Skocz do zawartości

Stulejo bez 180 cm wzrostu nawet nie startuj


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@dr Mordechaj B'rzyt-wa Nie znasz się, przecież to nie laska tylko Aragorn Szesnasty ćwierćkrasnolud wysokiego rodu.

 

Co do tematu: Jason Statham ma 178 cm wzrostu, biedny chłopina, niby taki aktor, a pewnie nigdy nie ruchał... :( 

 

article-2582345-1C594BEC00000578-999_634

 

Tutaj chyba z siostrą idzie. Albo jakaś empatyczna kobieta pociesza go, bo mu smutno, że go żadna nie chciała. Ach, jakie te kobiety są wspaniałe i uczuciowe. 

 

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin kurde, mam tyle wzrostu co on. Tyle wygrać. No normalnie jest nadziej, że może i mnie zaczną takie panie przeprowadzać przez ulicę jak zobaczą, że jestem takim smutnym stulejarzem bez perspektyw na żonę. Tylko najpierw muszę zadbać o swoje bogate wnętrze :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 da się ale są na to 4 sposoby:

 

1. Zostań sławny i rozpoznawalny. Nie musisz zostać aktorem możesz robić cokolwiek, grunt żeby Cię kojarzyli. Np. taki seryjny morderca kobiet Ted Bundy jak już siedział w więzieniu to miał takie wzięcie, że dostawał listy od fanek. Nawet się ożenił. Trynkiewicz też podobno już znalazł miłość swojego życia więc co, da się? :)

 

2. Twoje bogactwo wewnętrzne może również wyglądać tak:

 Jason-Statham.jpg

 

Niejedna i to młodsza panna, od tej na zdjęciu wyżej, z dobrego serca by Cię nie tylko przeprowadziła przez pasy ale i nawet zakupy potrzymała. 

 

3. Trzeci sposób również istnieje ale jest on bardzo prymitywny i małoautentyczny. Po prostu stań się bogaty. Ale nie gwarantuję Ci że cokolwiek się uda u Ciebie z kobietami bo jak powszechnie wiemy, kobiety faktycznie zwracają uwagę na wnętrze a nie jakieś przyziemne rzeczy jak pieniądze. W ogóle jeśli wpadła komuś taka myśl do głowy, że kobiety to materialistki to niech wie, że jest pusty i żałosny.

 

4. Możesz też czytać książki w miejscach publicznych. Nieodpędzisz się od inteligentnych kobiet, które pragną dysputy na temat literatury jak i poezji. Widząc Twoją wrażliwość od razu proponują miłosne uniesienia, zgodnie z przekazem pewnego fun page'a na Fejsiku "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka". Ja np. boję się wyciągać książkę w autobusie. Nawet nie wiecie jak kobiety pragną męskiej inteligencji i jakie to dla nich seksowne! Bardziej niż kasa!

 

Tak naprawdę to nie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem tylko nie wiem po co się tak rozpisywałeś, skoro pisząc o "bogatym wnętrzu" było wiadomo co mam na myśli :P Nie no, nie mogę się powstrzymać, to jest silniejsze ode mnie! Muszę wstawić tutaj tego herosa! Jakby co, to działałem pod wpływem gazu i ogarnął mnie syndrom obcej ręki czy coś tam innego :lol:

hotelscom-gym-600-33552.jpg

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszczeniowa dziewczyna z Sympatii

http://piaskownicameksa.pl/roszczeniowa-dziewczyna-z-sympatii/

 

tematy z roszczeniowym postepowanie dalej popularne na wykopie

http://www.wykop.pl/link/3580621/roszczeniowa-dziewczyna-z-sympatii-piaskownica-meksa/

 

tematy podobne praktycznie co chwile przewijają się na wykopie, @Stulejman Wspaniały Marek zaraz wpadnie i będzie nowa audycja "na wkurwie" -nie to żebym coś sugerował ;) 

 

Cytuj

Wielu Panów piszących do mnie zarzuca mi materializm i pogoń za pieniądzem – to nie do końca tak jest. Dla mnie facet który dobrze zarabia i się ustawił życiowo to dowód jego zaradności, sprytu, przewagi nad konkurencją. Żadna z kobiet nie ryzykowałaby wychodzenia za biedaka bo chyba nikomu by się nie uśmiechało życie od pierwszego do pierwszego, na zupie z brukwi, ziemniakach i kaszy, a dzieci by biedowały w szkole w pocerowanych łachach z lumpeksu. Więc sami zrozumcie, że jeśli jesteście zaradni, obrotni to musicie to udowodnić na przykład zasiadając w radzie nadzorczej którejś ze spółek giełdowych czy piastując stanowisko team leadera w Google czy Dellu. To tylko przykłady ale wiele mówią o tym, jaki ma być facet: To ma być drapieżnik który sięga po swoje, przyczajony tygrys ukryty smok co bije innych w wyścigu po stanowiska i kasę. To już nie jest PRL że czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy, tylko życiowa dżungla kapitalizmu, gdzie przeżywa ten, kto ma najlepszy PR i najlepsze CV.

cytowany fragment, my to wiemy; na wykopie dalej myślą że to pojedyńcze wariatki 

 

 

to klony, podobne podejście

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordimer napisał:

....

@Stulejman Wspaniały Marek zaraz wpadnie i będzie nowa audycja "na wkurwie" -nie to żebym coś sugerował ;) 

 

Uwielbiam takie audycje.

 

Przez jedną mało wypadku nie miałem ("Miś byłeś za dobry") bo w aucie słuchałem. Gdy było walnięcie w stół pięścią podskoczyłem a auto poszło na bok :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wcale bym się nie zdziwił jakby to nie był fejk.

 

I tu info dla młodych chłopaków co jeszcze tego nie poznali a może czytają Forum:

Jak jesteście dużo starsi od dziewczyny to WYMAGANIE od niej jest łatwiejsze ze względu na dystans czasowy i dystans doświadczenia życiowego między wami - na Waszą korzyść.

Co do konkretnych wymagań to jest parę tematów gdzie to zostało rozpisane. Poszukajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda mi na zlepek "ciekawszych" wpisów z różnych wpisów lasek z Sympatii. Może też z innych portali randkowych. Trochę dopieszczone, ale niedużo odbiegające od prawdy o postawie mocno roszczeniowej tych zrytych pań.

 

Cytat: "No i ważne żebyś nie miał stulejki, spodziectwa, wierzchniactwa, niezstąpionego jądra, prosaków i grudek perlistych prącia. A wyniki krwi masz dobre? Wspomnę też o kondycji, dobrze ją mierzy test Coopera, więc nie oczekuj że będę umawiała się z jakąś lebiodą która już zdycha po przebiegnięciu kilometra." 

 

Kurde, dopiero teraz się dowiedziałem, że poza stuleją mam jeszcze grudki perliste i prosiaki. :D No, i oczywiście niezastąpione jądra. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki z mojego otoczenia obraziły się na mnie :(...:D

Jedna z nich ostatnio mędrkowała przy piwie tymi hasłami, że facet zaczyna się od .... cm. Miałem trochę zły dzień i nerwowy nastrój więc nie czekając sekundy odpaliłem:

- A kobieta kończy się na 60 kg! 

 

Koleżanka, która to mówiła akurat ma dużo dużo więcej :lol:. Wszyscy na chwilę zamilkli.

 

Zepsułem trochę spotkanie :huh:.

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas trzymam w zanadrzu teksty Szefa w razie jak jakaś kobieta zacznie jechać z tekstami "a prawdziwy facet zaczyna się od...". Ewentualnie jeżeli wyskoczy z tekstem, że prawdziwy mężczyzna powinien x / y / z to wtedy można pojechać z "a waga prawdziwej kobiety nie powinna przekraczać 60 kg". Zwarcie styków może wtedy doprowadzić do zawieszenia systemu operacyjnego loszki.

 

A co do kobiet, to miałem parę dni temu sytuację, kiedy pojechałem sobie do sklepiku pewnego i zauważyłem jakąś panią z wózeczkiem. Spojrzała na mnie więc uśmiechnąłem się a ta odwzajemniła to. Później kątem oka zauważyłem, że stojąc przy kasie rozglądała się za mną po sklepie i kiedy mnie namierzyła to wpatrywała się intensywnie. To była chyba jedna z tych szczęśliwych młodych mamusiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.