Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Samiec:)

Iść w to czy odpuścić?

32 postów w tym temacie

@Samiec:) no i pięknie, graj nadal w taki sam sposób, dawaj do zrozumienia, wal podteksty, ale broń Cie Panie Boże nic nie obiecuj :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Babsko jak to babsko nie byłaby sobą jak by sobie nie po rządziła u siebie ale to jej gniazdko... I za to je kochamy. Daj nam jeszcze cynk jak to wygląda w tygodniu tzn jak wygląda komunikacja... Pozdrawia ZF

Ps. W czoko też jest spoko!

Edytowane przez zuckerfrei
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ciągu tygodnia to kontakt z mojej strony żaden. Przeważnie dzwoni ona jak coś chce, ale nie wysilam się i tylko daję zdawkowe odpowiedzi. Rozwijam się na weekend :D co by energii i czasu nie tracić. Podtekstami jadę cały czas, ale jak się mnie pyta czy mi się np podoba jakaś laska z teledysku to mówię: no oczywiście że fajna dupa z niej. No i wtedy zaczyna się foszek, a na drugi dzień robi wszystko żeby mi dać jak najlepszy seks. Dopiero pierwsze spotkanie za mną, mieszane uczucia mam, bo czasami pierdoli głupoty jak potłuczona a mi sie słuchać nie chce i najchętniej bym wyszedł no ale zdaję sobie sprawę że to baba a one tak mają, niezależnie czy 2/10 czy 10/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli samica ma 22, to prawdopodobnie chce "korzystać z życia pełnymi garściami", więc ryzyko  kontrolowanej wpadki nie jest duże.

Baw się i trzymaj emocje na wodzy, aby nie popłynąć.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po części racja, ale to też nie ma reguły. Znajoma samiczka, również lat 22 a już trzecie dziecko w drodze. I nie żadna patologia, ot zwykła dziewczyna. 

Lepiej trzymać rękę na gumce, to znaczy na pulsie ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta