Skocz do zawartości

"Szokująca prawda o większości kobiet" - wideo


Rekomendowane odpowiedzi

Frywolny już podłapał, hehe... Wrzucił swój materiał 1 dzień po tym gościu. Jeden i drugi ledwie "liznęli" tego o czym wiemy na forum. Wszedłem na kanał i stronkę tego youtubera i widzę, że pierdoli o wszystkim i o niczym, głównie to co wyczytał w książkach pozując na "kołcza". Ma stronkę zrobioną na WordPressie, wrzuca filmiki jak podchodzi do kobiet w galerii handlowej, oferuje "materiały" i "szkolenia" oraz jest (UWAGA!) certyfikowanym trenerem rozwoju osobistego. Nawet wykopki na mirko cisną z niego bekę ;-)
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mężczyźni są uświadamiani. Szkoda, że to uświadamianie nie idzie krok dalej w kwestiach zagrywek kobiet, mechanizmów i schematów jakimi się one posługują aby zdobyć gościa i nakłonić na ślub lub związek.

Frywolny nie wiedzieć czemu mnie jakoś irytuje. Robi sporo błędów ortograficznych niekiedy i ciężko mi się go słucha. Jakoś mu nie ufam po prostu. Źle mu z oczu patrzy moim zdaniem. 

A filmik tego drugiego typa planuję wrzucić na fejsa w Dzień Kobiet z dedykacją dla pań :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Artem napisał:

Źle mu z oczu patrzy moim zdaniem. 

 

 Mam dokładnie takie same odczucia , na pewnego siebie , spełnionego ten gościu nie wygląda. Jak już to wolę Pawła Rawskiego albo Rafała Zubera, przynajmniej tamci goście wyglądają na ogarniętych, spełnionych i ich przekaz ma zupełnie inną energię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frywolny raz reklamował swój produkt: płytę z poradami co i jak i było tam dodatkowo nagranie jak loszkę zaprosił do mieszkania. Nagrywał rozmowę z nią ukrytą kamerą jak ją nakłaniał do pójścia z nim do łóżka. W zwiastunie nawet można było zobaczyć ją w samym staniku! Oczywiście twarz ocenzurowana. Taki PUA właśnie z niego jest :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści od podrywów, jakby od jakości mojego życia zależało czy dana dupa da mi włożyć, czy nie, albo czy da mi numer albo nie, i jeszcze dobrą kasą biją na tych walikoniach, bez pomysłu i pasji na siebie...:)

Kobieta ma być dodatkiem do życia, a nie całym życiem, nie dajmy się nabrać na udawane frazesy rodem z pejsbuka o tym że kobieta ma być Twoim życiem bracie :)

Cmentarze i więzienia są pełne takich naiwniaków :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym wszystkim nuta hipokryzji.

"Szukaj kobiety, która się rozwija, ma do zaoferowania coś poza urodą"

Gdyby dodał:

"Ale słuchaj, nie szukaj jej zbyt szybko tylko korzystaj z życia, bierz numery, buduj raporty i ruchaj aż do bólu jąder A GDYBYŚ NIE WIEDZIAŁ JAK TO ZROBIĆ to zapraszam na szkolenia i konsultacje"

To uznałbym to za bardziej wiarygodne.

 

Edytowane przez DeMasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.