Skocz do zawartości

A może by tak rzucić wszystko i.... czyli o alternaywnych sposobach życia ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

obejrzałem sobie dziś ten filmik i muszę Wam powiedzieć, że chłopak dał mi trochę do myślenia. Rzucił pracę jako prawnik w Moskwie i żyje w... sami zobaczcie ;)

 

 

Znacie jakiś innych ludzi, którzy obrali zupełnie alternatywne życie? On mi pachnie hippisem ale może i inni? Co o tym sądzicie?

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.Christopher McCandless. Choć może to nie był jego styl życia jednak gdyby przeżył roztopy w 92 roku, to kto wie? 

Niestety jego historia skończyła się tragicznie. Co do biografii to tylko powiem tyle, że miał pewne problemy emocjonalne, więc po prostu w pewnym momencie gdy już ukończył studia, rzucił wszystko i wyjechał z domu. Zniknął dla swojej rodziny. Tymczasem wyruszył w ciekawą podróż po Ameryce. Polecam film "Wszystko za życie". Jest też książka pod tym samym tytułem jednak ma ona bardziej charakter reportażu. 

Sam Chris był marzycielem, fascynował się literaturą i poezją. Był wrażliwy. Bardzo przeżywał powszechną obecność hipokryzji, obłudy, więc postanowił uciec od ludzi. Świetna historia, niestety chłopaka bardzo szkoda. 

slideshow.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ten Into the Wild dal mi duzo do myslenia. Pamietam jak jebalem jako fizol za granica zeby sobie zarobic na szkołę do ktorej mnie nie ciagnelo bo mialem juz dosyc nauki i zamierzalem ruszyc w swiat. Jednak nadal sie ucze, ale niedawno odszedl mi doplyw gotowki bo nie bede moge pracowac w swoim zawodzie i chyba nadszedl ten moment w zyciu by obrac jakis dalszy kierunek w mojej sciezce zawodowej.

 

W sumie grubszy temat, bo oprocz tego, ze mialem ciezka robote to hajs sie zgadzal i miejsce zamieszkania mi sie podoba. Takie proste zycie sobie wiodę a teraz nie wiem jak to bedzie. Łapa przy byle czym znowu mi sie zwichnie i nawet szef mowi zebym znalazl sobie cos lzejszego. Przepraszam za brak polskich znakow, ale znowu mi internet z playa nie lapie i pisze z telefonu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.