Skocz do zawartości

Czołem. Nowy brat samiec z rosołem.


Magnus

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj Bracia Samcy.

 

Mam na imię Jarek, mam 28 lat i pochodzę z Warszawy.

Nie mam w życiu większych problemów poza perfekcyjnie wypracowanym systemem tracenia czasu na bzdury oraz posiadaniem problemów ,które sam sobie w idiotyczny sposób tworzę i się na nich bezsensownie skupiam. Jestem wielkim fanem Sc-fi , modelarstwa ( wolę podziwiać niż tworzyć czego żałuję), aktywności fizycznej i refleksji. Wiem że mam w życiu i swojej branży (mimo przepełnionego rynku) duże możliwości. Jednak są pewne rzeczy których jeszcze do końca nie rozumiem a które blokują moją wiarę w siebie. Czuję że na to wcielenie mam misję nauczenia się samodzielności, niezależności, pracowitości, tworzenia i owocnych interakcji z ludźmi. Sądzę że mam zainstalowanych kilka rzeczy i przekonań które kłócą się z moimi celami i marzeniami. Jestem dość totalitarny w poglądach,lubię się upierać, zakochany byłem tak na prawdę raz w życiu co okazało się ogromną porażką jednak dało mi bezcenną lekcję tego jak niedojrzałym emocjonalnie facetem byłem co zaowocowało odrzuceniem i mimo że nieszczęśliwe zakochanie trwało 5 lat, czuję że dzięki temu dostałem bardzo wiele narzędzi kreacji samego siebie. Uważam się za atrakcyjnego faceta lecz zdaję sobie sprawę że nadal mam wiele braków w postaci cech które chcę w sobie doskonalić by stać w tym życiu w środku tornada i mieć spektrum na wszystko zamiast być przez ów tornado szarpanym na lewo i prawo. Jestem typem refleksyjnego obserwatora wyciągającego wnioski lecz nie zawsze potrafiącego sobie samemu pomóc za pomocą nagromadzonej wiedzy. To tyle ode mnie na wstępie. Witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich. :)

 

Edytowane przez Magnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.