Skocz do zawartości

Live stream Polaka żyjącego z japońską żoną - Pozdrowienia z Korei Północnej


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

jako, iż temat małżeństw z Paniami z Dalekiego Wschodu zapoczątkował na naszym forum @Mosze Red, a @Silny nagrał o tym audycję, myślę, iż niektórych z Was może zainteresować poniższa wiadomość jaką w formie mailingu otrzymałem dziś ze śledzonej przeze mnie strony o podróżach po Korei Północnej oraz Dalekim Wschodzie http://pozdrozkrld.com/

 

Cytuj

Drodzy Towarzysze,

zapraszam na live stream z udziałem mojej żony jutro w sobotę o 12:00 czasu polskiego.

Razem z Aiko będziemy odpowiadać na wasze pytania i opowiadać o naszych podróżach, planach na przyszłość i czy wolimy przeprowadzić się do Pjongjangu, czy Warszawy :)

 

Streaming będzie dostępny tutaj:

 

Osobiście jestem ciekaw jak układają się ich relacje, autor to taki "typowy, polski facet" - przynajmniej na moje oko.

 

Ogólnie polecam Wam również jego stronę bo to dość intrygująca persona.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za link! Powiem Panowe, że byłem jesienią w Japonii, i co chwila się zakochiwałem w młodych Japoneczkach ;) W ogóle zaobserwowałem, że tam praktycznie ciężko kogokolwiek spotkać z nadwagą. Raczej z 95% społeczeństwa szczupła z zdrową cerą, czarnymi bujnymi czuprynami a faceci wcale nie są tacy niscy. No ale ja mam 173 cm, także, ten tego, no. Ciekawe czy na ich zdrowie ma wpływ dieta czy genetyka. Z tego co mi wiadomo to tam mają bardzo duży problem bo Japończycy nie chcą wchodzić w związki. Myśle, że to temat bardzo rozległy i trzeba by całe elaboraty o tym pisać. Myślę, że w Polsce powoli też zmierzamy w takim kierunku.  Teraz mają wypuścić w Japoni na rynek taki domowy komputer z hologramem postaci z anime, która będzie witać i budzić faceta, oglądać z nimi tv i nawiązywać proste konwersacje. Trochę wygląda jak termos, pewnie w którejś wersji dodadzą możliwości erotyczne hehe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@manygguh zależy kto czego w życiu szuka ;)  Niemniej jednak w obu filmikach nie zmienia się jedno: kobiety zachodnie nie nadają się do niczego, a jedynym kierunkiem wartym zainteresowania pozostaje Azja i Ameryka Łacińska.
To że zdania są podzielone to dobrze, wiadomo czego się spodziewać - a by wyrobić sobie swoje zdanie wystarczy tam się udać na dłuższy czas.  

Edytowane przez The Saint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Saintmyślę podobnie. Ideałów nie ma i nie ma co się łudzić, że laski z Azji są niewiadomo jak idealne, choć słuchając tych wywiadów i patrząc na to, co mamy tutaj, to różnica jest ogromna. Chodzi o to, żeby ludzie nie myśleli, że tam same anioły po ulicach chodzą. Swoją drogą gość z drugiego filmiku opowiada masę niezłych historii :D

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego właśnie brakuje w Polsce. To samo jest w Islamie, którego notabene nie popieram (głównie z uwagi na pedofilie i to co się dzieje w Europie). Kobieta jest niżej od mężczyzny i to jest właściwa droga.

 

A w Polsce ? Coraz więcej kobiet pracuje, otwiera swoje biznesy, zajmuje stanowiska kierownicze i staje się niezależna, czego efektem jest ułomność wobec relacji z mężczyzną. Nie bez znaczenia jest powszechna opinia, że polki są piękne ,co zwiększa ich postawę roszczeniową.

Żaden normalny facet z jajami nie da sobą sterować przez kobietę. 

 

Co do azjatek to słyszałem, że tam kobiety bardzo się dostosowują do mężczyzny :-) Niewiem ,czy nie jest to zbyt skrajna postawa podległości ale lepsze to niż kobieta co chwilę machająca paluszkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.