Skocz do zawartości

Urlop na czas nieokreslony.


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chlopaki, od razu z gory informuje o braku polskich znakow z tego wzgledu iz obecnie przebywam poza granicami ojczyzny...

 

W zwiazku z tym ze zaczynam realizowac kilka celow ktore postawilem sobie niedawno, potrzebuje sie na tym absolutnie skoncentrowac, poswiecic sporo czasu, pieniedzy, zaanagazowania aby zebrac owoce w przyszlosci...W zwiazku z tym melduje ze zawieszam swoje uczestnictwo w forum i funkcji moderatora na czas nieokreslony...

 

Jestem na forum praktycznie od poczatku, dzieki korzystaniu z danej mi wiedzy zmienilem nastawianie do wielu spraw i na pozostale spojrzalem calkowicie pod innym katem...

Spedzilem tu sporo czasu, bylem swiadkiem nie jednego, poznalem(takze w realu) wielu chlopakow z ktorymi moglem wymienic swoje poglady, ten czas absolutnie nie byl czasem straconym, zdobylem mnostwo wiedzy, zmienilem swoje nastawienie w stosunku do kobiet o 180 stopni czego owoce zebralem w niespotykanej skali, znacznie poprawilem swoje samoocene i polozylem solidne fundamenty pod konstrukcje swojego poczucia wlasnej wartosci, staralem sie sumiennie wykonywac funkcje moderatora na tym forum...

 

Zycze wam tego samego, i mam nadzieje do uslyszenia jeszcze :) 

Dziekuje i powodzenia, postaram sie zagladac tak czesto jak bedzie to mozliwe...

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kruca bomba.

Toś mnie tera zaskoczył ;)

Ale nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :D 

Powodzenia Bracie, szerz forumową ideę zagramanicoo! Może tam też jest taki odpowiednik naszego Marka oraz nie naszego Sławka, którzy czekają tylko na odkrycie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.