Skocz do zawartości

Jacek Międlar, ksiądz który zawiesił sutannę na haku.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   Wstawiam wywiad z Jackiem Międlarem, prowadzonym w Polszmacie przez red..A.Gozdyrę. Aż się zagotowałem jak słucham prowadzącej.

W każdym momencie rozbija wypowiedź adwersarza. Kurwa! Wytrzaskał bym babę po mordzie. Aż się zagotowałem.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem... jak zaczęła mówić o słowach jakich użył ksiądz, które MOGŁY KOGOŚ ZRANIĆ, to skoczyło mi ciśnienie i przerwałem.

Nie daje mu się wypowiedzieć, zmienia temat, podziwiam kolesia, że faktycznie na nią nawet nie krzyknął (przynajmniej do 9tej minuty bo dalej nie oglądałem). 

@Duchowy a kimże Ty jesteś, że ludzi na skali oceniasz a zaimek "Mnie" napisałeś z wielkiej litery? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Artem napisał:

Próbowałem... jak zaczęła mówić o słowach jakich użył ksiądz, które MOGŁY KOGOŚ ZRANIĆ, to skoczyło mi ciśnienie i przerwałem.

Nie daje mu się wypowiedzieć, zmienia temat, podziwiam kolesia, że faktycznie na nią nawet nie krzyknął (przynajmniej do 9tej minuty bo dalej nie oglądałem). 

@Duchowy a kimże Ty jesteś, że ludzi na skali oceniasz a zaimek "Mnie" napisałeś z wielkiej litery? 

Międlara zwyczajnie nie lubię z wielu względów, a do "Siebie" mam zwyczajnie szacunek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artem napisał:

 

@Duchowy a kimże Ty jesteś, że ludzi na skali oceniasz a zaimek "Mnie" napisałeś z wielkiej litery? 

 

Oj ta, oj tam, wzorem głów koronowanych mógł napisać "Nas" w odniesieniu do Swego jestestwa, czy jakieś "Our Majesty".

W końcu to Osoba wysoce Uduchowiona.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gramatyki też można mieć szacunek :D Zresztą takie coś przynajmniej ja odbieram jako pewien rodzaj niegrzecznego wywyższania się. Ale to moje podejście do sprawy. 

Po za tym uduchowiona osoba się nie musi szczycić szacunkiem do samego siebie bo po prostu siebie szanuje i tyle. Bogaty typ nie musi powtarzać naokoło że jest bogaty bo o tym sam wie jak i ludzie dookoła ale gdy ciągle o tym mówi to tak jakby sobie coś rekompensował.

No ale starczy tego offtopu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego księdza kojarzę z któegoś Marszu Niepodległości. Wygłosił naprawdę przejmującą przemowę chwytającą za serce. Kumał się on dużo z narodowcami, ale nie wiem czy ostatnio go z Kościoła nie chcięli wyjebać bo za dużo z ONRem zaczął się bujać i komuś tam przeszkadzała w Kościele jego działalność - nie ma się co oszukiwać, ale w dużej mierze polityczna czy tam agresywnie ideologiczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2017 o 07:43, Artem napisał:

Do gramatyki też można mieć szacunek :D Zresztą takie coś przynajmniej ja odbieram jako pewien rodzaj niegrzecznego wywyższania się. Ale to moje podejście do sprawy. 

 

 

Gramatycznie akurat napisał dobrze.

Tylko z ortografią jest na bakier.

 

Dnia 17.01.2017 o 07:43, Artem napisał:

No ale starczy tego offtopu.

 

I faktycznie offtop już został wyczerpany.

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawie obejrzałem sobie Skandalistów z Marianem Kowalskim. Dziwię się , że Marian nie rzucił się jej do gardła i nie wyrwał tchawicy. Nie wiem czy bym wytrzymał na jego miejscu. Drugi gość, feministka coś przyćpała przed programem a gęba wyglądała na dobrze nasączoną botoksem przez co miała problem z otwarciem ust.

Ooo i na YT już jest.

 

Edytowane przez Eryk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Marian zmiażdżył. Dziennikarzyna stosowała m.in. manipulację polegającą na tym, że zamiast skupić się na krytyce skandalicznych zachowań bab w Sejmie, krtytykowała sposób krytyki tych zachowań. Chodzi o to, by osoba przyzwoita, która krytykuje chamstwo na salonach, miała się tłumaczyć z tego, że w ogóle ma czelność krytykować. To oczywiste, że sposób krytyki nagannego zachowania jest mniej naganny, niż samo krytykowane zachowanie, jeśli w ogóle mowa o przekroczeniu granic, moim zdaniem straż w Sejmie powinna spacyfikować  warcholstwo, skoro z domu nie wynieśli kultury.

Jedna z drugą urządziła pokaz braku umiejętności wokalnych, wycie do księżyca, straganiarskie, bazarowe cechy zachowania. Można wyjechać ze wsi, ale wieś pozostaje-mam na myśli wieśniactwo w szerszym ujęciu, nie chodzi o pochodzenie samo w sobie.

 

Dziennikarzyna ma taryfę ulgową, bo dziwię się, że któryś z gości nie powiedział, że jak dalej będzie przerywać i wygłaszać manifesty, to koniec rozmowy. Zachowywała się jak szkolna krzykaczka, na bok logika. Jak im pasuje, to krzyczą o tym, że każdy ma prawo do własnych przekonań, religii i to jego prywatna sprawa, a innym razem wtrącają się w czyjeś poglądy czy wierzenia. To w końcu prywatna sprawa?

No i kiedy pasuje, to wykorzystuje się papieża jako autorytet, a kiedy nie (np. antykoncepcja, aborcja)-wtedy cicho.

 

To jak to z tym równouprawnieniem-kiedy jest rozumiane jako przywileje, to chętnie, a kiedy w równej dyskusji dostała łomot, udaje poszkodowaną. Tak samo grupa cyrkowa udająca chwilowo posłów-kiedy wchodzisz do Sejmu i robisz wieś, licz się, że ktoś to skrytykuje.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa programu z Kowalskim dotyczy "ubliżaniu kobiet", co według chorej lewackiej ideologii jest niedopuszczalne, bo przecież posiadanie cipki to świętość i należy się szacunek niezależnie od zachowania i postępowania.

Niby feminazistki chcą równego traktowania, ale to nie znaczy tak samo - przywileje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy prowadząca przyniosła kebaby, podejrzewałem że nie będzie to normalny wywiad. Ogólnie był to słaby poziom prowadzącej, często dochodziło do głupich pytań z jej strony bądź prowokacji. Szacunek dla Pana Mariana za wytrwałość, bo ja na jego miejscu bym nie wytrzymał, a bonusem było zaproszenie feministki, która tak jak mówi @Eryk prawdopodobnie zjarała się przed wywiadem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gozdyra pierdoliła za przeproszeniem jak potłuczona. Z dupy wzięte pytania, problemy, wyimaginowane oskarżenia, relatywizm moralny i ten wyraz twarzy znany chyba nam wszystkim (tępa loszka face)

Poziom tego programu to dno, ale ta feministka dała radę wgnieść go jeszcze niżej, o czym ona pierdoliła przez te 5 min? Jakieś lewackie pierdololo bez żadnych konkretów. 

Gdzie jakieś argumenty i inteligenta rozmowa? Marian dał rade zachować spokój i kulturę, jego żonka również pozytywnie i z uśmiechem ;)

 

Kobiet oczywiście obrażać NIE WOLNO, nawet mówiąc prawdę, ale Mariana można próbować zaszczuć przez cały program. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.