Skocz do zawartości

Podpucha żony??


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, dostałem wczoraj takiego maila, z żoną żyję ostatnio na bakier, wydaje mi się, że ona to napisała oraz że ona coś knuje ...co sądzicie, jak powinienem to rozegrać.. treść maila:

 

Cześć !
Nie wiem jak to napisać więc napiszę prosto z mostu.. Może spotkamy się na małą kawkę i porozmawiamy face to face? Znam Cię z widzenia, wyglądasz na fajnego faceta. Dużo zachodu mnie kosztowało zdobyć jakiś kontakt. Na pewno będzie miło:)
 
pozdrawiam,
Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu przez chwilę spotykałem się z rozwódką, któregoś razu w przypływie szczerości wygadała się że jak chciała się rozwiezć to napuściła koleżankę na męża.

Ta oczywiście wszystko pózniej zeznała, dziś dodatkowo można wszystko łatwo nagrać.

 

Możesz odpisać i spróbować wyczuć kto to pisze, one łatwo się gubią, tylko ostrożnie,nie pisz nic co by mogła wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam zignorowanie maila.

 

Odpiszesz próbując coś wysondować - to dasz argument żonie, i tak się przyczepi (jeśli to jej prowokacja).

Jak jesteś w miarę biegły w niewerbalnej kwestii komunikacji i znasz emocjonalną stronę żony - to możesz z uśmiechem jej opowiedzieć o tym mailu

oraz, tak-tak !, dodać że to już trzeci taki w tym roku od jakichś babek ;) Jak ona napisała ostatni to nie wytrzyma psychicznie i zacznie wypytywać się o

te dwa pierwsze - nie od niej ;) Bacznie obserwuj reakcje i w którą stronę będą szły pytania żony - o tego ostatniego czy bardziej skoncentruje się na tych wymyślonych

przez Ciebie pierwszych.

 

Bądź jak lis ;)

 

925cf834f464f47d9fe42c036d7e0147.jpg

 

 

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile popieram koncepcję wciśnięcia żonie kitu jeszcze o innych mailach, to jeśli jest to prowokacja ze strony małżonki, lepszą opcją może być odpisanie w stylu "Jeśli potrafiłaś zdobyć kontakt, na pewno wiesz również, że jestem żonaty, co z mojej strony wyklucza naszą znajomość."

Zignorowanie może zostać odczytane przez żonkę jako: "pewnie zostawił ją sobie na później" a tak już dostanie konkretne info, że z tej strony nie da się Ciebie podejść.

Sam w razie czego masz (dla sądu?) alibi, w postaci tej korespondencji i własnej na nią reakcji.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób Subiektywnego jest przebiegły i sprytny, ale ignorowanie jest moim zdaniem mniej wydajnym wyjściem od tego, które proponuje Rnext. Ignorowanie ma w sobie coś w stylu "na później", jest w sumie podejrzane bo nie ma jasności co do intencji. A tak jasna, twarda odpowiedź że nie spotykam się bo jestem żonaty, i jakoś to wszystko tak fajniej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo prawdopodobne, że to podpucha. Adres prywatny, służbowy? Dostępny gdzieś w sieci? Nikt znajomy nie informował Cię, że ktoś o Ciebie wypytuje?

Jeśli to podpucha, działania "kontrwywiadowcze" są zwyczajnie niezbędne.

Opcja @Rnext na plus.

 

@Subiektywny

Tym lisem poprawiłeś mi dzień, a leżę chory i zasmarkany :(

Edytowane przez Mnemonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to czysta prowokacja.

 

Twoja żona mogła dać maila jednej ze swoich "koleżanek", chcąc w ten sposób stwierdzić, czy jesteś wobec niej lojalny.

 

Ja na Twoim miejscu napisałbym coś w stylu: To miłe z Twojej strony, ale jestem żonaty, więc odmawiam.

 

Prosty przekaz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, metoda @Rnextma dodatkowy + który ja przeoczyłem, o co dwie głowy to nie jedna :)

Umożliwia zebranie przyszłej dokumentacji w postaci wydruków maili.

Więc już wiesz jak działać @AIRBAG.

 

@Mnemonic, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia juz napisali wyżej ... Ja dodam tylko od siebie ...  Skojarzmy dwie kwestie: z żoną ostatnio na bankier i taki mail hmmm nie ma tutaj przypadku. To zaplanowana akcja. Zacytuje słynne słowa: wiedz, że coś się dzieje.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze jak odpiszesz ze jesteś żonaty to ona pewnie pociągnie temat (prowokacja), np. spotkajmy się tylko na kawę itp.

Zawsze jak się nie uda wrobić ciebie w coś ostrzejszego to kiedyś twoja zona wyciągnie ze korespondujesz z jakaś kobietą potajemnie i samo pisanie wyciągnie.

 

Ja bym:

1) Olał

2) zgodnie z radą brata, wspomniał zonie ze już 3 w tym miesiącu zawraca głowę spotkaniem.

 

Czy jak wpisujesz email w google to coś wyskakuje, pisała kiedyś na forum albo gdziekolwiek go google znajduje.

W jakich godzinach przychodzi email. Czy zona była w domu, co wtedy robiła?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AIRBAG Oczywiście że podpucha, jak pójdziesz dalej to dasz babie broń do ręki :) a tego nie chcesz, chyba?

 

'' Dużo zachodu mnie kosztowało zdobyć jakiś kontakt. Na pewno będzie miło:) ''

 

Ha ha ha!, tania zagrywka na podbicie Twojego ego...:)

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja jest bardzo prawdopodobna w tym przypadku, może sama samica realizuje  lub przy pomocy/współudziale idiotokoleżaneczek.

Bierz pod uwagę mogącej się toczyć postępowania przygotowawczego do rozwodu/skoku na inną gałąź.

"Ufaj i sprawdzaj" - jak mawiał tatko Stalin.

 

Uwaga na nagrywanie waszych serdecznych rozmów, polecam samemu to robić, aby mieć "kwity".

 

Sprawdź finanse, czy samica nie zabezpiecza się pod tym kątem - pamiętam jak moja ex wspominała, jak kilka miesięcy chomikowała kasę, aby mieć czym dysponować podczas rozwodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie @Romek zauważył, że być może to koleżanka żony chce przeprowadzić prowokację.

Gdy ta z mailem się nie powiedzie, a baba będzie zdeterminowana to być może będziesz miał jeszcze kilka innych, nawet jakiś zagadywanie-podryw w realu przez nieznajomą panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tak :"Nie umawiam się z obcymi kobietami, jestem żonaty i mimo że z moja żona nie jest miss piękności i ma trochę za dużo tłuszczyku tu i ówdzie to i tak nad życie kocham mojego hipopotamka. Jak maila pisała Twoja stara to wcześniej czy później zarzuci Ci hipopotamka i się przekonasz :) A przy okazji będziesz czysty 

Edytowane przez jaro670
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Silny napisał:

Dodajmy jeszcze do tematu to, że kobieta pisząca w kontekście seksu do faceta, to nieprawdopodobna wręcz rzadkość. Musisz zagrać w totka w takim razie :>

 

Rzadkość ... czy ja wiem? Sam w życiu miałem kilkanaście propozycji, z tego kilka było wprost.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie pojechać prowokacją w prowkację że nie umawia się i że mimo że jego żona nie jest bez wad ( tu wywalić jej największe kompleksy- to już Autor wie najlepiej) ale że mimo tego ją kocha ple ple. Załatwiłby ją jej własnym nadmuchanym jak to u bab ego. Nie sądzę że nie wysypałaby się z tym. Zakładając oczywiście że to ona pisze. Inaczej się nie dowie. A sposób bezpieczny bo chłopak jest kryty w razie czego.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, APSS napisał:

Wszystko już napisano , dodam tylko że była żona za pomocą koleżanek czyniła takie same podchody nie raz , nie dwa razy :-)

 

"Precz lafiryndo , jestem żonaty i zakochany w żonie po uszy !!!" ;-)

 Tak , a ja bym tylko dodał że kocham ją mimo że ma piersi do pępka , pępek do kolan.

Jeśli to żona to wystarczy otworzyć browarka odpalić durne TV i czekać, czekać,czekać... i bedzie wielkie buuum.dzień dwa trzy najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za cenne rady, odpisałem, że mam żonę, kocham ją bardzo i się nie umawiam z innymi... no chyba, że podeślę zdjęcie to się zastanowię :):)  ( nie no taki żarcik). Czekam teraz na informację zwrotną, ciekawe czy odpiszę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.