Skocz do zawartości

Mieszkanie u kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Artem napisał:

No cóż za autorytet. Myślałem że Curie Skłodowską przywołasz, Margaret Mead, Judith Butler albo Tacherową... XD To też Marylin powiedziała: "Jeśli nie kochasz kiedy jestem najgorsza to nie zasługujesz na to kiedy jestem najlepsza?" BRAVO.

 

Podawanie jako autorytet loszki, która była uzależniona od alko i prochów, nie potrafiła sobie ułożyć życia i mimo sukcesów zawodowych była nieszczęśliwa to takie logiczne i postępowe :lol:

 

I tu prosta sprawa, popatrzcie sobie kogo loszki biorą za przykład do naśladowania inną loszkę, która miała w chuj atencji to określa jej podstawową wartość jako loszko autorytetu :lol:  

 

I co się stało z gwiazdą najatencyjniejszą na globie?

 

 

Moja teoria nie spiskowa na temat zejścia MM:

 

1 Zrozumienie iż zjebała swoje życie oddając się karierze, zjebane małżeństwo bo była atencja i pewność siebie że można skakać z kwiatka na kwiatek bo w gazetach piszą i radiu mówią, że jest "najpinkniejsza" (ten sam efekt co mają loszki dziś przy dużej ilości komci na fejsiku, a przyczyny samookłamywania są te same, wstawianie najlepszych zdjęć, stylizowanie się , a wizerunek medialny rozbija się w rzeczywistości).

 

2 Wiek 30 - 35 dotarła do ściany, facetów wyłapywały młodsze aktoreczki z przyczyn, które opisałem wyżej. Uroda opadła, wymagania pozostały te same i napompowane ego, urok osobisty przestał działać.

 

3 Ucieczka samotnej, zrozpaczonej loszki 30+ w alko i prochy, która kończy się przedawkowaniem i zejściem w wieku 36 lat.

 

 

Im wyżej była na skali SMV, a można powiedzieć że ona była najwyżej w tamtym okresie, tym większe zderzenie ze ścianą po przekroczeniu terminu przydatności ;) 

 

I to jest autorytet dla loszek. Tempa dzida, z przewartościowaniem rozbitym o rzeczywistość, która wykończyła się przedawkowując, nie potrafiła ułożyć sobie życia, robiła za worek na spermę dla bardziej znanych kolesi i pierdoliła głupoty, do momentu aż jej czas przeminął.

 

Prawdziwy wzór do naśladowania i krynica "mundrości", grunt żeby atencja była.

 

Tyle z mojej strony. ;)   

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem

Jak wiadomo kobiety są bardziej kolektywistycznie myślące w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy są indywidualistami. Może i każda z Nas jest głupsza od dowolnego mężczyzny ale razem tworzymy społeczną sieć, będącą superinteligencją. To właśnie dzięki temu kolektywnemu myśleniu powstał WGTOW, który następnie stworzył feminizm. Celem ruchu feministycznego jest doprowadzanie do zagłady większości mężczyzn, a z reszty z nich uczynienie niewolników. Nie powstrzymacie Nas. Nawet ISIS jest pod Naszą kontrolą. Europę zaleje potop Arabów, którzy zabiją większość białych mężczyzn, pozostawiając przy życiu jedynie tych najbardziej potrzebnych i uzdolnionych. Kobiety jedynie zgwałcą, z czego one będą zadowolone, w końcu kto by nie chciał seksu z egzotycznym brutalem. Następnie kobiety wrócą do niewielkiej grupki białych mężczyzn i z ich pomocą zniewolą Arabów zamkną ich w specjalnych seks-rezerwatach, gdzie będą mogły się z nimi zabawiać w kontrolowanych warunkach. Na świecie zapanuje pokój. Oczywiście dzieci będą rodziły głównie białym mężczyznom, ale do zapłodnienia będzie dochodziło sztucznie, a większość męskich płodów będzie abortowana.
Niszczymy każdą grupę, która mogłaby się nam przeciwstawić. Wiem, że i tak mi nie uwierzycie. Zwyzywacie od wariatów, zwolenników teorii spiskowych, ale taka jest prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Subiektywny napisał:

Dwa: przykro mi to pisać ale kobiecie podświadomie 'odwala' gdy czuje przewagę nad partnerem w sensie ekonomicznym. Kobiety pod tym względem zachowują się dużo gorzej niż mężczyźni. Taka ciekawostka, co ?

 

Żadna ciekawostka, zwyczajnie gdy następuje sytuacja całkowicie nienaturalna w ich pojęciu i rzadko spotykana i zaczynają np. zarabiać lepiej od faceta to ich przekonanie o własnej zajebistości startuje jak rakieta na orbitę i się przewartościowują. Często jest tak że autorem bądź współautorem ich sukcesu jest właśnie ten facet, o czym szybko zapominają ;)  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Epsilon napisał:

To właśnie dzięki temu kolektywnemu myśleniu powstał WGTOW, który następnie stworzył feminizm.

 

Pierwszym filozofem, który podjął temat nierówności kobiet był JOHN STUART MILL. Mężczyzna. Doucz się proszę. 

Internetu i jakiegoś WGTOW jeszcze wtedy nie było :lol: 

 

28 minut temu, Epsilon napisał:

Celem ruchu feministycznego jest doprowadzanie do zagłady większości mężczyzn, a z reszty z nich uczynienie niewolników.

 

Niektórzy nazywają to trzecią falą feminizmu, w której nie chodzi już prawa wyborcze a zwykłą dominacje nad mężczyznami. 

 

28 minut temu, Epsilon napisał:

Nie powstrzymacie Nas. Nawet ISIS jest pod Naszą kontrolą. 

Jeżeli ironizujesz to rób to lepiej.

 

Seks z Arabem? Przecież to się już dzieje więc nie wiem co w tym ironicznego? Stwierdziłaś fakty. Nie mam o to żalu, to Wasza sprawa skoro tak świadomie idziecie tą drogą XD "Wasza cipa, Wasza sprawa" jak to głoszą te feministyczne myślicielki. 

 

Ps. ISIS jest pod kontrolą Amerykanów. Europę JUŻ zalewają Arabowie. Teraz są zamieszki w Malmo na przykład. Weź poczytaj coś więcej o świecie a nie głupoty wypisujesz. 

 

@Epsilon brawo. Popisałaś się. Grą na emocjach a nie argumentami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ironizuję. Taki jest Nasz plan, który jak zauważyłeś jest już wprowadzany w życie. To co napisałeś o początkach feminizmu jest częścią kampanii dezinformacyjnej, podobnie jak dostępne w internecie informacje o WGTOW. W ten sposób nawet, jak wam ktoś prawdę prosto w oczy wykrzyczy to mu nie uwierzycie.

Ale dobrze wam tak. Należy wam się za takie rzeczy jak Telepathy Rape, o którym mówiła Sandwoman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Epsilon za przeproszeniem CO TY KURWA PIERDOLISZ !!!!  Widzę, że dobre grzyby na akademiku podają  co ? Ale owszem zgadzam się z tobą. Właśnie obnażyłaś całe te lewackie i nihilistyczne gówno. Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Ale tak szczerze ciebie zapytam. Skoro tak chcecie zniszczyć nas i całą cywilizację łacińską łącznie z białą rasą i pogrzebać w gruzach dorobek naszych przodków i wielu pokoleń to po chuj tutaj wchodzisz i trollujesz? Temat był o wspólnym mieszkaniu u kobiety a nie o marksistowskim manifeście rodem z międzynarodówki. Kurwa nie wiem co was tam uczą na tych uczelniach. Ale jeśli to ma być ta przyszła elita narodu albo Europy to lepiej już popełnijmy zbiorowe samobójstwo. Wiesz co wyjaśnię ci o co chodzi w tej waszej feministycznej spierdolinie umysłowej. W tym kale intelektualnym.

 

Po pierwsze feminizm jako ostatnia trzecia już faza markistowskich przemian społeczno-kulturowych została zapoczątkowana i finansowana przez mizoginów spod znaku gwiazdy Dawida. O to wasza pożal się boże superinteligencja. Nawet same nie potrafiłyście stworzyć waszej idiotycznej ideologi.

 

Po drugie nie masz bladego pojęcia o cybernetyce i metacybernetyce. Więc ci dziecinko wyjaśnię. Wszystko co nas otacza to jest tak zwany system. System ma swoje prawa i zasady. Główną zasadą w systemie/naturze jest dążenie do równowagi. Homeostat przy zbyt dużych odchyleniach wahadła będzie za pomocą sił równoważących dążył do równowagi przechylając wahadło w przeciwną stronę/skrajność w celu wytrącenia potencjału energo-informacyjnego. W związku z tym, że wahadło poszło mocno w LEWO to system będzie musiał to skorygować. Chyba nie myślałyście, że te pajacowanie w "równouprawnienie" i walkę z mitycznym patriarchatem ( którego zresztą w Europie i Polsce nie ma od dawna) będzie trać przez całą wieczność.  Za kilkadziesiąt lat ( ok. 20-30) nadejdą czasy WIELKIEJ SMUTY dla świata kobiet. Skończą się przywileje, prawa i parytety , pożądanie męskie oraz atencja. Dlaczego ? A no dlatego, że prędzej czy później system wróci do równowagi i nic nie pozostanie po waszej zajebistości. Za bardzo rozbujałyście wahadło w jedną stronę. I to się na was zemści. Bo z naturą nie ma żartów. Myśłicie, że kotrolujecie jakieś żydowskie bojówki ISIS ale to iluzja. To was kontrolują. Jesteście tylko narzędziem.

 

Po trzecie feminizm to krytpomarksizm. Chyba nie muszę przypominać jak się skończyło tak zwale wyzwalanie chłopów i robotników. Tym samym skończy się wasze wyzwalanie. Owszem będziecie wyzwolone ale z myślenia, obowiązków no przede wszystkim z KOBIECOŚCI. Więc nie pierdol mi tutaj tych lewackich kocopołów bo jesteś tylko narzędziem w rękach rewolucjonistów. Jesteście jak te dzieci na bagnach we mgle. Idziecie na rzeź. Przykro mi to mówić ale kiedy już zostanie zniszczona podstawowa komórka społeczna - RODZINA ( fundament cywilizacji łacińskiej) to już nie będziecie potrzebne i jak to zwykle bywa z dziećmi rewolucji zostaniecie zjedzone przez historię. Bo chyba nie myślicie, że zamkniecie arabów w rezerwatach jako zabawki seksualne. To chyba was zamkną.

 

A propo twojego trollowania i tych wpisów. Freud miały coś do powiedzenia.

 

PS. Aha @Epsilon za propagowanie ludobójstwa w stosunku do mężczyzn chyba zgłoszę twój wpis do odpowiednich organów ścigania.

 

Nie pozdrawiam.

Edytowane przez Geralt
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się w rezerwacie nie wypowiadam, ale zrobię wyjątek. 

 

Panowie, dajcie spokój. Jest tyle ciekawych tematów na forum, tyle rzeczy do robienia poza nim. Nie traćcie czasu na takie akcje, do czego to jest komu potrzebne? Wy tracicie energię i czas, a prowokator się śmieje i popija piwo przed komputerem. 

 

Wysmarowałem kiedyś apel, poczytajcie. Dbajmy o tą naszą męską ostoję w tych niesprzyjających nam czasach i dbajmy również o siebie. Po co wy ulegacie prowokacjom jakiegoś niezrównoważonego emocjonalnie wariata? Przecież to jest śmieszne, ale to bardziej śmiech przez łzy - łzy współczucia, że takie jednostki się rodzą. 

 

Dajcie spokój. I nie mówię, żeby nie odpowiadać w kobiecych tematach, ale jaki jest sens dyskutować z takimi wynalazkami jak ten troll powyżej? Żaden. Tracicie tylko swoje bezcenne i nieodnawialne (jak czas) zasoby. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Bracia już wszystko napisali a o ile się nie mylę pierwszy post @Mosze Red jak zwykle trafił bezbłędnie w meritum. Zresztą jak zwykle.

 

Dodam swoje trzy grosze do tego wszystkiego bo dokładnie sam przerobiłem omawiany temat. Mój chyba najbardziej "poważny" związek. W zasadzie żyliśmy jak małżeństwo z planami na legalizację do której nie doszło. Co tutaj opisywać. Powieliłbym tylko wszystko co jest napisane wyżej. Wszystko, każde zachowanie i każda zagrywkę. Nie mam żalu do kobiety. Absolutnie. Jeśli mam żal to może do losu, że nie dane mi było poznać tej wiedzy wcześniej. Dzisiaj, mimo, że ją oswoiłem i strawiłem nadal potrafię być zdziwionym jak bardzo zachowania kobiet są powtarzalne. Jak bardzo tzw związki i wielkie miłości odgrywają się wręcz wzorcowo, schematycznie. Nie dziwie się facetowi, że woli mieszkać sam. Jeśli rozumie jak to wszystko działa a podobno czyta Forum to jedyna słuszna decyzja.

 

Krótko podsumuję dla potomnych:

 

- Niezależność mieszkaniowa to podstawa dla Samca w budowaniu relacji i swojej przyszłości, najpierw Samiec powinien dążyć do właśnie tej niezależności, później powinien świadomie zabiegać o związek, wszystko ma swoją kolejność i jeśli ją poplątamy zazwyczaj poniesiemy konsekwencje,

 

- jeżeli mieszkasz u kobiety musisz zdawać sobie z tego sprawę, że jesteś tylko lokatorem, w każdej chwili, przy kłótni, problemach ona może po prostu kazać Ci wyjść albo wyjebać Cie na przysłowiowy zbity pysk. Myślisz, że Twoja ukochana myszka nie byłaby do tego zdolna, zapewnia Cię, że nigdy by tego nie zrobiła? Uwierz mi, zrobi. Bez skrupułów. Przerobiłem to na własnej skórze. Kobiece myślenie zmienia się pod wpływem emocji i sytuacji. Zmienia się. Dzisiaj myśli  i uważa tak, za jakiś czas będzie myśleć w zupełny odwrotny sposób.

 

- jeśli inwestujesz, remontujesz, urządzasz lokal czy nieruchomość do której nie masz praw wiedz Bracie, że popełniasz spoty błąd życia. Myślisz, że ktoś to kiedykolwiek doceni? Zapomnij, nie łudź się. Chwilowe pochwały mają za zadanie łechtać Twoje Ego tak aby zachęcić Cie do dalszych działań. Prosty mechanizm aprobaty u pochwały. Możesz całe życie robić na nie swój dom czy lokal i tak kiedyś usłyszysz, że wszystko dostałeś i przyszedłeś na gotowe. O tzw wdzięczności u kobiet były posty na Forum, to też działa schematycznie. Ja moją finalną rozgrywkę zrobiłem na swoich zasadach i tak bylem pomówiony o kradzież a zabrałem TYLKO moje osobiste rzeczy. Znam przypadek jak facet sporo po 50siątce po dwudziestukilkulatach życia i mieszkania (praktycznie odremontowania od podstaw domu) po tym jak żonka wyrzuciła go z domu (własność jeszcze jej żyjącej mamusi) z policją musiał przyjechać po swoje dokumenty. Wyszedł z nimi i reklamówką jakiś ciuchów. Życie....

 

Im wcześniej zaczniesz myśleć Samcu o swoim lokum tym lepiej. Gromadź środki i kombinuj jak zarobić i być NA SWOIM. To podstawa. Masz mieć prawa do lokalu/domu. Masz być niezależny. To jedyna droga. Inna wcześniej czy później odbije się na Tobie.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2017 o 11:28, Epsilon napisał:

Nic nie ironizuję. Taki jest Nasz plan, który jak zauważyłeś jest już wprowadzany w życie. To co napisałeś o początkach feminizmu jest częścią kampanii dezinformacyjnej, podobnie jak dostępne w internecie informacje o WGTOW. W ten sposób nawet, jak wam ktoś prawdę prosto w oczy wykrzyczy to mu nie uwierzycie.

Ale dobrze wam tak. Należy wam się za takie rzeczy jak Telepathy Rape, o którym mówiła Sandwoman.

 

Na czym ty te grzybki hodujesz?  bo moc jebucka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.