Skocz do zawartości

Owsiakowy festyn


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się dziś z synem do bawialni która jest w galerii handlowej.

Przed wejściem przywitało nas kilka dziewczynek z puszkami, olałem mówiąc że już wrzuciłem, za chwilę następni, następni, i tak średnio co 3 minuty.

W końcu na nachalne zaczepki zacząłem reagować agresywnie, i że złodziejom i oszustom nie daje, reakcji możecie się domyślać, ale czy odbiegałem od prawdy?

Przecież tam bezczelnie kradną począwszy od tych którzy zbierają aż po naczelnego szamana tego festynu./oczywiście pewnie część jest uczciwa/

Przez 20 lat byłem naiwny,od kilku przejrzałem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie jest mocna nagonka na przeciwników WOŚPu. Zarzucają, że jak nie dajesz to nie powinieneś korzystać z urządzeń przez nich zakupionych. Tani chwyt bazujący na emocjach. Jeżeli nie zgadzam się ze sposobem zarządzania i gospodarowania przez NFZ i uważam, że tam często kradną to też nie powinienem korzystać ze sprzętu szpitalnego? Na NFZ muszę płacić a na orkiestrę nie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zbieranie pieniędzy dla dzieci oraz sprzęt nic nie mam, ale Owsiak tak to zrobił, że nie można mu nic zrobić, bo przecież pomaga. Idealny biznes. Zawsze coś rzucę, ale nie mam pewności jak to wszystko jest tam zarządzane.

 

16106007_611033475774344_305294826528411

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem w LO ze 3 dziewczyny z mojej klasy zbierały do puszek i te puszki opróżniły same - przeznaczyły to na ciuchy pamietam ze Big Star za tani nie był w tych czasach. Teraz te puszki są lepiej zabezpieczone zapewnie, ja zawsze czułem lekki terror ze strony zbierających. Na lustrze zawsze miałem serduszko I sobie co roku przyklejalem.... ze niby cos tam dałem...i jak miałem jakis cash to cos tam wrzuciłem... Prucz tego terroru, i takiego poczucia ze Polska jest tak słaba ze trzeba robić zbiórkę - to mi to ani wadzi ani cieszy - może to dlatego ze to już tyle lat...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednoznacznie wyrobione zdanie o tym człowieku od wielu lat.

Śledzę od dłuższego czasu losy blogera Piotra Wieguckiego (Matka Kurka) i jak na razie Owsiak nie wypadł zbyt dobrze w starciu sądowym z wcześniej wymienionym.

http://kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi się już pierdoli, sory ale chyba takie czasy że nawet coś co kiedyś uważałem za świetne i prawie święte/nienaruszalne czyli WOŚP to dziś na to zaczynam patrzeć z rezerwą. Panowie czy to nie jest kurwa coś czego uczyli aparatczyków dawnej czeki/nkwd/kgb że poddaje się wątpliwość wszelkie autorytety plus sprzeczne informacje czego efektem jest totalne skołowacenie ciemnego ludu (jak mnie) żeby nikt już nie wiedział co jest czarne a co białe......  ??? A może tak już musi być że nieodłącznym efektem ubocznym poszerzenia naszej świadomości jest upadek wszystkiego w coś kiedyś kurwa wierzyliśmy ? 

 

W każdym razie cholernie zazdroszczę tym którzy są pewni swoich sądów, ocen. Kiedyś też byłem pewien, dziś jestem głupi i z każdym dniem coraz mniej wiem

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaro670 napisał:

W każdym razie cholernie zazdroszczę tym którzy są pewni swoich sądów, ocen. Kiedyś też byłem pewien, dziś jestem głupi i z każdym dniem coraz mniej wiem

Imo to nie tak; im więcej wiesz tym więcej świadomości, że ten tunel nie ma końca.

Pytania mogą powstać tylko z wiedzy, którą posiadasz.

 

I jeszcze Ci napiszę, że Mistrzowie Zen twierdzą, że dopóki jesteś zagubiony i wydaje Ci się, że nic nie wiesz to jest dobrze - nie przylgnąłeś do żadnej idei - jesteś wolny. 

Bardzo dobry stan trzymaj się go bo to Twój rdzeń.

 

Sorki za off top ale mam tak samo i nie mogłem się powstrzymać.

Wg mnie ludzie lubią pomagać innym zwłaszcza tym co mają gorzej (motywy są różnorakie) - ktoś to mądrze wykorzystał i się kręci.

.

Mój syn leżał w inkubatorze z serduszkiem także ten.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z WOŚPem jest znowu źródłem dzielenia społeczeństwa. Niedobry PiS i Kościół, cudowny Owsiak i PO. I na odwrót. I w kółko to samo. Mówi się, że TVP wyciął komputerowo gościowi wypowiadającemu się w sondzie ulicznej w wiadomościach serduszko, które miał naklejone na kurtce. TVN robił kiedyś to samo tylko chodziło o symbole polskości. Niedługo się za przeproszeniem wysrać nie będziemy mogli bo wywoła to konflikt polityczny między PO i PiSem. 

Owsiak zbiera kasę? Fajnie, że komuś pomoże. Szkoda, że zwykły obywatel tak nie może bo mu zabiorą jak w przykładzie tej dziewczynki, która zebrała 100 tysięcy na operację dla mamy. US zablokował i zebraną kasę jak i zasiłek bo przecież przy takim przychodzie zasiłek nie przysługuje. 

WOŚP to zacny szczyt ale szkoda, że pod tym kryje się kolejny sposób na machloje i ogłupiania społeczeństwa emocjami. 

@jaro670 lubisz seriale? Obczaj Grę o tron lub Black sails. Zobaczysz jak tam każda z postaci chce coś ugrać, nic nie jest ani czarne ani białe, każdy ma jakieś dążenia, ukryte cele i gra na kilka frontów dla własnych korzyści. Pięknie to można odnieść do realnego życia. 

Edytowane przez Artem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaro670 napisał:

Wszystko mi się już pierdoli, sory ale chyba takie czasy że nawet coś co kiedyś uważałem za świetne i prawie święte/nienaruszalne czyli WOŚP to dziś na to zaczynam patrzeć z rezerwą. Panowie czy to nie jest kurwa coś czego uczyli aparatczyków dawnej czeki/nkwd/kgb że poddaje się wątpliwość wszelkie autorytety plus sprzeczne informacje czego efektem jest totalne skołowacenie ciemnego ludu (jak mnie) żeby nikt już nie wiedział co jest czarne a co białe......  ??? A może tak już musi być że nieodłącznym efektem ubocznym poszerzenia naszej świadomości jest upadek wszystkiego w coś kiedyś kurwa wierzyliśmy ? 

 

W każdym razie cholernie zazdroszczę tym którzy są pewni swoich sądów, ocen. Kiedyś też byłem pewien, dziś jestem głupi i z każdym dniem coraz mniej wiem

Niestety Brachu, nikt nie mówi że wyjście z matrixa będzie bezbolesne, nagle okazuje się że to co przez większość życia uważaliśmy za niemal święte, tak naprawdę jest zbrukane, brudne ,fałszywe i tylko ładnie ubrane w płaszczyk altruizmu, bądz inny. /patrz stalin, dla wielu był a i dla wielu do dziś jest wspaniałym ojcem narodu, choć to największy zbrodniarz, PROPAGANDA/

 

Nikogo nie przekonuje że moja opinia jest właściwa, najlepiej samemu poszukać info i wyrobić sobie swoje własne zdanie.

Pisałem to już wielokrotnie Odpowiedzi są w historii,  

Tak i w tym przypadku, wystarczy prześledzić życiorys owsiaka,  kto i dlaczego powołał WOŚP , poszukać wywiadów z ludzmi którzy go znali jeszcze na długo zanim powstał ten cyrk.

 

Jako fundacja zatrzymuje 8% z zebranej kwoty i oczywiście koszty działalności

Teraz ile ponoszą kosztów miasta w których organizowane są finały,wynajecie scen, ochrona, policja, straż ,pogotowie, artyści /uwierz że większość nie gra za serduszko/,przełóż to na skalę kraju.

To że na jakimś sprzęcie jest naklejka nie znaczy że kupił go  owsiak, oczywiście że trzeba coś kupić i nagrać żeby narodkowi pokazać jaki to owsiak dobry i utrzymywać mit,itd.itd.

 

Przejrzyj sprawy sądowe  owsiaka z blogerem "Matka Kurka".

 

Można by długo, ale jeszcze tylko listy rodziców chorych dzieci na które "święta krowa" nie raczyła nawet odpowiedzieć o wsparciu nie wspomnę,

lepiej kupić bezużyteczne rupiecie które latami  niszczeją w magazynach...., bo ktoś może coś..... za zakup akurat tego "wsparł" pod stołem, ale to już tylko moje gdybania.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o Jurku:

http://wpolityce.pl/polityka/229096-pospieszalski-ujawnia-nowe-fakty-z-przeszlosci-szefa-wosp-co-owsiak-robil-w-firmie-ktora-byla-przykrywka-dla-wojskowego-wywiadu

 

I coś o panu co się nazywa Walter Chełstowski:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Walter_Chełstowski

 

 

Cytuj

 

  • twórca i organizator Festiwalu w Jarocinie
  • pomysłodawca i założyciel kompanii ITC, wydawcy programu 30 ton, ppw - polaków portret własny oraz portalu CGM.PL - Codzienna Gazeta Muzyczna
  • były członek zarządu TVP
  • współzałożyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • jeden z inicjatorów Komitetu Obrony Demokracji


 

:)

 

Qa66O7N.jpg

 

W dodatku Chełstowski na swoim profilu facebookowym 19 listopada 2015 roku przyznał się, że w wyborach parlamentarnych poparł partię   .Nowoczesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.