Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum

113 postów w tym temacie

A może RedBull z wykopu to postać przechwycona dzięki studiowaniu forum i wcale nie ma nic wspólnego z tym samym RedBullem co był na forum? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Rnext napisał:

A może RedBull z wykopu to postać przechwycona dzięki studiowaniu forum i wcale nie ma nic wspólnego z tym samym RedBullem co był na forum? 

Celna uwaga - jakoś mi to jedno do drugiego nie pasuje. Znaczy RB z forum, a ewentualny RB z wykop.pl ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja może dodam jeszcze jedno czy dwa słowa - bo jestem po prysznicu świeżo i jest mi bardzo przyjemnie, czyli wzięło mnie na filozofowanie.

W życiu jest tak, że mała ilość TWORZY (czyli ja: strony, forum, nowe projekty w przyszłości), a reszta zamiast ciężko pracować na sukces, woli zabrać. Sławek - całe życie na łańcuchu uczelni, wciskający ludziom dyrdymały o sprzedaży kartofli na osiedlowym bazarku, piszący 2 stronicowe (!!!) prace "naukowe" o orlikach, hodowli ryb czy reklamie piwska. Komuś się nie spodoba, to wypieprzą go na zbity pysk i gdzie taki "specjalista" znajdzie robotę? Nawet do zamiatania ulic się nie nadaje, bo upasł się przez lata hejtowania czyli siedzenia na krzesełku i folgowania przyjemnościom, zamiast ciężko pracować na swój sukces.

Kolejny człowiek sukcesu, któremu dawali pieniądze ruscy za to, żeby wyciskał "polaczków" jak cytrynę za nędzne ochłapy - ale widocznie nie do końca mu się powiodło, bo i pracę nadzorcy niewolników stracił. Teraz chce książki pisać, sukcesy odnosić, życzę powodzenia. Ten to przynajmniej od Sławka znacznie mądrzejszy, ale nadal nie jest to człowiek twórczy, tylko pasożyt z NATURY dążący do eksploatacji zasobów bliźniego swego. 

O innych specjalnie nie mówię, bo po pierwsze żal mówić co osiągnęli (nie chodzi o osiągnięcia, ale o to czy pracują by coś mieć, czy wolą ukraść), a po drugie nie ujawniajmy co wiemy - na razie.

I takie to towarzycho (jak bakterie i wirusy) skacze po naszym organiźmie forum. Takie jest życie kochani, taka jest natura. Jak system immunologiczny jest zdrowy, to będzie trzymał za mordę te tałatajstwo, jak nie to upadnie - znaczy że był za słaby. I chwalić dobrego Pana Boga, póki co ten organizm świetnie się czuje. A jakby co - augmentinem się robactwo potraktuje.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, tak mnie pewne przemyślenia naszły - nie wiem, czy prawdziwe, a może to kolejne ''urojenia'' stulejarza ''omamionego przez Kotońskiego'' ;), ale... 

... czy nie wydaje Wam się dziwnym fakt, że RedBull (ten z wykopu - czy będący tym forumowym, czy nie, W TEJ CHWILI nie wnikam) poszedł do Kanistra i zaczął wypisywać rzeczy bardzo podobne do niego? 

-gospodyni z Podkarpacia

-Bracia z forum jako skrzywdzeni i nienawidzący kobiet zgorzkniali samotnicy

-forum to sekta, a Marek trzyma wszystkich za mordy

Powyższe kwestie niejaki Kanister wypisuje od dawna z uporem maniaka, teraz pojawił się tam RedBull, który nagle mu przyklaskuje, powtarza to samo, a i styl pisania podobny.

Może jestem przewrażliwiony, może mi się coś uroiło, a może za kolejnym wykopowym kontem ''pokrzywdzonym przez forum'' stoi ta sama osoba co Kanistrem, czyli sami wiecie kto? Przemyślcie to, ja jak mówię na razie się tylko domyślam, więc nie bierzcie tego za pewnik i prawdę objawioną. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Rnext napisał:

A czy to wszystko nie były konta Ryśka? 

Przechwycenie fikcyjnej postaci przez jeszcze innego wariata?

Już się gubię w wątku. 

6 minut temu, Eredin napisał:

... czy nie wydaje Wam się dziwnym fakt, że RedBull (ten z wykopu - czy będący tym forumowym, czy nie, W TEJ CHWILI nie wnikam) poszedł do Kanistra i zaczął wypisywać rzeczy bardzo podobne do niego? 

-gospodyni z Podkarpacia

-Bracia z forum jako skrzywdzeni i nienawidzący kobiet zgorzkniali samotnicy

-forum to sekta, a Marek trzyma wszystkich za mordy

Powyższe kwestie niejaki Kanister wypisuje od dawna z uporem maniaka, teraz pojawił się tam RedBull, który nagle mu przyklaskuje, powtarza to samo, a i styl pisania podobny.

Śmierdzi na kilometr. Też to zauważyłem jak przeczytałem wypowiedź rzekomego RB1973 na wykupie. Niby tyle osób, rózny staż na forum lub jego brak* a śpiewka cały czas ta sama.

Na przyszłość zgłaszaj

Scaliłem

As.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że @RedBull1973 odgraża się sprawą sądową, więc zapewne zakończy się tak jak w przypadku Sławka - na szczekaniu. Lepszego dowodu na potwierdzenie multikonta nikt nie dostanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minutes ago, Rnext said:

Mi się wydaje, że to jednak może być ta sama osoba. Zobaczcie ile sprzeczności w jego słowach na wykopie:

I.

Zatem zgadzam się z opiniami Kanister i Mateusz_BN (wg @samiec to rzekomo też są konta jakiegoś Sławka z Częstochowy, jak i wiele innych urojonych "multikont" 

VS

Nie znam dobrze sprawy blogera Sławka i mało mnie ona obchodzi.

Jak się nie zna i go nie obchodzi to skąd pewność że to są rzekome konta Sławka, że nie jest to stan faktyczny?

II.

Będę ostrzegał ludzi przed tą niezwykle szkodliwą sektą, jaką są braciasamcy.pl

Tym bardziej, że sekta w sprytny, niemal niezauważalny sposób utrwala w tych wszystkich zawiedzionych mężczyznach ( innych tam nie ma) nienawiść i pogardę do kobiet.

VS

Powtórzę, na forum braciasamcy jest wielu wartościowych userów i pisze się sporo prawdy.

III.

Troche Marka rozumiem. Jego cyrk jego malpy. Prkatycznie w kazdej audycji radia, reklamuje swoja ksiazke - lokowanie produktu. To jest jego biznes. On chce na tym zarabiac. Dba o swoje konto, o swoje interesy. 

A wszystkich majacych inne zdanie, mogących popsuc byznes - out!

VS

Dodam ,że większość zbanowanych (ja też) wpłaciła dobrowolne datki, lista wpłat jest ogólnodostępna na forum...

Jak sam zaznaczył datki są dobrowolne. Książkę też można kupić lub nie kupić. Jak na sektę to Marek słabo doi swoje "ofiary" zostawiając im tyle dowolności. Dba o swoje interesy i dobrze - każdy powinien tak robić. Przecież musi z czegoś żyć, nakarmić serwery.

Tyle przykładów starczy.

Ogólnie widzę obraz sfrustrowanego człowieka, który za dużą wagę zaczął przykładać do swojego wizerunku na tym forum. Wraz z banem stracił wszystko i teraz szaleje jak ranny jeleń. Targają nim emocje i stąd też pewnie tyle niespójności. Niby chciałby dojebać, ale co jakiś czas przyznaje, że "nie wszyscy tu są tacy źli". Niby sekta, ale dopiero kiedy jego tutaj nie ma. Dylematy moralne. Czy dojebać do końca czy jednak może nie, bo czegoś dobrego się tu nauczył.

Skoro już wyleciał to chciał aby odbiło się to echem, dlatego uderzył w wątek Słabka bo wie, że niegdyś był to lotny temat. Tyle mu pozostało aby zaznaczyć swoją bytność na forum.

Jakby odszedł bez słowa, to wsparłby szeregi zbanowanych-zapomnianych, a tak ma własny temat. Wszyscy zapamiętają RedBulla.

Czy ban był słuszny czy nie słuszny i na jakiej podstawie, nie mnie to oceniać, ale też się kiedyś z Markiem nie zgadzałem i to w temacie najbardziej newralgicznym, bo właśnie Pana Skodomira, bana nie dostałem, może Poczta Polska dała dupy:P

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bracia i Siostry !

Zapraszam na http://www.wykop.pl/link/3540471/jak-uciec-przed-glupimi-kobietami-i-nie-bac-sie-tych-madrzejszych/ aby poznać prawdziwą historie Toreador i RedBull1974.

Możemy także tam podyskutować, bez zagrożenia bycia zbanowanym za odmienne zdanie.

Tak jak nam się to przydarzyło.

Dobi, jak to czytasz, też wpadnij !

Marku, nie wywijaj kota ogonem i powiedz, czy dostałeś od Redbull1974 dowód, że jest tym za kogo się podaje?

Powiedz wprost czemu nas zbanowałeś. Nie oszukuj, że byliśmy multikontami.

Nie psuj swoimi lękami naprawdę świetnego pomysłu, jakim jest to forum, daj mu żyć, daj ludziom swobode wypowiedzi. Także, jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Walcz argumentami a nie banami.

Prawda zwycięży !

Pozdrawiam !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdolę, Stróże Prawa się znaleźli. O dowody i powód wydalenia to się można ubiegać w organizacji, jak jest się zatrudnionym na umowę o pracę, a nie na forum internetowym. Tutaj wszystko jest dobrowolne i właściciel może zrobić co mu się żywnie podoba. To, że w ogóle są podawane powody ostrzeżeń i banów, to tylko wola Założyciela. Nie potrafię zrozumieć skąd ten ból dupy i takie panoszenie się jak u siebie.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Według mnie mamy do czynienia z atakiem na forum przez wyżej wymienione jednostki z wykopu. Atak polega na sianie zamętu i dezinformacji. Wprowadzić stan forumowy do odwołania i niech kontrwywiad działa. Bo coś czuję, że dopiero śpiący agenci-trollerzy dopiero się uaktywnią.

Ps. Rewolucjoniści się kurwa znaleźli. Widać niektórzy to chyba nie mają swojego życia.

Edytowane przez Geralt
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tu nie chodzi o to, że ktoś został niesłusznie oskarżony. To w pełni świadome działanie mające wywołać wśród użytkowników dysonans poznawczy, aby nie potrafili odnaleźć się w sytuacji i odsunęli się od Marka.

Zniszczyć forum od wewnątrz za pomocą "samczych rąk", a nie własnych.

Edytowane przez Samiec Alfa
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Samiec Alfa napisał:

To w pełni świadome działanie mające wywołać wśród użytkowników dysonans poznawczy, aby nie potrafili odnaleźć się w sytuacji i odsunęli się od Marka.

Otóż to chodzi o to żeby wywołać strach oraz dysonans wśród userów aby bali się cokolwiek komentować bo być może też dostaną bana. A jak wiadomo, gdy lud jest zastraszony to łatwiej nim manipulować. Taki istny kociokwik w mózgu aby nie było wiadomo kto jest kim. Kiedyś takie metody robili towarzysze zza Buga. Dywersja i sianie dezinformacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Geralt napisał:

Otóż to chodzi o to żeby wywołać strach oraz dysonans wśród userów aby bali się cokolwiek komentować bo być może też dostaną bana. A jak wiadomo, gdy lud jest zastraszony to łatwiej nim manipulować. Taki istny kociokwik w mózgu aby nie było wiadomo kto jest kim. Kiedyś takie metody robili towarzysze zza Buga. Dywersja i sianie dezinformacji.

To plus czarny PR robiony w sieci. Wykop ma mocne pozycjonowanie, więc jak ktoś wpisze nazwę forum, dostanie nieprawdziwe informacje od naszych rywali. Czyli walka informacyjna, właśnie tak niszczono przez lata wszystkich tych, którzy mówili coś prawdziwego. Tak właśnie latami wyśmiewano Leppera za Kiejkuty, śmiał się prawie cały naród... na szczęście nasi rywale nie posiadają takich możliwości wojennych, a i my coś tam mamy, nie będę ukrywał :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Samiec Alfa - po prostu swoim działaniem potwierdzają słuszność otrzymania banów. Paradoks, nie?

@kopytwa - zaproponowany link TL;DR. Wczytam się, jeśli napiszecie jakiś sensowny art, który nie będzie zakopany. Udzielanie się w dyskusjach pod zakopkiem jest dla mnie stratą czasu a po pobieżnym przelocie przez komenty, również stratą nerwów, ze względu na silną alergię na negatywne emocje i głupotę. Piszcie se tam sami.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@RedBull1973 zdradził się już tym postem:

Napisał coś niezbyt logicznego i trzymającego się kupy (kwestia kontaktu z dorosłymi synami), co zostało wyłapane przez kilka osób w kolejnych postach. 

Osobiście nie muszę widzieć dowodów posiadanych przez moderację żeby zaczaić co i jak. Zarówno Rysiek jak i Redbull mają podejrzanie podobne poglądy. Takie powiedzmy prawicowe, konserwatywne ale z wyłączeń religii katolickiej, do której obaj mają nastawienie negatywne. @Dobi w kwestii religii był niby ostrożniejszy, ale już posty o Żydach, feministkach i lewicy pisane w bardzo podobny sposób. Różnice kosmetyczne. Wszyscy trzej przeszli przez podobną drogę przy rozwodzie, wszyscy trzej mają w tych sprawach wysoką wiedzę. Wszyscy trzej również interesują się tematykę inwestycji, giełdy, nieruchomości itd. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, kopytwa napisał:

Bracia i Siostry !

Zapraszam na http://www.wykop.pl/link/3540471/jak-uciec-przed-glupimi-kobietami-i-nie-bac-sie-tych-madrzejszych/ aby poznać prawdziwą historie Toreador i RedBull1974.

Możemy także tam podyskutować, bez zagrożenia bycia zbanowanym za odmienne zdanie.

Tak jak nam się to przydarzyło.

Dobi, jak to czytasz, też wpadnij !

Marku, nie wywijaj kota ogonem i powiedz, czy dostałeś od Redbull1974 dowód, że jest tym za kogo się podaje?

Powiedz wprost czemu nas zbanowałeś. Nie oszukuj, że byliśmy multikontami.

Nie psuj swoimi lękami naprawdę świetnego pomysłu, jakim jest to forum, daj mu żyć, daj ludziom swobode wypowiedzi. Także, jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Walcz argumentami a nie banami.

Prawda zwycięży !

Pozdrawiam !

Można to było lepiej napisać:

Ukochani Bracia i Siostry w rezerwacie!

Zerwijcie kajdany wyzysku i manipulacji, obalcie krwawego satrapę Marka! Który doi was z pieniędzy i morderczo wykorzystuje, by kupić sobie używany skuter! On jeździ sobie wesoło na skuterku, a wy jęczycie w ucisku i nędzy! Zostawcie go! Nie kupujcie jego książek bo one wami manipulują! Wyzwólcie się! Zróbcie rewolucję i zepchnijcie z trony skąpanego we krwi forumowiczów obłąkanego, paranoicznego dyktatora Mareczka!

Marku, zły człowieku! Upadniesz niebawem! Sądy karne i cywilne, prokuratorzy, służby specjalne, kary Boskie, karma i nasz - niesprawiedliwie potraktowanych męczenników - głos doszedł do niebios, i został wysłuchany! Twój koniec satrapo jest bliski! Sprzedałeś się i skurwiłeś, bo sprzedajesz swoje książki! 

Wzywamy Cię! Oddaj nam forum i pieniądze które na nim zarobiłeś! A my sprawimy że będzie tu pokój, szczęście i raj na ziemi! Forum zasługuje na cud! I wyzwolenie przyjdzie ze świętego miasta, Częstochowy - obalcie satrapę!!!!! (I kupujcie nasze książki, koszulki, majtki, specjalne upominki).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@EnemyOfTheState te działanie można opisać pewną maksymą. -  "Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu". Chyba wiesz o co chodzi.;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jakby mnie wyrzucili z forum (a lubiłem czytać @Dobi i jego doświadczenia sądowo - ojcowskie - teraz już nie wiem czy prawdziwe :mellow: - a jestem w podejrzeniu bo on jak i @RedBull1973 dostał ode mnie wiele lajków) pewnie spytałbym się dlaczego, a jakbym dostał odpowiedź bo "dlatego" to na pewno nie pisałbym jakiś pseudo wypracowań do administracji - a szczególnie wchodząc w kwestie choroby, inne obrażanie.

Ileż energii trzeba poświecić aby na jakimś wykopie zakładać wątek o "zbanowanych" z innego forum. 

Edytowane przez Normalny
uzupełnienie nawiasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Normalny napisał:

Jakby mnie wyrzucili z forum (a lubiłem czytać @Dobi i jego doświadczenia sądowo - ojcowskie - teraz już nie wiem czy prawdziwe :mellow:) pewnie spytałbym się dlaczego, a jakbym dostał odpowiedź bo "dlatego" to na pewno nie pisałbym jakiś pseudo wypracowań do administracji - a szczególnie wchodząc w kwestie choroby, inne obrażanie.

Ileż energii trzeba poświecić aby na jakimś wykopie zakładać wątek o "zbanowanych" z innego forum. 

Potwierdzam. Jak zostałem wyjebany kiedyś  za multikontowe excesy to nawet mi do głowy nie przyszło żalić się tam gdzie na internetach - ani tym bardziej szukać kontaktu z legendarnym sławkiem czy tam karnistram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypokowi przeciwnicy, by nie napisać 'wrogowie' Forum stosują starą sprawdzoną metodę godną UBeckich morderców i kanalii - mianowicie podają mieszankę prawdy z kłamstwem, tak że nie wiadomo, co jest czym. Skutek jest taki, że przestajemy patrzeć na materiał dowodowy, tylko zaczynamy szukać wersji która najlepiej pasuje do naszego stanowiska = 100% MATRIX.

Względem forumowego RedBulla - owszem, otrzymaliśmy na skrzynkę materiał 'dowodowy'. Z tym zastrzeżeniem, że ten materiał ma wartość papieru toaletowego. Jest tak z 2 przyczyn. Po pierwsze - niemożliwe jest dotarcie do człowieka podanego w tych danych, na stronie jego rzekomej firmy jego dane nie figurują. Druga sprawa to dotarliśmy do osoby o NIEMALŻE IDENTYCZNYM IMIENIU I NAZWISKU z tym zastrzeżeniem, że jedna literka w danych podanych przez RedBulla jest błędna! Kto się myli w swoim własnym nazwisku?! Ano właśnie. Dodatkowo nie zgadza się wiele detali życiorysu między wersją podaną przez RB a wersją dostępną online.

Te przesłanki, oraz parę pomniejszych detali w utworzonej przez RB 'historii postaci' wskazuje że mamy do czynienia z klastycznym podpierdoleniem czyjejś tożsamości i liczeniem na to, że się przestraszymy image jakiegoś dobrze sytuowanego gentlemena.

Jest to socjotechnika na naprawdę niezłym poziomie, co wg mnie o wiele mocniej wskazuje na naszego niegdysiejszego przyjaciela z telenoweli KLAN, niż na Bałgałaża ze świętego miasta.

Co do wcześniej wymienionych w wątku kont rzekomo powiązanych z 'amatorem czystych rączek' to mogę powiedzieć tyle, że mamy na to konkretne dowody i jest to sprawa BEZDYSKUSYJNA.

Powód utrzymywania ich w tajemnicy już został podany.

10 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z @Dobi z jednej strony pokazywał oblicze osoby bardzo silnej (momentami bardzo agresywnej) z mocnym kręgosłupem przekonań, a z drugiej strony osoby pełnej gniewu podszytego strachem i nieprzepracowanym lękiem. Nie wiem która strona była prawdziwa, ale prowokował.

Co do @RedBull1973, to dopóki nie wrzucił swoich postów na wykop nie wzbudzał podejrzeń (nie jestem nieufnym obserwatorem). Ale @lupele ma rację. W życiu by mi nie przyszło wyrzygiwać żale w necie.

Forum i jego zawartość podlega jurysdykcji właściciela. Forum jest przedsięwzięciem prywatnym, o charakterze quasi-publicznym. Jeżeli ktoś nie akceptuje reguł może odejść. Każdy kto tutaj trochę był, coś dostał i niezwykle nie eleganckim oraz nieetycznym jest brak szacunku za otrzymaną wartość dodaną.

Forum nie jest blokiem komunistycznym: każdy ma prawo go opuścić, nikt nie rości sobie praw do czyjejś twórczości, dla każdego kto chce znajdzie się tu miejsce. Ale zawsze trzeba pamiętać, że jak święty, zarobiony po uszy, eurodeputowany liberał KorWin powiada: jak Ci nie pasuje, to załóż swoje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, wystarczy trochę obserwacji żeby zobaczyć, że drugiej stronie zależy na zasianiu tutaj ziarna niepewności, wprowadzeniu chaosu i doprowadzenia do rozwalenia forum od wewnątrz. Osobnik, który chce to zrobić wyciągnął wnioski z porażek Dohtóra i postanowił rozegrać to inaczej. Suabek atakował Marka oraz forum bezpośrednio i nie przynosiło to skutku, więc zastanówcie się jaką to inną strategię mógłby obrać bardziej inteligentny przeciwnik ;)

Przykro mi, że niektórzy z was zostali w ten ohydny sposób oszukani i wykorzystani przez tą osobę, ale to powinno tylko dać wam tym bardziej do myślenia i zadania sobie pytanie: czy Multikonciarz aby na pewno chce mojego dobra, czy traktuje mnie tylko i wyłącznie jako środek do uzyskania celu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wierzę, że chciało mi się czytać ten temat i wypowiedzi, ale przeczytałem od deski do deski.

Jaka jest moja opinia? Wypowiedzi @RedBull1973 na wykopie są chaotyczne, niespójne. Widać, że nieźle go zaskoczyliście @Silny @Mosze Red tymi banami (+ pozostałe multi). 

Mnie jedynie dziwiło, że @Dobi jak i @RedBull1973 potrafili dość chamsko pisać o kobietach niczym mocarne mizoginy. Nie jestem białym rycerzem, ale nasze zachowanie, kultura rzutuje na postrzeganie nas przez innych.

Na wykopie oczernia nas jako mizoginów, samotników, stulejki co nie lubią bab, a to nieprawda. Sam bardzo lubię towarzystwo kobiet, ale nie daję się wcisnąć pod pantofel. Nie ma co ukrywać, że z kobietami trzeba uważać bo niektóre potrafią być bardzo przebiegłe i cwane.  O tym nie wspomina się w mediach. Jedynie facet to ten potwór i debil. 

Nie ukrywam, że był to dla mnie szok, że tyle multikont należało do jednej osoby. Tu powstaje wniosek: Ta osoba jest bezrobotna, na utrzymaniu rodziców. Pracujące osoby nie mają tyle czasu by gnić na forum i pisać tyle postów na tylu kontach. 

Sam może rzadko piszę tutaj, ale czasem zaglądam i obserwuję tematy. Nie mam zbytnio czasu bo sporo zleceń od klientów mam w ostatnich miesiącach. 

Mam nadzieję, że użytkownicy nie kupią bajek @Redbulla i innych ciuli z Wykopu. 

Pozdrawiam serdecznie,
Calvin Candie

tumblr_mk6hnnYzsf1s9sknmo1_r1_400.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale na wykopie.debile.pl, jestem wymieniony przez bullbulla jako ten rozsądny;),

na równi z @dr Mordechaj B'rzyt-wa i @Długowłosy potocznie nazywanym Alfem.

Mimo, że nie jestem adminem, morderatorem:lol:, to skoro bullbull tak napisał, biorę to za pewnik i dzisiaj sobie pofolguję:

Powyżsi wymienieni + @Mosze Red, dzisiaj możecie mnie skoczyć albo zatańczyć:lol:, z piórkiem w...............:P.

Ale fajowo, dzięki bullbull:lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, Silny napisał:

Człowiek którego broniłem przed bluzgami innych (np. Rarek),

Moje 3 grosze.

Za rzekome bluzgi dostałem 7 dniowego bana. Bana dało konto "Mosze Red".  A tu konto "Silny" pisze, że broniło RedBulla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez baca
      To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.