Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum

113 postów w tym temacie

Na wykopie Panowie Demokraci martwią się o to, czy użytkownicy mają dostęp do "prawdy" którą tam ogłaszają uciskanym i bezlitośnie dojonym z pieniędzy forumowiczom. Nie widzę żadnego powodu by blokować ten dostęp, proszę uprzejmie do poczytania: http://www.wykop.pl/link/3540471/jak-uciec-przed-glupimi-kobietami-i-nie-bac-sie-tych-madrzejszych/42225907/#comment-42225907

Jeśli ktoś chce tam pisać - proszę bardzo. W końcu ja piszę o Sławku, więc on z "kumplami" może o mnie. Tak to działa w tej rozgrywce.

Jest tam wstawione moje zdjęcie - teraz jest kilka kilogramów więcej (na szczęście nie wstawiałem zdjęć), wstyd że się tak doprowadziłem do takiego stanu, ale w sumie wstyd to kraść a nie utyć. Przypomina mi to Panie z forum wyborczej, gdzie śmiały się z fragmentu (gorączkowo tego szukały) że kupiłem za 20zł plastikowe buty z tesco, bo nie miałem więcej a nie miałem w czym chodzić. Bieda, choroba - wszystko było powodem do śmiechu. Chudy, biedny - śmiech. Gruby, radzący sobie - śmiech. Trudno zaspokoić gusta walczących o demokrację na moim forum :>

Padł poważny zarzut defraudacji pieniędzy od forumowiczów - i chętnie na niego odpowiem. Przeczytajmy:

----------------

Aha, i zapytajcie siebie sami, ale tak uczciwie - co stało się z pieniędzmi zebranymi na adwokata w nadmuchanej sprawie Sławek K (blogger) vs @Silny...Bo zdaje się , że bez najmniejszej żenady guru kupił sobie za to najnowszego Srajfona, całkiem zupełnie jak ten M.Kijowski z KODu...:-)
Ot taka zbieżność, ale jakże wiele mówiąca...
I nie mówicie, że to były dobrowolne datki, więc nie ma sprawy - bo oczywiście , że były dobrowolne, zawsze są dobrowolne...Ale na KOD i na Rydzyka ludzie też dobrowolnie dają...Na niezliczone sekty, tak samo....przemyślcie to sobie...!

Do całej gromady forumowiczów, którzy wypisują niestworzone brednie na mój temat, i dochodzą do karkołomnych wręcz wniosków - Lenin takich jak Wy nazywał "pożytecznymi idiotami"...też to sobie przemyślcie...

Piszę to wszystko tutaj, bo zostałem bezczelnie PUBLICZNIE oskarżony o OSZUSTWO!
Nie daruję takiego skurwysy%%%a , bo ludzie bez honoru , oczerniający innych - zasługują na napiętnowanie!

----------------

Zacznijmy od tego, że kilka osób zaoferowało mi pieniądze na adwokata - ale ja ODMÓWIŁEM, chyba nawet gdzieś na forum to jest w wątku gdzie są meile z groźbami Sławka. Tak więc nie wziąłem na żadną sprawę ani ZŁOTÓWKI. Powiedziałem że gdy przyjdzie do długotrwałych rozpraw, wtedy chętnie pieniądze przyjmę. Jeśli jest choćby jedna osoba na forum (albo na wykopie) która mi takie pieniądze dała, niech pokaże dowód przelewu albo korespondencję w tej sprawie, żeby było jasne że to było na adwokata.

Zresztą ja ogólnie jestem znany z tego, że pieniądze (czasem spore sumy) zwracam - bo póki co sobie radzę. Sprzedaż książek idzie nieźle, więc stać mnie na utrzymanie tego wszystkiego. Np. teraz żeby forum działało, kupujemy na próbę nowy serwer (dodatkowo) za 123zł miesięcznie, parę tysi pójdzie na ecoego - ale daję radę. Pieniądze uzyskane z darowizn na forum są po pierwsze OPODATKOWANE, a więc za miesiąc, dwa zapłacę za nie podatki, a po drugie nie pokrywają kosztów utrzymania moich serwisów, które są DARMOWE dla tych, których nie stać na darowiznę albo nie chcą jej płacić. 

Logicznym się więc staje - że srajfona kupiłem za zarobione ze sprzedaży własnych książek pieniądze. Z reszty UCZCIWIE zarobionych pieniędzy opłacam darmowe dla ludzi serwisy (reklam chłamu nie ma i nie będzie), oraz wysyłam pieniądze rodzicom żeby mieli na stare lata, bo oni też o mnie dbali jak chorowałem latami. Z tego co zostało kupiłem używany samochód, znacznie mniej używany skuter oraz srajfona nówkę sztukę w najdroższej wersji. To jest 10 lat mojej ciężkiej, czasami nieludzko ciężkiej pracy - nawet w polsce można za tyle lat harówki kupić telefon za 2400pln.

Przyznaję się też bez bicia, że nałogowo pomagam potrzebującym zwierzętom, nie pochłania to wprawdzie dużo pieniędzy, ale daje mi masę satysfakcji. Oświadczam też (chociaż absolutnie nie muszę) że mój obecny stan oszczędności, to jest ok. 21 tysięcy PLN zarobionych na książkach i coachingach. Nigdy żadnego człowieka nie oszukałem na pieniądze - NIGDY.

Jeśli ktokolwiek ma jakieś dowody na defraudację przeze mnie pieniędzy, proszę je pokazać.

8 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, rarek2 napisał:

Moje 3 grosze.

Za rzekome bluzgi dostałem 7 dniowego bana. Bana dało konto "Mosze Red".  A tu konto "Silny" pisze, że broniło RedBulla.

To zajrzyj do wątku kto się wypowiedział, na temat twojego określenia innego usera jako "frajer", niech zgadnę Marek (Silny) << to było obroną redbulla przed twoim ofensywnym w treści postem.

Ja natomiast dałem warna, co było kara za złamanie regulaminu i stosunek do innego usera.

Więc nie manipuluj. I nie stawiaj znaku równości pomiędzy nadaniem ostrzeżenia za złamanie regulaminu, a obroną w postaci posta.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na marginesie to kolega V który odszedł w glorii i chwale ładnie się zapalił w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie żartujcie sobie. RedBull to chyba facet przez duże F z mocną psychiką a nie jakaś delikatna krucha laleczka i potrafi się inteligentnie obronić przed obrazoburczymi, haniebnymi, bezczelnymi strasznymi bluzgami w formie słowa "frajer" oraz "ofensywnym postem".  Ale miło, że tak dzielnie stawaliście w jego obronie i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na taką samą obronę jak i na mnie ktoś będzie "ofensywnie" naskakiwał.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dostałem po żopie, poskarżę się na wykopie ...  :D

Czemu ci bardziej znani wybanowani idą jak w dym do Sławka i wypłakują mu się w mankiet? Świecka tradycja after-forumowa się narodziła? :P Swoiste "życie po życiu" w multikont przykryciu. :huh:

Edytowane przez Endeg
9 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznam się szczerze, że jestem naiwny jak dziecko w te internetowe gierki, widać jestem już za stary,

Forum czytam wybiórczo, czytam to co wpadnie mi w oko, co uznam za ciekawe. Raz na jakiś czas zaglądam do wątku @dr Mordechaj B'rzyt-wa o banach i warnach. Dokładnie w Nowy Rok przeczytałem posta sprzed Świąt w którym @Mosze Red nakłada permbana na @RedBull1973, tuż poniżej @Dobi i reszta. W pierwszym odruchu poczułem się jakby mi ktoś w talerz z owsianką napluł. Niby nie płakałem, bo za owsianką nie przepadam, no ale jak tak - w moją owsiankę.

Sęk w tym, że mnie osobiście nigdy nie przyszłoby do głowy, że postaci z tego wątku to multikonta :( Lajkowałem wiele ich postów, obu. Miejscami nie zgadzałem się z ich postawą, ale szanowałem retorykę wypowiedzi. Wciąż mam w pamięci przeboje RB z jego "świeżą byłą". Opisywał to niemal w czasie rzeczywistym,w te, we wte, szarpanina, emocje, nie odbiera telefonów, kłamie, kłamie, płacze, ale kocha... Dzizasfakingdżons! Jeśli to wszystko jest robotą jednego gościa, to aż strach pomyśleć ile to wszystko kosztowało czasu, energii, przemyśleń, kalamacji! Ta energia właściwie spożytkowana zaowocowałaby jakimś bestsellerem na rynku wydawniczym. Jeśli nie nowym Kodem Leonardo daSamiec, to 50 twarzy eRa na pewno.

Ze swojej strony dziękuję @Silny za ten topic! W kontekście mojej PW skierowanej do moderacji. Przyznaję, czułem się trochę olany. Brzytwa pogroził mi palcem za użycie słów mało parlamentarnych, sam Marek w mojej ocenie zaniżył wartość czasu i energii z jaką ktoś wbija mu gwoździe. Ale ok. Ten topic rzucił mocną wiązkę światła na mój łeb.

Korzystając jeszcze chwilę z udzielonej sobie klawiatury chciałbym ostrzec Braci przed byciem tak naiwnym tworem jak ja.

RB i Dobi to były konta cechujące się ogólnie dużą rzutkością, były bardzo aktywne. Na liście @Mosze Red znalazło się inne konto, mniej aktywne, wręcz uśpione. Z tego konta użytkownik napisał kiedyś do mnie PW. Rozmowę rozpoczął od komentarza do mojej wypowiedzi, bardzo celnej uwagi notabene. Później halsował z rozmową tak żeby wysondować co wiem na temat innego użytkownika, a gdy wyszło że wiem nie wiele, w zasadzie nic czego nie można się dowiedzieć z forum - szybko się mną znudził. Jest na forum wątek opisujący taki scenariusz :(

Ps.

Bez względu na to czy użytkownik @RedBull1973 jest czy nie jest multikontem, za jego nikczemne postępowanie na wykop.pl wnioskuję o przeniesienie tematu na ścianę hańby.

Dziękuję za uwagę.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, rarek2 napisał:

No nie żartujcie sobie. RedBull to chyba facet przez duże F z mocną psychiką a nie jakaś delikatna krucha laleczka i potrafi się inteligentnie obronić przed obrazoburczymi, haniebnymi, bezczelnymi strasznymi bluzgami w formie słowa "frajer" oraz "ofensywnym postem".  Ale miło, że tak dzielnie stawaliście w jego obronie i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na taką samą obronę jak i na mnie ktoś będzie "ofensywnie" naskakiwał.

Frajer oznacza osobę upokorzoną, poniżoną - to słowo dresiarskie, a ja takich klimatów tu nie chcę. RedBull - nawet po tym co zrobił, byłby tak samo przeze mnie chroniony. I jeśli ktoś Cię nazwie frajerem w chwili słabości jak się przyznasz do błędu, to identycznie zadziałam. Więc nie traktuj tego osobiście, takie są zasady. Kara była nie za "frajera", a za atak gdy ktoś przyznał się że poległ. Leżącego się nie kopie, nawet RedBulla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, lupele napisał:

Tak na marginesie to kolega V który odszedł w glorii i chwale ładnie się zapalił w temacie.

Ktoś otwarcie krytykuje i szkaluje Forum, więc chwilowo poczuł się mocny i postanowił wylać swoje tajone żale. I oczywiście zrobił to w glorii i chwale :>

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
55 minut temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Ktoś otwarcie krytykuje i szkaluje Forum, więc chwilowo poczuł się mocny i postanowił wylać swoje tajone żale. I oczywiście zrobił to w glorii i chwale :>

Minie trochę czasu i nowi "kumple" przerobią go tak, że nie będzie wiedział gdzie góra a gdzie dół. Nikt nie będzie się cackał z kimś kto zdradził i opluł swoich kolegów, kto nie jest lojalny do swoich, który uśmiecha się i miło gada, a za plecami obmawia i szkodzi. Litości mieć nie będą, bo zdrajców nie szanują nawet najgorsze monstra ziemi, tej ziemi.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Silny napisał:

Frajer oznacza osobę upokorzoną, poniżoną - to słowo dresiarskie, a ja takich klimatów tu nie chcę.

No i prawilnie, popieram.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę się rozpisywał,  te oszczerstwa że Marek naciąga na kasę to jakiś pijacki bełkot ,

Prawdą jest  to że Marek odmawia bądz zwraca wpłacone kwoty, kiedyś mi odesłał i od tamtej pory go nie lubię:P.

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jako świeżak nie chciałem się wypowiadać w tym temacie uważając, że jest to sprawa starszyzny, ale post:

wywołał mnie do tablicy, bo warto chyba pokazać jak cała ta afera wygląda z punktu widzenia nowego użytkownika.

Przeglądając starsze tematy na forum trafiałem na posty Ryśka i nie ukrywam, że wiele z nich mi się podobało. Bez dwóch zdań to jest inteligentny facet i umie ciekawie pisać.

Potem trafiłem na jego blog, dzięki czemu (i obejrzanemu wcześniej filmowi, to ładnie się zgrało) dość skutecznie zaraziłem się jego fascynacją Beksińskimi. Później z ciekawości wyszukałem powód, dla którego Rysiek dostał banana: knuł, kręcił i intrygował? Ok, nie moja sprawa, przyjąłem do wiadomości. Mnie interesują idee, ludzie to tylko nośnik, spory personalne niewiele mnie obchodzą.

Następnie zobaczyłem, że @Dobi i @RedBull1973 to multikonta Ryśka i je zbanowano. Tutaj już mnie zatkało: lubiłem i ceniłem tych "użytkowników", nieraz ich lajkowałem. Potrafili też pisać farmazony i zawracać dupę, ale, myślałem sobie, każdy ma gorsze chwile. Słowem - iluzja stała na bardzo, bardzo wysokim poziomie.

Oczywiście przebiegły mi przez głowę jakieś wątpliwości. Bo przecie po jaką cholere taki zdolny facet siedziałby tyle na forum i bawił się w te gierki?! Ponadto Rysiek na blogu wspominał coś o pracy w korpo, więc jak on przy tym mógłby znaleźć na to czas?

Z drugiej strony nie mam żadnego powodu żeby nie ufać moderacji, a tym bardziej nie widzę sensu w obdarzaniu zaufaniem intryganta. Nie mieści mi się wręcz w głowie, że ktoś mógłby włożyć tyle pracy w coś takiego.

No ale właśnie z tego, że większości pewne rzeczy nie mieszczą się w bańce, korzystają oszuści, agenci i politycy!

Myślę że motyw jest jeden: forum to potencjalnie żyła złota. Za parę lat to będzie nie tylko silny ruch społeczny, ale i duży rynek zbytu, tudzież grupa wpływu. I ktoś chce to ujebać na starcie.

To, czy na wykopie pisze teraz Rysiek, czy może jakiś trolas, co podszył dię za @RedBull1973, jest już obojętne. Nie mogę się sobie nadziwić, że wlazłem dziś w to szambo: wykop to w końcu miejsce gdzie bloga miał TW Bolek ;) .

Hipokryzja Słabka przekracza wszelkie granice: najpierw pisze że nie słucha "mlaskania" Marka, by zaraz słowo w słowo cytować jego audycje :D ja nie chcę mieć z tymi ludźmi nic wspólnego, nie wierzę im jak psom. Ich jedynym celem jest zniszczenie tego forum i Marka osobiście, tudzież zmanipulowanie i przejęcie użytkowników. Popieram politykę Wodza. 

I na tym zakończę temat...

Edytowane przez Ziomisław
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W poście @Assasyn 'a

opisałem jak można atakować Forum. Jeśli Forum zostałoby zaszufladkowane jako radykalne, antykobiece, apodyktyczne, itp itd.....wtedy przy takim zaszufladkowaniu Nas wiadomo, że nikt tutaj z nowych użytkowników nie chciałby nawet zaglądnąć.

Ból dupy? Ktoś chce przechwycić rokujący pomysł i eliminuje konkurencje? Złośliwość?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

No i prawilnie, popieram.

Myślę że lżej bym zareagował na słowo "kurwa" itd., słowo frajer niesie dla mnie znacznie gorszy ładunek emocji, niż inne brzydkie określenia - zwłaszcza że RedBull w tamtej sytuacji ujawnił że popełnił błąd. A ja ludzi którzy popełniają błąd, przyznają się do niego, staram się ochraniać. Bo forum ma być miejscem gdzie na słabość reaguje się pomocą, a nie lżeniem. Broniłem wiedząc już, że RB jest mocno podejrzany, właściwie to miałem już pewność - i tego nie żałuję.

7 godzin temu, kryss napisał:

Nie będę się rozpisywał,  te oszczerstwa że Marek naciąga na kasę to jakiś pijacki bełkot ,

Prawdą jest  to że Marek odmawia bądz zwraca wpłacone kwoty, kiedyś mi odesłał i od tamtej pory go nie lubię:P.

Nie bój żaby, jak będzie silna potrzeba forumowa nie odmówię - ale póki co jest wszystko ok i nie trzeba. 

----------------------------------

@Arox napisał, że nieco pofantazjowałem pisząc o 40 tysiącach miesięcznie które mógłbym zarabiać. Jest to prawda - ale w drugą stronę. Można i więcej. Przypominam wam że byle spotkanie z ludźmi które organizowałem z koleżanką sprawiało, że guru wychodził mając w kieszeni znacznie ponad dyszkę, a może i dwie dyszki. To było kilka godzin gadania i medytowania, czyli guru mógł w trakcie legalnie kimnąć i nikt o to się nie burzył - do przeżycia. To co, nie dałbym rady 4 razy w miesiącu zrobić takiego spotkania? Gdybym miał zdrowie, zrobiłbym to bez problemu. I 50 tysięcy w kieszeni jest? Oczywiście że jest.

Gra zamienia się w znacznie twardszą wtedy, gdy do gry wchodzi fundacja a może z czasem partia polityczna z pewnym postulatem, który moim zdaniem jest mało realny do spełnienia, ale przynajmniej można go nagłośnić. To są naprawdę poważne pieniądze, które wprost leżą na ziemi. Ja znam zamożnych ludzi, którzy mi to wprost mówią - kasa leży na ziemi. Dlaczego Schetyna przeszedł z dużego biznesu do polityki? Dlatego bo tam są pieniądze znacznie większe, no ale to oczywistości.

I teraz mamy kilku gości, którzy mają swoje interesy. Jeden widzi że rosnę, a prawie mnie dobił więc kwestie ambicjonalne, oraz strach że jak za mocno urosnę, to profesjonaliści się nim na poważnie zajmą (zgodnie z prawem) i zostanie doprowadzony do więzienia. To prawda. Gdybym miał duży sukces, daję sto tysięcy i kilka osób dokładnie prześwietli wszystko co robił w sieci ostatnie dziesięć lat, a ludzie którzy nie chcą zeznawać przeciwko niemu bo się boją jego zemsty i krzywd, dostaną ochronę i kopertę przez co zmienią zdanie. Zebrane dowody i zeznania będą dostarczone tam gdzie się je dostarcza, i zaczniemy sobie rozmawiać o tym wszystkim, czyli Sławka czeka kilka mocno nerwowych lat - no ale jak się tyle lat krzywdziło ludzi, to chyba wiedział że za stalking jest kara, mamy w końcu do czynienia z wykładowcą w doktoratem.

Kolejny legalnie wyciskał jak cytrynę ludzi pracujących za nędzne ochłapy w ruskiej korporacji, ale widocznie wyciskał za mało albo znalazł się taki, co w wyniku wewnętrznych rozgrywek go wyhuśtał stamtąd, więc teraz nasz nieudaczny nadzorca niewolników szuka niszy do zrobienia poważnych pieniędzy. 

Są też inne grupy i osoby, ale o nich porozmawiamy sobie innym razem.

Krótko mówiąc, a raczej pisząc - zniszczenie forum ma kilka celów. Różnice ideologiczne, zemsta, pogarda do mnie że człowiek bez matury i nie mogący się normalnie poruszać przez chorobę coś osiągnął (a oponent nie), a pewnie są i inne cele. Atakuje się póki co niszcząc o nas opinię, powtarzając tysiące razy jak nienawidzimy kobiet, jesteśmy podli, źli, jak wyciągam od was kasę, wykorzystuję kobiety itd. Czyli szkoła dr Goebbelsa - kłamstwo powtarzane tysiąc razy, staje się prawdą. Chwalić Pana Boga, w tym przypadku kłamstwo pozostaje kłamstwem, bo wykop nie pozycjonuje tego co o nas piszą w sieci, a my o nich jak najbardziej. Taki chichocik losu, co można sprawdzić w google. Stosuje się też od ponad roku zagrywkę z sądami - grożą mi sądem wszyscy wyrzuceni, bezustannie podsycając atmosferę zastraszenia, a likwidacja mitomanów, ludzi złej woli, zazdrośników i innych miernot nazywa chorobą psychiczną i paranoją. 

Ciekawe że chorobę psychiczną zarzuca mi człowiek, który poświęcił na niszczenie mnie już 10 lat - człowiek który oficjalnie wysyła mi groźby na meila ze skanami pism z prokuratury.

Zwróćcie też uwagę, kto zarzuca nam nienawiść do kobiet. Vincent chwalący się totalnym upodleniem kobiety i wyjadaniem jej lodówki (czułem do tego co mówi wstręt, nawet wiedząc że jak zwykle zmyśla), RB czy inni męczennicy, co już bracia przytaczali jaki oni mieli stosunek do Pań. Na szczęście jesteśmy na tyle mali, że niszczą nas kompletni amatorzy. Ale jeśli coś pójdzie wyżej, do "pracy" przystąpią zawodowcy a nie tacy nieudacznicy, więc będzie wtedy dopiero wesoło.

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Silny napisał:

Zwróćcie też uwagę, kto zarzuca nam nienawiść do kobiet. Vincent chwalący się totalnym upodleniem kobiety i wyjadaniem jej lodówki (czułem do tego co mówi wstręt, nawet wiedząc że jak zwykle zmyśla)

Cóż, nie chcę mówić źle o nieobecnym, Vincent ma dużą wiedzę w kilku dziedzinach i na pewno jest inteligentnym typem.

Ale przypomniałeś mi wątek który kiedyś mocno mnie zastanowił.

Assasyn w jakimś starym temacie rozważał czy może przyświrować z pewną chętną na niego mężatkę.

Vincent wtedy skwitował te postawę "jesteś człowiekiem bez kręgosłupa moralnego nasz forumowy zabójco".

Po czym jakiś czas później jak już wspomniałeś wydupcył sodomoorgazmistycznie kobitę która miała narzeczonego, wyjadając po zdarzeniu kiełbasę

z lodówki niczym boczek z kiepskich i to już było w porządku. :)

Inny przypadek - zwrócił mi uwagę, że mogę się straszliwie pomylić oceniając kogoś po wyglądzie. Po czym w jakimś wątku stwierdził, że poznał po uszach,

że żona jego kumpla jest kobietą średnio prowadzącą się. :o

A niedawno moralizował na wypoku m.in. że brzydzi się relatywizmem moralnym, ale jakoś widziałem przebijające w jego starszych postach czasem dosyć mocno

podwójne standardy itp. Tylko moja opinia, nic znaczącego. ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam ciekawą rzecz, po napisaniu tutaj mojego postu w tym temacie odnośnie Mosze Red i Silny, po około 10 minutach forum dla mnie przestało działać, wyświetlał się napis ze aktualizacja forum i nie mogłem się zalogować. W tej samej minucie przerzuciłem się na inny rodzaj połączenia z internetem i dostałem nowe IP - wyczyściłem ciasteczka. I co??  Forum działało - oczywiście bez logowania wszystkie wątki działały itd. Powrót na moje stare IP - i nie działa bo aktualizacja forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, rarek2 napisał:

Dodam ciekawą rzecz, po napisaniu tutaj mojego postu w tym temacie odnośnie Mosze Red i Silny, po około 10 minutach forum dla mnie przestało działać, wyświetlał się napis ze aktualizacja forum i nie mogłem się zalogować. W tej samej minucie przerzuciłem się na inny rodzaj połączenia z internetem i dostałem nowe IP - wyczyściłem ciasteczka. I co??  Forum działało - oczywiście bez logowania wszystkie wątki działały itd. Powrót na moje stare IP - i nie działa bo aktualizacja forum.

Forum było przenoszone na szybsze serwery przez obsługę techniczną aby usprawnić działanie, trwało to około 15 -20 minut, informacja o przeniesieniu forum była podana na czacie. 

Jeszcze jakieś ciekawe teorie spiskowe? 

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Cóż, nie chcę mówić źle o nieobecnym, Vincent ma dużą wiedzę w kilku dziedzinach i na pewno jest inteligentnym typem.

Ale przypomniałeś mi wątek który kiedyś mocno mnie zastanowił

Dokładnie. Dodatkowo przykro mi się zrobiło, że pisze kłamstwa o @Adolf który go serdecznie ugościł, a teraz wymyśla jakieś brednie o donosach do mnie, czy podlizywaniu się - nic takiego nigdy nie miało miejsca. Z drugiej strony widać wyraźnie, że jest to człowiek dla którego takie idee jak przyjaźń i lojalność nie istnieją. Pozwólcie że sprostuję jedną rzecz - Vinc na wykopie pisał, że coś o jego matce się śmieli czy coś w ten deseń, tymczasem sam Vinc opisał na forum publicznie problemy ze swoją matką, i ludzie - w tym i ja - mu odpowiadali. Nie kumam czy on ma coś z pamięcią, czy po prostu losowo obrzuca ludzi gównem ze Sławkiem, trudno mi to pojąć. 

Godzinę temu, rarek2 napisał:

No dobra, przyznaję się - Twoje posty są tak przenikliwe i tak odkrywają hipokryzję i terror tu rządzących, że ze strachu przed Twym genialnym "piórem", wyłączyliśmy całe forum na złość Tobie i zrobiliśmy aktualizację. Wielki podziw że odkryłeś naszą grę przeciwko Tobie, bo przecież życie moje i modów toczy się tylko wokół Ciebie.

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, ja tak nieśmiało chciałbym zauważyć, że jakby choćby w ten temat zaglądnął jakiś obcy ludź to może uznać tutejsze towarzystwo za bandę dziwadeł.

Ale to tylko takie nieśmiałe zauważenie -_-

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@rarek2 no stary to na pewno spisek! Stuleja @Silny wyczuła zaburzenia mocy i wtem Guru doznał wizji! "Ten oto rarek będzie chciał się zalogować na forum więc buehehehehehe (to jest ten no, złowrogi śmiech antagonisty) zrobię mu psikusa i zablokuję mu tę możliwość!" Tylko nie wiem czemu spotkało to też resztę Braci, ale pewnie się szef rozpędził i tak mu się wymskło no. Powodem zdecydowanie nie mogło być nic innego! No po prostu nie mogło być! Nie ma takiej opcji!

A poważniej to nie rozumiem o co Ci chodzi. Dostałeś ostrzeżenie za nazwanie kogoś frajerem i Marek jasno napisał, co o tym określeniu sądzi. Zrobiłeś wycieczkę personalną w kierunku danego użytkownika, więc poniosłeś tego konsekwencje. Mogłeś RedBullowi odpisać bez tego typu uszczypliwości i nikt by nie miał pretensji o to, że wyraziłeś swoje zdanie. Sprawiasz wrażenie rozżalonego tamtą sytuację i nagle zaczynasz tworzyć jakieś dziwaczne teorie spiskowe. Czemu akurat teraz?

Edytowane przez HORACIOU5
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, Silny napisał:

No dobra, przyznaję się - Twoje posty są tak przenikliwe i tak odkrywają hipokryzję i terror tu rządzących, że ze strachu przed Twym genialnym "piórem", wyłączyliśmy całe forum na złość Tobie i zrobiliśmy aktualizację. Wielki podziw że odkryłeś naszą grę przeciwko Tobie, bo przecież życie moje i modów toczy się tylko wokół Ciebie.

Jak zauważyliście - opisałem sytuację bez żadnej oceny. Bez komentarza. Bez teorii spiskowych. Same fakty tego co się przydarzyło i co zauważyłem. Wnioski i domysły niech inni wyciągną.  Nie wiem co było przyczyną, czy np forum ładowało się z cache serwerów - nie wiem bo się na tym nie znam od strony technicznej. 

I dlatego dziwi mnie przypisywanie mi czegoś czego nie napisałem. Posądzanie o teorie spiskowe. Dziwi mnie taka reakcja rzekłbym nawet histeryczna i niegrzeczna, prześmiewcza a nawet OFENSYWNA. Normalnie miałbym w nosie czy teraz mogę się zalogować czy nie, ale po prostu tak sobie sprawdziłem i wynik sprawdzenia opisałem. Tyle.

Czemu akurat teraz - bo sami zaczęliście o tym pisać.

Edytowane przez rarek2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe socjologicznie jest to jak się zachowuje jednostka wykluczona z jakiejś społeczności. A forum jest jakąś społecznością .... choć tylko wirtualną (dla większości). 

A zachowuje się tak, że oczernia tego który wyłączył go z tej społeczności jednocześnie zgadzając się z nim w większości np. spraw dot. relacji facet - kobieta. 

Lubiłem czytać Twoje posty @RedBull1973 (no może oprócz używania słowa "loszka") -  tak żeby nie było, że wszyscy po Tobie jadą. Ale to co piszesz na tym wykopie jest .... :wacko:. Wciąż czytając to forum (i te słowa) nakręcasz się a potem wyrzucasz jad - no przecież wiesz jak ten mechanizm działa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wroński

To znaczy co? Mamy przestać bronić forum? Pozwolić na łamanie regulaminu i samowolkę? Czy obojętnie przyglądać się temu, jak nas oczerniają?

I przejmować się tym, że ktoś nas uzna za dziwadła? Przecież ze względu na nasz światopogląd i ideę forum tak naprawdę 90 % (albo i więcej) społeczeństwa nas uznaje za wynalazki - tylko co z tego? 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, po prostu raz na jakiś czas rzucam okiem na tą całą historię i jakiś taki zniesmaczony się robię i ręce opadają.

Multikonta, oskarżenia, pogrobowcy, sławki, cały ten pierdolnik. Normalnie gimbaza.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, rarek2 napisał:

Jak zauważyliście - opisałem sytuację bez żadnej oceny. Bez komentarza. Bez teorii spiskowych. Same fakty tego co się przydarzyło i co zauważyłem. Wnioski i domysły niech inni wyciągną.  Nie wiem co było przyczyną, czy np forum ładowało się z cache serwerów - nie wiem bo się na tym nie znam od strony technicznej. 

I dlatego dziwi mnie przypisywanie mi czegoś czego nie napisałem. Posądzanie o teorie spiskowe. Dziwi mnie taka reakcja rzekłbym nawet histeryczna i niegrzeczna, prześmiewcza a nawet OFENSYWNA. Normalnie miałbym w nosie czy teraz mogę się zalogować czy nie, ale po prostu tak sobie sprawdziłem i wynik sprawdzenia opisałem. Tyle.

Czemu akurat teraz - bo sami zaczęliście o tym pisać.

1 I zrobiłeś to przypadkiem w wątku dotyczącym innego użytkownika, który atakuje forum. ;) 

2 Świadomie umieściłeś to jako sugestię nadużycia, a teraz przekręcasz kota ogonem.

3 Robisz offtop, wszelkie kwestie techniczne dotyczące forum porusza się w przeznaczonym do tego dziale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez baca
      To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.