Skocz do zawartości

Szukam drogi wyjścia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Mam 18 lat. Od paru miesięcy zacząłem odczuwać, że świat w którym żyjemy jest fałszywy, że to czego Nas się uczy od urodzenia to kłamstwo, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę że wszędzie są kobiety. Moją wychowawczynią jest kobieta (na dodatek zadeklarowana feministka), w mojej klasie jest 29 osób (20 dziewczyn i 9 chłopaków łącznie ze mną - więc znów przewaga kobiet), większość moich nauczycieli to kobiety, pielęgniarka szkolna to kobieta, bibliotekarka to kobieta, w sekretariacie też same kobiety oraz sprzątaczki. Wychodząc poza szkołę zauważyłem że większość osób jadących codziennie autobusami to zazwyczaj starsze kobiety (40+ lat). Idąc do sklepu zawsze widzę sprzedawczynię - czyli kobietę. Będąc w domu także widzę kobietę - moją matkę (Kiedy miałem 4 lata mój ojciec umarł na zawał serca) przez to zostałem całkowicie wychowany przez matkę. W mojej rodzinnej miejscowości miejscowym lekarzem rodzinnym także jest kobieta, sołtysem także jest kobieta, nawet weterynarz to kobieta. Rozmyślając na ten temat zajrzałem do internetu gdzie dowiedziałem się że średnio na 100 mężczyzn przypada 107 kobiet. Niestety to prawda ale kobiety mają nad nami przewagę prawną i liczebną.  Jest ich zbyt dużo w miejscach i zawodach które mają za zadanie kształtować nowe pokolenia - przez to nasza męskość jest "duszona", pojawia się bunt - ale zazwyczaj rebelia upada i godzimy się z tą smutną rzeczywistością... Wtedy odnalazłem to forum i dzięki niemu oraz audycjom Marka w Radio  Samiec dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy oraz odnalazłem "swoje" miejsce gdzie mogę odpocząć. To właściwie tyle chciałem powiedzieć 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy nad kobietami jedną przewagę kwantyfikujacą wszelkie nasze suprema - jesteśmy mężczyznami.

 

Właśnie to odkryłeś. Dobra droga. Statystyka Ci nie obca - rób użytek praktyczny poparty wiedzą z forum, książek etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XYZ napisał:

My mamy nad kobietami jedną przewagę kwantyfikujacą wszelkie nasze suprema - jesteśmy mężczyznami.

 

Właśnie to odkryłeś. Dobra droga. Statystyka Ci nie obca - rób użytek praktyczny poparty wiedzą z forum, książek etc.

Póki co to że jesteśmy mężczyznami wcale nam nie pomaga a wręcz przeciwnie - z pokolenia na pokolenie stajemy się coraz słabsi. Jeśli uznamy że emancypacja kobiet i feminizm są finansowane i kierowane odgórnie - przez banksterów, korporacje itp to nawet te Forum mało da - mamy nikłe szanse zwycięstwa. Musielibyśmy odwrócić ten bieg. Tak aby to w Nas inwestowano miliardy dolarów a nie w feministki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 30.01.2017 o 03:33, Budda napisał:

kobiety mają nad nami przewagę prawną i liczebn

To prawda, ale pamiętaj o jednym: natury nie oszukasz... Dlatego jeśli mężczyzna będzie odpowiednio realizował swoją tożsamość, kobieta mu ulegnie, tak samo jak jabłko spada pod wpływem grawitacji. Niestety siła grawitacji działa bez względu na wszystko, a natura mężczyzny jest ostatnio mocno atakowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.