Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum

113 postów w tym temacie

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

1 I zrobiłeś to przypadkiem w wątku dotyczącym innego użytkownika, który atakuje forum. ;) 

2 Świadomie umieściłeś to jako sugestię nadużycia, a teraz przekręcasz kota ogonem.

3 Robisz offtop, wszelkie kwestie techniczne dotyczące forum porusza się w przeznaczonym do tego dziale.

Po co bijecie pianę. Ja na tym kończę tą bezproduktywną dyskusję - mam wiele innych ciekawszych zajęć od plotkarstwa forumowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odniosę się do trzech spraw:

1. Jako admin nie brałem (i nie biorę) ani złotówki za swoją działalność na forum, wszystko co tu robię to poświęcanie czasu po godzinach pracy - dlaczego - ponieważ Marek ( @Silny ) poprzez swoje książki, audycje i forum wiele mi pomógł kiedy byłem na życiowym zakręcie. Dodatkowo posty kilku użytkowników stąd otworzyły mi oczy na wiele spraw.

2. Nie życzę sobie pomawiania o mizoginię / wrogość do kobiet ponieważ takie postawy (podobnie jak jakiekolwiek próby przemocy w stosunku do Pań) są tępione przez moderację, a użytkownicy ostrzegani / banowani.

Tym bardziej nie jest na miejscu gdy tego typu uwagę wygłasza osoba, którą napisała:

Polskie kurwy co wyrabiają, to tragedia...same łapią za dupy i kutasy na parkiecie tych ciapatych! Którzy oczywiście je OLEWAJĄ !

w wątku:

Na forum pada wiele gorzkich słów w stosunku co do Pań ale mizgonia czy wrogość co do nich.... Raczej nie. Tym bardziej, że jest tu silna frakcja prozwiązkowa do której sam należę....

3. Uważam, iż waflowanie sie na wykopie z ludźmi jawnie dążącymi do zniszczenia tego miejsca jest co najmniej słabe.

Tyle ode mnie.

18 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Po co bijecie pianę. Ja na tym kończę tą bezproduktywną dyskusję - mam wiele innych ciekawszych zajęć od plotkarstwa forumowego.

My bijemy pianę, czy może Ty zrobiłeś z siebie bałwana morskiego (skojarzenia znad morza jakby ktoś nie załapał) posądzając Braci Moderatorów o robienie Ci pod górkę po Twoim komciu? Gdyby chcieli, dostałbyś bana a nie forum byłoby wyłączane. Aż tak istotny dla forum nie jesteś, jeśli rozumiesz co mam na myśli :>

To co wkleił @Długowłosy jest wstrząsające - człowiek który lżył Polskie kobiety i wyzywał je od kurew (no i oskarża mnie o kradzież pieniędzy forumowiczów), ma czelność pisać że to my na forum nienawidzimy kobiety. Ma farta że tego nie widziałem, bo skończyłby jak Rarek i byłyby płacze i dąsy że forum wyłączają :>

EDIT. Pragnę dodać ciekawostkę. Nawet Rysiek stwierdził na wykopie, że zwróciłem mu kiedyś pieniądze. Nawet tego nie pamiętam. Jeśli moi rywale twierdzą że zwracam pieniądze i jestem w tej kwestii szlachetny, to chyba sprawa mojego "złodziejstwa" powinna być definitywnie zamknięta i osądzona w otłuszczonych sercach Braci. I z tej strony za te świadectwo dziękuję Ryśkowi. Jak walczyć, to z jakąś klasą i elegancko.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  •  themaskator_pl_wUec7ks7J8,q40.jpg

@RedBull1973: 
    Nie ma żadnych dowodów na multikonta, bo ich nie było. Brzytwa by musiał coś spreparować, a nie zrobi tego bo nie jest kamikadze. :D Najgorsze jest to, że chłopak z doktoratem (wspominał na spotkaniu pod Spałą, że miał otwarty przewód) jest zmuszony do zarabiania na życie poprzez wspieranie Kotona. Opcje są dwie - albo jest identyczną szują, albo forum przynosi znaczne zyski, albo po prostu traktuje to jako sposób na życie. Inna rzecz, że oni wszyscy panicznie boją się kobiet - to nie jest mizoginia, to jest zwykły strach. link

To, że jestem w pewnych sprawach cwany, to nie znaczy, że zniżył bym się do takiej podłej sztuczki jak preparowanie dowodów. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Najgorsze jest to, że taki gość jak Rysiek, z tak konkretną wiedzą i w dodatku mający o dobre 10 lat więcej ode mnie ma jakieś nędzne 300 odsłon na swoim blogu a o subskrypcjach na jego kanale YT to nawet nie będę pisał...

Do niczego nie jestem zmuszony, ani nie byłem zmuszany. Od Marka dostałem raz 200PLN w ramach prezentu tak jak i reszta moderacji (nie licząc Długoqwłosego, bo nie był wtedy modem).

Funkcję moderatora piastuję pro publico bono.

A 'kolegę' Vincenta pozdrawiam czule tym oto memem:

FxkuWgh.jpg

:> :>

PS: I wypraszam sobie aluzje jakobym miał konto na wykopie. Owszem miałem tam konto ale zostało ono zbanowane razem z kontem Marka dawno temu. Od tamtego czasu na wykopie w charakterze aktywnego użytkownika nie bywam i póki co nie zamierzam bywać.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż boję się zapytać czym pokryty jest miecz na mendy. :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Silny napisał:

EDIT. Pragnę dodać ciekawostkę. Nawet Rysiek stwierdził na wykopie, że zwróciłem mu kiedyś pieniądze. Nawet tego nie pamiętam. Jeśli moi rywale twierdzą że zwracam pieniądze i jestem w tej kwestii szlachetny, to chyba sprawa mojego "złodziejstwa" powinna być definitywnie zamknięta i osądzona w otłuszczonych sercach Braci. I z tej strony za te świadectwo dziękuję Ryśkowi. Jak walczyć, to z jakąś klasą i elegancko.

Wracamy do czasów EcoEgo, sprzed SamczegoRuna.pl- Wtedy mieliście spór o to czy Nissan Navarra- wg Ciebie traktor (bo rzeczywiście jest autem użytkowym wyższej półki) a wg Rysia Auto jednak uznawane za auto ludzi sukcesu naszej szerokości geo.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Arox pamiętam ten spór o navare, ale to chyba było już tutaj na forum :) Rysiek wtedy odjechał ze swoimi teoriami...

Edytowane przez Assasyn
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musiał się przenieść. Zaczął się na EE. To pamiętam. Bo byłem na EE brany za dziewczynkę... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Silny napisał:

Marku, piszesz o RedBullu, że zarzuca kradzież, a za chwilę o Ryśku, że chociaż przyznał że zwrócił pieniądze. 
Piszesz jakby o dwóch osobach.
A przecież podobno to ta sama osoba. :huh: Trochę już się gubię.   

To w końcu jak to jest z tymi masowo powbijanymi banami na podstawie multikont z 23 grudnia?  @Mosze Red ? 

Edytowane przez The Saint

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, The Saint napisał:

To w końcu jak to jest z tymi masowo powbijanymi banami na podstawie multikont z 23 grudnia?  @Mosze Red ? 

Według wszystkich dostępnych dla moderacji danych, konta wymienione w tym poście są multikontami.

47 minut temu, The Saint napisał:

Marku, piszesz o RedBullu, że zarzuca kradzież, a za chwilę o Ryśku, że chociaż przyznał że zwrócił pieniądze. 

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Marka, jak coś nie tak niech mnie skoryguje.

Na wykopie piszą dwa konta więc Marek stosuje to rozgraniczenie, żeby nie pisać za każdym razem osoba X napisała z konta A, osoba X napisała z konta B.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Arox napisał:

Wracamy do czasów EcoEgo, sprzed SamczegoRuna.pl- Wtedy mieliście spór o to czy Nissan Navarra- wg Ciebie traktor (bo rzeczywiście jest autem użytkowym wyższej półki) a wg Rysia Auto jednak uznawane za auto ludzi sukcesu naszej szerokości geo.

Taaa, dobrze to pamiętam. Dziwiła mnie wtedy reakcja Ryśka, bo miałem go za bardzo spoko gościa. I nawet bym mu przytaknął, gdyby nie to że ja jeździłem navarą i jest to oczywiście w miarę drogi, ale jednak samochód użytkowy jak piszesz, a nie auto do długich podróży. Akurat do dłuższych podróży z bagażami jest np. suv volvo które pewna znana mi osoba miała, a do roboty była navara. W środku wysoko, ale głośno jak cholera i twardo. 

Godzinę temu, Assasyn napisał:

@Arox pamiętam ten spór o navare, ale to chyba było już tutaj na forum :) Rysiek wtedy odjechał ze swoimi teoriami...

To było na EE, zresztą niebawem stronka wróci, hajs już poszedł i pracuje facet nad skryptem przenoszącym komcie z joomli na wordpressa.

Godzinę temu, The Saint napisał:

A przecież podobno to ta sama osoba. :huh: Trochę już się gubię.   

To tak samo jak piszę o Ferred, Kanistrze i wielu innych nickach - a to przecież jedna i ta sama osoba, Sławek. Ale gdy napiszę Sławek, nikt nie zrozumie o co chodzi. W danej chwili rozmawiamy o konkretnej sprawie - wykopie - więc odnoszę się nickami do osób biorących tam udział w moim zaocznym procesie chyba już karnym nawet. Gdybym napisał Rysiek oskarża mnie o kradzież i Rysiek uważa że zwracam hajs, byłoby to dziwne, nieprawdaż?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tuż przed pierwszym zlotem, tym sopockim, rozmawiałem niezobowiązująco z Ryśkiem; to było takie obwąchiwanie, gadka o Samczym Runie i o forum też. Dyskutant wypytywał tez mnie czy kogoś znam.

Ale bardziej zaskoczyło mnie, że Ryszard poddał w wątpliwość problem @Mosze Red-a nakreślony w wątku pod tytułem bodaj "Magda lat 21". Nie odbiegnę od prawdy stwierdzając, że Rysiek był (a może udawał) zniesmaczony i utrzymywał, że sytuacja została mocno przerysowana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Endeg mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tej sytuacji? bo albo mnie wtedy nie było w barze, albo koncentrowałem się na rozmowie z kimś innym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Assasyn napisał:

@Endeg mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tej sytuacji? bo albo mnie wtedy nie było w barze, albo koncentrowałem się na rozmowie z kimś innym...

Ta rozmowa była ciut wcześniej, we dwóch gadaliśmy tylko, bo akurat byliśmy pierwsi na miejscu zlotu. Później dołączyła główna grupa.

W sumie to nie byłoby o czym pisać, ale w kontekście późniejszych forumowych pierepałek z R. przypomniała mi się ta rozmowa. Bo myślę sobie, dopiero co parę minut gość mnie zna i od razu podważa to co napisał inny forumowicz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponownie podkradnę trochę przestrzeni w wątku z tym razem zwrócę się do Themaskatora czyli @Rysiek Judasz.

Uważałem i uważam, że swoimi postami wniosłeś sporą wartość dodaną na forum. Konkretnie, rzeczowo, logicznie.

Do teraz poczytują Twoją stronę, od czasu do czasu znajduję tam ciekawe treści.

I równie jak do @RedBull1973zwrócę się do Ciebie byś rozważył czy zasadnym jest pisanie ogólników vide "wszyscy się boją kobiet" itd.

Obaj wiemy doskonale, że nie jest. Więc jeśli używasz tego jako argumentu propagandowego mającego na celu zaszufladkowanie

użytkowników forum czy też dorobienia temu miejscu gombrowiczowskiej gęby - ok, rozumiem. Taka strategia, takie do jej wykonania używane środki.

A to czy mające coś wspólnego z, nazwijmy to górnolotnie, obiektywną prawdą, czy też nie - to jest nieistotne. Strategia, zamierzony efekt oraz adekwatne

do owej strategii i efektu środki. Różnorakie. Nie popieram - ale rozumiem.

Natomiast jeśli piszesz @Rysiek Judasz, nazwijmy to - od serca, to wydaje mi się że również masz przed oczami jedynie pewien wycinek, akurat ten który

pasuje do z góry założonej tezy. Może warto spojrzeć szerzej? A przy okazji pozdrów proszę tą uroczą młodą damę z emiskpiątki.

S.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Endeg napisał:

Ta rozmowa była ciut wcześniej, we dwóch gadaliśmy tylko, bo akurat byliśmy pierwsi na miejscu zlotu. Później dołączyła główna grupa.

W sumie to nie byłoby o czym pisać, ale w kontekście późniejszych forumowych pierepałek z R. przypomniała mi się ta rozmowa. Bo myślę sobie, dopiero co parę minut gość mnie zna i od razu podważa to co napisał inny forumowicz.

Moja wizja Ryśka jako osoby bardzo fajnej, zachwiała się przy kłótni o tego nissana - ale nie runęła. Jednak ta sytuacja mi pokazała, że coś jest nie tak - sprawa była w sumie śmieszna, nie rozumiałem tej zaciekłej obrony użytkowego auta jako wygodnej limuzyny człowieka sukcesu. A ja nie podważałem zasług kolegi Ryśka, tylko opinię o aucie które znałem. Tu już maska na chwilę opadła - ale szybko wróciła, było nawet poruszanie tematu że ja jestem biedny względem tego kolegi. Temat olałem, bo takie spięcia myślę że są naturalne wśród samców. Rysiek fenomenalnie komplementuje ludzi - mnie ujął chwaleniem moich umiejętności bokserskich, bo wyczuł że to bardzo lubię.

Ale sytuacja ze zlotu - oraz aktualnie ohydne zachowanie Ryśka na wykopie sprawiają, że coraz więcej się o nim odsłania wiedzy. Np. pisanie o Tarnawie który bił Chrumkacza, ma na celu skłócenie ich bo wszyscy mówią że tak nie było, ale Rysiek teraz tym manipuluje. Pisanie że chciał zareagować też jest zabawne, bo Tarnawa Ryśka by zbił na kwaśne jabłko. Teraz właśnie wychodzą oszczerstwa i kłamstwa które stosuje wobec ludzi ze zlotu i mnie. Bajki o gazecie którą założyłem, by zdobyć o nim dane - kiedy ja dzień po zlocie miałem niemal WSZYSTKIE dane Ryśka razem z jego zdjęciem. Gazety nie ma, bo mi nie chcieli jej w sądzie zarejestrować, ale temat jest otwarty i wrócę do niego.

Nie rozumiem dlaczego on to wszystko robi. Ja go naprawdę lubiłem, i będąc ze mną w przyjaźni nie straciłby. Pisałby książkę - koledze zareklamowałbym za darmo. Otwierałby działalność - pomógłbym. Rysiek swoim zachowaniem utracił kilka lat wirtualnego kumplowania się ze mną - a ja o "swoich" dbam jak mogę. Krzywdy mu nie zrobiłem, nicka nie obrażam bo przecież na imię ma inaczej, do czasu wykopu mimo wszystko miałem do niego taki prosty, męski szacunek.

Może to i dobrze że tak wyszło. Tylko nadal tego nie rozumiem - po co spalił naszą znajomość? Czy on tak mną gardzi, że nie mógł się powstrzymać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Silny napisał:

Ale sytuacja ze zlotu - oraz aktualnie ohydne zachowanie Ryśka na wykopie sprawiają, że coraz więcej się o nim odsłania wiedzy. Np. pisanie o Tarnawie który bił Chrumkacza, ma na celu skłócenie ich bo wszyscy mówią że tak nie było, ale Rysiek teraz tym manipuluje. Pisanie że chciał zareagować też jest zabawne, bo Tarnawa Ryśka by zbił na kwaśne jabłko. Teraz właśnie wychodzą oszczerstwa i kłamstwa które stosuje wobec ludzi ze zlotu i mnie. Bajki o gazecie którą założyłem, by zdobyć o nim dane - kiedy ja dzień po zlocie miałem niemal WSZYSTKIE dane Ryśka razem z jego zdjęciem. Gazety nie ma, bo mi nie chcieli jej w sądzie zarejestrować, ale temat jest otwarty i wrócę do niego.

Serio coś takiego pisał? Przecież to jest kurde wyssane z palca. @Tarnawa vel Lancelot nic takiego nie robił, jedyna wymiana ciosów była na tym małym pseudosparringu, który był przez obydwie strony zaakceptowany.
A i też nie wiem gdzie on chciał reagować :D

@Silny, można prosić o linka do wykopu gdzie on to pisze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Chrumkacz Zdaję sobie sprawę że czytanie tego jest dla Ciebie przykre - ja czytam o sobie takie rzeczy 10 lat niemal codziennie, więc coś o tym wiem. Co do Ryśka, to co napisał jest po prostu podłe, ohydne. Nawet jeśli prawdą by było to że Tarnawa Cię uderzył, to mimo że z nim gadałem a z Tobą nie za bardzo się znałem, natychmiast stąd by odszedł za coś takiego - ale pytałem wszystkich, i zrobiliście sobie taką "zabawę" - wasza sprawa. Jak ja bym dostał w twarz, to bym zatłukł drugą osobę, ale to był wasz wybór.

I nawet jeśli by to była prawda, to Rysiek upokorzył Cię publicznie pisząc takie rzeczy - zachował się jak ostatnia kanalia. Jest to oczywiście kolejna próba skłócenia ludzi ze zlotu, oraz zemsta na @Tarnawa vel Lancelot i @Adolf za to, że nie nabrali się na jego gierki na zlocie skąd zwiał. Odwet na Tarnawie wziął na siebie Rysiek poniżając Cię swoim kłamliwym wpisem, a za Adolfa wziął się Szymek (Vincent), kłamiąc że Adolf coś do mnie pisał na jego temat. Tak się składa że w sprawie Vinca pisało do mnie kilkanaście ludzi, że obrabia mi dupę za moimi plecami, no ale to już było opisywane wielokrotnie. Jeśli rozmawiałem z Adolfem o Szymku, to już gdy wybuchła z nim afera - czyli gdy sam odszedł, i gdy mnie opluwał za spóźnienie się kilkanaście minut na skype. Wtedy wszyscy o nim gadali, bo wyszło na jaw jak się zachowywał - i wielu ludzi stąd mu powiedziało żeby spadał z ich życia i trzymał się z daleka od ich lodówki. Ale to nie ja kogoś napuszczałem na Szymka, tylko jego zachowanie sprawiło, że ludzie nie chcieli się z nim kolegować. To on sam doprowadził do tego - ale łatwiej zrzucić winę na kogoś. No i teraz ma nowych "przyjaciół" :>

Adolf gościł Szymka, dawał mu spanie, jedzenie, tolerował jego natarczywe zachowanie - i taką ma odpłatę za swoją dobroć: pomówienia, pisanie publiczne o pijaństwie, rzekomym podlizywaniu się i wysyłaniu wódki. Ja za pomaganie za darmo i wysłuchiwanie łzawych historyjek Szymka, też mam właśnie odpłatę, gdzie kłamie i zmyśla jak najęty na wykopie człowiekowi, który prześladuje słabszych latami w necie.

Wróćmy jeszcze do Ryśka. Napisał że zwracałem pieniądze, bo bałem się pewnych ludzi.  @kryss się bałem? Życzliwego, miłego człowieka który miał wszyscy wiedzą jakie problemy? Nie wziąłem kasy od Kryssa, bo miałem swoją a jemu potrzeba, bo go lubię, a nie dlatego że się go boję. Jest jeszcze niejedna osoba której zwracałem pieniądze, ale nie dlatego że się bałem, tylko dlatego że brałem gdy było potrzeba, a jak nie trzeba nie biorę. Nie będę podawał tych osób, ale jest ich WIELE.

Nawet Sylwii ZWRÓCIŁEM pieniądze, SLV z forum - jej też się bałem? I co by mi mogła niby zrobić?

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marek-myślę że nie trzeba się tłumaczyć, nie ma takiej potrzeby.

Dziwne tylko ze  zbanowani upodobali sobie akurat wykop do opluwania Ciebie...

Wiem trudno przejść obojętnie gdy Cię błotem obrzucają, ale nadmierne reakcje to tylko strata czasu

Każdy ma swój rozum, i widzi co jest co,

Jesteś właścicielem, od porządku są moderatorzy, a większość nieporozumień można wyjaśnić na prv.

Znam fora gdzie jakiekolwiek grzeczne przedstawienie odmiennego zdania kończy się banem, a tutaj i tak mamy sporo luzu, i w opiniach i w "łacinie"/ i tak niech zostanie

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że o mnie coś pisze to tam chuj, przyzwyczajony do tego jestem, zareagowałem gdyż zarzucił coś naprawdę poważnego Tarnawie - rzekome pobicie.
Może najlepszymi kumplami nie jesteśmy ale nie mogę pozwolić by coś takiego niezanegowanego wisiało w sieci.

Ludzi poznałem, wyrobiłem sobie o nich zdanie i nikt poza nimi samymi go nie zmieni, jeżeli chce mnie z nimi skłócić to się ciut spóźnił.

Psy szczekają i karawana jedzie dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam najlepszą metodę na nie dostanie bana: nie udzielam się*, tylko czytam. Jak do tej pory działa :D

Jedno czego jestem pewien, to że na tym forum nigdy nie zabraknie okazjonalnej "dramy" i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Ludzie są banowani (słusznie czy nie), a że dla niektórych forum znaczy nieco za dużo to się wykłócają i piorą brudy publicznie. Dopóki administracja nie zmienia swojej decyzji pod wpływem "dramy" wszystko jest ok.

Z uśmiechem Panowie, to nie jesteśmy my, tylko anonimowe nicki na forum (no może poza Markiem) :)

*prawie wcale, byłem jednym z pierwszych użytkowników, a mam ile tam 300 postów nie całe

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam najlepszą metodę na nie dostanie bana: nie udzielam się*

Ja mam też równie dobrą. I zaskoczę tu niektórych (nie piję do Ciebie), bo ta metoda jest - z tego co widzę - bardzo trudna do zrozumienia, bardzo odkrywcza i niezwykle ciężka do stosowania: PRZESTRZEGAM REGULAMINU!!! SZOK!!!

A gdybym jednak nie przestrzegał i dostał ostrzeżenie czy z BAN-i, to nie rozpłakałbym się jak dziewczynka, że tu bijo, kopio, opluwajo i Kotoński tyran chce zniszczyć wszystkich niezgadzających się z nim - tylko przemyślałbym to, co zrobiłem nie tak i więcej tego nie robił. Bo tu nikt nie dostaje po dupie za poglądy, tylko za nieprzestrzeganie regulaminu.

-chyba, że wyrażając swoje poglądy przy okazji obraża się wszystkich innych lub łamie prawo/namawia do łamania prawa. No ale to powinno być oczywiste wśród dorosłych ludzi, prawda? Albo to może ja mam inną definicję ludzi dojrzałych i odpowiedzialnych za swoje czyny... ;) 

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z czym do ludzi @Eredin? Z czym do ludzi?

Takie rzeczy jak ZASADY, są dla nielicznych, którzy 'rozumiejo'.

Reszta będzie wzięta króciutko za karczek, bo jedyna alternatywa od tej metody to całkowity rozpierdol a tego tu nie chcemy.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, czyli za dostanie kiedyś ostrzeżenia powinienem chyba zacząć tupać nogą ze złości, że je dostałem. To nic, że zasłużenie, ale będę żalił się o tym co chwilę bo... eee... taka moda czy coś? Nie wiem, nie rozumiem i może dobrze, że akurat tego nie rozumiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez baca
      To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.