Skocz do zawartości

Duchowa walka 2 kobiet - DRAMA


Duchowy

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze było to, jak Pani Moskalik bada na filmie wahadełkiem jaką istotą jest baba jaga - jakby tego wcześniej nie robiła. Musiała robić, bo by inaczej od razu nie mówiła że to demon - a tu udaje że niby coś bada. Obie są wstrętne, obie fałszywie uśmiechnięte, obie mocno sukowate i lubiące dobrze zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Kisnę :lol:


Smiejesz sie a nie wiesz jak trudno jest wyciac w grubej rurze PVC od kanalizacji taki maly prostokacic na kable!

Krytykowac tylko potraficie.

Tak samo z tym urzadzeniem, ktore zmniejsza ilosc spalin w wydychanym przez auto powietrzu. Z braci Wright tez tak sie kiedys smiali. Z Bella rowniez kiedy gadal do kabla. Ciemnogrod...

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ta ezoteryka nie ma nic wspólnego z duszą a tym bardziej z duchem. To są czyste sztuczki na poziomie umysłu.

Co do pań: to jest prosty konflikt interesów.

Ta czarna na moje oko jest lepszą "business woman" bo lepiej wałuje ludzi.

Trzymać się z daleka bo to zło wcielone i tylko oddala od tego co boskie.

Edytowane przez Molu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Artem napisał:

EDIT: A teraz pytanie: czy osoba wielce uduchowiona robi takie hejtujące akcje? Przecież jej nie powinno zależeć aż tak bardzo na rzeczach przyziemnych. Hipokryzja pełną parą. 

Wbrew pozorom to dość istotne pytanie.

 

U.G. Krishnamurti dość logicznie udowadnia, że te cele wcale się nie różnią, pragnienia duchowe są w swej naturze zbieżne z celami "przyziemnymi". Tu i tu chodzi o naszą przyjemność.

Tylko My przez kulturę i wiedzę pokoleniową daliśmy sobie wmówić, że cele duchowe stoją wyżej i dzięki temu wierzymy, że jesteśmy lepsi (ot taka pułapka naszej psychiki).

Koleś wg mnie trafnie diagnozuje matrix jako zbiór wszystkich dostępnych informacji, z których wszyscy jako gatunek korzystamy więc jesteśmy bardzo spójni i podobni w sferze myśli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam traktuję ezoterykę poważnie, poznaję coraz więcej z tej dziedziny i wykorzystuję w życiu, ale nie należy z niczym popadać w fanatyzm, bo i wtedy dobra energia na nic. ;) 

 

Dobra, kończę i idę się wysrać, bo kibel emituje w moim kierunku pozytywne wibracje i przyciąga mnie do siebie, aby ziściło się przeznaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Jeśli istnieją ludzie aż tak głupi, że kupują te jej gadżety to mi ich nie żal :lol: 

Mnie też nie :P

Ale dawno już nie zdarzyło mi się wywlec komuś spod maski magnetyzera czy innego cudu mającego "porządkować  łańcuchy".

Osobiście wiążę to z dwoma faktami:

Raz: Współczesny system dostarczania mieszanki paliwowo-powietrznej do silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa podlega tak ścisłej kontroli, że nawet gdyby jakiś wodorotlenek bardzo chciał to i tak nie zerwie tego łańcucha.

Dwa:

Jak już ktoś wyda na auto kasę rzędu min 80k - to za jasną cholerę nie da sobie wsadzić do niego czegokolwiek, co nie ma koncernowego logo :P 

 

Swoją drogą pani z tego filmiku popełnia bezbrzeżną głupotę. Nie zajmuję się ezoteryką, i osobiście w nią nie wierzę. Co nie zmienia faktu iż dopuszczam myśl, że np @Eredin widzi, wie, rozumie coś, czego ja nie potrafię. I gdybyż trzymała się swojego poletka, prowadziła wykłady o aurach, promieniujących kamieniach i ichniej ezoplaźmie, pewnie patrzałbym jak na dziwadło, ale z zasady trzymałbym język po wewnętrznej stronie zębów. Ale NIE. Z jakiegoś powodu postanowiła wrzucić te swoje kamyki na obszar, w którym zawodowo poruszam się od ćwierćwiecza i sekretów już w nim nie odkryję. Toż to marketingowy strzał z nagana we wszystkie stawy na raz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, Pani Magda popełniła samobójstwo marketingowe reklamując coś, o czym nie ma bladego pojęcia - zrobiła z siebie tylko pośmiewisko. Ale widocznie bardzo potrzebowała hajsu, więc poświęciła zaufanie swoich fanów za takie gówno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.