmielają się w jakikolwiek sposób nie zgodzić się z nim.
Tym niemniej, żadnego warna (ostrzeżenia) nie dostałem.

Tuż przed Wigilią nagle dostałem...perm bana! (dożywotniego), za rzekome multikonto !
Nigdy nie miałem tam (i nigdzie indziej) oczywiście żadnego multikonta! Po co ?

Na moje wielokrotne maile z prośbą o wyjaśnienie , w ogóle nie dostawałem żadnej odpowiedzi ,w końcu po jakichś dwóch tygodniach odpisano mi tylko: "Ban za multikonto jest dożywotni"...:-)
Wysłałem im w celu wyjasnienia tej jak sądziłem pomyłki - swoje fotki, namiary na FB, adres służbowy e-mail, nr telefonu, a także przypomniałem ,że przecież kupowałem książkę i dałem datek, więc nawet i konto można sprawdzić, że to wszystko jest moje, a nie jakiegoś gościa Rysiek Judasz, o co mnie BEZPODSTAWNIE oskarżono....

Najlepsze jednak, gdy okazało się ,że o multikonto Rysiek Judasz oskarżono następnie w jednym dniu (23.12) jeszcze kolejne osoby:
@Dobi
@Terteus
@przyszlyrozwodnik
@Rafelson
@toreador
@Siergiej9 - kolejne multi @Rysiek Judasz

Czysta paranoja! :-)
(A przypominam sobie teraz, jaki ogrom WARTOŚCIOWYCH i FAJNYCH userów był już oskarżony o multikonto i dożywotnio zbanowany...)

Co ciekawe, wszystkie te osoby, łącznie ze mną (@RedBull1973), łączy tylko jedno - ośmieliliśmy się mieć inne zdanie , niż Marek (@Silny)! Parę tygodni wcześniej, głównie w wątku o tych dresiarzach w autobusie...

Ci wszyscy userzy, to nie były jakieś nowe konta o znikomej aktywności....Zwłaszcza @Dobi pisał bardzo, bardzo dużo...Nie jest realnie możliwe, aby jakiś @Rysiek Judasz posiadał aż 7 bardzo aktywnych kont w tym samym czasie! I po co przede wszystkim ?
Dodam ,że większość zbanowanych (ja też) wpłaciła dobrowolne datki, lista wpłat jest ogólnodostępna na forum...więc to się już w ogóle kupy nie trzyma...Jedna osoba miałaby poświęcać tyle czasu i pieniędzy, żeby co ? Napisać czasem ,że nie zgadza się w czymś z Markiem ? I tylko po to tyle zachodu ?

Zatem zgadzam się z opiniami Kanister i Mateusz_BN (wg @samiec to rzekomo też są konta jakiegoś Sławka z Częstochowy, jak i wiele innych urojonych "multikont" - generalnie wszyscy, którzy choć słowem skrytykują Marka, to wg niego jedna osoba, Sławek...tylko ciekawe, dlaczego administracja Wykopu do tej pory tego nie wykryła...?).

Jest to zatem albo banda paranoików (@samiec i admini) , która wszędzie widzi urojone multikonta, albo co gorsza - psychopatów, którzy dobrze wiedzą, że żadnych multikont nie ma, ale mają sadystyczną przyjemność w banowaniu ludzi, którzy KIEDYŚ ośmielili ich skrytykować w najmniejszy sposób...
Kiedyś, bo bany nie są dawane od razu...mi to przypomina Stalina, który potrafił czekać latami z zemstą...

pozdr.
RedBull1973

----------------------------------

Nie znam dobrze sprawy blogera Sławka i mało mnie ona obchodzi.
To jest zupełnie inna sprawa, która nie ma żadnego znaczenia dla mnie i dla mojej sprawy...

Otóż @silny (konkretnie Mosze Red, aczkolwiek zastanawiam się już, czy to nie jest właśnie jedno z multikont Marka...mam sporo poszlak...) publicznie oskarżył mnie o multikonto. Wysyłałem moderatorom, jak i na maila @silny wyjaśnienia, wszelkie swoje dane, fotki, telefon...Nikt tego nie sprawdził, pozostało bez odzewu.
Czyli... dobrze wiedzą, że @RedBull1973 to nie żadne multikonto, tylko po prostu chcieli mnie wywalić, i wywalili.
OK, ich prawo....tylko po co kłamać o moich rzekomych multikontach ?

Zwracam uwagę, że na Wykopie przy nicku @silny widnieje wyraźna adnotacja adminów, że user został zbanowany za multikonta i prywatne wojenki...
Heh, zatem - sam dostał tutaj bana za multi, a imputuje to innym, tym którzy osmielili sie kiedykolwiek choć raz nie zgodzić się z nim...

Czytam teraz jako niezalogowany forum braciasamcy.pl. i juz miałem pisac, że kolejnym oskarzonym o multikonto zostanie @GluX....ale chłopak bystry, i podziękował im sam...więc pewnie @GluX to nie będzie jednak multikonto :-)

--------------------------------------

Dla mnie @silny jako człowiek jest skończony. 

Będę ostrzegał ludzi przed tą niezwykle szkodliwą sektą, jaką są braciasamcy.pl

Tym bardziej, że sekta w sprytny, niemal niezauważalny sposób utrwala w tych wszystkich zawiedzionych mężczyznach ( innych tam nie ma) nienawiść i pogardę do kobiet.
Czyli promuje wśród mężczyzn nienaturalne podejście do życia, życie w samotności.
Tymczasem jak się dowiadujemy, sam guru Marek mieszka sobie z kobietą, na jej utrzymaniu gdzieś na Podkarpaciu...

Człowiek jest istotą społeczną , i do pełni szczęścia niestety potrzebuje drugiej, bliskiej osoby.
Gdyby było inaczej, nie byłoby tylu samobójstw wsród milionerów.
A przecież mają rzekomo wszystko - pieniądze, czas na swoje hobby itp....więc zgodnie z linią Braci Samców, powinni być mega szczęśliwi! 
Kobieta do niczego niepotrzebna, tylko do seksu...Ale seks to też najlepiej z prostytutką, wg nich...

Powtórzę, na forum braciasamcy jest wielu wartościowych userów i pisze się sporo prawdy.
Tym niemniej 90% userów wyciąga jeden wniosek, błędny - "baby to ch**je!" i najlepiej być samemu...
A to nieprawda! Owszem ,kobiety mają swoją "logikę", ale przez to , że są jakie są, wcale nie wynika ,że należy być samotnikiem i unikać kobiet!

Źródło: http://www.wykop.pl/ludzie/RedBull1973/

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Silny napisał:

Jest to zatem albo banda paranoików (@samiec i admini) , która wszędzie widzi urojone multikonta, albo co gorsza - psychopatów, którzy dobrze wiedzą, że żadnych multikont nie ma, ale mają sadystyczną przyjemność w banowaniu ludzi, którzy KIEDYŚ ośmielili ich skrytykować w najmniejszy sposób...

Gold!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem multi Marka, jak na guru przystało siadam na skuter i jadę na kebsa żeby to uczcić :lol: 

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy wy kurwa nie macie życie prywatnego ? ;) soorrrrki bogowie forum ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro jesteśmy sektą niedojrzałych i skrzywdzonych osobników nienawidzących kobiet, to po co RedBull spędził tu tyle czasu i napisał prawie 800 wypowiedzi?

Jak widzę towarzystwo, które mi nie odpowiada, to z nim nie przebywam. Proste chyba, nie? 

8 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny smutas co swoje żale wylewa na wykopie, jakby mnie zbanowano z jakiegokolwiek forum, gildii w mmorpg czy innej internetowej społeczności to by mi się po prostu nie chciało pisać w internetach "tyrad wielce poszkodowanego" :D

Co do "multikont Marka":

Droga administracjo, moim skromnym zdaniem warto byłoby w formie krótkiego oświadczenia odnieść się do informacji apropo uwierzytelniania swojej tożsamości przez Redbulla, napisać pokrótce czy miało coś takiego miejsce czy nie, aby rozwiać wątpliwości co nowszych userów i osób szukających zdania dwóch stron, by wyrobić swoje własne zdanie na ten temat. Ziarno niezgody zasiane przez Redbulla nie może wykiełkować i nie powinno być ignorowane ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak wspomniał użytkownik wyżej - pod cytatami przydałoby się krótkie oświadczenie władz forum.

Szkoda, bo IMHO jego wypowiedzi sporo wnosiły. Ale regulamin to regulamin - nie można tworzyć wyłomów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, PanDoktur napisał:

Tak jak wspomniał użytkownik wyżej - pod cytatami przydałoby się krótkie oświadczenie władz forum.

Szkoda, bo IMHO jego wypowiedzi sporo wnosiły. Ale regulamin to regulamin - nie można tworzyć wyłomów.

Niezła propozycja... wystarczą Reda dokumenty osobiste z wszystkimi danymi, czy też ma wstawić zdjęcie i jakiś filmik nagrać jak tańczy nago z piórkiem kurzym w dupie? Żartujesz, prawda? Ludzie mają udowadniać swoją tożsamość publicznie, tłumaczyć się z absurdalnych zarzutów (nienawiść do kobiet, podkarpacka gospodyni którą to wizję Sławkowi "podesłaliśmy", mój alkoholizm i narkomania itd), bo kilku gości pisze co im ślina na język przyniesie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że nie. Wystarczyłoby dodanie krótkiej adnotacji, że faktycznie doszło do tworzenia multikont i ujawnienia ich nazw. Tak po prostu dla przyszłych pokoleń, w ramach nauki, żeby na przyszłość w porę zorientować się i nie wdawać się w dyskusję z jedną osobą operującą wieloma kontami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, PanDoktur napisał:

Oczywiście, że nie. Wystarczyłoby dodanie krótkiej adnotacji, że faktycznie doszło do tworzenia multikont i ujawnienia ich nazw. Tak po prostu dla przyszłych pokoleń, w ramach nauki, żeby na przyszłość w porę zorientować się i nie wdawać się w dyskusję z jedną osobą operującą wieloma kontami.

Ta gra polega na tym, że nasz konkurent nie wie jak go rozpoznajemy i bardzo chce się tego dowiedzieć - stąd pisanie że Red to ja, by Red się ujawnił, przecież oni dobrze wiedzą że Red nie jest mną.

Rywal popełnia stale błąd, którego nie jest świadomy. Ujawnienie jakiejkolwiek informacji o naturze tego błędu, to byłoby dla nas strzał w stopę, bo pozbylibyśmy się mocnej przewagi. Zresztą myślę, że udowadniać teraz nic nie trzeba. Człowiek którego broniłem przed bluzgami innych (np. Rarek), który zwodził mnie z artykułem do czasopisma (niehonorowo bardzo, ale olałem), teraz bluzga na mnie z szaleńcem który z forum i jego bywalców robi durni których doję z kasy i niszczę im życia w pijacko - narkotycznym widzie, w przerwach kiedy wykorzystuję podkarpacką gospodynię do robienia mi kanapek.

Od razu widać, że ten człowiek wcale taki cool nie jest - bo to wcale nie był człowiek, za jakiego się podawał.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tu jest lepsza jazda (z wykop.pel)

@RedBull1973: hej
pewnie mnie nie kojarzysz ale byłem pare msc zarejestrowanym uzytkownikiem sekty samców

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4646-dziewczyny-i-ch%C5%82opaki-sprzeczne-cele-mimo-wzajemnej-potrzeby/&

w tym temacie, podkreślalem że cenie posiadanie dzieci, prorodzinne wartosci itp
wspierał mnie uzytkownik "Adolf" w tym wątku (wiadomo z kim kojarzy się imie "adolf", ja mialem w avatarze jakiegoś 'krzyżowca')

Jeszcze tego samego dnia, pod wieczór, cała moderacja zmieniła nicki na żydowskie i avatary imitujące cechy żydów np pejsy

przypadek?
nie

To była reakcja Marka i jego wiernej moderacji, poczuli sie zagrozeni naszymi prorodzinnymi wypowiedziami - podwazajacymi glowną teze bractwa, że warto byc samemu do smierci i bezdzietnym. A że Marek jest lekkim paranoikiem od razu przeszedl do ataku. 

Tak jak sam to odczules na wlasnej skórze, Marek nienawidzi kiedy ktos sie z nim nie zgadza i predzej czy pozniej sie takiego delikwenta pozbędzie.
I też nie rozumiem ich pochwały samotności, albo chodzenia na platne kobiety..

Czasem w wolnej chwili jescze zerkam na forum, nie powiem, sa tam czasem wartosciowe wypowiedzi, czasem nawet poslucham "radia" (smutne że Marek ubzurał sobie teorie o jakiś starszych duszach, itp) ale faktycznie, czystki dokonywane co jakis czasem mają znamiona sekty.

Troche Marka rozumiem. Jego cyrk jego malpy. Prkatycznie w kazdej audycji radia, reklamuje swoja ksiazke - lokowanie produktu. To jest jego biznes. On chce na tym zarabiac. Dba o swoje konto, o swoje interesy. 

A wszystkich majacych inne zdanie, mogących popsuc byznes - out!

Trzymaj sie, nie znamy sie ale bardzo lubilem Twoje wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Silny chodziło mi o odniesienie się do zarzutu jakoby przesłał dowody swojej niewinności a administracja miała to w dupie. Krótkie info "Nic takiego nie dostaliśmy" "Dostaliśmy zlepek różnych informacji których w żaden sposób nie możemy ze stu procentową pewnością zweryfikować z danym kontem". Żeby zarzut, jakoby administracja uważałaby się za nieomylną i miała w dupie próby wytłumaczenia się niesłusznie zbanowanych użytkowników, nie wisiał w internetach bez odezwu.
Nie wiem skąd wziąłeś pomysł jakoby @Mosze Red miałby potwierdzać swoją tożsamość że nie jest Markiem Kotońskim, to jest oczywista oczywistość że nikt nie ma prawa tego od niego wymagać, zwłaszcza na forum internetowym. Każdy z Nas ma prawo do prywatności :)

Marku broń Boże nie macie nam pisać jak Wy łapiecie tą bandę na forum, to jest Wasza robota i wara nam od niej.

PS: Ta prowo z tą gosposią to majstersztyk :D  mimo pięknego wyjaśnienia ze strony Brzytwy na naszym forum (którego ON nie czyta oczywiście) jeleń nadal jedzie po tym argumencie mimo że jest on całkowicie spalony ;)

@lupele kolejne przyznanie się do multikont ;)

Edytowane przez Chrumkacz
przeczytanie postu lupele
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, czy właśnie nastał jakiś festiwal żenady? Na forum gównoburze, na wykopie potężne działa wytoczone przez rozżalonego ex-forumowicza. 

Redbull w swoim wątku o rozstaniu za 5 dych pokazał co potrafi, ale o to co wyrabia to go nie podejrzewałem. Forum to nie koniec świata i nawet jak się drogi z nim rozchodzą, to nie powód, żeby wylewać gnój po internecie. 

Wspomniani bohaterzy z wątku z zadymą w autobusie, mieli całkiem wiarygodne historie. Dobrze, że tam nie pisałem, bo pewnie też bym dostał bana za multikonto ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, piratos napisał:

Panowie, czy właśnie nastał jakiś festiwal żenady? Na forum gównoburze, na wykopie potężne działa wytoczone przez rozżalonego ex-forumowicza. 

Redbull w swoim wątku o rozstaniu za 5 dych pokazał co potrafi, ale o to co wyrabia to go nie podejrzewałem. Forum to nie koniec świata i nawet jak się drogi z nim rozchodzą, to nie powód, żeby wylewać gnój po internecie. 

Wspomniani bohaterzy z wątku z zadymą w autobusie, mieli całkiem wiarygodne historie. Dobrze, że tam nie pisałem, bo pewnie też bym dostał bana za multikonto ;)

Mocne słowa jak na kogoś kto nastukał na tym forum całe 50 postów.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczułeś się lepiej? 

Mnie tylko zależy, żeby to miejsce było w coraz lepszej kondycji i niepokoi mnie to co się dzieje ostatnio wokół forum. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam chciałbym zobaczyć reda tanczącego z kurzym piórkiem w dupie. Przyznam, że niedowierzam w realność jego postaci a tak miałbym dowód, no co nie wiem, ale miałbym.

Z drugiej stronie zaczynam powątpiewać w to, że sąsiadka ma męża. Zaczynam myśleć, że jest schizo i po pijaku leci na dwa głosy.

ps. Sprawa tych pejsów naprawdę śmierdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

A @Dobi za co dostał bana? To też multikonto? 

Co do tego co pisze @RedBull1973 - nie zauważyłem na forum ani w audycjach pochwały samotności. Wręcz do bycia z kobietami (jak ktos ma ochotę) mając na uwadzę bezpieczeństwo finansowe (intercyza, własne mieszkanie itd - co uważam za słuszne) i nie robienia z kobiet bożków. Zresztą przyznał ze czyta forum i słucha radia i się zgadza z wieloma kwestiami. 

Notabene od jego poradnika rozwodowego zacząłem czytać forum. 

Edytowane przez Normalny
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tak z technicznego punktu widzenia, to się zastanawiam jak ogarniacie ową pewność co do multikont. Co w przypadku NAT i np. TOR? Czy też biorąc pod uwagę inne wynalazki typu proxy i VPN? Możliwe, że korzystacie z cookies, ale tak to, jak i powyżej wymienione, są sprawami które profesjonalne/multikontowe trolle ogarniają.

Chyba, że cosik tam wyłapujecie ze skryptu do prezentacji powiadomień ze strony. Chociaż ten, z tego co widzę po zachowaniu też bazuje na danych zapisywanych po stronie klienta. Co tam jeszcze zostało? Jak troll leniwy, to może mieć te same hasła na kontach.

Sumując, pewności technicznej moim zdaniem brak - chyba że, troll na tyle durny, że z niezmieniającego się PubIP przypisanego do hosta a nie do NATa lub po akceptacji cookies bawił się na dwa lub więcej kont.

Tak, więc @RedBull1973 jak dla mnie, to mocno rozgoryczony samiec, który się nasłuchał, że najlepszą obroną jest atak, więc się żali gdzie popadnie.

Ja tam bym przez lupę poprzyglądał się profesjonalistom, czyli moim "ulubieńcom" typu @EnemyOfTheState, @kootas, itd. cisnących ciągle te "ekonomiczne" tematy, wrzucające braci w ramiona systemu/matrixa. Wszak innego świata tworzyć podobno nie możemy ;-).

Edytowane przez baca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, PanDoktur napisał:

Adnotacja owa pojawiła się po nadaniu banów w wątku aktualizacyjnym i była widoczna dla wszystkich. Jest podane, które konta zostały zbanowane i z jakim kontem są powiązane. 

Mamy 20x pisać to samo? 

2 godziny temu, wroński napisał:

Ja tam chciałbym zobaczyć reda tanczącego z kurzym piórkiem w dupie. Przyznam, że niedowierzam w realność jego postaci a tak miałbym dowód, no co nie wiem, ale miałbym.

Jakbym włożył sobie piórko w dupę i zaczął tańczyć to sam bym nie dowierzał w realność swojej postaci.

10 minut temu, baca napisał:

Tak z technicznego punktu widzenia, to się zastanawiam jak ogarniacie ową pewność co do multikont. Co w przypadku NAT i np. TOR? Czy też biorąc pod uwagę inne wynalazki typu proxy i VPN? Możliwe, że korzystacie z cookies, ale tak to, jak i powyżej wymienione, są sprawami które profesjonalne/multikontowe trolle ogarniają.

Chyba, że cosik tam wyłapujecie ze skryptu do prezentacji powiadomień ze strony. Chociaż ten, z tego co widzę po zachowaniu też bazuje na danych zapisywanych po stronie klienta. Co tam jeszcze zostało? Jak troll leniwy, to może mieć te same hasła na kontach.

Sumując, pewności technicznej moim zdaniem brak - chyba że, troll na tyle durny, że z niezmieniającego się PubIP przypisanego do hosta a nie do NATa lub po akceptacji cookies bawił się na dwa lub więcej kont.

Nie będziemy omawiać tego publicznie z prostej przyczyny, cały czas popełniają te same błędy jeśli chodzi o zachowanie anonimowości, gdy podamy jakie zmodyfikują metodę. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym temacie podkradnę przestrzeń na ten jeden, jedyny post. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał za złe.

A skoro już podkradłem, do pozwolę sobie zwrócić się bezpośrednio do @RedBull1973, bo coś mi mówi że jest szansa podczytywania przez Ciebie tego tematu.

Jedna, krótka i zasadniczo merytoryczna polemika z mojej strony odnośnie treści zamieszczonej na wykopie. W kwestii, że na forum panuje wyłącznie pogląd 'baby to chu_e' i 'całe życie trzeba być samemu i bezdzietnym'. Wiesz doskonale @RedBull1973, że nie jest to jedna, jedyna i powszechnie narzucona na forum wizja. Wiesz również doskonale, że znajdziesz tu forumowiczów, którzy mają zdanie odmienne i co więcej - praktykowane w życiu codziennym. Nicków nie będę wymieniał, bo byłeś forumowiczem nie od wczoraj więc doskonale się orientujesz, prawda :)

Taka skromna prośba ode mnie, w zasadzie nic nie znacząca ale wiesz - dżentelmeńska.

Jestem w stanie zrozumieć rozgoryczenie i podobne sprawy. Ludzka rzecz. Ale pomimo dobrych chęci nie znajduję zrozumienia dla pisania może nie tyle nieprawdy ile 'prawdy wybiórczej'.

A pisanie, że na forum są sami mizogini, hejterzy dzieci, głosiciele poglądu 'baby to _uje' to właśnie taka prawda wybiórcza. Bo nawet jeśli są - to stanowią wyłącznie jedną z wielu grup. A żadna z grup nie jest uprzywilejowana. No może z wyjątkiem grupy głoszącej konieczność pracy nad sobą - ale akurat tą grupę to i ja bardzo chętnie wesprę i dam z całego serca uprzywilejowaną pozycję - bo akurat to hasło jest bardzo istotne i ważne dla chłopaka / mężczyzny :)

S.

9 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy na prawdę trzeba Wam jeszcze jakichkolwiek dowodów, aby dostrzec, że ten RB, którego czytaliście to sztucznie wykreowana postać?

Czy normalny 40-kilku letni facet, po dostaniu "niesłusznego" bana na forum internetowym NAGLE:

- zmienia światopogląd

- wypisuje po internecie, jakie to straszne miejsce (chociaż 2tyg temu jeszcze tak zachwalał)

- zaznacza, że będzie chciał zaszkodzić temu miejscu

- wywaliła go moderacja, a jedzie właściwie po wszystkich użytkownikach (dla zmyły zaznaczając, że ktoś tam niby coś mądrego od święta napisze)

- przybija sieciową "piątkę" ze Sławkiem

?

Jak mi by się zdarzyło wyoutowanie, to po prostu przestałbym pisać. Audycji pewnie dalej bym słuchał i próbował rozwiązać sytuacje z modami. Jak nie to trudno. Ale odszukiwanie artykułów Sławka na wykopie i pomaganie mu? Nakręcanie gównoburzy w komentarzach? No kurwa pomyślcie chwilę...

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Drizzt napisał:

Czy normalny 40-kilku letni facet, po dostaniu "niesłusznego" bana na forum internetowym NAGLE:

- zmienia światopogląd

- wypisuje po internecie, jakie to straszne miejsce (chociaż 2tyg temu jeszcze tak zachwalał)

- zaznacza, że będzie chciał zaszkodzić temu miejscu

- wywaliła go moderacja, a jedzie właściwie po wszystkich użytkownikach (dla zmyły zaznaczając, że ktoś tam niby coś mądrego od święta napisze)

- przybija sieciową "piątkę" ze Sławkiem

?

No cóż, RedBull1973 dużo udzielał się na forum, zarówno radząc innym użytkownikom, jak i komentując bieżącą rzeczywistość. Lubiłem jego posty, wniósł dużo treści merytorycznych, pozytywnych do różnych dyskusji i za to mu dzięki. Teraz czuje się rozgoryczony i rozżalony, że wywalono go z forum, któremu poświęcił siły i czas, praktycznie bez wyjaśnienia. Jestem w stanie to zrozumieć.

Natomiast wypłakiwania się na wykopie raczej nie rozumiem i nie popieram. Shit happens, trzeba wziąć na klatę i iść dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, Rysiu (RedBull1973) faktycznie sporo się udzielał ale czy jego posty i rady płynęły ze szczerego serca i chęci pomocy innym czy raczej z chęci wkupienia się w łaski by uzbierać grupę popleczników?

Chyba raczej to drugie. Miał nas zwyczajnie za idiotów mając tyle kont i nie ma co żałować, że go nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

No cóż, RedBull1973 dużo udzielał się na forum, zarówno radząc innym użytkownikom, jak i komentując bieżącą rzeczywistość. Lubiłem jego posty, wniósł dużo treści merytorycznych, pozytywnych do różnych dyskusji i za to mu dzięki. Teraz czuje się rozgoryczony i rozżalony, że wywalono go z forum, któremu poświęcił siły i czas, praktycznie bez wyjaśnienia. Jestem w stanie to zrozumieć.

Natomiast wypłakiwania się na wykopie raczej nie rozumiem i nie popieram. Shit happens, trzeba wziąć na klatę i iść dalej.

Bo to jest inteligentny człowiek, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

@baca A jaką ja mogę mieć pewność, że nie jesteś jednym z multikont kogoś, komu nie w smak forum? Nie ma Cię tyle czas, a gdy wynikają sprawy z Ryśkiem czy RB nagle wyskakujecie wskrzeszani jak Filip z konopii żądając suchych informacji z których chętnie skorzystają wrogowie naszej fanatycznej sekty :> 

14 godzin temu, lupele napisał:

tu jest lepsza jazda (z wykop.pel)

Prawdą jest, że reakcja RB w wątku z dresiarzami w autobusie mnie zszokowała - tak jakby zza maski cudzej tożsamości błysnęło coś skrywanego, złość, taki cyniczny, świadomy uśmieszek. Ale to szybko zniknęło, i zaczęło się szalone lajkowanie mnie i modów. Wiedział że spalił osobowość, ale już wcześniej były wobec niego podejrzenia, np. jak mnie zwodził z artykułem do gazety. Ale machnąłem ręką, może nie chce, może nie ma czasu, trudno się mówi.

Natomiast co do żydowskich pejsów i avatarów, nie jest tajemnicą że uważam żydów za władców tej planety w wymiarze ekonomicznym na pewno. Nie jest mi z nimi po drodze, ale szanuję to co osiągnęli - bo silnych można nie lubić, ale warto się od nich uczyć i ich szanować, a nie w ciemno potępiać wszystko co robią. Dlatego avatary żydowskie zawsze były wg. mnie pokazaniem siły, było też trochę w tym śmiechu że kochamy pieniądze. Nie mam pojęcia o czym pisze RB - ale jeśli myśli że po jakimś jego tekście wszyscy zmienialiśmy avatary, to chyba znacznie przecenił swoją wartość. Kiedyś coś czytałem o jego imprezach gdzie pije wódę z redbullem i szczerze mówiąc skończyłem go czytać - nie interesowało mnie to za bardzo, nie miał mi nic ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi o doświadczenia i wiedzę.

Co do nienawiści do innego zdania - to jakim cudem @kootas i @EnemyOfTheState (liberałowie) są z nami od początku? Przecież ja mam przeciwne poglądy - mają jakieś warny? Ktoś ich tu prześladuje, mści się? Ano właśnie. Czyli można mieć inne poglądy od moich, i normalnie ze mną sympatycznie funkcjonować. Mogę na to podać znacznie WIĘCEJ dowodów, ale chyba i tak wszyscy wiedzą, że jak ktoś do mnie miło, to może nawet jeść kocie żarcie i włos mu z głowy na forum nie spadnie.

Podkarpacka gospodyni to oczywiście bajki, które Vincent "sprzedał" Leonowi, który przyznał się (mamy to zapisane) że ma kontakt ze Sławkiem - i Leon dał te informacje Sławkowi, który na wykopie je umieszcza.

Jest tylko jeden "problem"... na wykopie nie czyta tych rewelacji nikt, a tu wiele osób, także nie ujawniających się. Taka mała (no, nie znowu taka mała) przewaga która w przyszłości pięknie zaprocentuje, czy tego nasi rywale chcą, czy nie chcą (bardzo nie chcą).

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że zapomniał wół jak cielęciem był bo zarówno i od @Dobi, i od @RedBull1973 były posty wielokrotnie nacechowane negatywnymi emocjami, w których wyzywali swoje byłe jeśli nie kobiety w ogóle. A teraz nagle pochwała związków i miłości...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez baca
      To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.