Skocz do zawartości

Kubek termiczny


Artem

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni post o kawie pokazał, że jest tu wielu smakoszy tego zacnego trunku. A i ja dołączyłem do tego grona i właśnie mam pytanie do Was, czy używanie kubków termicznych, czy pijecie kawę/herbatę/inny ciepły napój gdzieś w warunkach gdzie samemu nie da się przygotować tegoż wywaru?

Jeżeli tak, to czy polecacie kubki jakiejś konkretnej firmy? Oczywiście w miarę przystępnej, "studenckiej" cenie. 

Przeznaczenie kubka? Na uczelnię, do pracy, jest szansa również że mi będzie towarzyszyć na różnego rodzaju wycieczkach.

Z tego co widzę to podobnież dobra jest firma Contigo ale ponad 100 zł za kubek nie dam, a nie wiem czy te po 20-30 zł dostępne nawet w księgarniach są dobre. Macie może jakieś doświadczenia z nimi? 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłożyłbym te 100zł na Contigo, poważnie. Trzymanie ciepła to jedno, ale kubek musi być też szczelny - nie znajdziesz takiego wykończenia w tych za <50zł. Contigo nigdy mi się nie rozlało i już ze spokojem trzymam je z dokumentami/laptopem i innymi więcej wartymi rzeczami.

 

Używam go też bez zakręcania, w domu - długo trzyma ciepło i po prostu lubię pić z cienkiej ścianki ^_^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem jako upominek taki za 30 zł. Ciepło trzyma bardzo dobrze, ładnie wygląda, ale kwestia wieczka ... no jakością nie powala. Trudno się odkręca, a przy zakręcaniu trzeba przypilnować czy dobrze trzyma.

 

Przy najbliższej okazji sprawię sobie lepszy.

Edytowane przez Miner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.