Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum

113 postów w tym temacie

No dobrze, Pan kryjący się za nickiem RedBull narzekał że wpłacał na forum - to było 20 złotych. Wczoraj je orzeżarłem i przepiłem. Ot, taka moja mała zemsta :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty chamie bez czci i wiary, nie dość, że wyłudzasz pieniądze, to jeszcze do pijackiej rozpusty się przyznajesz. 

PS. Odpal trochę haraczu w tym miesiącu na dziw... eee, panie do towarzystwa.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ciekawości sprawdziłem tożsamości RedBulla, Rysia Judasza. Mogę powiedzieć tylko jedno, to są dwie różne osoby. Co skłania do zastanowienia się nad tym, jaki był faktycznie powód zbanowania RedBulla. Wątek multikont w przypadku RedBulla odpada.

Druga kwestia, to czemu z takim opóźnieniem czasowym odkrywacie, że kilka kont to konta Ryśka Judasza? Kto normalny by miał czas i chęci by produkować się na paru kontach w setkach postów jak nie więcej? Tym bardziej, że gdyby to faktycznie były multikonta, to nawet nie zdążyliby wyprodukować tylu postów bo zostaliby zbanowani na starcie. A @Dobi @toreador @RedBull1973 i kilka innych mieli niemało postów. 

Jeszcze zastanawiającym faktem jest, że facet taki jak @GluX też zwija manatki, facet co ma sporą ilość postów i to niegłupich. 

@baca Zbanowany bo niby sam zażyczył sobie tego.

@rarek2 - Jest wyśmiewany za teorie spiskowe. Nie wiem jak było z tą sytuacją, ale czepianie się słowa frajer jest dla mnie śmieszne. Rarek postąpił jak facet do faceta, na otrzepanie kilka gorzkich słów. Sam ze swoimi ludźmi nieraz mieliśmy takie akcje, ale to miało być tzw. trzepnięciem by się ogarnął i skrytykowaniem zachowania.

Mam wrażenie, że ktoś uległ psychozie "Wróg czai się wszędzie, wyeliminować każdego bez względu na opinię".

Edytowane przez CalvinCandie
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Eredin napisał:

Ty chamie bez czci i wiary, nie dość, że wyłudzasz pieniądze, to jeszcze do pijackiej rozpusty się przyznajesz. 

PS. Odpal trochę haraczu w tym miesiącu na dziw... eee, panie do towarzystwa.

Odpalę, ale muszę okraść swoich fanów, polecimy do Las Vegas i przebawimy hajs forumowiczów.

@CalvinCandie

Na wykopie kilka nicków wali w forum i we mnie ponad dwa lata - w chwilach gdy tam pisałem, było dzień w dzień piekło. Jedna osoba non stop pisała z różnych kont, a przy okazji miała pracę, ponoć rodzinę, oraz pisała "legalnie" swoje rzeczy. Ze swojej strony podejrzewam, że dojeżdża nie tylko nas ale jeszcze innych ludzi. Pytanie skąd ma na to czas wypływa z nieznajomości realiów i psychiki szaleńców - napisanie komcia to kilka, kilkanaście sekund, przełączanie "osobowości" to ułamek sekundy, a motywacją jest powolne robienie z miłego miejsca burdelu - a oni czują z tego powodu przyjemność. Tak więc wiele kont i wiele komentarzy nie jest żadnym ale to żadnym problemem.

Tysiące naukowców na świecie próbuje zrozumieć problem zła (jedna osoba niszczy drugą), które sami źli sobie zawsze jakoś zabawnie tłumaczą, więc to pytanie nie do mnie.

Baca nie tylko wyskoczył w trakcie awantury oskarżając nas o kłamstwo, ale jeszcze grozi sądem, co widzieli nieliczni. Zażądał likwidacji konta - nie podejrzewaj nas o spiski, bo ja także Tobie mogę zarzucić paranoję i psychozę z widzenia wszędzie oszustw.

Rarek2 zachował się w sposób obelżywy do RedBulla, i za to został ukarany. Może u Ciebie jeden mężczyzna mówi do drugiego w taki sposób, ale tu tak nie będzie - dlatego że to ja stworzyłem i utrzymuję forum, więc ja ustalam zasady. Są ludzie którzy za "męskie słowa" by Ci zrobili ciężką krzywdę. Idź gdziekolwiek i powiedz drugiemu mężczyźnie że jest frajerem, ciekawe co się stanie dalej. Naprawdę tego nie kumasz, czy po prostu robisz zadymę?

Rarek2 dostał bana na 7dni, a moim zdaniem powinien dostać dożywotniego bana - mimo tego że obrażał osobę, która publicznie pomówiła mnie o kradzież pieniędzy forumowiczów. Zasady to zasady. I chyba tego bana jednak dostanie, bo zamiast zrozumieć że za złamanie zasad jest kara, to wykazuje się agresją wobec nas. Niby dlaczego mam to znosić za swoje pieniądze, w imię czego się poświęcać dla jakiegoś niezbyt ogarniętego kolesia?

Co do Gluxa, nie mam siły tego pisać po raz setny - sam zrezygnował, konta zbanowanego nie ma, a jego rady o używaniu jako spalacza tłuszczu desmoxanu czy używania niszczących zdrowie w tempie ekspresowym sarmów było pokazem nieuctwa i wręcz szaleństwa. Niedługo by doszło do tego, że polecałby wybielać zęby wybielaczem. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, CalvinCandie napisał:

Druga kwestia, to czemu z takim opóźnieniem czasowym odkrywacie, że kilka kont to konta Ryśka Judasza? Kto normalny by miał czas i chęci by produkować się na paru kontach w setkach postów jak nie więcej? Tym bardziej, że gdyby to faktycznie były multikonta, to nawet nie zdążyliby wyprodukować tylu postów bo zostaliby zbanowani na starcie. A @Dobi @toreador @RedBull1973 i kilka innych mieli niemało postów. 

Powód jest prosty i całkowicie zwyczajny. Forum przeszło niedawno upgrade i uzyskaliśmy nowe narzędzia moderacyjne.

Ponadto doszukujesz się w wydarzeniach ostatnich dni winy wyłącznie po stronie władz forum, całkowicie pomijając niezrozumienie lub złą wolę po stronie byłych lub obecnych użytkowników.

To jest nie w porządku i świadczy tylko o zamiarach jakie miałeś pisząc swój post.

Jeżeli chciałeś podejść do tematu obiektywnie, to wypadałoby podać konkrety po obu stronach a nie doszukiwać się paranoi czy innych szkodliwych zachowań wyłącznie po stronie ludzi dzięki którym Forum w ogóle istnieje i dzięki którym masz możliwość bezpiecznie i bezstresowo pisać sobie takie stronnicze i oskarżycielskie komentarze (bez chęci spojrzenia na sprawę z 2 stron).

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę że warto się na spokojnie zastanowić - nawet jeśli teoretycznie przyjmiemy że multi RedBulla to nie konto Ryśka, to wystarczy jedno spojrzenie na wykop, by ujrzeć nienawiść wykraczającą poza wszelkie urojone krzywdy które moderacja RedBullowi uczyniła. Mamy na wykopie ostrzeżenia przed sektą, obrażanie forumowiczów, mówienie że WY WSZYSCY jesteście słabi i piorę wam mózgi, że NIENAWIDZIMY kobiet (a są wypowiedzi RB jak lży kobiety od kurew i nie tylko, wklejane w tym wątku), stwierdzenie że kupiłem sobie telefon za pieniądze zbierane na sprawę ze Sławkiem, czyli KRADZIEŻ, a teraz mi wysłali tekst że dostanę ja i modzi wpierdol na zlocie. Jeśli RB to faktycznie ten prostacki grubasek z foteczek, to jakoś dziwnie się tego lania nie boję, no ale mniejsza z tym.

Jakby tego było mało, oprócz bluzgów, oskarżeń, kłamstw - jest nagle skumplowanie się z największym wrogiem forum, przez które opinia o forum jest TRAGICZNA. Nagle pojawiają się nowo zakładane konta na wykopie i na forum, pojawia się szturm na nas. Wielu widzi zorganizowaną akcję, ale są ludzie którzy nie spotkali się z tym w życiu - i mogą mieć trudność z dostrzeżeniem tego. 

Nawet jeśli przyjąć że RB nie byłby Ryśkiem, tylko multi kogoś innego - nie dziwi was reakcja? Ale tak szczerze, otwarcie. Nie trafiliśmy w coś większego na forum, skoro jest taka wściekłość i posuwają się publicznie do tak poważnych oskarżeń? Skąd nagle bunt innych kont na forum, kolejne straszenie sądami? 

Przykro mi że musicie uczestniczyć w takim horrorze, ale jest to codzienność moja i moderacji. Hejterzy zakładają konta, tworzą różne osobowości, kumplują się i następuje atak - a jak to rozgryziemy wcześniej i wywalimy pieniaczy, mamy zemstę na wykopie, czyli to co jest teraz.

Tort musi być bardzo smakowity, skoro jest tylu na niego chętnych. 

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowo upominam, że kwestionowanie decyzji WŁAŚCICIELA, Administracji i Moderacji poza wyznaczonym obszarem - czyli maila moderatorskiego i w skrajnych przypadkach skrzynki PW na Forum, oraz nie dostosowanie się do tych wytycznych będzie skutkowało wyciągnięciem konsekwencji Regulaminowych włącznie z permbanem.

Jest to zgodne z ogłoszeniem, które jest dostępne na Forum od lipca ubiegłego roku:

http://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/14-skargi-i-zażalenia/

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Silny napisał:

Nawet jeśli przyjąć że RB nie byłby Ryśkiem, tylko multi kogoś innego - nie dziwi was reakcja? Ale tak szczerze, otwarcie. Nie trafiliśmy w coś większego na forum, skoro jest taka wściekłość i posuwają się publicznie do tak poważnych oskarżeń? Skąd nagle bunt innych kont na forum, kolejne straszenie sądami? 

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, nie stawać po żadnej ze stron (i dalej nie staję), ale niech będzie tak szczerze, otwarcie jako zwykły użytkownik forum. Posty użytkownika @baca zostały usunięte z tego tematu i przeniesione do "Żale bacy" w dziale Gównoburze, dodatkowo temat otagowany jako "trole". Wcale się nie dziwię, że @baca zrezygnował z uczestnictwa w forum, sam bym tak zrobił po czymś takim. Z boku wygląda to jak cenzura, zamykanie ust niewygodnemu użytkownikowi. Nie mówię, że tak jest, tylko jakie to sprawia wrażenie. Z drugiej strony uważam, że słusznie nie zostały mu udostępnione dane. W końcu to zwykły user(nawet jeśli ma dużą wiedzę w tym zakresie), odmowa Mosze Reda była moim zdaniem jak najbardziej słuszna.

Jeżeli chodzi zaś o bunt innych... Cóż, @RedBull1973 był lubiany na forum przez innych, tym bardziej ciężko było uwierzyć że to kolejne konto Ryśka. Teraz gdy pojawiają się wątpliwości co do jego "ryśkowej' tożsamości, pojawia się więcej postów broniących jego osoby. Tak ja to widzę, zwykły szary user. Nie mam bynajmniej monopolu na prawdę. Dziwi mnie z drugiej strony zachowanie, wypowiedzi Redbula na wykopie. Po czymś takim nie spodziewałbym się jego powrotu tutaj... ale to już zależy od Ciebie Marku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Silny napisał:

No dobrze, Pan kryjący się za nickiem RedBull narzekał że wpłacał na forum - to było 20 złotych. Wczoraj je orzeżarłem i przepiłem. Ot, taka moja mała zemsta :>

Za 20 pln chciał się uwiarygodnić? słabo, słabiutko

A przecież to podobno gość z niezłą kasa, dwie dychy zdarza mi się dać babci grzebiącej w śmietniku/nie ubliżając ludziom ubogim/, lepiej gdyby tak żałosnych argumentów nie używał.

Nie wiem , ja się trochę w tym wszystkim gubię,dlatego nigdy nie zostałbym modem, no ew. "stańczykiem" choć i do niego mi daleko.

Jest kwas , ale niczemu to nie służy poza nie smakiem reszty, bo sytuacja nie przyjemna gdy ktoś kto zdobył sympatię reszty braci wylatuje.

Ale być  może o to właśnie chodzi...

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i ja się zagotowałem, proszę nie traktować mojego wpisu jako swego rodzaju wazeliny w stronę Szefa i Modsów. To tylko moje zdanie jako szeregowca.

Można mnie nazywać różnymi epitetami, spoko, ale FRAJER to działa na mnie jak płachta na byka! Myślę ze te starsze roczniki tak mają. To jak używano tego słowa jeszcze od lat 70 w Polsce i kogo określało! Marek tez o tym pisał!

@rarek2 zagotował się jak @RedBull1973 nazwał go Rurkiem  (chodziło o tego z filmiku z Durczokiem, a Rurek to Artur R. swoja droga porządny gość:). Wtedy byłem na "wakacjach" i nie pisałem w tamtym temacie. Ale @rarek2 przegioł pałeczkę! Nazywając kogoś F - już kurwa w szkole podstawowej mnie uczono ze można mieć różne poglądy, ale rozmówcy się nie obraża. A sam się czuje prosty i niedouczony!  Kurwa! Idąc dalej to właśnie @rarek2 z tego co pamiętam miał problem z psycho żoną i kurwa nie przyszło mi do głowy aby myśleć o nim frajer. WTF?

I tak, lubilem użytkowników @RedBull1973, @Dobi ale wyjebano ich i na chuj drążyc temat. Co góra robi i jak decyduje to nie moje sprawy. Jakby mnie to spotkało to tak jak z wpierdolem no płakać nie będę.

Zawsze każdy może odejść jezeli mu sie nie podoba czyt. @GluX, napisałem mu aby nie opuszczal tego miejsca, ale jak tak to tak i chuj - co zrobisz jak nic nie zrobisz!?

Sam miałem rozjebane dwie ręce - łokieć tenisisty. Poszedłem prywatnie do lekarza mówił ze dawniej takie rzeczy leczylo się sterydami co skutkowało poprawą, ale kończyło się tak ze z łokcia zostawał gruz - takiego określenia użył Dr.

Zapisał mnie na masaże i przepisał kolagen i glukozamine + ćwiczenia w domu. Byłem tak wkurwiony ze nie mogę ćwiczyć normalnie na siłowni, że wyleczyłem się właśnie tak + te masaże! Wniosek niech każdy wyciągnie sam...

Pytając o moją przypadłość @GluX odesłał mi jego temat z tym czymś - SARM czy jakoś tak - to steryd - ja w to nie idę.

Chłopak jest młody chyba kolo 20 tak?

Dajmy  mu trochę czasu. Bo czasem zapomina wół jak cielaczkiem był?

Pozdawiam ZF 

Bez wazelinki!

A i pisało do mnie konto @RedBull_temporary tyle co ja odpisałem ze sprawa się napewno wyjaśni - w moich sprawach się wyjaśniła. :)

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Silny napisał:

Rarek2 dostał bana na 7dni, a moim zdaniem powinien dostać dożywotniego bana - mimo tego że obrażał osobę, która publicznie pomówiła mnie o kradzież pieniędzy forumowiczów. Zasady to zasady. I chyba tego bana jednak dostanie, bo zamiast zrozumieć że za złamanie zasad jest kara, to wykazuje się agresją wobec nas. Niby dlaczego mam to znosić za swoje pieniądze, w imię czego się poświęcać dla jakiegoś niezbyt ogarniętego kolesia?

Jak dotąd konto "Silny" pod moim adresem:

1. bałwan morski

2. niezbyt ogarnięty koleś

3. teorie spiskowe

4. Aż tak istotny dla forum nie jesteś, jeśli rozumiesz co mam na myśli :>   

Niech mi ktoś wskaże - podobne moje zachowanie wobec konta "Silny" oraz forum po banie 7 dniowym za "frajera"   -   że jestem obiektem takiego ataku i obrażania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Horus napisał:

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, nie stawać po żadnej ze stron (i dalej nie staję), ale niech będzie tak szczerze, otwarcie jako zwykły użytkownik forum. Posty użytkownika @baca zostały usunięte z tego tematu i przeniesione do "Żale bacy" w dziale Gównoburze, dodatkowo temat otagowany jako "trole". Wcale się nie dziwię, że @baca zrezygnował z uczestnictwa w forum, sam bym tak zrobił po czymś takim. Z boku wygląda to jak cenzura, zamykanie ust niewygodnemu użytkownikowi. Nie mówię, że tak jest, tylko jakie to sprawia wrażenie. Z drugiej strony uważam, że słusznie nie zostały mu udostępnione dane. W końcu to zwykły user(nawet jeśli ma dużą wiedzę w tym zakresie), odmowa Mosze Reda była moim zdaniem jak najbardziej słuszna.

Jeżeli chodzi zaś o bunt innych... Cóż, @RedBull1973 był lubiany na forum przez innych, tym bardziej ciężko było uwierzyć że to kolejne konto Ryśka. Teraz gdy pojawiają się wątpliwości co do jego "ryśkowej' tożsamości, pojawia się więcej postów broniących jego osoby. Tak ja to widzę, zwykły szary user. Nie mam bynajmniej monopolu na prawdę. Dziwi mnie z drugiej strony zachowanie, wypowiedzi Redbula na wykopie. Po czymś takim nie spodziewałbym się jego powrotu tutaj... ale to już zależy od Ciebie Marku. 

User Baca nie tylko straszył mnie sądem i założył multikonto, ale też dziwnym trafem zjawił się po dłuższej nieobecności w momencie forumowego konfliktu - i ŻĄDAŁ ujawnienia metod, jakimi identyfikujemy CODZIENNIE multikonta tych, którzy chcą z forum zrobić publiczny szalet. Przyznasz że to co najmniej dziwne. Gdy nie godzimy się na ujawnienie naszych tajemnic, oskarża nas publicznie o kłamstwo, obraża się i ŻĄDA usunięcia WSZYSTKICH swoich komentarzy, co by oznaczało zrobienie niezłego bałaganu, bo przecież wszystkie rozmowy z nim userów zostały by niezrozumiałe. Niektórzy powiedzą - przypadek. Może i przypadek. A może i nie przypadek...

No cóż, co do RedBulla po jego pokazie furii na wykopie, nawet Jezus Chrystus nie wskrzesiłby jego nicka i nie zapewnił mu powrotu na moje forum. Oskarżenia o złodziejstwo, podawanie mojego nazwiska publicznie w kontekście sekty i prania mózgu ludziom, straszenie pobiciem na zlotach, jakieś brednie o utrzymujących mnie kobietach - to za dużo nawet jak na moją, przyznajcie sami - życzliwą naturę. Dużo za dużo.

@zuckerfrei Nie tylko Ty zauważyłeś, że słowo "frajer" słusznie mnie zagotowało. Jest to słowo obelżywe, pełne pogardy - kierowane do ludzi których się gwałci, bije, okrada i traktuje gorzej niż zwierzęta. Dlatego wziąłem w obronę RedBulla, który opisał swój upadek z kobietą (pewnie zmyślony, cholera wie) - a ktoś go lży jak burą sukę. Nawet teraz, gdy RedBulla - zwłaszcza po jego zapowiedziach o "liściu" dla mnie bym stłukł na kwaśne jabłko (drugą ręką Sławka, jedną nogą Vinca, drugą demaskatora a fiutem Leona) broniłbym, bo te słowo jest bardzo brzydkie, poniżające. Nawet ktoś tak podły i nienawistny emocjonalnie jak RedBull zasługuje na minimum szacunku W MOIM DOMU, jakim jest forum. Tej decyzji nie żałuję.

Jak wiecie Red dostał władzę co do banowania i osądzania, więc jeśli by to ode mnie zależało, dałbym Rarkowi bana - ale Red dał 7 dni, a ja nie będę mu wchodził w paradę. Taką podjął decyzję i teraz chyba widzi, że spojrzał na to zbyt łagodnie i z dobrym sercem. Teraz zapewne widzi, że kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę, a życzliwość się opłaca do zasłużonych Braci a nie do byle kogo "z ulicy".

41 minut temu, rarek2 napisał:

Jak dotąd konto "Silny" pod moim adresem:

1. bałwan morski

2. niezbyt ogarnięty koleś

3. teorie spiskowe

4. Aż tak istotny dla forum nie jesteś, jeśli rozumiesz co mam na myśli :>   

Niech mi ktoś wskaże - podobne moje zachowanie wobec konta "Silny" oraz forum po banie 7 dniowym za "frajera"   -   że jestem obiektem takiego ataku i obrażania.

Wskaż mi forum w Polsce, w którym po pierwszym swoim poście nie dostałbyś bana... Tak jak wspomniałem, Red się z Tobą pieści, ale ja się w to nie włączam. Taką ma fuchę, taką podjął decyzję. Ja robię swoje, chłopaki z moderacji robią swoje, karawana jedzie dalej a pieski szczekają. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 Na podstawie dostępnych dla moderacji danych stwierdzono multikonto za co zgodnie z regulaminem konto zostało zablokowane. 

2 Moderacja nie może weryfikować użytkowników na podstawie danych takich jak profile na portalach społecznościowych, ponieważ nie ma technicznych możliwości sprawdzenia prawdziwości danych tam zawartych.

3 Moderacja nie ma obowiązku kontaktowania się z użytkownikami w sposób inny niż skrzynka moderatorska, nie będziemy nikogo weryfikować telefonicznie, fejsbookowo czy. innymi metodami jakie zbanowany użytkownik stara się nam narzucić. 

4 Moderacja nie ma obowiązku odpowiadać na każdy mail użytkownika, szczególnie gdy ilość wiadomości na skrzynce nosi znamiona spamu.

5 Termin udzielenia odpowiedzi na maile jest zależny od ram czasowych w jakich moderatorzy pracują, a nie życzeń użytkowników, którzy chcą odpowiedzi natychmiastowej. Trzeba cierpliwie czekać.

6  Wysyłanie wiadomości w sprawie odblokowania konta na YT, FB, maile Marka jest również traktowane jako spam i oznaka braku szacunku dla panujących na forum zasad.

7 Zawsze istnieje niewielka możliwość pomyłki przy banowaniu użytkowników za posiadanie kilku kont na forum, możliwości techniczne nie dają 100% pewności. Należy zgłosić to i czekać na rozpatrzenie odwołania.

8 Jeśli chodzi o redbulla i jego karygodne zachowanie w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie odwołania, konto nie zostanie odblokowane. Marek to uzasadnił powyżej. 

- pomówienia na wykopie

- bezpodstawne oskarżenie o przestępstwo z art. 286 kk

- groźby karalne art. 190 kk

Informuję iż w związku z ukazaniem się publicznie tych treści, został zabezpieczone materiał dowodowy w postaci wydruku zawierającego, nazwę strony internetowej, datę, treść wypowiedzi i inne dane.

Czynności dokonał notariusz i potwierdził zgodność wydruków z materiałami zawartymi na wykop.pl.

Ponadto, będę namawiał Marka aby podjął kroki prawne wobec osoby pomawiającej go na wykopie o przywłaszczenie pieniędzy.  

Temat zostaje zamknięty. 

Próby wznowienia go w innych wątkach będą traktowane jako celowe zakłócenie funkcjonowania forum, co wiąże się z karami w postaci punktów ostrzeżeń lub perm bana.

Wszelkie sprawy, prośby zażalenia należy kierować na mod@braciasamcy.pl lub w szczególnych wypadkach na PW moderatorów. 

Zgłoszenia dotyczące problemów technicznych umieszczać w odpowiednim temacie, w dziale dotyczącym funkcjonowania forum. 

13 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez baca
      To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.