Skocz do zawartości

Samica tłumaczy ezoteryką swoją Hipergamie


Duchowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Dzisiaj na Youtube znalazłem kanał "Paulina Moskalik" który jest o tematyce duchowej. W swoim filmie dotyczącym Homoseksualizmu zrobiła dygresją dotyczącą tego że Ona ZAWSZE wie kiedy jest zdradzana przez mężczyznę.

 

Jej zdaniem zdrada zaczyna się już wtedy kiedy jej mężczyzna myśli o innych kobietach zwłaszcza w sposób seksualny, ponieważ Ona inwestuje w Niego swoją energię i myśli aby jemu powiodło się np. w pracy a On nie oddaje jej swojej energii ponieważ myśli on o innych samicach. 

 

Z tego względu ta "Uduchowiona" Samica często zmienia partnerów ze względu na to że Ona czuje się przez nich zdradza.

Co Wy o tym sądzicie? Moim zdaniem to jest realizowanie hipergamii i argumentowanie jej poprzez ezoterykę.

LINK do filmu ---> (Konkretny czas to 3.45)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ktoś ma już najlepsze lata za sobą :D

 

Widocznie nie złapała kogoś gdy miała ku temu okazję, a teraz szuka winy w facetach, bo my tylko o jednym myślimy.

 

To świadczy tylko o tym, aby trzymać się najdalej od kobiet, które nie mają nikogo będąc w tym wieku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna żąda wierności i atencji za to, że inwestowała swoje myśli w faceta, by temu mogło powodzić się w pracy. Czyli żąda oddania i pieniędzy za swoje myśli. Trochę drogo.

Wymaga żeby mężczyzna nie myślał o innych, to w najlepszym razie pachnie dla wampirem emocjonalnym, a w najgorszym solidnymi zaburzeniami.

Trzymać się od takiej "ezoteryczki" z daleka. Każdemu udowodni winę na podstawie swoich myśli i przeczuć. Bardzo fajna logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

On nie oddaje jej swojej energii ponieważ myśli on o innych samicach. 

 

Cytuj

 

Wymaga żeby mężczyzna nie myślał o innych, to w najlepszym razie pachnie dla wampirem emocjonalnym, a w najgorszym solidnymi zaburzeniami.

Trzymać się od takiej "ezoteryczki" z daleka. Każdemu udowodni winę na podstawie swoich myśli i przeczuć. Bardzo fajna logika.

 

 

Znałem taki przypadek, nie będę wchodził w szczegóły, ale panna awanturowała się na podstawie tego, co jej się ubzdurało, a nie co było naprawdę + wymuszała na partnerach, żeby byli wpatrzeni w nią jak w obrazek, porzucili wszystko inne i niemalże zrośli się z nią jak bliźnięta syjamskie. 

 

Niby każda kobieta tak ma, ale te przypadki szczególnie. Nie polecam i nie pozdrawiam, trzymać się z daleka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję tej bajki , z mojego co prawda niewielkiego ale jakiegoś tam doświadczenia z kobietami nie słyszałem jeszcze żeby kobieta porzucała faceta za którym uganiają się inne i który zdradza, na poziomie świadomym będą się wściekać, nienawidzić, opluwać ale w środku będą czuły zupełnie co innego.   Jeżeli kobieta porzuca zdradzacza to najczęściej dlatego że kręci, mataczy, kłamie co jest niemęskie ale powodem nie jest sama zdrada tylko jego głupie, dziecinne,pełne poczucia winy podejście do niej. W przypadku tej pani coś czuję że ego nie pozwoli jej powiedzieć że to faceci się zmywali od niej bo jest toksyczna więc mówi że to ona porzucała. Tia.  Z resztą nie znam kobiety którą ktoś porzucił ,zawsze to one przecież "porzucają" :).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2017 o 11:28, Silny napisał:

 

Rzygać mnie się chce od słuchania jej :<

 

 

Możesz to wykorzystać jako wsparcie do diety... :D Medycyna naturalna- najlepsza... Zero chemii a efekt przekracza najśmielsze wrażenia.

 

 

Przebrnąłem przez to... I w sumie żal mi tej pani... Tak samą siebie oszukiwać... No cóż, karma już wraca, co widać i słychać...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię się czepnąć czasem ortografii, tyle że staram się trzymać w ryzach. Ale jak w tytule widzę "e" zamiast "ę" i słowo hipergamia pisane z dużej litery (nie jest to nazwa własna), to utwierdzam się w przekonaniu, że autor wątku powinien zaszczycić niemieckie portale, bo tam reguła pisowni rzeczowników jest właśnie taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Arox napisał:

 

 

Możesz to wykorzystać jako wsparcie do diety... :D Medycyna naturalna- najlepsza... Zero chemii a efekt przekracza najśmielsze wrażenia.

 

 

Przebrnąłem przez to... I w sumie żal mi tej pani... Tak samą siebie oszukiwać... No cóż, karma już wraca, co widać i słychać...

 

Gorzej że ona sprzedaje jakieś gówno (odpromienniki chyba), które ma pomagać w życiu - a jednocześnie sama się żali, że z chłopami ma problem. To dlaczego jej nie pomogło?

 

 

Poza tym Panowie - jako że jestem osobą jasnosłyszącą, od dziś daję bany na podstawie głosów w głowie :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.