Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
baca

Żale bacy (wydzielone)

8 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

16 minut temu, Mosze Red napisał:

Nie będziemy omawiać tego publicznie z prostej przyczyny, cały czas popełniają te same błędy jeśli chodzi o zachowanie anonimowości, gdy podamy jakie zmodyfikują metodę. 

To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info w tym wątku, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.

Edytowane przez baca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, baca napisał:

To poproszę na e-mail lub pw, info o tych błędach, tak by obalić niektóre z tez @RedBull1973 zawartych w pierwszym poście tego wątku. Jak je otrzymam i uznam za skuteczne bazowanie na owych błędach, to dam publicznie info reszcie braci, że "szafa gra" i nie można nikomu nic zarzucić z technicznego punktu widzenia.

Żartujesz prawda?

Że ktoś z nas udostępni informacje dostępne jedynie moderacji i administracji. Już o konsekwencjach prawnych ujawniania niektórych nie wspomnę. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Żartujesz prawda?

Że ktoś z nas udostępni informacje dostępne jedynie moderacji i administracji. Już o konsekwencjach prawnych ujawniania niektórych nie wspomnę. 

Nie żartuję. Opowiedz mi o tych domniemanych konsekwencjach prawnych :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@baca wpadasz na forum po wielu miesiącach, przy okazji gównoburzy i chcesz aby ktoś przekazał tobie dane dostępne jedynie dla obsługi forum. Niepoważne zachowanie, to najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi mi do głowy. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Mosze Red napisał:

@baca wpadasz na forum po wielu miesiącach, przy okazji gównoburzy i chcesz aby ktoś przekazał tobie dane dostępne jedynie dla obsługi forum. Niepoważne zachowanie, to najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi mi do głowy. 

Moim zdaniem to nie gównoburza, tylko ważna sprawa. Poza tym w cytowanych dwóch zdaniach nie zauważyłem nic o owych konsekwencjach prawnych. Cóż w tym dziwnego że "Kocham ale sprawdzam"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@baca jedno pytanie do Ciebie? zastanawiam się czemu akurat nagle się urwałeś jak z choinki, sprawiasz wrażenie bardzo dobrze obeznanego z tematem, mógłbyś odpowiedzieć? pytam z ciekawości...

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Silny napisał:

Bo to jest inteligentny człowiek, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

@baca A jaką ja mogę mieć pewność, że nie jesteś jednym z multikont kogoś, komu nie w smak forum? Nie ma Cię tyle czas, a gdy wynikają sprawy z Ryśkiem czy RB nagle wyskakujecie wskrzeszani jak Filip z konopii żądając suchych informacji z których chętnie skorzystają wrogowie naszej fanatycznej sekty :> 

<ciach>

Bo macie mechanizm dzięki któremu owe multikonta wyłapujecie? ;-). Wierz mi, że myślałem, że taki zarzut (czy to serio czy żartem) pojawi się dopiero jak się wszystkie argumenty skończą ;-), ale skoro próbujesz przenieś "ciężar dowodowy" na mnie to proszę bardzo :-). Nie logowałem się na forum z trzech powodów: 1/ Kochany skrypt z powiadomieniami, który się o to pyta na każdej otwartej zakładce --> pisałem o tym w wątku dotyczącym forum. 2/ Dostałem sporo miesięcy temu bana, który moim zdaniem wynikał z powodów "ideologiczno/cenzuralnych", bo mi jakoś punktu regulaminu, który "złamałem" nie pokazano ;-), więc od tamtego czasu się nie logowałem, bo... 3/ Moim zdaniem mocno wartościowe posty były w pierwszym półroczu działania Twojego forum a później zaczęły pojawiać się osobistości, które wielką falą takich samych lub mocno podobnych treści zalały jak gównem tematy wartościowe.

Kończąc multikontowe zagadnienie "mej osoby", stwierdzam, że przy informacjach które zostawiłem i zostawiam na tym forum, kwestia "namierzenia mnie" to 3 sekundy z użyciem googla. Prawdy się nie obawiam, bo ją strasznie lubię, stąd pytania do @Mosze Red tak o fakty dotyczące multikont jak i owe konsekwencje prawne w których się :-) zagalopował.

Co do mojego "zalogowania się".

Jak mam w pobliżu komputer, to czytam forum, chociażby by być na bieżąco z tym co się tutaj dzieje i na tą chwilę zauważam, że zaczyna to wyglądać jak jakieś zarządzanie poprzez kryzys. 2% populacji używa mózgu i sporą część tych ludzi ściągnąłeś na "dzień dobry" poprzez Swoje stronki i inne działania. Teraz chcąc ściągnąć większą grupę ludzi niestety wkładasz rękę w te 98% populacji, które pewnych rzeczy po prostu nie kuma. Ja kwestię zrozumienia u ludzi raczej rozpatruję w kategoriach łaski od Boga a nie skillów które się można wyuczyć, więc metoda na ściągnięcie jak największej ilości ludzi tutaj jest moim zdaniem nietrafna. Kto ma tu trafić to trafi --> oczywiście jak Bozia da ;-). Był swego czasu wątek na forum o tym czy się "rozszerzać" czy nie, więc nie ma co powtarzać tam przytaczanych argumentów. To, co się dzieje aktualnie tutaj, to moim zdaniem konsekwencja decyzji podjętej w tamtym czasie.

Sumując, kocham fakty (byle nie te z TVN) a nie informacje, a że bez faktów nie da się czegokolwiek rozważyć proszę o przesłanie na pw faktów nt. owych "multikont". Bez tych danych, możliwa jest też teza, że administracja uskutecznia co jej się podoba nie bacząc chociażby na własnoręcznie napisany regulamin. Prawda się sama obroni, tylko proszę ją przedstawić ;-).

29 minut temu, Silny napisał:

Co do nienawiści do innego zdania - to jakim cudem @kootas i @EnemyOfTheState (liberałowie) są z nami od początku? Przecież ja mam przeciwne poglądy - mają jakieś warny? Ktoś ich tu prześladuje, mści się? Ano właśnie. Czyli można mieć inne poglądy od moich, i normalnie ze mną sympatycznie funkcjonować. Mogę na to podać znacznie WIĘCEJ dowodów, ale chyba i tak wszyscy wiedzą, że jak ktoś do mnie miło, to może nawet jeść kocie żarcie i włos mu z głowy na forum nie spadnie.

<ciach>

A może dlatego, że reprezentują jeden z głównych mechanizmów zniewolenia i się to komyś opłaca? ;-). Tu można gdybać, bo zaczynamy "rozmawiać" o opiniach poszczególnych jednostek a nie o faktach. Prawdę pokaże czas :-) - choć osobiście ubolewam nad tym jak owi Panowie zasypują forum, kręcąc ten sam temat na 1001 sposobów czym "przykrywają" bardziej wartościowe wątki ;-). Jak to tam było? "Kłamstwo powtórzone 1000 razy...". ;-)

23 minuty temu, Assasyn napisał:

@baca jedno pytanie do Ciebie? zastanawiam się czemu akurat nagle się urwałeś jak z choinki, sprawiasz wrażenie bardzo dobrze obeznanego z tematem, mógłbyś odpowiedzieć? pytam z ciekawości...

Wybacz @Assasyn że nie bezpośrednio do Ciebie, ale Marka z tego co widzę "trapiły"  podobne zagadnienia, więc odpowiedź na Twoje pytanie powyżej Twojego cytatu. A co do tego czemu akurat dokładnie w tym momencie, to dlatego, że jest tu namacalny przykład w reakcji tak byłego? użytkownika jak i administracji na coraz większe popadanie w swoistą paranoję/teorie spiskowe/itd.

Sumując - robić swoje, tylko  że ja po drodze poproszę o fakty, bo sytuacja "odszczeliwania" kogokolwiek na podstawie "widzi mi się", mi osobiście się nie podoba.

BTW, z @RedBull1973 też miałem swoje ścięcia "światopoglądowe" --> do sprawdzenia w historii forum. To tak, by zaraz nie wypłynął następny z "argumentów" z braku argumentów, że @RedBull1973 bronię w jakikolwiek sposób. Po prostu jak on został tak potraktowany, to kto następny? ;-). Dobra - kończę, bo nie ma się co produkować - fakty poproszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@baca Ok, to będzie krótko - nie podamy Ci wielu danych które mamy ani tu, ani na priv, bo Cię po prostu nie znamy. Nie trzeba zresztą znać dowodów którymi się w tej sytuacji kierowaliśmy, bo JASNYM przykładem demokracji na forum jest to, że mimo tego co piszesz nadal tu jesteś. Myślisz że za takie żądania na innych forach długo byś został? Ktoś z "władzy" by się Tobie tłumaczył, odpisywał? Dobrze wiemy że nie - i wie to każdy "kumaty". Jeśli RB wyleciał, to nie za jakieś wątki o dresiarzach, a za znacznie grubszą sprawę.

Co do teorii spiskowej/paranoi, to każdy user forum dobrze wie, że na wykopie siedzi sobie od dwóch lat JEDEN PAN, i napierdala na nas dzień w dzień. To są fakty, które można bardzo łatwo sprawdzić - a nie paranoja czy teoria spiskowa. Po prostu są ludzie, którzy poświęcą kilka/kilkanaście godzin dziennie na to, by utopić forum. Masz przykład na wykopie - pytanie tylko czy chcesz to zrozumieć, albo doskonale rozumiesz tylko specjalnie mącisz i próbujesz wmówić nam chorobę psychiczną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach