Skocz do zawartości

Iść w to czy odpuścić?


Samiec:)

Rekomendowane odpowiedzi

Babsko jak to babsko nie byłaby sobą jak by sobie nie po rządziła u siebie ale to jej gniazdko... I za to je kochamy. Daj nam jeszcze cynk jak to wygląda w tygodniu tzn jak wygląda komunikacja... Pozdrawia ZF

 

 

Ps. W czoko też jest spoko!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia to kontakt z mojej strony żaden. Przeważnie dzwoni ona jak coś chce, ale nie wysilam się i tylko daję zdawkowe odpowiedzi. Rozwijam się na weekend :D co by energii i czasu nie tracić. Podtekstami jadę cały czas, ale jak się mnie pyta czy mi się np podoba jakaś laska z teledysku to mówię: no oczywiście że fajna dupa z niej. No i wtedy zaczyna się foszek, a na drugi dzień robi wszystko żeby mi dać jak najlepszy seks. Dopiero pierwsze spotkanie za mną, mieszane uczucia mam, bo czasami pierdoli głupoty jak potłuczona a mi sie słuchać nie chce i najchętniej bym wyszedł no ale zdaję sobie sprawę że to baba a one tak mają, niezależnie czy 2/10 czy 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.