Skocz do zawartości

Kreskówka o eskimosach.


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.

 

Postaram się streszczać, chociaż jak wiecie u mnie z tym bywa różnie.

 

Gdy pacholęciem (przynajmniej fizycznym, bo mentalnym nigdy być nie przestałem ;)) byłem, na kanale RTL7 leciała kreskówka, której czołówkę możecie zobaczyć tutaj:

 

 

Kilka lat temu przekopałem cały internet w poszukiwaniu tego. Znalazłem bodajże 2 odcinki na jakiejś rosyjskiej stronie, ale tak wolno się wczytywały, że oglądanie było w zasadzie niemożliwe. Wiecie, gdzie można kupić, ściągnąć, czy w jakikolwiek inny sposób (zgodny z prawem rzecz jasna ;)) zdobyć wszystkie odcinki tego serialu animowanego?

 

Nie ukrywam, że mam do tego wielki sentyment, chociaż z drugiej strony trochę się tego obawiam, bo kontakt z Dragon Ballem po latach nie był zbyt udany. ;) 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i oczywiście jeśli ktoś również to oglądał, zachęcam do dzielenia się wrażeniami i opiniami na ten temat. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL7 to dla mnie przede wszystkim Dragon Ball i niezapomniany smak chipsów Chio czy Biesiadnych. Ostatnio odświeżyłem sobie stare odcinki i muszę przyznać, że bardzo fajnie powspominać tamte czasy. Jak byłem mały to siedziałem głównie na Cartoon Network i uwielbiałem takie bajki jak: Chojrak, Laboratorium Dextera, Atomówki, Krowa i Kurczak no i oczywiście Johnny Bravo, którego tak nie rozumiałem, ale gdy oglądam je teraz, rozumiem ich sens. Polecam wszystkim odświeżyć sobie stare bajki :D , bo dzisiejsze to przede wszystkim render komputerowy, bez duszy :D

 

 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.