Skocz do zawartości

Jaką lubicie...?)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

A tak mnie w nocy natchnęło :lol:

Panowie jaką pozycje preferujecie przy lodziku? :P

Gdy kobieta  klęczy, a wy patrzcie na nią z góry?

Gdy nachyla się o obciąga wam jak leżycie?

Czy może w pozycji 69?

:lol:  :lol::lol: a może jeszcze pod innym kątem? :lol:

 

 A może pozycja nie ma znaczenia i nie ma różnicy w odczuwaniu przyjemności??

 

Taka mała ankietka ;)  :P  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na fotelu, naprzeciwko wielkie lustro, ona kleczy przede mna i wypina wielki tylek do lustra - ja widze i akcje z moim czlonkiem w jej ustach i ruszajacy sie ksztaltny tylek...

 

Alternatywa - prawie 69 - ale ona nie trzyma pupy nad moja twarza tylko bardziej na lewo - moj lewy kciuk penetruje jej szparke, palce obmacuja poldupki i odbyt, prawa reka maca cyce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie w nocy natchnęło :lol:

Panowie jaką pozycje preferujecie przy lodziku? :P

Gdy kobieta  klęczy, a wy patrzcie na nią z góry?

Gdy nachyla się o obciąga wam jak leżycie?

Czy może w pozycji 69?

:lol:  :lol::lol: a może jeszcze pod innym kątem? :lol:

 

 A może pozycja nie ma znaczenia i nie ma różnicy w odczuwaniu przyjemności??

 

Taka mała ankietka ;)  :P  :lol:

 

Ja stoję ona klęczy, związuję jej z tyłu ręce, odgarniam jej włosy z twarzy aby widzieć oczy, karzę jej otworzyć usta i powoli wkładam penisa do ust

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziec na kanapie albo na szafce, a pani zabiera się do lizania na kolanach, obowiazkowo musi miec czerwone pazurki przy obciaganiu, jeszcze do tego  ma biżuterie typu bransoletka, B)

 

O tak, czerwone pazurki i wszelkiej maści bransoletki a do tego czerwona szminka aby ślady zostawały na kutasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tego co wymienione uwielbiam. Czerwone paznokcie są nieziemsko podniecające.

 

Od siebie dodam:

Ona leży na wznak, z głową uniesioną nieco wyżej. Ja wchodzę na nią okrakiem na wysokości jej szyi (nie siadam oczywiście) i daję jej kutasa do dyspozycji. To ja decyduję czy zrobię to agresywnie czy delikatnie i o tym jaka jet odległość pomiędzy nami. Klepię ją delikatnie kutasem po twarzy i po języku. Fajnie też jest gdy ona leży na łóżku z odchyloną głową na jego skraju a ja podchodzę i wkładam jej  kutasa do ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.