Skocz do zawartości

Naśmiewanie się z okaleczonego mężczyzny w kobiecym programie


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

W 2011 r. w Kalifornii doszło do makabrycznego zdarzenia. Niezbyt zrównoważona psychicznie Catherine Kieu Becker odurzyła swojego męża środkami nasennymi i odcięła mu penisa. Za czyn ten została skazana na dożywocie (w końcu to Ameryka nie Polska). Jednocześnie w programie "The Talk" z udziałem 5 kobiet, sytuacja spotkała się z dużym rozbawieniem co widać na filmie poniżej:

 

 

Na koniec widzimy przeprosiny w nowym odcinku programu, tyle że te przeprosiny absolutnie nie wyglądają na szczerze, za to pełne podśmiechujek. Można sobie wyobrazić jaka byłaby reakcja, kiedy to mężczyźni naśmiewaliby się z okaleczenia kobiety. Główna gwiazda tej żenady to nie kto inny jak Sharon Osbourne, żona Ozzy'ego Osbourne'a. Dodam że to nie pierwszy taki wyskok tego obrzydliwego babska. Pamiętam jak w wywiadzie dla MTV śmiała się do rozpuku, opowiadając jak to jej mąż na koncercie odgryzał głowy żywym gołębiom.

 

Oczywiście kobiety nie zostały zwolnione z pracy w TV, ani żadne takie. Odcinek programu przynajmniej w internecie spotkał się z hejtem i krytyką, ale w TV i mediach, jak widać mizoandria w najbardziej obrzydliwej formie ma się dobrze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KevinMitnick napisał:

Te laski muszą coś potajemnie ćpać bo ja nie wierze że to na trzeżwo jest ... kasa odwaliła już dawno do łba - kto bogatemu zabroni ?

 

Myślę, że nie odwaliła, po prostu kasa i  bezpieczeństwo pozwala się nie ukrywać za murem ze swoją naturą :] Może robię sobie krzywdę, ale z góry zakładam, że laski są wyprane z uczuć i można je traktować jak śmiecie, co dziwnym trafem je nakręca. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.